תוכן ha - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

ha

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  626
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי ha

 1. לפני כשנתיים קניתי את ה MegaRAID SAS9260-8i כדי לבנות שני מערכי RAID0 עם הקשיחים הישנים שלי (2*3 ו 2*4). ניסיתי להתקין אותו על המערכת החדשה שלי (ROG-STRIX-Z390) והוא אף פעם לא עבד כמו שצריך, התוכנת שליטה שלו היא דף HTML מחורבן שחצי מהזמן לא זיהה את הדיסקים. המערכת החדשה שלי לא הייתה ממש בשימוש כך שהוצאתי את הכרטיס והחלפתי אותו בכרטיס RAID 4 ערוצים פשוט אחר. השבוע ניסיתי להרכיב אותו שוב ושוב התחילו הבעיות, בהתחלה ה WIN10 לא זיהה אותו (בעיה שנתקלתי בעבר שנפתרה ע"י החלפת הסלוט) ואחרי מספר ניסיונות הכרטיס התחיל סתם לצפצף עד שפשוט העפתי אותו. -יש משהו שניתן לעשות איתו או פשוט להשליך אותו? -ישנו כרטיס מומלץ במחיר של 100-150 ש"ח? מה שחשוב לי הוא אמינות/יציבות ומהירות העברה גבוהה, לא הרבה יותר מזה (הדיסקים ישמשו לאחסון סרטי 4K)
 2. אז קניתי בסופו של דבר WD2620 של 4T מאמזון. עובד היטב ולא נתקלתי בבעיות, הוא נפל לי מספר פעמים לרצפה (הכבל המזורגג כ"כ קצר אז הדיסק מונח "בערך" על המחשב...) כמטר גובה ושרד. בחיבור USB 3 (חיבור ללוח אם, שדורש ממני להתכופף מאחורי המחשב) הוא מעביר 80-100 מגה לשנייה, וזה פחות או יותר מהירות ההעברה של דיסק ה SATA ממנו אני מעתיק... מדהים אותי כל פעם מחדש, עד עכשיו השתמשתי במגירות דיסקים ובהם דיסקי SATA לשם גיבוי אבל עם מהירות העתקה כזו כנראה שלא יהיה לי יותר צורך בהן.
 3. אני מחפש דיסק גיבוי 2TB בחיבור USB בגודל 2.5" (שאינו זקוק למתח חיצוני), ראיתי כמה מוצרים זולים בצורה מחשידה (לדוגמה 1TB/2TB Portable External Hard Drive Disk HD High capacity SATA USB 3.0 Storage Device Original for Computer Laptop|External Hard Drives| - AliExpress) במחיר של כ 100 ש"ח... -זה בכלל אמיתי? -ממה שראיתי כל הדיסקים הזולים דרשים כי הפירמוט יתבצע ב FET32 בלבד ולא ב NTFS כדי לא לגרום נזק לדיסק, ממה זה נובע?
 4. אני מחפש דיסק גיבוי 2TB בחיבור USB בגודל 2.5" (שאינו זקוק למתח חיצוני), ראיתי כמה מוצרים זולים בצורה מחשידה (לדוגמה 1TB/2TB Portable External Hard Drive Disk HD High capacity SATA USB 3.0 Storage Device Original for Computer Laptop|External Hard Drives| - AliExpress) במחיר של כ 100 ש"ח... -זה בכלל אמיתי? -ממה שראיתי כל הדיסקים הזולים דרשים כי הפירמוט יתבצע ב FET32 בלבד ולא ב NTFS כדי לא לגרום נזק לדיסק, ממה זה נובע?
