NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

NVIDIA לא תעבוד יותר עם Hardware Unboxed

huber
 Share

Recommended Posts

ציטוט של zone glide

הגבתי ^^

ואיך זה בא אבל לידי ביטוי? יש בנצ'ים?

בוודאי, יש סוקרים כמו סטיב מ- hardware unboxed שבצעו השוואה רפרנסיאלית בכל הרזולוציות, שמראות את קצב

האיבוד הביצועי כפועל מעליה ברזולוציה. הוא בדק לינאריות של מערכת ההפקה.

ב- RDNA2 ישנה פגיעה גדולה יותר מאשר אצל אמפיר כשעולים ברזולוציה. מצד שני, אם מסתכלים על זה הפוך,

כשנקודת המוצא היא ורוצים לראות כמה הביצועים נפגעים כשיורדים ברזולוציה, אמפיר מאבד המון אויר בעוד ש- 

RDNA2 מאבד פחות.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ציטוט של nec_000

שאלה שהיא פילוסופית. מה זה לוותר על הדור הזה ?

אתה רוצה מעוניין ומרגיש שצריך את הביצועים של הדור הנוכחי בגלל מסך 1440P ותדר עבודה גבוהה = 144hz ?

אז אין לך יותר מדי דילמות/ברירות, קנה את הדור הנוכחי.

לרזולוציה 1440P אם בכוונתך להשאר עימה בזמן הנראה לעין, ישנה עדיפות ל RDNA2 שיותר מאופטמז אליה.

אם RT באיזו שהיא צורה שיכנע אותך שהוא רלוונטי ועושה לך את זה למרות הפגיעה האנושה בביצועים, אז טוריננג עדיף לך.

**אני אישית על מסך 1080P בתדר מסורתי 60hz ולכן 1080ti שברשותי הוא מעל ומעבר, עדיין.

לי אין דילמה אם לשדרג או לא בדור הנוכחי, ובשונה ממך. פשוט אין אצלי צורך או קרוב ללהיות צורך.

כמעט הכל טס אצלי בין 200-400FPS... לפחות במעט שאני כן מפעיל ב- 3D. בגילי לא משחקים ממש.

איך טורינג נכנס לתמונה כשיש היום כבר את האמפר?

כרגע ברשותי מסך 1440P 60HZ.. ואני שוקל אם לעבור למסך 1440P אפילו או אולי מסך 144HZ שנראה לי יותר futureproof אולי.. מבחינה גראפית..

התכוונתי שעד שתשיג כבר את 3080TI.. כנראה לא יהיה לך הרבה זמן להשתמש בו לפני שהדור החדש שיוצא בשנה הבאה ייצא.. כמובן שהוא עדיין יהיה מעולה.. פשוט בשביל ההרגשה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

אף מילה על זה ש-6GB זה המינימום החדש אפילו לרזולוציות נמוכות ?!!

כל הכרטיסים של 3GB או 4GB כבר מיושנים!

אכן. ובאיטרציה הקרובה אשר עומדת לפתחנו, מרגע שנולד דור כרטיסי 16GB והמרחב הזה נפתח למפתחים על מנת

לנצלו, או אז דור 8GB כמינ'... יגיע מהר משחשבנו.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של zone glide

איך טורינג נכנס לתמונה כשיש היום כבר את האמפר?

כרגע ברשותי מסך 1440P 60HZ.. ואני שוקל אם לעבור למסך 1440P 240HZ אפילו או אולי מסך 4k 144HZ שנראה לי יותר futureproof אולי.. מבחינה גראפית..

התכוונתי שעד שתשיג כבר את 3080TI.. כנראה לא יהיה לך הרבה זמן להשתמש בו לפני שהדור החדש שיוצא בשנה הבאה ייצא.. כמובן שהוא עדיין יהיה מעולה.. פשוט בשביל ההרגשה..

בטעות כתבתי טורינג, כמובן התכוונתי לאמפיר ובהתאם תקנתי באמצעות עריכה את הפוסט הקודם, בזכות תשומת לבך

ועל כך לי תודה.

לגבי מסך, כמו שנאמר, כל עוד בכוונתך להיות עם 1440P ביצועי RDNA2 עדיפים כי הארכיטקטורה מאופטמזת טוב יותר

לרזלוציה הזו. לגבי תדר רענון תמונה הדבר אינו משנה. בחר מה שמעדיף.

לגבי future proof בנוגע למסך קשה לי מאד להתנבא או להעריך משום שזו אינה מתחום עבוד מחשובי ולכן

לצפות פני עתיד את קצב הגדול וההתקדמות הטכנולוגי בה מאד קשה. במעבדים קל לבצע רדוקציה עתידית כי הדבר

קונסיסטנטי על ציר הזמן במשך השנים. מדובר על חוק מור שמדבר על הכפלת יכולות כל כך וכך זמן. בעת הזו ההכפלה

היא אחת ל- 3 שנים בערך בתחום GPU.

