האם עדיף לקנות ווינדוס 10 מקורי או להתקין פרוץ דרך disk on key - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עדיף לקנות ווינדוס 10 מקורי או להתקין פרוץ דרך disk on key

eden meeseeks

Recommended Posts

אני בקרוב קונה מחשב נייד והוא בא ללא מערכת הפעלה, המוכר בחנות אמר שאני יכול לקנות עם המחשב 10 ב480 שקל. זוהי פעם ראשונה שאני קונה מחשב נייד (בעבר התקנתי 7 פרוץ למחשב נייח) ואני מעוניין לשאול מה דעתכם. 

האם ל"בזבז" 480 שקל על מקורי או להתקין פרוץ? 

אם פרוץ אז בבקשה תסבירו איך אפשר להתקין אותו דרך הדיסק און קי אם אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף ללכת לחנות לקחת מה שאתה רוצה ולעבור בקופה ולשלם, או שעדיף לצאת מהחנות בלי לשלם ולגנוב את המוצר?

זו בדיוק השאלה שאתה שואל, רק על וינדוס. ההבדל היחיד הוא שכנראה על וינדוס פרוץ לא יתפסו אותך.

אפשר להשיג וינדוס מקורי בהרבה פחות כסף. לפי דעתי יותר נכון בשבילך לפתוח דיון על מאיפה הכי משתלם לרכוש וינדוס 10, ומשם תסיק את המסקנות ותחליט את ההחלטות שלך.

לגבי פריצה של וינדוס, אל תצפה שאנשים יענו לך פה על זה, זה לא המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו מזוייפים הם לא היו עובדים.

אני מניח שחלק גדול מהם עובר על תנאי השימוש אחרת לא היה יכול להמכר במחירים האלה אבל כל המפתחות יצאו בשלב כלשהו ממיקרוסופט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לחזור על זה שוב ושוב, זה לא אומר שזה נכון.

אתה יכול לספר לעצמך שעשרות אלפי המפתחות שמוכרים באיביי/אמזון/אתרים אחרים הם:

עודפי מפתחות של חברות שפשטו רגל/אנשים פרטיים שנשבר להם המחשב והם מוכרים את המפתח הפרטי שלהם/מפתח שחולץ מהBIOS של ניידים/כל שקר אחר.

ושתבין, ממש לא שופט אף אחד אם הוא לא רוצה לשלם על תוכנה/מערכת הפעלה, יש רק 2 סייגים:

1. למה לממן עבריין בצד השני של העולם? זה הרי כל כך קל לפרוץ לבד ואם אתה לא יודע תבקש מהילד של השכנים, ואם אין לך בעיה לשלם תמורת הבורות שלך והנוחות שבדבר אז לפחות שזה יהיה במודע.

2. לא להטעות אחרים.

חוקי למהדרין? כן גם בייקון זה כשר למהדרין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...