 5. בעקבות הקורונה אנחנו עובדים יותר מהבית וחשבתי כי פתרון (חלקי) לבעיות האבטחה יהיה להשתמש במפתח דיסק-און-קי עם תוכנה כגון SysKey או משהו דומה ועלה גם הרעיון להשתמש בדיסק-און-קי עם קורא טביעת אצבע כדי להגביר את האבטחה. חיפשתי קצת חומר ברשת אבל לא ממש הבנתי כיצד ניתן להשתמש בזה כראוי. להבנתי, המחשב יצא מנעילה רק ע"י הכנסת המפתח ולחיצת האצבע על המשטח, כל זמן שהמפתח מוכנס המחשב יהיה ניתן לשימוש. -האם יש אופצייה לדרוש זיהוי מחדש (ע"י טביעת אצבע) כל זמן מסויים? -האם ישנו מנהל סיסמאות השומר את הסיסמאות במפתח הדיסק-און-קי ודורש טביעת אצבע כל פעם שהוא שולף סיסמה? -האם ניתן "לפרק" את הדיסק-און-קי לדיסקים נפרדים שלכל אחד מהם טביעת אצבע אחרת? הכוונה כי מפתח אחד יוכל לשמש עובדים שונים עם מחשבים שונים או חשבונות שונים באותו מחשב. -כיצד ניתן לשכפל/לגבות את מפתח הדיסק-און-קי? -מהו ההתקן המומלץ? אין לנו צורך בהרבה מאוד זיכרון אבל המפתח צריך להיות אמין, בעל יכולת זיהוי טביעת אצבע גם במצבים לא מושלמים (אטיבות, ליכלוך וכו') ועמיד (שישרוד כביסה אחת או יותר ויעבוד גם אחרי שהתלכלך מאוד)
 6. אם זה מה שמבקשים, אז זה מה שמשלמים. לעניות דעתי, אם הם דורשים יותר מאלפייה על עכבר ישן (חדש) זה אומר שיש מי שישלם על זה את הסכום הנדרש. לפני שנה+ מצאתי אותו במקרה ב 600 ש"ח באיביי, ההזמנה שלי התעכבה קצת וקיבלתי מייל מתנצל מהמוכר שהכל נמכר... ד"א, זה שהוא מיושן לא הופך אותו לגרוע, נהפוך הוא. (אני מקלל את ה WIN10 כל שבוע מחדש, בבית אני עובד עם ה 7 ונהנה) תודה, על זה לא חשבתי. כרגע, הדילמה שלי היא בין לשלם מאות דולרים על איזה חיסול מלאי אחרון מאיזה מדף של מישהו שאיכשהו נשאר לו אחד שצבר אבק או לשלם 100-150$ עבור תיקון שני העכברים. ה G604 ישאר אם אף אחת מהאופציות לא יתממשו. תודה בכל מקרה.
 7. הצעה נחמדה אך עדייין זה נראה נראה (בעיין) כלא מספיק, הייתי שמח למצוא חנות שמוכרת אותו ומרשה להפעיל אותו לפני הקנייה כי אחרי העכבר המשוכלל הקודם שקניתי לפי המלצות הבנתי כי עכבר צריך קודם כל להרגיש נוח ביד... שוב, לא אכפת לי לשלם סכום כזה עבור תיקון העכברים שלי, אני מחפש בעל מקצוע שיכול לבצע תיקון (דבר נדיר בזמננו) ושאפשר לסמוך עליו. אם הם ישרדו לי עוד 8 שנים זה נראה לי מספיק. https://www.amazon.com/Logitech-G700s-Rechargeable-Gaming-Mouse/dp/B00BFOEY3Y/ref=psdc_172487_t1_B00XTG9JSG בסופו של דבר אני עם הדגם הזה יותר מ 8 שנים וכל כך רגיל אילו שקשה לי לעבוד עם עכבר אחר, הוא מתאים לי ככפפה ליד
 8. התקשרתי לגולד-טופ, אין להם את העכבר הזה כבר זמן רב. הם טוענים כי הלינק מכיל קאש של גוגל ולא את הדף האמיתי. ביצעתי הזמנה מאייטק סטור ללא תשלום אלא בקשה לחיוב טלפוני, נראה אם אם הם יתקשרו בשבוע הבא. גכל מקרה אשמח לשם של מעבדה מומלצת.
