לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל האנשים שנגד ההתנחלויות (רובנו) - חובה לראות את זה

MishaK

Recommended Posts

בתור הכובש

אסור לך להגיד דבר כזה...

אתה זה שנכנסת לבוץ הזה מלכתחילה.

ברק, באמת נתן להם אצבע

וביקש בחזרה את כל היד.

הסכים לדבר רק על הסכם סופי, ולא על הסכם בשלבים

ומה שהוא הציע להסכם סופי, פשוט לא היה מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור הכובש

אסור לך להגיד דבר כזה...

אתה זה שנכנסת לבוץ הזה מלכתחילה.

ברק, באמת נתן להם אצבע

וביקש בחזרה את כל היד.

הסכים לדבר רק על הסכם סופי, ולא על הסכם בשלבים

ומה שהוא הציע להסכם סופי, פשוט לא היה מספיק.

רעיון טוב! אז ניתן להם את כל ארץ בשלבים. רק תשאירו את הרצליה לסוף, טוב? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהתחלת לדבר בהגיון, שוב הטיפשות משתלטת עליך?

ברור לכולם

וגם לעראפת שהוא מאווווד ימני

שמדינה פלסטינאית תהיה על גבולות 67, וזה בעצם הבסיס של הסכם אוסלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לגיטימי - אבל מלוכלך ונטול מוסר.

זה טפשי ומורכז בסופו של דבר מעגל כלכלי הוא דבר שאי אפשר להיות בו צד שלישי בסופו של דבר זה יגיע אלייך בחזרה

לא יתן שום דבר לאף אחד NICE-1 אתה צודק בדברייך לגיטימי וחוקי זה אחד

אבל יש גם את הביטוי: "כשר אבל מסריח" אני יכול להחרים נניח מוצרים שמיוצרים בארצות ערב או מוצרים גרמניים (דבר לא נדיר בקרב ניצולי שואה ומשפחותייהם) נו ואוו איזה שינוי זה עשה ולהחרים מוצריפ ישראלים זה רק יפגע בנו בסופו של דבר וזה אמצעי לחץ מיותר לדעתי שלא מדובר באויב שלך אחרי הכל לא היה הכי נעים לשמוע שמישהו מחרים מוצרים שקשורים לישראל או ליהודים אני לא חושב שמישהו צעק "יופי טוב מאוד" שדובר על כך שהאו"ם (ימ"ש) יחרים את ... אני חושב ;D ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שהתחלת לדבר בהגיון, שוב הטיפשות משתלטת עליך?

ברור לכולם

וגם לעראפת שהוא מאווווד ימני

שמדינה פלסטינאית תהיה על גבולות 67, וזה בעצם הבסיס של הסכם אוסלו.

אתה צוחק, נכון?

הרי רק לפני כמה ימים איזה צ'מו אחד נדמה לי מהחאמס הודיעה שערפת הוא זה שאחראי על האינתיפדה הזאת!!~~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אבל יש גם את הביטוי: "כשר אבל מסריח" אני יכול להחרים נניח מוצרים שמיוצרים בארצות ערב או מוצרים גרמניים (דבר לא נדיר בקרב ניצולי שואה ומשפחותייהם) נו ואוו איזה שינוי זה עשה ולהחרים מוצריפ ישראלים זה רק יפגע בנו בסופו של דבר וזה אמצעי לחץ מיותר לדעתי שלא מדובר באויב שלך אחרי הכל לא היה הכי נעים לשמוע שמישהו מחרים מוצרים שקשורים לישראל או ליהודים אני לא חושב שמישהו צעק "יופי טוב מאוד" שדובר על כך שהאו"ם (ימ"ש) יחרים את ... אני חושב"

זה לא מוצרים ישראליים.

ישראל זה לא שם

ישראל זה לא מחרחרי המלחמה האלה.

יופי שזה קשור ליהודים, זה לא אומר שיהודים לא עושים שטויות.

הדבר היחיד שמעצבן אותי בכל הקטע של האו"ם

זה שהם מפחדים לפרסם בעיתונות את כל החוקים שישראל חתומה עליהם..

