Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ha

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  547
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  2451יום 18ש' 41דק' 2שנ'

דירוג

4 ניטרלי

אודות ha

 • דרגה
  Zone Wannabe
 • יום הולדת 01/01/1980

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. ניסיתי להתקין את המסך על הזרוע בסופ"ש האחרון ומרפי מכה שנית... פתח הפלאסטיק מאחורי המסך מכיל 4 חורי ברגים ואמור להתאים ל VESA 100, חורי ברגים ממוקמים נכון אך פתח (ריבוע) הפלאסטיק הוא 102*102 מ"מ והמתאם מתכת של הזרוע האמור להתחבר לשם גדול בשני מ"מ ולא ניתן להכניסו. אני מקווה כי בסופ"ש הקרוב אוציא את הדיסק מהמחסן ואשייף את המתאם מתכת כדי שיתאים. אחלו לי בהצלחה...
 2. עשיתי מספר בדיקות. -בדקתי את המחשב בבוקר (לאחר שבערב הוא עבד ללא בעייה) והופיעה התקלה, הכנסתי את המחשב להיברניט וניתקתי את החשמל. בערב הפעלתי את הכל מחדש והתקלה המשיכה. -הפעלתי את המחשב בערב והוא עבד ללא בעייה, ניתקתי את החשמל מהמוניטור. בבוקר חיברתי את החשמל למוניטור והתקלה הופיעה. אני מסיק מזה כי הבעייה אינה במוניטור. שים לב שה"מסך ירוק" מופיע בהיבהובים ולא כל הזמן, זה לא נראה כאילו המחבר נשבר/יצא או שהכרטיס הפסיק לתפקד לגמרי.
 3. אני מניח כי הבעיה אינה במסך. לאחר יום שלם בו המסך נותק מהחשמל והמחשב עבד התופעה חזרה מייד לאחר חיבור המסך לחשמל, מה שרומז כי זו אינה בעיה במסך המופיעה עקב התחממות של רכיב. הסרתי/החזרתי את דרוייור כרטיס המסך והחלפתי את החיבור מ HDMI ל DP והבעייה לא מופיעה בנתיים, עושה רושם כי ישנו כשל בסביבה ו/או בכרטיס מסך. אני מתכונן להתקין את WIN 7 מחדש (התקנה נקייה לחלוטין על דיסקים חדשים) וכנראה להחליף/להוסיף כרטיס מסך (GTX1060-70) בתקווה שהמערכת תתיצב.
 4. הפענוח בטלפון/סטרימר מתבצע באמצעות חומרה יחודית הנפרדת מהמעבד, זאת הסיבה שמכשיר זול יכול לנגן קבצים כאלה. בכרטיסי המסך ישנה גם כן חומרה יחודית לפענוח HEVC כך שהם אינם מעמיסים את המעבד. אתה בטוח כי VCE מופיע במפרט הכרטיס בנייח שלך? אני לא הצלחתי בהתחלה להשתמש בהאצת חומרה אחרי שהתקנתי את ה RX570, הייתי צריך לקנפג את הנגן שישתמש ב madVR כדי להפעיל אותה. (קרא את השירשור...)
 5. גם לי יש נייח מבוסס I5-4590K והייתה לי בדיוק את אותה בעייה, חפש את השירשור שלי בנוגע לכך. בסופו של דבר הוחלף הכרטיס מסך לאחד אחר התומך בפיענוח HVEC244/5 בחומרה (RX570) ופתר את הבעייה.
 6. שינמכתי היום את הדריוור של כרטיס המסך לוורסיה המקורית שלו (שהורדתי לפני כחודש+) והבעייה נפתרה למרבה השמחה. ניטרלתי את עידכוני הווינדוס ואוודא כי הבעייה לא חוזרת. מושג לא וינודאי, לא הכרתי אותו. ממה שהבנתי מדובר על שינוי הסקאלינג שכבר קיים בווינדוס 7 אך בקפיצות גסות. בכל מקרה זה לא משנה, הסביבה עבדה לי מצויין (מבחינת גודל הפונט/אייקונים) עד התקלה הזו ואחרי השינמוך הכל חזר להיות נוח. אני לא חייב יותר מזה, אני מניח כי יכולות HiDPI יהיו נחמדות אך לא רואה את עצמי משתמש בזה.