 9. קניתי כבר סוויצ'ים מתאימים של omron עוד בפעם הקודמת. בגדול, העכבר הזה דיי קשיח ואע"פ שחטף אצלי לא מעט מכות ונפילות הוא עדיין מתפקד מצויין. נראה לי שווה להשקיע בו 150-200 ש"ח לתיקון כי הצפי הוא שישרוד עוד 5 שנים לפחות. לי לקח להחליף את המפסקים כחצי שעה ואני לא טכנאי מומחה. כן, זה בדיוק העכבר, אף פעם לא ראיתי אותו נמכר בארץ במחיר כזה. אבל תודה בכל מקרה, ביום ראשון אבדוק אם זה אמיתי ואם כן אז אזמין שניים חדשים. "אני מהזן שמסתפק ב - 3 הקלאסיים." אני לא יודע אם לקנא או לרחם... ד"א, איפה משתמשים בכפתור האמצעי? כשאני מתכנת אני ממפה את כל מקשי הפונקציות לכפתורי העכבר, אתה לא תאמין כמה זה מפשט את תהליך הכתיבה והדיבוג.
 10. תודה, אבל זה ממש לא מה שאני צריך. ל G700 ישנם יותר מ 7 כפתורים נוספים (למעט השניים הראשיים) הניתנים לתיכנות (לכל אפליקצייה בנפרד, משהו שראיתי רק בלוג'יטק). לא רוצה אפילו לחשוב על לעבור לעכבר כל כך מוגבל. קניתי בזמנו עכבר לא זול עם חמישה כפתורים, אחרי פחות מיום הוא עף למגירה. ד"א, בעבודה אני משתמש ב G600 (10 כפתורים נוספים + SHIFT) לכתיבת קוד ודיבוג, ה G700 לא מספיק...
 11. אני משתמש ב G700s של לוג'יטק יותר מעשר שנים וזה העכבר השני שלי מאותו דגם. העכבר כשלעצמו מצויין (למעט הסוללה הנטענת המג'וייפת שמגיעה איתו) מבחינת שימושים אבל הסוויטיצ'ים איתם הוא מגיע דפוקים והכפתורים העליוניים (מקשי עכבר ימני ושמאלי) מתחילים להתקלקל כל חמש-שש שנים. לפני שנה הם התחיל לעשות בעייות (לחיצה כפולה, הפסקת לחיצה שהכפתור לחוץ וכו') אבל הם נעלמו אבל בשבוע האחרון הן חזרו וזה מטריף אותי... את העכבר הקודם (G700) שסבל מאותה בעייה ניסיתי לתקן לבד לפי סרטונים מהיוטיוב עם מעבדת האלקטרוניקה שהייתה לי בעבודה, התיקון אמנם הצליח אבל משהו נדפק באופטיקה של העכבר והוא לא זז נכון. קשה מאוד להשיג עכבר כזה חדש והוא עולה יותר מאלפייה כך שאני מעדיף שיתוקן. מישהו מכיר מעבדה שיכולה לבצע תיקון כזה? או טכנאי אמין שאפשר לסמוך עליו? (אני חושב שכבר שאלתי את זה בעבר אבל לא מצאתי מישהו)
 12. לא ניסחתי היטב. העתקה של קבצים מ RAID0 המורכב משני M2 של חצי טרה ל RAID0 אחר המורכב משני SSD של חצי טרה מתבצעת ב 250 מגה לשנייה. העתקה של אותם קבצים גדולים בין קשיחים מכניים רגילים (עם הרבה מקום פנוי ושעברו דיפרגמנטצייה) מתבצעת בכ 130 מגה לשנייה. נראה כאילו כי ההאצה נובעת כולה מה RAID0 ולא מטכנולוגיית הפלאש...
