Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yotam

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  537
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4
 • זמן מחובר

  3229יום 15ש' 32דק' 22שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי yotam

 1. עכבר טוב, מקלדת רע.
 2. לא מסכים עם הקביעה שמדובר ב"מוצר גרוע וארכאי". ספק בכלל אם המשתמש הפשוט היה מבחין בהבדל בינהם בשימוש שוטף.. אבל כל אחד ודעתו.
 3. לחלוטין לא. בהינתן תקציב מוגבל קיים מצב שעדיף לקחת את הקינגסטון ועם ההפרש (כ-100 ש"ח) להגדיל את הזיכרון למשל מ-GB4 ל-8GB, ספק יותר איכותי וכו'.
 4. מה הסיבוך? הסמסונג יותר טוב (זה אתה אמרת), הקינגסטון זול ב-30% (אני הוספתי). נראה לי שהבחור יכול להתמודד עם "שטף המידע" הזה.
 5. ברור שלמבורגיני יותר טובה מקיאה, אין מה להשוות ומה לחשוב, בוא נקנה כולנו למבורגיני. ואם הכסף הוא לא שיקול אז למה לא ללכת על ה860 PRO אם כבר.
 6. רק שהקינגסטון עולה 30% פחות, אז גם זה שיקול.
 7. אצלי הוא עבד אחרי שסגרתי את כרום ושיחקתי עם ההגדרות.
 8. Auto Copy https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-copy/bijpdibkloghppkbmhcklkogpjaenfkg/related?hl=en
 9. yotam

  דיסקי SAS לשרת

  ה"בעיה" איתם זה שהם יקרים יותר. הנה על קצה המזלג:
 10. yotam

  הגדרת REMOTE DESKTOP דרך GPO

  אולי חייבים ליצור כלל לפיירוול? https://thesysadminchannel.com/how-to-enable-remote-desktop-via-group-policy-gpo/
 11. הספק עדיין אצלך? נסה לעשות RMA בלינק https://seasonic.com/support. רד עד הסוף אחרי ההסברים להתחלת התהליך.
 12. לפי (https://seasonic.com/support) יש לסדרה איקס 7 שנות אחריות. שווה לבדוק מולם, יש שם הוראות איך לבצע את ה-RMA. נ.ב. @Kirill-TMS
 13. יש זכרונות שנתמכים ויש שלא, זה עניין של ניסוי וטעיה, וודא שאתה תוקע את הזיכרון במקום המתאים, שאין אבק או ליכלוך בסלוטים ושהם יושבים כראוי אם תמצא אחד שעובד יתכן ועידכון ביוס יעזור לתמוך בעוד סוגים של זיכרונות.
 14. תתקין את Samsung Magician. ותראה אם הוא מזהה אותו כמו שצריך את לא אז כנס לביוס וחפש CLEAR SECURE BOOT KEY או משהו בסגנון. (לשונית SECURITY אולי)
 15. https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/desktops-and-all-in-ones/v-series-desktops-and-aio/v520/10nl/downloads
 16. מערכת ההפעלה היא 32 ביט? https://support.lenovo.com/pa/en/downloads/ds120944
 17. משהו כזה: https://ksp.co.il/?select=.1033..348.&kg=&list=1&sort=99&glist=1&uin=23368&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real= ועוד משהו:
 18. הסיבה שהוא מתקין ישר HOME זה כי הוא מזהה את המפתח בביוס, כדי להכריח את ההתקנה לשאול אותך איזה גרסה פתח את קובץ ה-ZIP המצורף, בפנים יש קובץ ei.cfg, חלץ אותו ושים אותו בספריית Sources בUSB של ההתקנה של WINDOWS. תוכל לקרוא את המפתח שבביוס בעזרת PRODUKEY. האם זה חוקי - לא, הרישיון שייך רק למחשב שאיתו הוא בא. האם הוא יתן לאקטב במחשב אחר - אולי כן. נשאיר את ההחלטה למצפונך. ei_cfg.zip
 19. תרחיק את החוטים של הסאונד מהמחשב/כבלי חשמל/ כבלים אחרים.
 20. כמו שאומר שרלוק הולמס: "לאחר שסילקת את הבלתי אפשרי, מה שנשאר, בלתי סביר ככל שיהיה, חייב להיות האמת." תראה, בתכלס החלפת כבר את כל המחשב חוץ מהמעבד אז ההיגיון אומר שהבעיה בו, אבל יתכן שאחד מהספק/לוח אם/זכרונות החלופיים שניסית גם תקולים ואין לך משאבים לבדוק אותם כדי להיות בטוח 100% אז הפתרון היחיד הוא מעבדה כפי ש- @Ivan ציין.
 21. נסה להדליק אותו בלי זכרונות בכלל, האם הוא מצפצף?. הדבר האחרון שאפשר לנסות זה לנתק מהחשמל ולהוציא את הבטריה לכמה שעות.
 22. 1. אולי יש מחיצת שחזור עם אימיג ואולי לא, כנס ל"ניהול דיסקים" ובדוק אם יש מחיצה כזאת ששוקלת כמה ג'יגות. כיום זה לא משנה בתכלס מכמה סיבות: א. רוב הסיכויים שכיש צורך בהתקנה מחדש זה בגלל שהדיסק התקלקל ובגלל שהמחיצת שיחזור מצוייה על הדיסק אי אפשר לסמוך שהיא תהיה זמינה. ב. כל חצי שנה יוצא עדכון גדול של ווינדוס, רוב הסיכויים שתצטרך להתקין מחדש כבר תצטרך לבצע עדכון גדול שיגזול הרבה זמן - מיותר, יותר מהר ויציב להתקין את הגרסה העדכנית ישר. ג. אתה מקבל התקנה נקייה בלי "תוספות" שהיצרן דוחף לך. ד. אם רוצים התקנה חדשה יזומה תמיד אפשר להשתמש באופצית ה"איפוס" שקיימת בווינדוס 10. 2. המפתח מוצר נמצא בביוס, ההתקנה יודעת לחפש אותו שם ומכניסה אותו אוטומטית. אם זה לא קורה אפשר לקרוא את המפתח בעזרת Produkey. 3. לא חובה להשתמש בחשבון מיקרוסופט, למעשה לטעמי עדיף חשבון מקומי.
 23. מחק את מחיצה 1 והתקן על השטח הלא מוקצה. אין צורך ליצור מחיצות.