תוכן yotam - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yotam

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  734
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  17

כל דבר שפורסם על-ידי yotam

 1. נסית לשנות DNS ל-1.1.1.1 או 8.8.8.8? בדקת עם מחשב אחר/טלפון נייד באותה רשת?
 2. תשתמש בדרייבר מהאתר של אסוס: https://www.asus.com/supportonly/G731GT/HelpDesk_Download/ דבר שני, תתקין WIN 10 ותראה אם התופעה קוראת.
 3. לפי מה שאתה מתאר הבעיה לא בזיכרונות אלא בדיסק. לא מבין מה אתם ישר רצים לקנות זיכרונות בלי לבדוק קודם.
 4. ב-HDD יש סקטורים דפוקים ויכול להיות שהוא גורם לבעיות בעליה של המחשב. תעלה צילום של "ניהול דיסקים" לוודא שאין מחיצות מערכת על ה-HDD. אם אין, אז לכבות המחשב ולנתק את ה-HDD ולראות אם ממשיך לעשות בעיות בעליה.
 5. ה-SSD נראה שלא תקין. אתה יכול לנתק אותו ולחבר למחשב אחר עם מתאם USB כלשהו, ולוודא עם תוכנה כדוגמת Hard Disk Sentinel, ולנסות להוציא חומר אם יתאפשר. אם הוא מצליח לעלות אז לא חייב לחבר למחשב אחר רק תעשה את הבדיקה.
 6. אתה יכול למחוק. במקרה הכי גרוע יש לך את האימיג' https://www.lifewire.com/delete-windows-recovery-partition-4128723 ד"א אם תשתמש בתוכנה Macrium reflect לגיבוי אז אפשר בתהליך השחזור "לשחק" עם המחיצות ממש בקלות, זה אחד הדברים שאני אוהב בה (והיא חינמית).
 7. משלמים את המע"מ על המחיר הסופי שכולל הכל (משלוח, דמי טיפול, דמי אריזה וגם דמי חנוכה). כדי למנוע התחכמויות כמו מוצר שעולה 75$ פלוס 2500$ דמי משלוח, מתחת ל75$ נכון, אז אין מע"מ...
 8. IP : https://help.simpletelly.com/article/329-how-to-find-your-android-device-ip-address
 9. האם יש מכשירים שמחוברים אליו דרך USB בלילה? אתה בטוח שאתה מבצע כיבוי מלא ולא מצב שינה או הייברנייט? נסה לבטל איתחול מהיר.
 10. -בדוק מה ה-IP במכשיר (שהוא לא מתחיל ב-169.254) -איפוס הראוטר להגדרות יצרן (אם לא ניסית את זה כבר)
 11. נסה לבטל האצת חומרה תראה אם יש השפעה.
 12. האם מסך 2 מחובר עם VGA? אם כן אז כיבוי שלו לא משפיע, רק ניתוק של הכבל. במידה שישנה אפשרות, שנה את סוג החיבור ל-HDMI או DP.
 13. אתה בוחר את הצג שאתה רוצה שיהיה הראשי ואז מסמן למטה למטה V ב"הפוך צג זה לצג הראשי שלי" יכול להיות שזה רק יעביר את הבעיה לצג אחר אבל נסה.
 14. הגדרות>מערכת>תצוגה>תוריד את ה-V מהאפשרות השנייה(Automatically adjust contrast based on the displayed content to help improve battery)
 15. הגדרות>רשת ואינטרנט>WI-FI>נהל רשתות ידועות>בחר את הרשת ולחץ על "שכח" (עשה זאת לכל הרשתות)>התחבר שוב.
 16. זה לא מתאים למתח בארץ, תחפש אחד שעובד על 220V לא 110V.
 17. לחיצה רציפה על כפתור הכיבוי למשך לפחות 4 שניות אמור לכבות את המחשב בכל מצב.
 18. לגבי הזיכרונות, אתה יכול להישאר עם אלו שיש לך. השיפור בביצועים של זכרונות מהירים יותר זניח וגם אין לך צורך להרחיב ל-32.
 19. אני לא אומר שאתה טועה אני רק אומר שלא יצא לך מזה כלום. הם לא ידועים ככאלה שמפצים לקוחות ואם תחליט ללכת "עד הסוף" זה לא הקייס הכי מובהק. לכן כדי שתחתוך מיד, כמה שפחות להתעסק עם זה יותר טוב.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר