מחפשת המלצה לראוטר אמין עם קליטה טובה - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפשת המלצה לראוטר אמין עם קליטה טובה

Crunci

Recommended Posts

שלום,
ברשותי ראוטר של D-LINK  דגם 6850U, לאחרונה יש ניתוקים מאבד לפתע את הרשת וכו'... עשיתי איפוס הגדרות, ריסט (לחיצה על הכפתור מאחורה) כיבוי והדלקה...

מסתדר ליום-יומיים וחוזר חלילה.

אשמח להמלצה לראוטר טוב, שיהיה עם קליטה טובה (2 מחשבים מחוברים באופן קבוע לאלחוטי ומדי פעם הטלוויזיה (סמארט)

התקציב עד 400₪

אודה להמלצה על דגמים וחברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי שילוב של ראוטר ומודם באותו המוצר יוצא מוצר נכה.

את המוצר הזה : TP-Link Archer C7 רכשתי להורי.

ראוטר במלוא מובן המילה. ראוטר מתפקד מצוין.

אני ממליץ לשלב מגדילי טווח גם של TP-Link. מחברים לחשמל מגדירים ומגדלים את הטווח לפינות מתות.

כול פינה חשוכה ... מגדיל טווח נוסף. העלות סבירה לחלוטין.

סגרת את כול הבית. תהנה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים. זה שבזק והוט הרגילו הרבה אנשים ששילוב של הכל בקופסה עובד גרוע זה רק בגלל שהם קונים ציוד זול.

באותה מידה אני יכול להגיד שראוטר עם חיבור הוא מוצר נכה ועדיף ראוטר ונקודת גישה נפרדים. גם אם יש בקופסה מודם, הראוטר הוא ראוטר במלוא מובן המילה.

היתרון של ראוטר ומודם נפרדים זה שאם אחד מתקלקל, צריך להחליף רק אותו וממשיכים לעבוד (שגם זה לא באמת יתרון כי אתה לא יכול להמשיך לעבוד עד שלא תחליף את הציוד שהתקלקל).

החסרון של ראוטר ומודם נפרדים, זה שאין מודם כמודם. יש מודם+ראוטר וצריך להגדיר אותו כברידג' שיעבוד רק כמודם (במקרה של השואל, צריך להגדיר את הדילינק כברידג') ואם הציוד מתאפס צריך להגדיר אותו שוב. וגם שזה תופס יותר מקום כי יש שתי קופסאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Illectronic

אני לא מסכים. זה שבזק והוט הרגילו הרבה אנשים ששילוב של הכל בקופסה עובד גרוע זה רק בגלל שהם קונים ציוד זול.

הייתי אומר שרוב המכשירים המשלבים מודם ומה שמכונה בעגה הצרכנית "נתב" (שהוא בעצמו מכשיר משולב) נופלים בקטגוריה של ציוד זול, הן מבחינת מחיר והן מבחינת ביצועים. זה לא אומר שהם לא יכולים להיות פתרון מספיק טוב למשפחה ממוצעת המתגוררת בדירה ממוצעת, אבל אין בהם בשורה מיוחדת מעבר לכך. זה עדיין ציוד זול ומוגבל יחסית שמופקר בכל הנוגע לעדכוני אבטחה פחות או יותר מרגע השקתו. בעידן האינטרנט של הדברים עולה, או לפחות צריכה לעלות, החשיבות לאבטחת רשתות גם בסביבה ביתית. לדוגמה שימוש ב-VLANs להפרדת ציוד מהרשת הביתית או מתן גישה עם הרשאות קריאה בלבד (סטרימרים למיניהם). הציוד הזה לא בהכרח יאפשר את כל זה.

בסופו של דבר הכל שאלה של תקציב, שימושים והעדפות/גישה. מי שתקציבו מוגבל יחסית, דרישותיו ממוצעות ו/או מחפש מכשיר אחד שיעשה הכל טוב יכול נכון להיום בהחלט להסתפק במשהו כמו ה-TP-Link VR600. מי שמחפש יותר כנראה יודע כבר לאן הוא מכוון.

קליטה אלחוטית היא ממילא תמיד בבחינת נעלם מסוים ותלויה במבנה הבית ומיקום המכשיר וציוד הקצה האלחוטי ביחס אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...