 13. אז אני חוזר לנושא. ועכשיו, מהירות. הוספתי את מאוורריי הקירור ל RAID0 עם שני M2 של חצי טרה והטמפרטורה פחות מ 65 מעלות, וה CrystalDiskInfo מדווח על מהירות של 1.35 ג'יגה בייט לשנייה. אבל... העתקה של קבצים מ RAID0 ל RAID0 מתבצעת אצלי רק ב 250 מגה לשנייה. ה CrystalDiskInfo מדווחת ששני ה RAID0 עוברים את הג'יגה בייט לשנייה בבדיקות אז למה אני בקושי מגיע לרבע מזה בעבודה אמיתית?
 14. קנו Q3279WG5B בעבודה שלי אחרי שגילו כי הוא המסך הגדול הזול ביותר שניתן (להזכירכם, אלפיייה למסך 31"...). הרכבתי אותו היום ושם כן התגלה בקופסה ה CD שכולל את ה i-Menu כפי שמופיע במדריך המשתמש. התקנתי, הרצתי על מערכת שכוללת שני מוניטורים והוא כן זיהה את Q3279WG5B, בכל מקרה האופציות בתוכנה (מיקום אופקי/אנכי, תדר) לא פעילות גם שם...
 15. רכשתי AOC Q3279WG5B לפני מספר חודשים. בגדול, מסך נסבל במחיר זול, אבל מספר דברים מרגיזים אותי שם. -במדריך המשתמש (שהורדתי מהרשת...) כתוב כי ישנו CD הכולל את מדריך למשתמש, דרייוורים ואת i-Menu. משום מה ה CD לא היה בקופסה... -אני מריץ WIN10 ואחרי התקנת i-Menu (שגם הורדתי מהרשת) אני רואה וורסיה שלא מופיעה במדריך למשתמש, מה שהורדתי ממש מכוער לי והייתי מעדיף את הוורסייה המופיעה במדריך למשתמש. איפה אני מוצא אותה? באתר הדפוק ברמות של AOC כדי להוריד משהו צריך להכניס את דגם המסך ומשום מה Q3279WG5B לא מופיע כחוקי ולא נמצא בשום מקום...😥 -למערכת שלי מחוברים שני מוניטורים Q3279WG5B ודל U2715. כשאני מפעיל את ה i-Menu הוא מתחבר לדל ואני לא מוצא שום דרך להעביר אותו ל AOC. רעיונות? -כשאני מנתק את הדל ומפעיל את ה i-Menu אני רואה כי חלק מהאופציות המופיעות שם (מיקום אופקי/אנכי, תדר וכו') לא פעילות אע"פ שהן קיימות במוניטור וניתנות לביצוע דרך התפריט (בלחיצת כפתורים), מה הסיפור שלהם?
 16. כונני NMVE או SSD רגילים? נשמע שאתה מתאר תקלת בקר ולא פלאש, ראית משהו ב SMART או שגם הוא לא מגיב? (תקלת בקר). אצלי ה RAID הוא 0 ולא 1 כך שאני יותר חשוף לבעייה הזו, בכל מקרה אני צריך למצוא דרך להוסיף את ה MiniTool Partition Wizard שיתבצע כל יום בחצות.
 17. אחזור שוב, הייתי מעדיף לינק למסמך של יצרן הרכיבים. אני איש חומרה ומעולם לא שמעתי עליו, משפט קצר בסרטון ללא סימוכין כלשהם לא יגרום לי לשנות את דעתי. המחיקה מהכונן (מחיקת דף שלם ב Nand Flash למעשה) איטית יותר ו"בעייתית" יותר, לכן רוב הבקרים מוחקים ברקע. בכל מקרה... איש חומרה אמור לדעת כי הגורם לבלאי בפלאש הוא המחיקה, לא הכתיבה. אם הוא טועה/מבלבל בין המושגים אז אין סיכוי שאסמוך עליו. ואם ניחזור לנושא, אורך החיים של הפלאש זניח בעיניי. להבדיל מקשיח ששם תקלה הורגת את כל הדיסק, הבלאי של הפלאש הדרגתי. אבל מה שכן יכול להקריס אותו הוא מות הבקר ולכן אני מעדיף שיעבוד בטמפרטורה נמוכה. בנוסף, ההגדלה המתמשכת בנפחי הפלאש גורמת לכך שפלאש האיחסון מוחלף עקב שידרוג, ולא תקלה, תוך זמן הקצר מאורך החיים של ה Nand Flash.
