NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed

huber
 Share

Recommended Posts

מעניין שאת כל סרטוני ההשוואות האלה בין RT ON לRT OFF אנחנו נקבל, סרטונים עם ניתוחים כאלה של 2.0 לא נקבל.

אז הרי לכם, אגב באותו משחק CONTROL -

https://www.youtube.com/watch?v=YWIKzRhYZm4&ab_channel=DigitalFoundry

ממליץ בעיקר את החלק השני של הוידאו (החלק הראשון מתמקד בעיקר בשיפור מגרסא 1.9 ל2.0) עם מבחר השוואות צד לצד בין רנדור טבעי לDLSS במשחק הזה, כולל כאלה של סצינות שבהן ניכר כי איכות התמונה עם היא אובייקטיבית טובה יותר. סה"כ לא שונה בכלום מupscaling טיפש שעושים מאז ומתמיד...

לי באופן אישי לא ברור איך ארטיפקטים על שערות אינדיבידואליות שרואים בהגדלה של 800% זה טו מאץ', אבל בRT לא ניתן להבחין בזמן אמת כי מדובר במשחק אינטרקטיבי ולא תמונה סטטית או סרט. אולי אני המשוגע.

נערך על-ידי ch33
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

פה הדגמה יותר ברורה וקלה לאבחנה, בעיקר בגלל שהכותר משתמש בכמות מופרזת ומוגזמת בכוונת מכוון במשטחים רפלקטיביים.

זה מדגים טכנלוגיה הכותר הזה. לא בכל הסצנות, אבל איפה שכן אז רואים זאת טוב.

יחד עם זאת **במשחקיות**, כשמתרכזים במשחק, אני מתקשה לחוש שיש ערך מוסף משמעותי לפונקציה הזו.

זה מאד נחמד כ- eye candy, ללא ספק, כמדגים קולנועית, אבל פחות מוצא לכך חשיבות במשחקיות שבמחשב

בה אתה מחפש את האויב הבא להכניס לו כדור בראש, יותר מאשר מטייל לאיטך במטרה להתרשם מהנוף:

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

תודה,

שמח שירדת והשארת את הזירה נקיה לדיון בוגר ואינטלקטואלי 🙏

הגישה שכל מי שלא מסכים איתך הוא לא בוגר ואינטלקטואל היא מאוד בוגרת. ללא צל של ספק.

בנוסף, אם אתה גורם לכל מי שלא מסכים איתך להפסיק להגיב, איזה דיון יהיה פה? יותר בכיוון של פוסטים על גבי פוסטים בהם אתה שופך בליל מילים ללא סימוכין וטופח לעצמך על השכם בלי הפסקה.

ודרך אגב, בדיון שהיה על FPS, טענת שזה שאנשים מצליחים או לא מצליחים לשים לב להבדל זה חרטא (הסירטון של לינוס לדעתי) כי זה לא נבדק בצורה מדעית ובלהבלהבלהבלה. אבל פתאום כשזה נוח לך, אתה מנפנף במתודולוגיה זהה ככזו שניצחה את הדיון... double standard much? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

אבל רבאק, אני במקום לשחק משחק, מחפש בציציות עם זכוכית מגדלת כדי לדעת מה זה מה ? 🤔

נראה למישהו הגיוני שאני משחק ומתרכז במשחק, ומתחיל באמצע משמעמום לעשות pixel piping במקום להגיב למפלצת שעוד רגע

מחסלת אותי, רק כדי להבין מהו אלגוריתם רנדור התאורה בו עושים שמוש ?

לא... אין לתאר כמה אתה צבוע. כמה הודעות לפני טענת שאתה מומחה גדול לאיכות תמונה ולכן DLSS זה לא בשבילך כי אתה יודע להבחין ורוצה native . מוכן לחתום לך שתוך כדי קפיצות ויריות וכו', אין סיכוי שאתה שם לב להבדל (בהנחה שזה לא הכי אגרסיבי שיש) אלא אם תעצור במקום ותעשה piping.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ch33

גם אם היה משחק אחד בלבד בכל העולם שתומך כרגע בDLSS וRT זה עדיין היה משחק אחד יותר שבו אתה מקבל תועלת כלשהוא מאשר כמות המשחקים שבהם יש תועלת מ16GB זכרון. כך שאין כאן שום סתירה.