זה לא אנטישמיות, זה התפקיד שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אנטישמיות, זה התפקיד שלהם.

סבבה של תפקיד. הרי להכריז על הציונות כאנטישמיות זה לגיטימי כשר חוקי ונכון

מספיק עם התמימות. באותו או"ם שמכריז על הציונות אנטישמיות (וכי"וב על וכל הישראלים כאנטישמים) יושבת סוריה שהיא מדינה תומכת טרור מובהקת במועצה הבטחונית ומעבירה החלטות אנטי ישראליות. זה האו"ם שאמור לשמור על שלום העולם? הצחקת אותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אמרו פעם אחת את המילה אנטישמיות... למה אתה מדבר שטויות?!

בתור האו"ם

החובה שלהם היא לצאת נגד דברים כאלה (אהמ אהמ סלובודן מילושביץ')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא אמרו פעם אחת את המילה אנטישמיות... למה אתה מדבר שטויות?!

בתור האו"ם

החובה שלהם היא לצאת נגד דברים כאלה (אהמ אהמ סלובודן מילושביץ')

לא רק שהם אמרו , הם גם אמרו במפורש! תן לי שעה ואני אתן את מספר ההחלטה המדויק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שעתך עברה, ידידי הוותיק.

היחידים שטוענים שציונות היא אנטישמיות הם חברינו מש"ס וברית הפועלים הסוציאליסטית המאגפים אותי משמאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אנשים תתעוררו

אין שום כיבוש

זה סתם מילה שהמציאו הפלסטינים ואז היוסים למינהם התחילו לדבר על זה גם וכל השמאלנים הצטרפו. אין כיבוש ולא היה כיבוש.

כיבוש זה כאשר מדינה מרצונה החופשי וביוזמתה נכנסת לשטח של מדינה אחרת ומכריזה עליו כשלה ומחזיקה בו.

עובדות:

מי התחילו את כל המלחמות: הערבים.

מי לא הספיק להם מה שניתן להם בהכרזת האו"ם: הפלסטינים. ולכן היינו צריכים להלחם על חיינו ולהכנס לשטח """שלהם""" ולשמור על חיי אזרחינו.

ודרך אגב: אנחנו בכלל לא שם, איזה כיבוש?

היחידים שכובשים הם הפלסטינים שלפי אוסלו קבר יוסף שלנו (שלא לדבר על מה שהם עשו שם ולאף אחד לא היה אכפת).

ואם אתם מדברים על שירושליים או חלקים ממנה או כל מיני יהודה ושומרון למינהם זה שלהם אז סליחה - זאת המדינה שלי והארץ שלי ששייכת לאבותינו ולעם ולמי שנלחם והקריב כדי שתשאר שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מתפרץ לדיון הזה, אני קורא הרבה זמן בפורומים האלו, ודיון זה עניין אותי במיוחד.

DXT יקירי, כתיבה באותיות גדולות לא מחזקת לך את הטיעון, אפילו לא קצת, גם אם זה ממש קטע חשוב בטיעון.

לפי ההגדרה שלך לכיבוש "כיבוש זה כאשר מדינה מרצונה החופשי וביוזמתה נכנסת לשטח של מדינה אחרת ומכריזה עליו כשלה ומחזיקה בו."

הטיפטוף שהיה פה ( מיליוני עולים ) במאה שנים+ האחרונות עונה בידיוק להגדרה הזאת.

חוץ מזה שלא מדינה "נכנסה" לשטח של מדינה אחרת, אלא קבוצת אנשים עם "יענו" לאום/עבר/פולקלור משותף, נכנסו לשטח של עם אחר, שלא התארגן עדיין למדינה.

2000 שנה זה הרבה זמן לזכור אחורה לא? לפני היהודים לא היו פה שבטים? היהודים לא ירדו מרצון למצריים?

זהו לבנתיים. אני מבטיח שאני אגיב לכל תגובה (ראוייה) בת'רד הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...