בשנה הבאה לא יוצא דור חדש. המחזורים בתעשית GPU בעשור האחרון הם אחת לשנתיים ולכן נוידיאה

אמורה להוציא את הדור הבא ב- 2022 כאשר סביבות הקיץ כמקובל ממנה תהיה הערכה סבירה.

מצד שני כן ישנו איזה דיבור אפשרי על השקת דור , אבל סביבות Q1 2022  שזה עוד כשנה ורבע מעכשיו.

לא מעט זמן. וגם לא בטוח אלא רק דיבור....

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

בטעות כתבתי טורינג, כמובן התכוונתי לאמפיר ובהתאם תקנתי באמצעות עריכה את הפוסט הקודם, בזכות תשומת לבך

על כך לי תודה.

לגבי מסך, כמו שנאמר, כל עוד בכוונתך להיות עם 1440P ביצועי RDNA2 עדיפים כי הארכיטקטורה מאופטמזת טוב יותר

לרזלוציה הזו. לגבי תדר רענון תמונה הדבר אינו משנה. בחר מה שמעדיף.

לגבי future proof בנוגע למסך קשה לי מאד להתנבא או להעריך משום שזו אינה טכנולוגיה מתחום עבוד מחשובי ולכן

לצפות פני עתיד את קצב הגדול וההתקדמות הטכנולוגי בה מאד קשה. במעבדים קל לבצע רדוקציה עתידית כי זה

קונסיסטנטי על ציר הזמן במשך השנים. מדובר על חוק מור שמדבר על הכפלת יכולות כל כך וכך זמן. בעת הזו ההכפלה

היא אחת ל- 3 שנים בערך.

בשנה הבאה לא יוצא דור כרטיסי מסך חדש. הסייקלים בתעשיה בעשור האחרון הם אחת לשנתיים ולכן נוידיאה אמורה

להוציא את הדור הבא ב- 2022 כאשר סביבות הקיץ כמקובל ממנה תהיה הערכה סבירה.

מצד שני כן ישנו איזה דיבור אפשרי על השקת דור , אבל סביבות Q1 2022  שזה עוד כשנה ורבע מעכשיו.

לא מעט זמן. וגם לא בטוח אלא רק דיבור....

וואלה? אתה בטוח שהם לא מתכוונים להשיק דור חדש השנה הזו? 

ומה באשר למעבדים חוץ מאינטל? יש סיכוי שנראה השנה את DDR5?

אולי התכוונת לסדרת כרטיסי מסך חדשה.. ואולי השנה הזו בעצם ייצאו דגמי ה- או ה-TI.

בעוד ל- אולי תצא סדרה חדשה כן השנה.

נערך על-ידי zone glide
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים עוד אנו הפכנו את השרשור הזה - שהתחיל בכלל בגלל האירוע המזעזע של סמנכל PR נוידיאה, לדיון אודות מה עדיף:

סדרה 3000 של נוידיאה או סדרה 6000 של ,  כאשר למצדדים בחשיבות שיכולת ray tracing מביאה ולכן לשיטתם נוידאה

מובילה בתחרות הזו, הכתבה הבאה מוקדשת במיוחד עבורכם. באהבה אפילו, שכן אין כמו ללמוד דרך הרגליים ולהתפקח ואני תמיד 

שמח להזדמנויות שכאלו. 

הנה לנו סוקר שנון שאינו מקבל שום דבר מהיצרניות, אלא עובד עצמאית - התוצר שלו אוביקטיבי, אינו נגוע בנגוד עינייים.

הוא שנון ומודרני, הוא ערך את ההשוואה הבאה - אבל באמצעות מבחן עוור, מדהים, ככה צריך לעשות זאת ומוטב שכולם בתעשיה

ילמדו ממנו את העבודה. בואו נראה ביחד עד כמה RT הוא game changer בתעשית ההאצה הגראפית נכון לדצמבר 2021.

אנחנו הולכים לקבל שעור חשוב:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

הכרטיס עובד טוב? 

כל עוד אתה לא צורך יותר מ- 8/10GB VRAM מה שכבר היום נוגע בגבולות הללו

במשחק אחד בלבד שיצא לשוק במצב טכני על הפנים בתסריט סופר קיצון של + הגדרות Ultra + ו-RT. 

מצחיק שמצד אחד אתה טוען ש- ו-RT זה חרטא כי יש מעט משחקים שתומכים בזה, אבל ברגע שמשחק אחד בלבד מגרד מלמטה את מגבלת ה-10GB במצב סופר קיצוני פתאום וואו וואו איזה דרמה חייבים לרוץ לקנות כרטיס מסך עם 16GB לפחות. 