@zone glide

יש כמה דברים שאתה צריך להבין לגבי -

א. זה לא משהו שנולד אתמול, אנוידיה עובדת על זה כבר שנים ולקח הרבה זמן עד שזה הגיע למקום שזה נמצא בו היום. 

ב. DLSS בנוי על אלגוריתמי בינה מלאכותית ולמידת מכונה, תחום שנוידיה היא ענקית בו (לא מדובר בחברה שעוסקת רק בלתת לך FPS במשחקים) ומשקיעה בו המון כסף למחקר ופיתוח. לא מדובר בטכניקת upscale טיפשה שתמיד הייתה קיימת.

ג. עובד עם חומרה ייעודית על הכ. מסך, הליבות tensor של נוידיה שמיועדות ספציפית לdeep learning. אין לAMD מקביל.

כשאתה רואה את כל זה לא מן הנמנע שלAMD ייקח מספר דומה של שנים להעמיד מקביל ראוי לDLSS שלקח לDLSS בעצמו להתבשל עד לנקודה שאנחנו נמצאים בה היום.

ציטוט של lev-27

כי 16GB זיכרון זה הקלף היחיד שיש לו אז הוא משתמש בו עד הסוף. תשמע לפחות הוא פאן בוי מוצהר אז זה כבר משהו. 

אישית, לא מבין איך בכלל אפשר לזלזל בפיצ'רים שנותנים חוויה עדיפה כאן ועכשיו גם אם במשחקים בודדים על פני תכונה שנותנת 0 יתרון במשחקים היום ואולי תיתן יתרון כלשהו אי שם בשנת 2022 כאשר Geforce 40XX ו-Radeon 7XXX יהיו מעבר לפינה. 

ציטוט של k534d

נתחיל עם זה שלהצהיר ש RT זה זניח, זה נתון לשיקול דעתך.

DLSS הוא מהפכני בגלל הצורה שהוא עובד, הוא לא משתמש בשיטות המסורתיות לביצוע upscaling, והוא ממש לא מבצע sharping.

הוא לוקח תמונה בצפיפות פיקסלים נמוכה יותר, מעביר אותה בתוך מודל שמבוסס רשת ניורנים ומציג תמונה באיכות הרבה יותר גבוהה.

אפשר לבצע את זה גם על מעבד שולחני, וגם על מעבד 486, השאלה כמה זמן זה יקח, ל NVIDIA בכרטיסי RTX זה מתבצע בזמן אמת ומהר מאוד באמצעות חומרה ייעודית.

מה זה בפועל אומר? שהכרטיס מרנדר תמונה ברזולציה נמוכה עם טקסטורות שנועדו לרזולוציה נמוכה ומציג תמונה ברזולוציה הרבה יותר גבוהה, והתמונה החדשה לא אחת יותר טובה מאשר אם היינו מרנדרים את התמונה ברוזצליה הגובהה, ובשביל ההגינות יש לציין שלעיתים זה גם מפספס.

לבנות רשת שתוציא תמונות יותר טובות אפשר אחרי כמה שעות של למידה מיוטיוב או מספרות מקצועית, לבנות רשת שעושה את זה בדיוק גבוה ובמהירות זה כבר סיפור אחר לגמרי, וזה מה ש NVIDIA עשתה.

באמצעות השינוי גישה הזה שמאפשר לרנדר תמונה ברוזלוציה נמוכה יותר, ולהעביר אותה דרך רשת ניורונים המשתמש מקבל יותר פריימים לשנייה, מאשר לרנדר את התמונות מההתחלה באיכות גבוהה, ולא רק זה שהאיכות שמתקבלת היא לא פחות יותר מאשר רינדור ברוזלציה גבוהה.

עכשיו שכל אחד יחליט אם הפיצ'ר הזה שולי או לא.

שתי נקודות למחשבה:

כמו ש LEV אמר פה השאלה מעניינת האם וכאשר נצטרך כרטיסים עם 16 ג'גה, האם סדרה 6000 של AMD יהיה לה בכלל את הכח עיבוד הנדרש, כי כל עוד ל AMD אין מתחרה ל אז קשה לענות על זה.

נקודה נוספת, לקונסולות יש 16 ג'גה זכרון שהוא משותף לכלל המערכת, מה זה אומר על המשחקים העתידיים?

