לא מסתדר עם G815 ולא מצליח לחבר אותו ל Logitech Gaming Software - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מסתדר עם G815 ולא מצליח לחבר אותו ל Logitech Gaming Software

ha
 Share

Recommended Posts

קניתי G815 יקר ובאריזה הענקית שלו יש את לוח המקשים ועוד כלום... לא דיסק און קי, לא CD פשוט כלום. הסיבות שקניתי דווקא את הדגם (היקר מאוד) הזה היו המקשים המוארים ומקשי המאקרו ושניהם עושים לי בעיות. באופן טבעי, דבר ראשון שעושים הוא לגשת לאתר של לוג'יטק ושם יש גם כן כלום, אתר מזורגג שמעוצב כמו חנות בגדיים עם שום דבר מועיל. ניסיתי לחפש את ה Logitech Software והיא לא קיימת, ניסיתי לחפש את ה G-HUB ובדף נחיתה שלו מופיע There are no Downloads for this Version. פשוט לא להאמין...

-איזו תוכנה יכולה לשלוט בתאורה?

-יש דרך כלשהי לקבוע את התאורה ידנית באופן קבוע כברירת מחדל? כרגע אני משתמש בכפתור האור+0 כדי לקבל תאורה קבועה (לא מהבהבת/זורמת/פועמת/מבלבלת) בצבע כחול והייתי רוצה בצבע לבן. הייתי שמח לכבות את ה G המהבהב הענק המוטבע בחלק השמאלי העליון של לוח המקשים (כרגע יש עליו מדבקה....)

-איזו תוכנה יכולה לשלוט במקשי המאקרו? האם יש דרך פשוט לאפס אותם כרגע כי כרגע הם מוגדרים למשהו שאני לא יודע מהו וכל לחיצה עושה דברים מוזרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Support -> Downloads מוביל אותי לדף ריק, כבר ניסיתי זאת.

הורדתי כבר את המדריך, הבעייה שהוא לא עוזר בהרבה. הוא מפנה לדף ריק כשמנסים ללחוץ על Logitech G HUB וההדרכה שלו כיצד לקבוע ידנית את כפתורי המאקרו פשוט לא עובדת....

אני משתמש במוצרים שךהם כבר יותר מ 20 שנה וזה ממשיך להיות אותו הדבר. מוצרים יקרים פורצי דרך בעיצוב ובשימושיות אך עם אורך חיים קצר ותמיכה מערכתית עלובה. עידכנתי את ה Logitech Software והוא פשוט הרג לי את לוח המקשים ההעכבר, אם לא היה לוח מקשים ממש ישן עם PS2 הייתי צריך להתחיל עם safe boot ושאר צרות כדי לחזור למצב בו יש לי מערכת מתפקדת.

image.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ha

Support -> Downloads מוביל אותי לדף ריק, כבר ניסיתי זאת.

הורדתי כבר את המדריך, הבעייה שהוא לא עוזר בהרבה. הוא מפנה לדף ריק כשמנסים ללחוץ על Logitech G HUB וההדרכה שלו כיצד לקבוע ידנית את כפתורי המאקרו פשוט לא עובדת....

אני משתמש במוצרים שךהם כבר יותר מ 20 שנה וזה ממשיך להיות אותו הדבר. מוצרים יקרים פורצי דרך בעיצוב ובשימושיות אך עם אורך חיים קצר ותמיכה מערכתית עלובה. עידכנתי את ה Logitech Software והוא פשוט הרג לי את לוח המקשים ההעכבר, אם לא היה לוח מקשים ממש ישן עם PS2 הייתי צריך להתחיל עם safe boot ושאר צרות כדי לחזור למצב בו יש לי מערכת מתפקדת.

image.png

יש לך כנראה משהו שחוסם כי אצלי מופיעות כל מיני תוכנות.

זה מה שהתכוונת?

https://download01.logi.com/web/ftp/pub/techsupport/gaming/lghub_installer_2023.1.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנפלאות לוגיטק....

כשאני נכנס לאתר עם כרום/שוא"ש תחת ווינדוס 7  אני מקבל את השגיאות, כניסה עם עם אדג' תחת ווינדוס 10 מראה את הקבצים. חתיכת טימטום שחבל על הזמן (ועל כל הזמן שביזבתי על הפיגור הזה). אהם... יש עוד בעייה קטנה, אני עדיין תחת ווינדוס 7 וה G HUB לא נתמך.

אחרי ניסיון של כשבוע עם הלוח מקשים ללא שום תוכנה תומכת אני חייב להודות שאני מאוכזב. מקשים נמוכים ולא נוחים, כפתורי מאקרו לא שימושיים שמפריעים לעבודה, גלגלת ווליום מטרידה (ללא שימוש אצלי, אפשר להמיר אותה למשהו אחר?) ותאורה מרגיזה ומעצבנת.

אם הייתי מנסה את הלוח מקשים הזה קודם ולא קונה על עיוור אז בטוח של הייתי קונה אותו (במיוחד עם תג מחיר כזה מפלצתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...