תוכן law89 - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

law89

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  630
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי law89

 1. מה שרשמתי למעלה (ה-p2421) - ניתן לכוון לכל כיוון שאתה רוצה. אישית לי הוא עשה בעיות מסוימות.
 2. אני לא מגבה עם גוגל דרייב כך שאינני יודע מה יקרה במצב שגם עשית גיבוי במכשיר וגם בדרייב. באופן כללי אני מוחק ומתקין מחדש את הוואצאפ. מעתיק את הקובץ לתיקיה הזאת (אני מקווה שאני זוכר נכון ולא מתבלבל עם תיקיה אחרת) ואז פותח את האפליקציה והיא שואלת אם אני רוצה לעלות את הגיבוי מהדרייב (למרות שהגיבוי על הפלאפון) ובוחר שכן. שים לב שזה לא תמיד מצליח בניסיון ראשון. היו לי מצבים שהייתי צריך למחוק כמה פעמים ולהתקין מחדש עד שזה קלט. בנוסף, כל התקנה כסאת ושליחת קוד אימות גורמת לזה שתצטרך לחכות יותר זמן עד שתוכל לבקש שישלחו לך קוד אימות נובף במידה והיית צריך למחוק שוב את האפליקציה ולהתקין מחדש
 3. למיטב זכרוני הם נשמרים בתיקיה databases בתוך התיקיה של הוואצאפ.
 4. למיטב זכרוני זה לא תלוי בתנאים שלהם ואם יש פגם ב-14 ימים אתה יכול לבקש החזר כספי ללא דמי ביטול. KSP קשים, אני מקווה שזה יסתדר לך. אין על אייבורי. חבל של-KSP יש מגוון רחב יותר ולפעמים המחירים משמעותית גבוהים יותר (כמו בזיכרונות שהופכים את הקניה מהם ללא כדאית).
 5. תודה רבה הכוונה כמובן היתה לדור 8 חחחח התפקשש יפה אני צריך לבדוק את זה. אינני זוכר את הדגם. אחזור עם תשובות כשאמצא את החשבונית.
 6. היי תודה לכם אני קונה את זה לבדוק משהו ואחרי בסיכוי סביר שאעביר אותו למחשב הישן בשביל היציאות ולכן אני רוצה לוודא שהוא יתאים לשני מחשבים שונים. אז רק לוודא: 1. האם יש חיבורים שונים של כרטיסי מסך בסגנון של כוננים שחלק SATA וכו'? 2. האם בתוך המפרט של הלוח אם אני יכול לראות את גודל כרטיסי המסך שהוא תומך בהם? (אם בכלל יש לזה חשיבות). אני לא יודע מה אתה מגדיר ענתיקה. המעבד שיש שם למיטב זכרוני הוא i8, אז זה נותן בערך מושג לאיזה סוג לא אם שנמצא שם. אני לא יודע אם שהושק כנראה לפני בערך 4 שנים נחשב לענתיקה.
 7. את מתכוונת שיש לך מערך עם כמות מספרים לא ידועה? אם כן, אז הרעיון באופן כללי הוא להריץ לולאה שבתוכה תנאי if שבודק האם ישנה שארית כאשר אתה מחלק ב-2 (כלומר שימוש במודולו)
 8. איך אני יודע אם כרטיס מסך יתאים ללוח אם ולגודל של המארז?
 9. התכוונתי עם איזה כרטיס מסך הדברים מוצגים על המסך. חלק מהכרטיסים הגרפיים המובנים יוצרים בעיות כשהאצת חומרה מופעלת בכרום ובעיות אחרות כשהיא כבויה. לכן רציתי לדעת האם הדברים על המסך יוצגו בהתאם לכרטיס החיצוני או בהתאם למובנה
 10. אשמח אם מישהו שביצע זאת יוכל לשתף עם איזה כרטיס מסך הדברים מוצגים אצלו במקרה שהוא מפעיל את שניהם.
 11. מעניין. ברפרוף לא אופציה כזאת אצלי. אני אנסה לחפש יותר לעומק. מה קורא אם אני מוסיף כרטיס חיצוני ומפעיל גם את הפנימי? לפי איזה כרטיס הדברים מוצגים?