בגדול קשה להסתייג לעובדה הזו ש-VRAM זה משהו שיכול לעזור כשמעלים להגדרות גבוהות בכותרים חדשים אפילו על אולטרא.. כי טקסטורות אכן לוקחות VRAM ואני חוויתי זאת בעבר כמה פעמים..

אמנם זו סיטואציה ישנה... אבל אני זוכר שבזמנו היה לי HD7850 אני חושב.. ובערך בשנת 2014 או 2013 ניסיתי על משחקים כבדים באותה תקופה להעלות טקסטורות והגדרות.. וה-VRAM פשוט נהיה תפוס יותר וזה מנע מהמשחק לרוץ כמו שצריך.. וזה היה רק שנה או שנתיים אחרי שהכרטיס הושק..

אז ככה שאם מסתכלים עתידית... שווה לחשוב על זה...

אגב יש מצב שזה אפילו קרה לי עם HD7970..

נערך על-ידי zone glide
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

הגישה שכל מי שלא מסכים איתך הוא לא בוגר ואינטלקטואל היא מאוד בוגרת. ללא צל של ספק.

בנוסף, אם אתה גורם לכל מי שלא מסכים איתך להפסיק להגיב, איזה דיון יהיה פה? יותר בכיוון של פוסטים על גבי פוסטים בהם אתה שופך בליל מילים ללא סימוכין וטופח לעצמך על השכם בלי הפסקה.

ודרך אגב, בדיון שהיה על FPS, טענת שזה שאנשים מצליחים או לא מצליחים לשים לב להבדל זה חרטא (הסירטון של לינוס לדעתי) כי זה לא נבדק בצורה מדעית ובלהבלהבלהבלה. אבל פתאום כשזה נוח לך, אתה מנפנף במתודולוגיה זהה ככזו שניצחה את הדיון... double standard much? 

ֿאני זוכר אותו מהעבר אי שם בתחילת העשור הקודם כאשר הוא הגן בחירוף נפש על ארכטיקטורת בולדוזר של , טען שמדובר בדבר הכי גאוני בהיסטוריה ורק חכו חכו תרסק את אינטל. במציאות בולדוזר כמעט עשתה בולדוזר ל- ישירות לתהום. 

הוא כותב מגילות כי הוא רוצה להישמע חכם ומבין בעיקר באוזניהם של אנשים שאין להם מספיק ניסיון בשביל לראות את השטויות שהוא פולט בין השורות.

במציאות כאשר עושים zoom out מחוץ לפורום מגלים שרוב האתרים הרציניים מהם אנשים שואבים מידע לא שותפים למסקנותיו. 

נערך על-ידי lev-27
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של lev-27

ֿאני זוכר אותו מהעבר אי שם בתחילת העשור הקודם כאשר הוא הגן בחירוף נפש על ארכטיקטורת בולדוזר של AMD, טען שמדובר בדבר הכי גאוני בהיסטוריה ורק חכו חכו AMD תרסק את אינטל. במציאות בולדוזר כמעט עשתה בולדוזר ל-AMD ישירות לתהום. 

הוא כותב מגילות כי הוא רוצה להישמע חכם ומבין בעיקר באוזניהם של אנשים שאין להם מספיק ניסיון בשביל לראות את השטויות שהוא פולט בין השורות.

במציאות כאשר עושים zoom out מחוץ לפורום מגלים שרוב האתרים הרציניים מהם אנשים שואבים מידע לא שותפים למסקנותיו. 

אתה זוכר לא נכון.

הפוך, אני זה שתקפתי את בולדוזר ולימדתי שבולדוזר אינו 8 ליבות אלא 4. לימדתי את ה pipeline. הסברתי שזו הטעיה שווקית של . חפש תחת היוזר שלי משנת 2011. התבלבלת ביני למישהו אחר. סכוי סביר מי שהגבתי אליו שניסה לשכנע אותנו אודות "חשיבות 8 הלבות שלו".

באותו תחום הסברתי אודות חשיבות כי דווקא כמה שפחות לבות אך בהספק כולל שווה ערך משפר ביצועים ונצילות. הדוגמא היתה עם משוואת n. זאת מעבר לעובדה הטכנית שאין לו באמת 8 לבות.

