תוכן יואב שניר - HWzone פורומים
adplus-dvertising
עבור לתוכן
 • צור חשבון

יואב שניר

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  333
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

כל דבר שפורסם על-ידי יואב שניר

 1. https://www.pelephone.co.il/digitalsite/heb/shop/product/routers/huawei/1240/?makat=15199&ref=google_shopping&utm_source=google&utm_medium=shopping&gclid=CjwKCAiAq8f-BRBtEiwAGr3DgechxwrU9IWdugy4Y-AG-nLFZ_nBDhciW6EQ4VaBBCZAxyFVb9MAMBoCxpgQAvD_BwE אני בטוח שיש גם בחברות הסלולר האחרות.
 2. ראוטר מעולה. מניסיון. אי אפשר לברוח מנתב בנזק. יש הוט יש אנלימיטד יש פרטנר.
 3. הראוטר בתוך הממד ? בעיה של ממש. אם יש דרך להשחיל כבל איפושהו, בין הראוטר אל מחוץ לחדר זה הכי טוב. אם לא, אזי את הראוטר ליד הדלת בקו אוירי נקי אל רפיטר או אקסס פוינט מחוץ לדלת.
 4. אז למה שלא תנסה .. הפוך אותו למודם ... גלוש כמה שעות, ותגלה בעצמך.
 5. האם על הראוטר שלך יש לחצן WPS ? מדובר ב Wifi protected setup אם כן אזי הסנכרון בין מגדיל הטווח לבי הראוטר הוא פשוט לחיצה על הכפתור המרכזי במגדיל הטווח ולחיצה על כפתור WPS הנתב. כמה דקות והסנכרון מסתיים. זהו ... אם אין לך כפתור WPS על הנתב אזי הסנכרון מורכב יותר, ודורש קריאה בחוברת של שניהם.
 6. ה IP מתקבל מספק האינטרנט, לא התשתית.
 7. פשפש בתפריטים של ההוטבוקס ... יש שם אפשרות להפוך אותו לברידג' (מודם). אליו אתה מחבר את הנתב. כול ראוטר אמתי עדיף מההוטבוקס, שהוא פשוט רעיון מבריק מבחינה שיווקית ... וזהו.
 8. קופסה קטנה ... מצב אחר סיב אופטי, ומצב שני שקע RJ45, כניסה לכבל רשת. חבר מה שתרצה, ראוטר, מחשב ישירות, מה שבא ... לא משלם.
 9. לא מש, לא זול, נותן בראש חזק. https://www.tp-link.com/il/home-networking/range-extender/re450/
 10. סלקום מפחיתים את הפס בכול האפליקציות. מניסיון מר.
 11. מבסוט אנוכי מהמוצר הזה, מהפס, ובכלל מפרטנר.
 12. הייתי בסלקום ... מגבילים את הפס שלך במתכון. הלקוח נרשם, מתחבר, בודק רוחב פס הכול תקין. יום עובר והפס נופל. הלקוח מתלונן, הפס מתוקן, עובר יום, ושוב הפס נופל. משחקים עמך. עברתי לפרטנר והכול תקין. לתמיד.
 13. לקוח פרטנר אנוכי. הלקוח מקבל התקן סיב לרשת ... חבר איזה ראוטר שתרצה. ממליץ על TP_LINK ... לפי התקציב שלך.
 14. אני בפרטנר. משלם 1000. מקבל 1000. בלי חוכמות !!
 15. TPLINK AX1800 Wi-Fi 6 Router לא זול אבל שווה כול שקל AX1800 Wi-Fi 6 RouterTPLINK לא
 16. הייתי בסלקום, מספרים +- 400Mbps , לא עזרו כול הפניות. לכן עברתי לפרטנר. מספקים 940-930 ללא כשלים ללא בעיות ... כמו שעון.
 17. מה שאתה צריך זה לזרוק את בזק לעזאזל ורק לבחור : הוט סלקום פרטנר אנלימיטד
 18. בעל מקצוע שיעשה זאת הוא מאוד יקר לאדם פרטי. האחרונים מיועדים לחברות, עם תקציב לנושא. לגבי WIFI או AP ... AP יבטיח את פס טוב, אולם לא נועד לבתי מגורים. במשרדים של חברות, בונים אותם מראש עם נקודות גישה.
×
 • צור חדש...

בראש החדשות:

חדש באתר