 12. מישהו יודע אם יש רשימה של הלוחות שבהן ניתן לבצע את זה?
 13. גרמת לי לגלל מה זה כבל קומקום כן, זה כאלה. שניים נראים דומים והשלישי נראה קצת שונה אבל גם לו יש שלושה פינים.
 14. עשיתי היום קצת סדר וניקיון וניתקתי את הכבלים של המחשבים כדי להזיז אותם. כשבאתי לקחת את הכבלים שמתחברים לספק, שמתי לב שיש לי שלושה כאלה. שניים מהם אמורים להיות של המחשבים והשלישי אין לי מושג למה שייך (אולי הגיע עם המדפסת אולי עם מוצר אחר). איך אני יכול לדעת אילו מהכבלים שייכים למחשב? האם זה משנה איזה מהם אני מחבר (בדגש על זה שאחד מהם בוודאות לא הגיע עם המחשב ואין לי מושג לאיזה מוצר הוא שייך)? תודה ושתהיה לכם שנה טובה וחג שמח
 15. יצא לי לנסות היום מסך אחר שהיה עד עכשיו מחובר ב-HDMI. זה לא בדיוק המקרה שלך, אבל אולי שווה בדיקה: חיברתי אליו כבל DP ולמסך נוסף כבל HDMI. כל הניסיונות שלי להבין למה הוא לא עובד לא צלחו. בסוף החזרתי אליו את ה-HDMI וניתקתי את המסך השני. הוא נדלק. שיניתי מתוך ההגדרות של המסך את החיבור ל-DP ואז חיברתי את שניהם מחדש. כנראה חלק מהמסכים לא קולטים באופן אוטומטי את היציאה.
 16. אני אוסיף משהו. לי יש מחשב לנובו שלפי האתר של לנובו אמור להחזיק עד 8 שעות ולפי אתר שביצע סקירה, אמור להחזיק בין 11 ל-14 שעות בשימוש קל. הסוללה היא של 80WH (המסך 17.6 שעות) והיא בקושי סוחבת 5 שעות (גם כשניסיתי לחבר מסך חיצוני ולסגור את המסך של הנייד), אז לא הייתי מסתמך על מה שהם רושמים. בנוגע למסך - אני מאמין שהמסך שנמצא במחשב שלי נחשב לאחד שהוא לא רע, ויש פער משמעותי בציפיה בסרטים מול מסך חיצוני. בנוסף, תבדוק פיזית את גודל המסך. 15 אינץ' זה די קטן. משקל - מה ש-A-10 רשם לך זה נכון. אני לקחתי מחשב יחסית כבד. הייתי מוכן להתפשר על המשקל בשביל סוללה טובה ומסך גדול ואיכותי. בפועל לא קיבלתי אף אחד מהם ונתקעתי עם מחשב די כבד (3 ק"ג).
 17. כמה שאלות: 1. האם בעבר חיברת מסך כלשהו עם המתאם הזה והוא עבד? 2. תבדוק במסך אם הוא מוגדר על היציאה הנכונה.
 18. גבה על דיסק אחד את הקבצים החשובים ועל עוד דיסק באמצעות פרגון ואז אתה יכול להעלות את כל מערכת ההפעלה לממצב שבו היא היתה בעת הגיבוי. חשוב לא לשנות את גודל המחיצות ולא לשנות את הנתיב שבו שמרת את הגיבויים של פרגון ( לא להעביר לכונן אחר ולא לשנות שמות תיקיות וכו'). לרוב התוכנה הזו בסדר אם לא מבצעים את הדברים האלה.
 19. זה לא רק עניין של סרטי קולונוע. יש דברים נוספים לדוגמה אתר Udemy וכו' שאצלם זה מופיע על מסך מלא. למיטב זכרוני (אם כי עבר קצת זמן אז אולי אני טועה) במסך של 16:10 הופיעו לי פסים שחורים ובאתרים נוספים שבהם לפני כן לא היו פסים שחורים. גם עם הפסים, עדיין הייתי מעדיף מסך של 16:10, אבל כל אחד והעדפות שלו. יכול להיות למישהו אחר הפסים האלה יפריעו מאוד.