אם תתקשה לאתר אני אחפש קשור לפוסט מאז. זו היתה התקופה שהתחלתי לכתוב בפורום זה פחות או יותר.

באותו דיון שתפתי שרכשתי סנדי ברידג 2500k והסברתי מדוע הוא בחירתי והמלצתי.

היות וסנדי ברידג אצלי ממאי 11 אז כנראה שהדיון על בולדוזר פה בארכיון מסביבות סוף 11 תחילת 12. 

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

כמשקיע רציני מזה כמה עשרות שנים, בעל חיבור הדוק לתחום שוק ההון, אשתף, שמה שמעניין את המשקיע זו התשואה

= רווח ליחידת זמן. משקיעים מנוסים, (מקצוענים?) שמלומדים ברגולציה ובמיסוי, דווקא לא רוצים חלוקת דיוידנטים,

נהפוכו. כי אז משלמים על הדיוידנט מס בעת קבלתו, ולפני שמחזירים את הכספים שוב למחזור ההשקעה.

מנגד חברות שאינן מחלקות דיוידנטים, היות והדיוידנט (שלא משולם) מגולם הרי בשווי המניה, גורר שאין תשלום מס על

מנת להחזיר את הסכום בחזרה לשוק. כי לא מקבלים כלום, ואם לא מקבלים, לא משלמים.

יוצא לי להסביר זאת בערך פעם בשבוע למי שמדבר איתי על השקעות.

ואז הוא יושב דקה חושב, ואומר, וואלא, לא חשבתי על זה.

אז הנה קבלת מתנה לערב חג נר 7 של חנוכה 🎊

אגב אני יצא שלמדתי זאת לראשונה כשהייתי טירון בתחום, קראתי ספרים על שוק ההון, ועל אסטרטגיה.

חלק מהפרקים מדברים על רובד מיסוי ואיך לנהל אותו יעיל. שמה לראשונה הותקלתי בהסבר מדוע רצוי להשקיע

באפיק ללא דיוידנט לעומת אפיק זהה עם דיוידנט. 

וכל פעם כשבאמת צריכים לממש חלק מהתיק (בכדי לצרוך את הכספים נאמר), אז פשוט מבצעים אז את המכירה.

בשיטה הזו משלמים הרי מס, רק באירועים שצריכים באמת את הכסף, ולא כל הזמן באופן קבוע, בכל סבוב שמחלקים

דידוידנט, גם כשאנו לא מעונינים לצרוך אותו, אלא מיד משקיעים אותו שוב בשוק.

המטרה היא למזער אירועי מס למינ' ההכרחי. חלוקת דיודידנט שגוררת אירועי מס פוגעת במזעור המתבקש.

אני הייתי מכין את דוחות המס של אנשים כאלה אז אני מאמין שבתחום המסים הידע שלי עולה על שלך (ובתחום התוכנה הידע שלך עולה על שלי).

זה גורר שאין תשלום היום אבל ברגע שתמכור את המניה תשלם מס רווחי הון שהוא כמו מס על דיבידנד, אז בסך הכל גלגלת את תשלום המס קדימה תוך כדי זה שאין לך כסף נזיל להשקיע בחברות אחרות (במידה ורצית)

נ.ב.

זה דיבינד עם ד' בסוף (לפחות בפקודת מס הכנסה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של law89

אני הייתי מכין את דוחות המס של אנשים כאלה אז אני מאמין שבתחום המסים הידע שלי עולה על שלך (ובתחום התוכנה הידע שלך עולה על שלי).

זה גורר שאין תשלום היום אבל ברגע שתמכור את המניה תשלם מס רווחי הון שהוא כמו מס על דיבידנד, אז בסך הכל גלגלת את תשלום המס קדימה תוך כדי זה שאין לך כסף נזיל להשקיע בחברות אחרות (במידה ורצית)

נ.ב.

זה דיבינד עם ד' בסוף (לפחות בפקודת מס הכנסה)

אינני איש מיסוי זה נכון. 

אבל אסבירה ותראה אם עושה לך שכל:

מס דיוידנט הוא (ככל שידוע לי 35%) או זה לפחות הבסיס שלפיו לימדו את הנושא ונתנו בו את הראציונאל.