 18. מסכים איתך אך זה מעלה שאלה חדשה. אם חימום הצ'יפים של הפלאש היה מסייע למשהו אז הוא היה מוסף כבר לכרטיס. אחרי הכל העלות של הוספת מספר נגדים הממותגים דרך הבקר היא זניחה, מדידת הטמפרטורה קיימת כבר כך שסגירת הלופ (בין אם לוקאלית בכרטיס או דרך מ"ה) היא טריוויאלית. אני בטוח שאנשי השיווק היו מנצלים היטב את היתרון (אם קיים כמובן) בפרסומות. כמה תיקונים קטנים. זה היה נכון בתקופת הלימודים שלי (לפני מלאן זמן😉 קצת אחרי שאינטל פתחו את הפאב הראשון בירושליים...), המעבר לטכנולוגיות מתקדמות יותר (הלחמות SMT וזיווד BGA) הפכו את זה לזניח (במערכות אזרחיות הכוונה) ה NMVE כולל את שניהם, חום יתר מאיט את הכרטיס. לא משנה לי ממה זה נובע כל זמן שקירור המכלול מאפשר לו עבודה מהירה. מוזר, ב FF הקישור מביא אותי לדף ריק... בכרום זה כן עבד. אני לא יודע אם הבחור הזה מהנדס חומרה אבל הוא אמור לדעת כי הגורם לבלאי בפלאש הוא המחיקה, לא הכתיבה... המחיקה אכן יותר מהירה בטמפרטורה גבוהה יותר (אנרגיה פואטנציאלית גבוהה יותר כמובן) אבל הוא לא ממש מתייחס לזה. עם כל הכבוד, הייתי מעדיף לינק למסמך של יצרן הרכיבים על פני לינקים ליוטיוב, שבהם קשה לדעת אם ניתן לסמוך על מה שמוצג.
 19. כשתיכננתי מעגלים עד לפני בערך 10 שנים (אני איש חומרה במקור) ההפרדה הייתה בין רכיבים "רגילים" (Commercial) ותעשייתים (Industrial) ובהתאם טמפרטורות עבודה שונות (עד אז היה גם תקן צבאי עם טווח טמפרטורות עבודה גדול אפילו יותר אבל זה כבר לא ממש קשור). הטמפרטורות שהתייחסת אליהן מדפי הנתונים הן טמפרטורות צומת (הטמפרטורות על הסיליקון עצמו), אם אתה מודד 125 מעלות על הרכיב עצמו אז הסיליקון מזמן התבשל... לטעמי דווקא כן, זה לא יכול להזיק. אם כבר זה רק יועיל. אני כרגע מאיץ i7 ל 5 ג'יגה והבעייה הקריטית שלי הייתה כיצד לשמור את המעבד בטמפרטורה של פחות מ 80 מעלות בעומס מלא. ממה שקראתי, עבודה מעל הטמפרטורה הזו מקצרת את אורך החיים של מעבד באופן משמעותי. lompy הקישור שהבאת לא מציג דבר.
 20. רכיבי אלקטרוניקה רגילים מוגדרים לעבוד בתחום הטמפרטורות 0-70 מעלות צלזיוס, רכיבי אלקטרוניקה בתקן תעשייתי (שהם יקרים יותר מהמקביל האזרחי) מוגדרים לעבוד בתחום הטמפרטורות 40- עד 85 מעלות צלזיוס. אני מאוד מפקפק כי היצרן משתמש ברכיבי אלקטרוניקה בתקן תעשייתי... ה RAID0 של הNVME הוא הדיסק של מערכת ההפעלה ומועומס בצורה דיי רצינית. לא הייתי רוצה לקצר את אורך החיים שלו... קרה לי עם הדיסקים האלה, חום יתר מקטין מהירות קריאה/כתיבה. למה אתה חושב כי זה הבקר בלבד?