 20. יש את ה-dell p2421 שהוא 16:10. מבחינתי גם היה נוח יותר לעבוד אבל מסך כזה. צריך לקחת בחשבון שבצפיה בסרטים וכו' יתכן שיופיעו פסים שחורים בחלק העליון והתחתון של הדף. לדעתי זה עדיין שווה את זה. אסייג ואומר שאני פחות ממליץ על המסך שציינתי למעלה. סבלתי ממנו רבות. העליתי כאן תמונה של צמד מסכים כאלה שאחד הרבה יותר כהה מהשני למרות שהם על הגדרות ברירת מחדל בנוסף לכל מיני פסים שהופיעו ונעלמו במסך הזה (לעומת מסך של סמסונג ושל לנובו ששם לא היתה את הבעיה הזו).
 21. 1. לא ראיתי אופציה כזאת שם. לא חשבתי על זה, אבל יש לי שתי סוללות שמופיעות בסרגל ליד השעון של המחשב. אני באמת מגדיר את ההגדרה הזאת דרך הסוללה שלא של הואנטאג'. את ההגדרה שכשאני סוגר את הלפטופ הוא לא יכנס למצב שינה, אני מגדיר דרך הלוח בקרה. לא חשבתי שהואנטג' עלול לגרום את הבעיה עד שרשמת את זה. יש כאן מישהו נוסף שמשתמש במחשב של לנובו ויכול לומר אם הוא סובל מזה? 2. אני אראה אם המסך החיצוני מסתדר אחרי שהתקנתי את התוכנה הזאת. אם הוא יסתדר, אולי אשקול לוותר על היציאת USB (למרות שמאוד נוח לי לשים את הדונגל מאחור ולהשתמש ביציאות בצדדים לשימוש שוטף) תודה על העזרה
 22. כשלא הולך, אז לא לפעמים לא הולך עד הסוף במשך למעלה מעשור הכל הלך חלק עם המחשבים (אני חושב שבפעם אחרונה ששלחתי מחשב לתיקון היתה בערך לפני 20 שנה). לצערי באחרונים אני סובל מבעיות וקצת חוסר מזל עם זה שהפילו לי את המחשב ההוא שזה בהחלט מבאס, אבל רוב הבעיות זה לא דברים שקשורים אלי. חיבור של מסך חיצוני לנייד זה בסך הכל לחבר כבל. אין פה משהו שאני יכול לעשות ויגרום לבעיות. כמה משלמים? :) 1. אולי הואנטג' שלהם משנה את זה אוטומטית. ממש מעצבן העניין הזה. 2. אני אבדוק. אני מתלבט אם לשלוח להם לתיקון וזהו. מישהו כאן רשם על ניידים ופחות המליצו לו לשלוח לתיקון מחשש שיהרסו משהו אחר.
 23. מישהו מכיר את התוכנה? כאשר אני מחבר מסך למחשב נייד, אני סובל מכל מיני חלקים שפתאום מופיעים במקומות אחרים במסך לשברירי שניות. אמרו לי מהתמיכה של לנובו להתקין את התוכנה הזאת. האם מספיק שאני מתקין או שחובה להירשם לאנוידיה? אנצל את זה לעוד שתי שאלות, אולי מישהו יוכל לעזור: 1. אני מגדיר שכשהמכסה נסגר המחשב לא יכנס למצב שינה ואת הגדרות הבטריה בתפריט (היכן שהשעון של המחשב) על הכי נמוכות שיש. כל כמה זמן ההגדרות האלה משתנות לי אוטומטית וחוזרות לברירת מחדל. יש אופציה לקבע אותם? 2. יש יציאות USB מצד ימין, שמאל ומאחורי המחשב. כאשר אני מחבר ליציאה מאחורה (השמאלית מבין השתיים) המקדלת והעכבר לא עובדים טוב. איך אני יכול לוודא אם יש בעיה ביציאה? בדקתי עם שתי מקלדות שונות.
 24. אין לי ניסיון בהם. הם מאוד יקרים.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר

התאמה ל-Windows 11, התרחבות גדולה ל-DLSS ותמיכה במשחקים מובילים חדשים: מנהלי התקנים טריים מ-NVIDIA

התאמה ל-Windows 11, התרחבות גדולה ל-DLSS ותמיכה במשחקים מובילים חדשים: מנהלי התקנים טריים מ-NVIDIA

מפתחת מוצרי ה-GeForce לא מבזבזת זמן ומשיקה מנהלי התקנים חדשים עם תאימות לחלונות 11, למשחקים מובילים שיושקו רשמית בקרוב מאוד ולעשרות משחקי אינדי חדשים שיהנו משירותי מנגנון שיפור הביצועים המתקדם של החברה בכרטיסי RTX מודרניים