תוכן yotam - HWzone פורומים
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yotam

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  752
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  19

כל דבר שפורסם על-ידי yotam

 1. כל מה שאתה צריך לעשות זה לדווח את קריאת המונה בעצמך דרך הדף הזה, והם כבר ישלחו לך חשבון חשמל מעודכן.
 2. יש הרבה תוכנות צד שלישי לארגון שולחן העבודה כמו FENCES, תבדוק את הרשימה הזאת, אולי תמצא משהוא שיתאים לך.
 3. לא מדובר במפתחות "רגילים" אלא ב-volume license שדורש הגדרות מיוחדות לשרת האקטיבציה של הארגון. כן הוא יכול לפוג והוא גם דורש ריאקטיבציה כל 180 יום (אם הוא מוגדר נכון ויש חיבור לאינטרנט זה שקוף למשתמש) תעקוב אחר ההוראות באתר של משרד החינוך שממנו קנית את המפתחות. לשם הבהרה: זה לא המפתח ש"פג", הם מקצים לך את הזכות להשתמש במפתח ואם אתה לא מנצל אותה (30 יום) אז התוקף של הזכות הזאת פג.
 4. 1. לפי התמונה שלך הוא התפרק בצד של המסך לא המחשב. 2. תוציא רק את המסגרת של המסך (כמו בוידאו), אין צורך לפרק את המסך. 3. יש לך גישה למקום של הציר, אם רק השתחררו הברגים הרווחת, אבל מנסיון כשזה קורה אז נשברים החורים של ההברגה במכסה של המסך ואין לאיפה להבריג. 4. אם ההברגות נשברו אז צריך להחליף את כל המכסה העליון של המחשב. -או- תיקון פירטי בעזרת מרק אפוקסי, לשים את שני החומרים ביחד ושמים מתחת לציר על המכסה ולוחצים את הציר לתוך המרק, זה מתקשה כמו אבן. 5. תעבור על כל הברגים של הצירים (גם בצד של המחשב) ותחזק את כולם.
 5. https://support.google.com/a/users/answer/9308868
 6. נסה לבטל בביוס FAST BOOT ולהגדיל את ה-POST DELAY TIME ל-10 שניות.
 7. עשה ניסוי: לפני שאתה מדליק את המחשב תדליק את המסך ורק אז את המחשב. עדיין מצפצף?
 8. https://www.gigabyte.com/Thermal-Solution/AORUS-WATERFORCE-X-360/support#support-dl-utility יצא גרסה חדשה (2.1.5) לפני כמה ימים אולי הם סידרו את זה. AORUS ENGINE (RGB Fusion 2.0 included) Release Note: Fixed compatibility issues with AORUS Liquid Cooler series coolers Fixed compatibility issues with devices recognition Improved firmware update function for peripheral devices
 9. https://faq.whatsapp.com/android/chats/how-to-change-group-admin-settings/?lang=he
 10. Hyper-V זה המכונה הוירטואלית של מיקרוסופט. איך להסיר: https://docs.microsoft.com/en-us/troubleshoot/windows-client/application-management/virtualization-apps-not-work-with-hyper-v לגבי הזיכרון והליבות זה מאוד תלוי מה אתה עושה עם המכונה, פשוט תגדיל ותראה אם זה משפיע.
 11. האם מותקן HYPER-V על המארח? נסה להסיר אותו. תגדיל את הזיכרון והליבות תראה אם זה משפיע.
 12. כמה זיכרון וליבות הגדרת למכונה?
 13. יש את האפשרות הזאת, תלוי עד כמה זה יפריע שהכבל בחוץ
 14. https://support.google.com/mail/answer/145919?hl=iw&co=GENIE.Platform%3DDesktop אם לא עוזר נסה לנקות מטמון: https://support.google.com/accounts/answer/32050?hl=iw&co=GENIE.Platform%3DDesktop
 15. נסית לשנות DNS ל-1.1.1.1 או 8.8.8.8? בדקת עם מחשב אחר/טלפון נייד באותה רשת?
 16. תשתמש בדרייבר מהאתר של אסוס: https://www.asus.com/supportonly/G731GT/HelpDesk_Download/ דבר שני, תתקין WIN 10 ותראה אם התופעה קוראת.
 17. לפי מה שאתה מתאר הבעיה לא בזיכרונות אלא בדיסק. לא מבין מה אתם ישר רצים לקנות זיכרונות בלי לבדוק קודם.
 18. ב-HDD יש סקטורים דפוקים ויכול להיות שהוא גורם לבעיות בעליה של המחשב. תעלה צילום של "ניהול דיסקים" לוודא שאין מחיצות מערכת על ה-HDD. אם אין, אז לכבות המחשב ולנתק את ה-HDD ולראות אם ממשיך לעשות בעיות בעליה.
×
 • צור חדש...