 21. הזמנתי מאיביי שני JEYI Cooling Warship Storm Fan NVME במחיר של 60 ש"ח ליחידה (ד"א, היום ניתן לרכוש את שניהם בבמחיר של 60 ש"ח...) והרכבתי השבוע. -זה אכן מקרר, ומקרר טוב. בהתחלה לא הייתי בטוח שאני בכלל צריך דבר כזה אך הרצת CrystalDiskInfo על שני NVME של חצי טרה המסודרים ב RAID0 הראה שהמהירות המקסימלית שאני מגיע אליה היא קצת פחות מ 3 ג'יגהבייט לשניה והטמפרטורה המקסימלית היא כ 90 מעלות... בגלל שה RAID0 הזה הוא הדיסק של מערכת ההפעלה ומועומס בצורה דיי רצינית אני מגיע ל 70 מעלות ויותר בזמן עבודה. אחרי הרכבת גופי הקירור הרצת CrystalDiskInfo מביאה לטמפרטורה מקסימלית של 54 מעלות. מאוד מכובד. -גופי הקירור מגיעים ללא הוראות הרכבה... חיפוש קצר מצא קליפ ביוטיוב המדריך כיצד לבצע. ההרכבה היא דיי פשוטה, בחבילה מגיע גם פיליפס עם הברגים, אבל חשוב לשים לב למקם נכון את ה NVME בגוף הקירור. אין סימון בבגוף הקירור למיקום מוחלט של הכרטיס וצריך לחפש את הנקודה הנכונה. אצלי, גוף הקירור הראשון הותקן בקלות וה NVME עבד ללא בעיות אבל השני היה סיוט, פרקתי והרכבתי מספר פעמים עד שה NVME נכנס נכון קונקטור שלו על לוח האם. במחיר כזה, נראה לי כי כדאי להתקין לכל מי שמוצא כי טמפרטורת NVME שלו היא כ 70 מעלות ויותר.
 22. שתי בעיות נפרדות. המודם של אשתי איבד חיבוריות לאינטרנט (היא מחוברת אילו עם כבל כך שזו לא בעיית תקשורת) כך שהחלטנו להחליף אותו במודם ADSL של 019. כדי למנוע בעיות בעתיד אני רוצה לחבר את המחשב שלה לשתי הרשתות בו זמנית. -זו הבעייה הראשונה. המחשב העבודה של אישתי (היה) מחובר דרך המודם שהיה לה עם IP קבוע לעבודה שלה, בשעת חירום היא יכלה לעבור למודם המשפחתי ע"י חיבור ווי-פיי ולהתחבר לעבודה עם VPN. המחשב העבודה הוא בעדיפות ראשונה וזה מה שהייתי רוצה לפתור. שוב, הוא רחוק מהמודם המשפחתי כך שהוא יחובר אילו אלחוטית. הקישוריות ווי-פיי אצלנו לא טובה כך שכנראה אצטרך לפתור גם את בעיית החיבוריות. -הבעייה השנייה (שלא ממש קשורה לבעייה הראשונה) היא חיבוריות ווי-פיי לא יציבה בבית. המרחק בין עמדת העבודה שלי למודם המשפחתי הוא כ 6-7 מטרים, כדי להימנע מהבעייה חשבתי לשלשל כבל רשת בין שתי הקומות כל בוקר מיציאת ה LAN של המודם אל המחשב שלי ולהעמיס פחות על הווי-פיי הביתי. האם יהיה אפשר לקבל 100 מ"ב לשנייה בכבל עם אורך כזה? -בגדול, גם הילדה משמשת ברשת לשיעורי הביה"ס שלה וגם היא נתקלת בבעיות קישוריות מפעם לפעם כך שחשבתי כי יהיה נחמד לפתור גם את זה באותה הזדמנות. נראה לי שאם אני כבר מוריד את הכבל רשת למטה אוכל לחבר אותו לאיזהשהו ראוטר פשוט שישמש לחיבוריות ווי-פיי למטה ולחבר את המחשב שלי דרך חיבור ה LAN של הראוטר. -מתנצל. לפי "זאפ" ה Ubiquiti נמצא תחת "מחשבים ותוכנות > מגדילי טווח / Access Points"😉