ציטוט של nec_000

עובד יותר טוב מהמתחרים? 

לא לפי המבחנים שהראו לנו ברשת במיוחד של harwareunboxed שמצאו שחוץ מב- 4k, ביתר המקרים דווקא ידו של RDNA2 על העליונה.

עכשיו תפעיל RT עם ה-6080XT ותראה מה קורה לכרטיס הזה. אז בוא... 

ציטוט של nec_000

מציע פיצ'רים עדיפים? 

מה הוא מציע שעדיף ושימושי ?

עוד הפעם לחזור על זה? תקרא בפוסטים קודמים. 

ציטוט של nec_000

עולה כמו המתחרה הישרה? 

לא, עולה יותר במחירי השוק. דווקא יותר זול להשיג RX6800XT במחיר השוק, בדקתי בשבועיים האחרונים במקרים שכן היה להשיג ב- Newegg את מי מהם לבליח של כמה דקות

ה- לבדו ישלם דיבידנדים בעתיד כאשר יאריך את אורך החיים של הכרטיס מסך בשנה - שנתיים נוספות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

בנתיים עוד אנו הפכנו את השרשור הזה - שהתחיל בכלל בגלל האירוע המזעזע של סמנכל PR נוידיאה, לדיון אודות מה עדיף:

סדרה 3000 של נוידיאה או סדרה 6000 של AMD,  כאשר למצדדים בחשיבות שיכולת ray tracing מביאה ולכן לשיטתם נוידאה

מובילה בתחרות הזו, הכתבה הבאה מוקדשת במיוחד עבורכם. באהבה אפילו, שכן אין כמו ללמוד דרך הרגליים ולהתפקח ואני תמיד 

שמח להזדמנויות שכאלו. 

הנה לנו סוקר שנון שאינו מקבל שום דבר מהיצרניות, אלא עובד עצמאית - התוצר שלו אוביקטיבי, אינו נגוע בנגוד עינייים.

הוא שנון ומודרני, הוא ערך את ההשוואה הבאה - אבל באמצעות מבחן עוור, מדהים, ככה צריך לעשות זאת ומוטב שכולם בתעשיה

ילמדו ממנו את העבודה. בואו נראה ביחד עד כמה RT הוא game changer בתעשית ההאצה הגראפית נכון לדצמבר 2021.

אנחנו הולכים לקבל שעור חשוב:

עדיין יותר שימושי מה-16GB ב-6080XT נכון לדצמבר 2020. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מענה ל- Lev,
ענית בכחול אני משיב לך בטקסט אדום.
  ציטוט של nec_000

הכרטיס עובד טוב? 

כל עוד אתה לא צורך יותר מ- 8/10GB VRAM מה שכבר היום נוגע בגבולות הללו

במשחק אחד בלבד שיצא לשוק במצב טכני על הפנים בתסריט סופר קיצון של 4k + הגדרות Ultra + ו-RT. 

אינך מעודכן יש כבר כמה וכמה משחקים וגם אותם הזכרתי בשרשור אחר, חפש אותו ומצא מי הם. דוגמא doom
eternal ויש עוד 4-5 כותרים שהוזכרו ביחד עימו. אלו כולם כותרים טריים של השנה, מה שמצביע על המגמה
המסתמנת שפותחת את 2021.

מצחיק שמצד אחד אתה טוען ש- ו-RT זה חרטא (אני לא טוען שזה חרטא, אני מסביר שזה בחיתולים. RT מעולה
לקולנוע, פחות למשחקי מחשב, על אחת כמה וכמה בעת הנוכחית. זה מיתוג נהדר ל upscale שעושים כמותו
נהדר באמצעות סקיילר וחידוד תמונה מזה 30 שנה או יותר - אני פשוט מגיע מהתחום מקצועית ויודע את מה שהאדם
הפשוט טרם למד בנושא upscaling)
 כי יש מעט משחקים שתומכים בזה, אבל ברגע שמשחק אחד בלבד מגרד
מלמטה את מגבלת ה-10GB במצב סופר קיצוני פתאום וואו וואו איזה דרמה חייבים לרוץ לקנות כרטיס מסך עם 16GB
לפחות. 

ציטוט של nec_000

עובד יותר טוב מהמתחרים? 

לא לפי המבחנים שהראו לנו ברשת במיוחד של harwareunboxed שמצאו שחוץ מב- 4k, ביתר המקרים דווקא ידו של RDNA2 על העליונה.

