Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

yotam

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  523
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  4

yotam last won the day on October 23

yotam had the most liked content!

דירוג

121 מצויין

אודות yotam

 • דרגה
  Zone NewUser
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

864 צפיות בפרופיל
 1. יש זכרונות שנתמכים ויש שלא, זה עניין של ניסוי וטעיה, וודא שאתה תוקע את הזיכרון במקום המתאים, שאין אבק או ליכלוך בסלוטים ושהם יושבים כראוי אם תמצא אחד שעובד יתכן ועידכון ביוס יעזור לתמוך בעוד סוגים של זיכרונות.
 2. תתקין את Samsung Magician. ותראה אם הוא מזהה אותו כמו שצריך את לא אז כנס לביוס וחפש CLEAR SECURE BOOT KEY או משהו בסגנון. (לשונית SECURITY אולי)
 3. https://pcsupport.lenovo.com/us/en/products/desktops-and-all-in-ones/v-series-desktops-and-aio/v520/10nl/downloads
 4. מערכת ההפעלה היא 32 ביט? https://support.lenovo.com/pa/en/downloads/ds120944
 5. משהו כזה: https://ksp.co.il/?select=.1033..348.&kg=&list=1&sort=99&glist=1&uin=23368&txt_search=&buy=&minprice=0&maxprice=0&intersect=..&rintersect=&store_real= ועוד משהו:
 6. הסיבה שהוא מתקין ישר HOME זה כי הוא מזהה את המפתח בביוס, כדי להכריח את ההתקנה לשאול אותך איזה גרסה פתח את קובץ ה-ZIP המצורף, בפנים יש קובץ ei.cfg, חלץ אותו ושים אותו בספריית Sources בUSB של ההתקנה של WINDOWS. תוכל לקרוא את המפתח שבביוס בעזרת PRODUKEY. האם זה חוקי - לא, הרישיון שייך רק למחשב שאיתו הוא בא. האם הוא יתן לאקטב במחשב אחר - אולי כן. נשאיר את ההחלטה למצפונך. ei_cfg.zip
 7. תרחיק את החוטים של הסאונד מהמחשב/כבלי חשמל/ כבלים אחרים.
 8. כמו שאומר שרלוק הולמס: "לאחר שסילקת את הבלתי אפשרי, מה שנשאר, בלתי סביר ככל שיהיה, חייב להיות האמת." תראה, בתכלס החלפת כבר את כל המחשב חוץ מהמעבד אז ההיגיון אומר שהבעיה בו, אבל יתכן שאחד מהספק/לוח אם/זכרונות החלופיים שניסית גם תקולים ואין לך משאבים לבדוק אותם כדי להיות בטוח 100% אז הפתרון היחיד הוא מעבדה כפי ש- @Ivan ציין.
 9. נסה להדליק אותו בלי זכרונות בכלל, האם הוא מצפצף?. הדבר האחרון שאפשר לנסות זה לנתק מהחשמל ולהוציא את הבטריה לכמה שעות.
 10. 1. אולי יש מחיצת שחזור עם אימיג ואולי לא, כנס ל"ניהול דיסקים" ובדוק אם יש מחיצה כזאת ששוקלת כמה ג'יגות. כיום זה לא משנה בתכלס מכמה סיבות: א. רוב הסיכויים שכיש צורך בהתקנה מחדש זה בגלל שהדיסק התקלקל ובגלל שהמחיצת שיחזור מצוייה על הדיסק אי אפשר לסמוך שהיא תהיה זמינה. ב. כל חצי שנה יוצא עדכון גדול של ווינדוס, רוב הסיכויים שתצטרך להתקין מחדש כבר תצטרך לבצע עדכון גדול שיגזול הרבה זמן - מיותר, יותר מהר ויציב להתקין את הגרסה העדכנית ישר. ג. אתה מקבל התקנה נקייה בלי "תוספות" שהיצרן דוחף לך. ד. אם רוצים התקנה חדשה יזומה תמיד אפשר להשתמש באופצית ה"איפוס" שקיימת בווינדוס 10. 2. המפתח מוצר נמצא בביוס, ההתקנה יודעת לחפש אותו שם ומכניסה אותו אוטומטית. אם זה לא קורה אפשר לקרוא את המפתח בעזרת Produkey. 3. לא חובה להשתמש בחשבון מיקרוסופט, למעשה לטעמי עדיף חשבון מקומי.
 11. מחק את מחיצה 1 והתקן על השטח הלא מוקצה. אין צורך ליצור מחיצות.
 12. תראה בעצמך, קופילייק וויסקילייק וקבילייק: https://ark.intel.com/compare/137979,149091,122589
 13. הפתרון הוא לא לעבוד עם השיקוץ הזה. ניתן לשדרג ל-WINDOWS 10 PRO, פשוט מכניסים מפתח מוצר של PRO. אתה יכול להכניס את המפתח הג'נרי של PRO בשביל השידרוג ולהשיג מפתח אמיתי אח"כ: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
 14. והשאלה הכי חשובה, האם גם במצב אונליין האשכים של הסוסים יתכווצו ויגדלו לפי מזג האוויר.