בעוד שמס רווחי הון, בישראל, הוא 25%. משמע יש פה פערים לטובת אי תשלום מס על דיוידנט בגובה 10%.

שנית, בארה"ב הפער גדול עוד יותר לרעת מיסוי הדיוידנט, שמה זה 35% לעומת נגיד רק 10-15% מס רווחי הון,

שתלוי כידוע ברמת ההכנסה השנתית של האינדיוידואל. במקרה דוגמתי שכזה, ישנו חסכון של כ- 20% פער לטובת

אי תשלום מס על דיוידנט.

אבל וזה יותר חשוב:

כשאתה משלם מס מדי סבוב על הדיוידנט בעת קבלתו, אתה משלם הרי משך כל התקופה, קרי עשרות השנים, מס

מתמיד על המרכיב הזה, ולכן התשואות לעתיד - מחושבות על בסיס הסכום של לאחר תשלום המס. קרי על הנטו

שנשאר לך מהדיוידנט ולא על הברוטו שלו. בעוד שאם לא משלמים מס על הדידוידנט, תשואות ההון שלנו הן על

הברוטו של הדיוידנט, שהוא גדול יותר. 

אך מעל לאלו שקול נוסף שאינו מיסויי בכלל, אלא הבנה עקרונית במתודת השקעה:

מי אומר שנמכור את התיק אי פעם ?

משקיע מנוסה יודע, שבעקרון השקעה היא מתמדת, לעד, רציפה ואינה נגמרת, ולכן, ביום מותנו נעבירה as is ליורשנו,

שימשיכו לגלגל את התיק הלאה בתורם. ואם אין אירועי מכירה, אז אין אירועי מס.

קרי המחשבה האינהרנטית (שהיא שגויה), שכל מה שנעשה בשוק ההון, יום אחד נחליט לצאת ממנו במכה אחת

ונמכור הכל,  איננה הולמת את המציאות אצל המשקיעה שזו אומנותו והתמחותו. הוא, לעולם אינו מוכר את התיק,

אלא מוכר פרומילים ממנו באירועים מזדמנים, כאשר הוא צריך לאכול ממנו משהו לצריכה שוטפת.

אני כדוגמא עובד כך. תמיד רק מכניס כספים להשקעות ולעולם לא צורך את הכספים עבור שוטף. לשמחתי.

ולכן הצטברו ברשותי רווחים עצומים שהם רווחים כלואים בשוק ההון, שמעולם לא שולם בגינם מס, וככל הנראה וכך

אקווה, גם לעולם לא ישולם. כי לא אמכור.

האם הסברי המרחיב דעתה, מסדר אצלך את ההבנה מזוית הראיה של המשקיע, אודות מדוע מוטב שלא לשלם מס

בכלל, קרי לא לקבל דיוידנט, ולעולם להשאיר את הרווחים (והריבית דריבית שהושגה עבורם משך השנים), בתוך השוק

שימשיכו לעבוד הלאה ?

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

מס דיוידנט הוא (ככל שידוע לי 35%) או זה לפחות הבסיס שלפיו לימדו את הנושא ונתנו בו את הראציונאל.

בעוד שמס רווחי הון, בישראל, הוא 25%. משמע יש פה פערים לטובת אי תשלום מס על דיוידנט בגובה 10%.

הנתונים שאני ארשום כאן נכונים ללפני שנה (לא יודע אם מאז היו עדכונים).

בגדול בלי להיכנס לפינות ואם לא מדובר בבעל מניות מהותי המס על דיבידנד ועל רווחי הון הוא 25%

ציטוט

במקרה דוגמתי שכזה, ישנו חסכון של כ- 20% פער לטובת

אני לא נכנס לשיקולי מס בארצות הברית כי אני לא יודע איך מחושב שם המס.

בגדול, הפער לא יהיה 20%, מכיוון שאם שילמת בחו"ל 10-15% אתה משלים את הפער ל-25% בארץ

ציטוט

משקיע מנוסה יודע, שבעקרון השקעה היא מתמדת, לעד, רציפה ואינה נגמרת, ולכן, ביום מותנו נעבירה as is ליורשנו,

שימשיכו לגלגל את התיק הלאה בתורם. ואם אין אירועי מכירה, אז אין אירועי מס.

מי אמר שאין אירוע מס בעת הירושה? אולי בישראל אין.