עכשיו תפעיל RT עם ה-6080XT ותראה מה קורה לכרטיס הזה. אז בוא... 
במקום לברבר אודות RT שהוא מתנת האל, פשוט ראה סרטון שלנקקתי מעלה ותתרשם עצמאית. תעשה לעצמך טובה

תסמוך עלי. עד אז אתה מדבר בססמאות של אנשי יח"צ ושיווק. לא מתאים לפורום ובטח שלא לי.

ציטוט של nec_000

מציע פיצ'רים עדיפים? 

מה הוא מציע שעדיף ושימושי ?

עוד הפעם לחזור על זה? תקרא בפוסטים קודמים. 

בהחלט, מה הפיצרים שהוא מציע לנו ?
במיוחד אחרי שלמדנו, ש- RT בפרקטיקה (ראה סרטון שלנקקתי מעלה) הוא איך לומר בעדינות.... 
וכאשר זה upscale שעושים בתוכנה, ואוטוטו נראה אותו גם במוצר המתחרה השני.
*לא שאני אי פעם אפעיל את זה כי אני שמבין בתחום עבוד תמונה ויודע לנתח את איכותה, רוצה רנדור אמיתי ב 4K
ולא חיקוי שלו. לי זה חשוב. עלי המצגות שווק המבושלות של נוידאה לא ממש עושות רושם. אני יודע לנתח upscale
של ציוד מקצועי מסימולטורים של טייסים בחיל האויר ועד ציוד של בתי . upscale +sharpening effect
לא עושים עלי רושם.

ציטוט של nec_000

עולה כמו המתחרה הישרה? 

לא, עולה יותר במחירי השוק. דווקא יותר זול להשיג RX6800XT במחיר השוק, בדקתי בשבועיים האחרונים במקרים שכן היה להשיג ב- Newegg את מי מהם לבליח של כמה דקות

ה- לבדו ישלם דיבידנדים בעתיד כאשר יאריך את אורך החיים של הכרטיס מסך בשנה - שנתיים נוספות. 

ססמאות של איש שווק שאפילו אינו מצליח להסתיר. לגבי DLSS והשטיפת מוח שעברת התיחסתי קודם כבר.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Jabberwock

צפיתי בסירטון. היה קשה לדעת איזה מבין האופציות עם RT אבל צדקתי.

אני יכול לחיות בלי RT אם בתמורה אני מקבל עוד FPS

אגב אם מסתכלים במרוכז באותן נקודות יחודיות של השתקפות ממשטחי חומרים מחזירי אור בריכוז עדשתי, ברמת שיקוף/גלזורה נקיה,

שזה בדר"כ זכוכית או מתכת או מים (ללא איוושת גלים), אז ניתן להבחין.

אבל רבאק, אני במקום לשחק משחק, מחפש בציציות עם זכוכית מגדלת כדי לדעת מה זה מה ? 🤔

נראה למישהו הגיוני שאני משחק ומתרכז במשחק, ומתחיל באמצע משמעמום לעשות pixel piping במקום להגיב למפלצת שעוד רגע

מחסלת אותי, רק כדי להבין מהו אלגוריתם רנדור התאורה בו עושים שמוש ?

במשחק השחקן מתרכז בעלילה, בתנועה, באיומים על דמותו שבמשחק, במשחקיות של הכותר, הוא כלל ללא מסוגלות להקציב קשב או רכוז

רק במטרה להבחין בשיטת הרנדור תאורה. אלא, אם ממש במקרה יצא הגורל, הוא עובר ליד אותו אוביקט רפלקטיבי בנינוחות, זה אשר מסוגל
להסגיר (כתוצר לוואי ברור) את שיטת רנדור התאורה.

אז קבלנו שעור מעולה באמצעות המבחן העוור. אני קבלתי גם. האמת שחשבתי שזה יהיה ברור יותר וקל להבחנה, גם (אני)  למדתי היום 
משהו שזרק אותי לכוון ההפוך. שכן גילוי נאות:

עד עתה, עד לפני שעה, הייתי בדעה להמליץ למיועצי כן לרכוש מוצר GPU בהתייחס ליכולות RT, אבל עכשיו הבנתי שגם אני טעיתי.

הוטעתי ביחד עם כולם בגלל כל אותם סרטוני הדגמה מאד מרשימים שצפינו בהם בשנתיים האחרונות, שהיו ברמה קלונועית, אך לא החוויה
ממנועי משחקים עצמם. הדמואים הטעו אותנו.

לסרטונים/קולנוע/וידאו RT הוא must. ל- CGI ממשחקי מחשב, לא רק שאינו must אלא על גבול ההגדרה של חוסר יכולת לאבחן

בזמן משחק, כשמתרכזים במשחק ולא בפיקסלים.

נערך על-ידי nec_000
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• צור חדש...