עבור לתוכן
 • צור חשבון

zone glide

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  151
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  150יום 8ש' 16דק' 35שנ'

דירוג

4 ניטרלי

אודות zone glide

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. אני גם לא ממש יודע אם למכור אותו.. אני בכל מקרה כנראה מתכנן לתלות את המסך שאשתמש בו.. 27 זה משמעותית גדול מ-25? במידה ולא ממש אז אולי אשקול לוותר..
 2. אני קונה חדש.. אבל יכול להיות כן שאתה צודק... אצל אחרים ראיתי שבמסך 144HZ גם בשולחן העבודה יש הבדלי מהירות.. אגב.. למכור את המסך שלי ב-800 נראה לך הגיוני? אולי יותר?
 3. סתם דוגמה לעריכה יש הבדל גדול? מישהו פה אמר שכרטיסי אנווידיה טובים מ-AMD בכל בחינה כמעט.. יש להם פיצ'רים וכל זה אבל AMD מאוד משתלמים.. אני עדיין לא יודע אם להחליף מסך... שוקל את זה.. שמתי לב שגם בשימוש רגיל במסך 144HZ הכל מרגיש מהיר וחלק יותר..
 4. אז כנראה שזו הסיבה.. המחשב כבר לא משהו.. VSYNC כן לוקח FPS... אולי במחשב הנוכחי שלי לא צריך בגלל VSYNC כדי שיעבוד נורמאלי..? לדעתך כרטיסי NVIDIA באמת עדיפים על AMD כמו שאומרים? RT לדעתי לא בשל עדיין ולא יודע אם אני יפיק ממנו משהו..
 5. לא צדקתי? enhanced sync לוקח פחות FPS לא? וכן אני על FULL... זה די מוזר... מה צריך להגדיר? אולי פשוט לא הגעתי ל-60FPS אז בגלל זה היו קריעות?
 6. הבנתי.. אבל קצב רענון גבוהה לא מקנה הרגשה של משחק חלק יותר? כי לדוגמה כרטיס המסך שלי יוכל לתת 90 FPS ואני אהיה מוגבל רק ל-60.. ניסיתי עכשיו Enhanced Sync על משחק מסוים ודווקא היו קריעות תמונה וביטלתי את VSYNC.. חשבתי ש-VSYNC סתם לוקח לא מעט FPS ואם נבטל אותו יתאפשר יותר FPS גם..
 7. וואלה? חשבתי שזאת רק מעין "חלופה" פחות טובה לאלו שאין מסך פריסינק אז תהיה להם אופציה כלשהי.. אז 144HZ לא יהיה משמעותי בכל מקרה? חשבתי ללכת על 27... אולי על מסך גדול יותר משלי... יהיה הבדל מורגש בכלל? תודה !
 8. וזאת יכולה להיות חלופה טובה לפריסינק במסך עצמו? במידה ואפעיל את זה ולא אחליף מסך.. אגב זה עדיף לגבי כל משחק? לבטל שם VSYNC ולהפעיל את ה-ENHANCED.. זה עדיף מהרגיל?
 9. אוקיי.. אז מה אומר? הכרטיסים האלו לא יהיו אוברקיל למסך QHD 60HZ כמו שלי? יש הבדל גדול בין 60HZ ל-144 לא? וגם יש בהם טכנולוגיה כמו פריסינק ולי אין..
 10. למה? בבנצ'ים הם מאוד דומים ויש משחקים שה-5700 אפילו עוקף.. ואם תפעיל RT אז בכלל ה-5700XT יעקוף אותו..
 11. אני קונה מחשב חדש וכנראה יהיה בו 5700XT/2070S
 12. אז מה אומרים? אם אשאר עם המסך שלי זה יהיה לא משהו? כרטיס כמו 5700XT לא יהיה אוברקיל? או ש-60FPS ייראה מצוין..
 13. איך הרזולוציה באמת משנה? יש לי 1440P ואני כנראה אשאר עם הרזולוציה הזו.. יש הבדל גדול ב-FPS במשחקי FPS? הרי לא יודע אם יהיה טעם, מאמין שמעבד לא אשדרג בשנים הקרובות, והתושבת הזאת תחזיק רק עד שנה הבאה... זאת אומרת החל משנה הבאה הלוח יהיה די פסול גם לשדרוגים עתידיים?
 14. נניח ואני לוקח מעבד 3700X מהסדרה החדשה.. אולי הכי טוב לקחת איתו X570 כלשהו? אגב זה באמת משנה איזה? מצאתי אחד של ASROCK.. כדאי להסתמך על זה? אני יודע שגם B450 תומכים אבל בטח תמיד הכי טוב את הערכה החדשה שהוכרזה יחד עם המעבדים... ואם אשדרג בעתיד אולי... או שלא יהיה טעם? כי הרי התושבת הזאת תחזיק רק עד שנה הבאה... נכון להיום AMD עדיפים על אינטל ולא אמורים לצאת מעבדים חדשים?
 15. המחיר גם יקר די משמעותית.. בטוח שהאיכות עדיפה מאצלי? סוג הפאנל בהכרח אומר הכל? מסך קמור דורש התרגלות? כאלו שעברו לקמור אמרו שלא ממש מרגישים את ההבדל.. את המסך אני הפעם אתכנן כנראה לתלות על הקיר..
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close