עבור לתוכן
 • צור חשבון

zone glide

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  88
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  116יום 4ש' 59דק' 3שנ'

דירוג

3 ניטרלי

אודות zone glide

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. האמת החיבור עצמו שמתחבר לכונן עצמו קצת עקום.. והכונן חדש.. זאת אומרת הכבל לא מתחבר ישר אלא למעלה כזה... הכבל שלו גם לא איכותי האמת נראה.. הקודם שלי נראה טוב יותר רק לא יודע אם הכבל יהיה טוב לכונן החדש..
 2. כן אבל במסך עצמו יש USB 3 אבל המסך עצמו מחובר ל-USB 2 במחשב שלי... מה זה אומר אז? אם אני מחבר אותו במחשב שלי ל-USB 2 רגיל זה לא יעבוד? במפרט של הכונן מצוין שיש תמיכה גם לאחור אז מוזר לי שלא עובד..
 3. זה לא מוזר? המחשב לדעתי אמור לספק יותר חשמל.. קניתי אותו בגלל שהקודם היה בעל מעט מאוד נפח וגם עושה רושם שהקשיח החדש קצת איטי...
 4. משום מה הקשיח החדש שקניתי מוזר.. כשאני מחבר ישירות למחשב הוא לא עובד ומתקתק וכשאני מחבר למסך הוא עובד פיקס בלי תקתוקים.. כמו שאמרתי אין לי USB2 אז מן הסתם המסך מחובר ל-USB 2.. זה אומר שהכל USB 2? גם אם במסך יש 3?
 5. הוא כן תומך USB 2.. אבל שאלתי בכללי על USB 3.. ההבדלים באמת גדולים אגב נכון? אתה בטוח שזה לא יעבוד דרך משהו חיצוני כמו מסך? אגב אם זה מחובר ישירות למסך זה מוריד מהמהירות?
 6. הלוח אם שלי לא תומך ב-USB 3... במידה ובמסך שלי יש יציאת USB 3 או נניח אני קונה HUB קטן כזה עם USB 3.. זה יאפשר תמיכה מלאה או שלא בגלל שאין בלוח האם? אני לא יכול לחבר התקן נניח כונן חיצוני ישירות למחשב כי שם אין USB 3..
 7. אין שם במלאי באמזון.. כן אבל חשבתי אולי ללכת על זיכרונות חדישים יותר ושנראים טוב יותר... ההפרש לא כזה ענק גם.. וגם - תחשוב שאם תחסוך על כל רכיב גם רק 50 ש"ח, זה עדיין יתורגם למאות שקלים של חסכון.. ואני כנראה אחפש לחסוך כמה שיותר כדי להביא את המקסימום.. אם בהמשך אני ארכיב קירור קאסטום עם לולאות בשולחן בעצמי זה יהיה מסובך בגלל שמדובר בשולחן? אולי כדאי לבקש מהם הכנה לזה מבחינת מקום? בסביבות 4 וחצי אפשר להביא אולי מאמזון מערכת עם 2070S? או שאולי שווה יותר לחכות לחדשים של AMD עם קירור טוב?
 8. השאלה היא האם לדעתכם שווה לרכוש רכיבים מאמזון? מה כן כדאי מאמזון ומה כדאי בארץ? לגבי ראם למשל - חשבתי על Corsair Dominator RGB 16GB שעולה כ-550 ש"ח. בארץ קצת יקר יותר.. הקטע גם שאם אקנה את הרכיבים מחנות אחרת בארץ ולא מסטארט - זה יהיה קצת מצחיק כי האחריות לא תהיה דרכם.. חישבתי את ארבעת הרכיבים מאמזון מול בדיוק אותם רכיבים כאן מהארץ - והחיסכון הכולל הוא 600 ש"ח בערך ..
 9. המסך הוא 2K 60HZ בעקרון משחקים מודרניים.. אני גם לא גיימר כבד.. בעיקר עובד עם המחשב.. אולי בהמשך מתכנן לעסוק קצת בעריכות.. קירור המים לא יהיה יקר מדי.. וחשבתי להוסיף אותו רק כי החנות אמרה שעם שולחן צריך קירור מים.. לפי מה שחישבתי קצת... באיזור ה-4 וחצי אפשר להביא מאמזון רכיבים טובים.. אולי אפילו 2070S עם מעבד כמו 3600 ו-16 ראם.. דווקא מחשב מצוין...
 10. לא צריך ציוד היקפי.. ודווקא כן יצא לי זול יותר.. למשל קירור מים מסוים שבאמזון יצא זול יותר בכ-400 ש"ח.. כנל כרטיס המסך - זול יותר בכ-200 או 300 ש"ח.. גם זכרונות.. אבל תלוי איזה..
 11. אני מתכנן לקנות מחשב חדש כנראה בקרוב וחשבתי אולי להרכיב את החומרה בתוך שולחן.. סטארט עושים את זה וזה לא זול.. סביב ה-2000 ש"ח על השולחן כולל העבודה.. זה כמובן גוזל מהתקציב של המחשב.. אני כנראה ארצה להקדיש סביב ה-6 או 6 וחצי... מה אתם חושבים? מחשב ב-4K טוב מספיק היום? כמובן שזה צריך לכלול קירור מים.. או שעדיף כבר להזמין הכל מחו"ל?
 12. אני מתכנן לקנות מחשב חדש כנראה בקרוב וחשבתי אולי להרכיב את החומרה בתוך שולחן.. סטארט עושים את זה וזה לא זול.. סביב ה-2000 ש"ח על השולחן כולל העבודה.. זה כמובן גוזל מהתקציב של המחשב.. אני כנראה ארצה להקדיש סביב ה-6 או 6 וחצי... מה אתם חושבים? מחשב ב-4K טוב מספיק היום? כמובן שזה צריך לכלול קירור מים.. או שעדיף כבר להזמין הכל מחו"ל?
 13. נבדק במחשב אחר ושם זה כן עובד.. כבר באתי לקחת את זה לאחריות.. מה לעשות?
 14. אגב, מה דעתך על סטארט? חשבת עליהם? בגלל שכתבת שאתה לא ממש רואה מאיפה אתה תרכוש את המחשבים...
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close

זוהה שימוש בחוסם פרסומות

אנא שקול לתמוך באתר על ידי ביטול חוסם הפרסומות שלך