הרייזן באמת עדיפים? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרייזן באמת עדיפים?

Rockstatement10

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של lompy

חוזר ואומר , בדיוק אותם ביצועים. צריך GTX1060 ומעלה כדי לקבל ביצועים עדיפים ב מעבד אינטל ואפילו עם GTX 1060 אני לא בטוח שיש הבדלים.

--עריכה--

מוכן לסייג , יש משחקים כמו pubg שכלום לא יעזור איתם , הם פשוט לא עובדים טוב עם AMD כי המפתחת לא מוכנה לעשות את המאמץ ולשפר את התאימות של המשחק למעבד.

באמת יש משחקים שלא יעבדו טוב עם AMD?

ידעתי שיש קאצ' אז... אינטל התעלתה כל השנים וחשבתי עכשיו הפתיעו אבל זה הקטאצ' ותמיד יהיו עדיפים? מבחינת שם גם הם יותר טובים.

באמת בעתיד האינטל יהיה עדיף למרות שברייזן יש יותר ליבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף. מה זה עדיף?

חוץ מהמעבדים שבקצה העליון עליון שבשרשרת, אפשר לומר שעבור כל מעבד אינטל יש מעבד חזק יותר (וההיפך).

באופן כללי עדיפים:

- עדיפות מזערית ב-IPC

- עדיפות בתדר לעומת הרייזנים

AMD עדיפים ב:

עדיפות מזערית במימוש ה-HT שלהם

עדיפות במחיר למספר ליבות

עדיפות קלה בצריכת הספק עבור ביצועים.

בגיזרת האפליקציות השולחניות (משחקים וכל השאר). חבל לך על הזמן - לא מרגישים שום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Rockstatement10

באמת יש משחקים שלא יעבדו טוב עם AMD?

זה דבר שקיים , כנראה בגלל ש היו מחוץ למשחק יותר מדי זמן אז המפתחים התעלמו מהם.

ב pubg למשל זה מאד בולט , הבעיה היא במשחק עצמו ולא במעבד אבל שורה תחתונה הוא עובד יותר טוב עם .

לא יודע כמה משחקים כאלה קיימים.

באופן עקרוני ,לרוב במשחקים ,כל עוד מדובר בכרטיס כמו GTX1060 הביצועים במשחקים זהים.

ציטוט של Rockstatement10

באמת בעתיד האינטל יהיה עדיף למרות שברייזן יש יותר ליבות?

אף אחד לא יודע. זה תלוי בחברות המשחקים , גם אם הם יעשו אופטימזציה לריבוי ליבות וגם למעבדי בפרט.

מה שכן הדור הבא של מעבר לפינה ולמרות שבהתחלה הייתי נורא סקפטי בימים האחרונים דלפו בנצ'ים של משחקים שנראים די מעודדים מבחינת .

אפשר רק לקוות שזה נכון.

כתבתי על זה פה

https://hwzone.co.il/community/topic/585251-המעבדים-החדשים-של-amd-יוצעו-עם-מחירים-טובים-מהמשוער/?tab=comments#comment-5104317

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד שוק שאני אישית מודאג ממנו, למרות שהוא קצת יותר נישתי והוא גיימינג בקצב גבוה. כרגע ל- דריכת רגל אפסית בגיימינג 120HZ+ כי שם ההבדלים בולטים מאוד. משחקים כמו OW שבהם רצוי לנעול FPS למגבלת המנוע (300) כדי להפחית input lag - שם אפילו קשה לעשות את זה עם מעבדי מרובי ליבות איטיים יותר. זה תחום ששמור למעבדים דוגמת 8600K ו-8700K באופן כמעט אקסקלוסיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

יש עוד שוק שאני אישית מודאג ממנו, למרות שהוא קצת יותר נישתי והוא גיימינג בקצב גבוה. כרגע ל-AMD דריכת רגל אפסית בגיימינג 120HZ+ כי שם ההבדלים בולטים מאוד. משחקים כמו OW שבהם רצוי לנעול FPS למגבלת המנוע (300) כדי להפחית input lag - שם אפילו קשה לעשות את זה עם מעבדי אינטל מרובי ליבות איטיים יותר. זה תחום ששמור למעבדים דוגמת 8600K ו-8700K באופן כמעט אקסקלוסיבי

לא יודע עד כמה אתה צריך להיות מודאג. בתור שחקן OW שהגיע שלושה עונות ל Master - וכמעט גירדתי את ה 4000 בעונה הכי טובה שלי

( משחק עם mcree כ main ) אני יודע מראש שיש שחקנים הרבה יותר טובים ממני נכון להיום שמשחקים עם מסכי 60, כמוני. הנקודה שאני

מנסה להכניס לדיון היא שגיימינג בקצב גבוה לפחות מהניסיון שלי - לא צריך להיות נושא קריטי\חשוב. אני היום כבר לא משחק ב OW אבל אני כן

יושב כמה שעות יפות בסופ"שים על PUBG ועל סינגלים תמיד שיש משהו. תמיד הבחנתי ב 144 בהבדל בעיקר ב SHOOTERS אבל זה לא

מקנה יתרון אמיתי.. יש עם 60 שהם טופ שבטופ יחד עם אלו שמשחקים על פריימים גבוהים.. זה למה אני חושב שזה סוג של.. meh..

אני גם שחקן BF ותיק... מוזר לי שאנשים משייכים לזה כזו חשיבות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ויש. יש גם אנשים בפורום שחושבים ש-60 לעומת 45 זה לא ביג דיל. אתה ראית בעצמך. כרגע כמובן שמדובר בנישה קטנה של שחקנים מקצועיים או כאלה שרוצים להיות מקצועיים שמתרגלים לסטנדרט הזה (בחדרי האימון, המחשבים האישיים ובבמות ה-eSport כבר עברו ל- החדשים אגב).

יום העצמאות הקרוב הוא לא רק לנו, אלא גם לצרכן הטכנולוגיה. נראה איך יראו רייזן 2000 מבחינת תמחור כשיגיעו לארץ. כבר עכשיו אפשר לאשר שלפחות לוחות האם פר סגמנט הם זולים ב-20-30 דולר מאשר בדור X370, שזה כבר סיבה לחגיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...