 7. הבנתי, אני רוצה לבדוק אם הבעייה היא באמת במסך או במשהו אחר לפני שאפנה אליהם. שינמכתי היום את הדריוור של כרטיס המסך לוורסיה המקורית שלו (שהורדתי לפני כחודש+) ואבדוק אם הבעייה נמשכת, אם אגלה מחר בבוקר כי התופעה חזרה על עצמה אז אחבר את הלאפטופ למסך למשך הלילה כדי לשלול תקלה בדסקטופ שלי. היה לי ניסיון לא נעים עם לאפטופ של "דל" וליוותי חבר בתהליך תיקון מסך, סאגה שנגררה מספר שבועות כך שיש לי סיבות להיות חששן. המסך הוא 43" ועם המארז שלו בוודאי לא יכנס לרכב משפחתי כך שאשמח לגלות כי אני טועה ו"דל" מבצעת את השינוע, ארים מחר טלפון ואבדוק.
 8. צודק, אבל זה "דל". המוצרים אמנם מעולים אך... המסך הלפני הקודם היה של "דל" ושרד כארבע שנים אאל"ט לפני שאלקטרוניקה שלו התפגרה והשירות שלהם בארץ הוא תת-רמה. אני לא בטוח כי אני רוצה שירות למסך בן חודש, אני רוצה שיוחלף ומשום מה אני לא מאמין שזה מה שיעשה. בוא לא נדבר על זה שיש לשנע את המסך למעבדת השירות בהרצליה הלוך/חזור, זה לבדו יעלה כחמש מאות שקלים חדשים. הייתי רוצה להיות בטוח לחלוטין כי המסך תקול כדי שאוכל להחזיר אותו ולקבל זיכוי.
 9. רסטתי את המחשב אתמול וזה הסתדר (התופעה נעלמה עוד לפני שהמחשב עבר למוד גרפי של ווינדוס). כיביתי את המסך בלילה (המחשב המשיך לעבוד) וכשחזרתי היום הדלקתי את המסך והתופעה חזרה.
 10. חדשות רעות, הדלקתי עכשיו את המוניטור והוא נהפך לירוק לזמן קצר כל כחמש שניות. מה הולך פה? זו לא מכה או ניתוק כבל כי הוא עבד מצוין עד עכשיו, כך הירוק הזה נראה (צילום מהטלפון)
 11. נוח לי יותר עם הממשק הפשוט (ונטול ההסחות דעת) של WIN7). ד"א, אני כן עובד ורואה סרטים ב 4K עם המסך הזה תחת WIN7. מה הכוונה HiDPI?
 12. אני עם WIN7 64 ביט ולאחרונה הופיעה תופעה מאוד מרגיזה. המחשב מתרסט מעצמו ועולה מחדש עם פונטים ואייקונים זעירים, כל תוכנה אותה אני מפעיל עולה עם חלון קטן יותר וכל מה שבתוכה קטן גם הוא. הרזולוציה בה אני עובד היא 3840*2160 ואם אני משנה ידנית ל 2560*1440 הגודל שלהם חוזר להיות נורמלי. לא מצאתי כל כל דרך לשנות את הגודל שלהם ולהשאר עם הרזולוציה הגבוה למעט הפעלת restore point האחרון. מישהו מכיר דרך לשנות את גודל האיקונים/פונטים? אני יודע שאני צריך לפתור את הבעייה מהיסוד אבל לפחות עכשיו שאוכל להמשיך לעבוד (הפעלת restore point מחזירה את כל מה ששיניתי אחורה...)
 13. עידכון קצר. עוד לא רכשתי את ה GTX שרציתי, הוא כבר נמכר. בינתיים התקנתי את ה DVDFab וראיתי כי הוא כן תומך בהאצת חומרה עם ה 570 שמותקן אצלי. בגדול, איכות התמונה עדיין טעונת שיפור אבל לא דפוקה כפי שהיה ב Free CUDA Movie Converter. מה שמדהים הוא מהירות העיבוד, בזמן שבהמרת תוכנה (DIVX CONVERTER) מדובר על פחות מ 10 FPS (מספר הפריימים המעובד כל שנייה) ה DVDFab מגיע לקצב של 120 ויותר....
 14. תופעה מוזרה/מטרידה... עדכנתי אתמול את כל הדרייורים (WIN 7 להזכירכם) ו את ה Dell Display Manager ל 12.0.0. כעת, מפעם לפעם, כאשר הסיגנל מהמוניטור מכובה (הגדרות האנרגיה של שומר המסך הן לכבות אותו אחרי דקה) המוניטור לא יוצא מהשומר מסך עד שאני לא מנתק/מחבר אותו לחשמל. העכבר/מקלדת לא מחוברים להאב במוניטור אלא למחשב. מישהו שמע על זה?
×
 • צור חדש...