מה קורה עם נכסים שאתה מחזיק בחו"ל? אולי אתה מתמסה שם על ירושה (לא יודע)

ציטוט

האם הסברי המרחיב דעתה, מסדר אצלך את ההבנה מזוית הראיה של המשקיע, אודות מדוע מוטב שלא לשלם מס

בכלל, קרי לא לקבל דיוידנט, ולעולם להשאיר את הרווחים (והריבית דריבית שהושגה עבורם משלך השנים), בתוך השוק

שימשיכו לעבוד הלאה ?

מבין מה אתה אומר אבל מה שאתה אומר נכון אולי למשקיע שיחזיק את המניות לטווח של עשרות שנים (וגם זה לא בטוח).

בסופו של דבר אין כאן אמת אחת. אני לא חושב שאפשר להגיד על דרך אחת שהיא עדיפה על השניה.

בנוסף, אתה לא לוקח כאן שיקולים של פיצול לינארי של רווח ההון על מניות שנרכשו לפני 2012 וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של captaincaveman

אז למה להשקיע? אם אתה מת ולא נהנית מהכסף הזה, למה כל הטרחה? איזו דרך חיים סגפנית.

להערכתי אילו היית יודע כמה כסף מוציא למחיה, ועדיין נשאר עודף, היית מבין, שזו (כנראה?) אינה דרך סגפנית.

אך על מנת שלא להשאיר את השאלה מיותמת, אחרת לא נבין איך הדבר נראה או עובד בשטח,

ניתן מס' דוגמאות מצומצם - באם הדבר יסייע בידנו להבין את התמונה:

לדגומא לפני שבועיים הזמנת מיטה חדשה "כי אשתי רצתה" ב- 30K ש"ח, שזה לא משהו שרוב הציבור .

לדוגמא לפני כשנתיים סלון חדש "רק כי אשתי רצתה" ב- 100K ש"ח, שזה גם לא בממוצע שאנשים מכירים.

לא בארץ בכל אופן. לדגומא כל שנתיים אוטו חדש בניילונים ב- 140K ש"ח, האחרון מאוגוסט 2019.

לדוגמא ב- 2012 בניתי וילה במושב בשרון על מגרש 8 דונם באפס מינוף (הכל במזומן) שעלתה כמה וכמה מיליוני שח.

האם זו עושה רושם כדרך חיים שנחשבת סגפנית ? 

יחד עם כל האמור ולשמחתי, אין מוצרים חומריים בעולמנו שחסרים לי, או כאלו שרוצה אך מונע מעצמי. 

בוא נצלול עוד קצת פנימה:

בממוצע גס, וזה כמובן משתנה מתקופה לתקופה, בעיקר לפי גיל הילדים, כרגע בשנת הכספים 2020 - צורך כ- 70%

מהנטו השוטף ושם כ- 30% ממנו בצד לאגירה הונית. **כשהילדים היו יותר קטנים זה היה פחות מכך כמובן.

בנוסף, שם בצד את כל ההפרשות הסוציאליות, וגם מרכיב לא מבוטל שהוא הרי התשואה בשוק ההון שתופחת כמו שמרים

בבצק משנה לשנה. משמע שכרגע מסך כל מקורות ההכנסה כולם גם יחד - בהם שכר נטו, הפרשות סוציאליות, ותשואות

הוניות, הצריכה היא סביבות כ- 40% והצבירה ההונית סביבות כ- 60%. מרכיב שהולך ומתרחב עם השנים משום שאינני

מגדיל את הוצאותי, לצד הגידול המתמיד בהכנסותיי.

האם נראה לך משהו סגפני בסגנון חיים שהנני מנהל ?

אשמח לשמוע מה חסר שעדיין שלא רכשתי ולא צרכתי, כך שהנני מפספס.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצד אחד אתה קונה מהניילונים כל שנתיים, וסופג את ירידת הערך הכי גדולה של הרכב. התנהלות כלכלית תמוהה.

מצד שני, דג בשוק היד 2 רכיבים שאחרי זה צריך לפרק, לנקות, להחליף מאוררים וכו' כשהחיסכון שם הוא בסדר גודל אחד לפחות קטן מההפסד על חדש מהניילונים כל שנתיים.

מאוד לא עקבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...