 23. תודה רבה, אבל אולי לא הבנתי משהו. נתבים התומכים ב-dual wan יכולים לעבוד (לקבל WAN) עם שתי רשתות אלחוטיות או עם חיבור רשת אחד+חיבור רשת אלחוטיות נוסף? החיבורים הפיזיים של הרשתות אצלנו נמצאים במקומות שונים, חיבור הכבלים בקומה אחת ואילו ה ADSL בקומה השנייה, כך שחיבור שני CAT5 לנתב אינו אפשרי. האם ניתן לישם את ה dual wan תוכנתית במחשב ע"י שימוש בחיבור רשת רגיל (RJ45) וחיבור מתאם USB - WIFI? אחרי הכל ישנו רק מחשב "בעייתי" אחד הדורש את הרשת הכפולה. ראיתי (והתרשמתי) את ה Ubiquiti UniFi Cloud Key UC-CK, האם ישנו מגדיל טווח דומה במחיר זול יותר? רק עוד כמה דברים קטנים. -הרשת של הוט היא 200 מ"ב וה ADSL הוא 100 מ"ב, לא ממש נראה לי צורך בעתיד הקרוב בסך כל המהירות המשולבת🙂 -מה המרחק המקסימלי בו ניתן למתוח כבל CAT5 ולקבל לפחות 100 מ"ב לשנייה. -האם ישנה תוכנת WIN מומלצת לבדיקת עוצמת הקליטה של הרשת האלחוטית התומכת במקלט WIFI הפנימי במחשב וגם במתאם USB - WIFI?
 24. היו לנו שני מודמי כבלים של הוט וחיבור של הוט כספק אינטרנט, אחד של הבית והשני של אישתי לעבודה שלה (שניהם מחוברים בבית, אחד בכל קומה). בחודש האחרון המודם של אשתי איבד חיבוריות לאינטרנט (היא מחוברת אילו עם כבל כך שזו לא בעיית תקשורת) כך שהחלטנו להחליף אותו במודם ADSL של 019. כדי למנוע בעיות בעתיד הייתי שמח אם היה ניתן לחבר את המחשב שלה לשתי הרשתות בו זמנית. -האם זה בכלל אפשרי בצורה שקופה? הכוונה היא שלא יהיה צורך לבחור רשת בזמן עבודה. -האם ניתן לקבוע איזו אפליקציות יעבדו עם רשת מסויימת? חלק מהעבודה (אולי) תשתמש בחיבור IP קבוע הניתן ע"י ספק האינטרנט. -בגלל המבנה של הבית+חצר, האם ישנה דרך שהתקני קצה (מחשב, טלפון, טאבלט וכו') יעברו אוטומטית בין שני החיבורי ה ווי-פיי של כל אחד מהמודמים (2.4 ו 5 ג'יגה הרץ) ובין שני המודמים עצמם?
 25. אני מצליח לראות את הכרטיס רוב הזמן (בעיקר שהוא תקוע בסלוט של הכרטיס מסך, אחרת ברוב העליות המחשב לא מוצא אותו) אבל אני נתקל בבעיה אחרת. אע"פ שהמחשב מזהה את הכרטיס, אע"פ שהתוכנה שלו עולה ואע"פ שהוא כן מזהה את הדיסקים/כונני DVD המחוברים אילו.... WIN10 לא מצליח לראות אותם (גם ב Manege ו בתוכו ב Disk management) רעיון?
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר