גוגל, המנצחת הגדולה בסלון החכם - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל, המנצחת הגדולה בסלון החכם

yonatan.mendelson

Recommended Posts

שאלה - למי מהם יש תמיכה בעברית? כלומר כאשר אני אגיד פקודה בעברית והרמקול החכם יבין אותי. אני יודע שהרמקול של עוד לא יצא לעולם - אבל סירי כבר יש בעברית אז מה ימנע ממנה את הפ'יצר הזה? רק דבר אחד לא הבנתי - לגוגל - שהיום אני יכול "לומר בעברית" והוא יכתוב בעברית את מה שאמרתי , למה אצלם אין תמיכה בעברית ברמקול החכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yw1971

לסירי יש

סירי היא בסך הכל אפליקציה בטלפון, לא "רמקול חכם" שמתחבר ושולט על כל המוצרים בבית (z-wave, wifi, ifttt ועוד מגוון פלאגינים ייעודיים - hue, lifx, smartthings ועוד...).

אין מה להשוות ביניהם, זה לא אותו מוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

כעקרון אפשר לעשות כל מה שGOOGLE HOME עושה בכל מכשיר אנדרואיד + כמה אפליקציות.

זה ממש לא נכון, קודם כל עוד לפני שבכלל התחלנו לדבר - בגלל של-99% מהמכשירים בשוק אין בכלל את הגוגל אסיסטנט (זה לא now, זה משהו אחר).

מעבר לזה, ל- home יש קישוריות מול מערכות ומוצרים נוספים - smartthings, lifx, harmony ועוד, מה שמאפשר לך לעשות דברים שלא היית יכול לעשות רק עם טלפון. למשל, אני יכול להגיד לו בפקודה אחת שינעל את השער החשמלי בחניה שלי, ידליק את האורות מחוץ לבית, ידליק את הטלוויזיה, ואם יש תנועה באיזור המטבח אז גם ידליק את האור במטבח.

אין לך שום דרך לעשות דבר כזה עם טלפון בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי את השאלות הכלליות שגוגל יכולה לענות עליהם לא ממש מעניין את הצרכנים. מה שמעניין אותם זה שליטה על הבית, לקנות מוצרים ואוליי מתכונים של מאכלים פה ושם. אני לא רואה אף אחד שואל שאלות עמוקות על פילוסופיה, היסטוריה, מתמטיקה או כל דבר שמצריך חיפוש כללי. בנוסף לגוגל יש נטיה לפקשש בכל מה שקשור לאמינות של התוכנה שלהם, יש להם מלא באגים והם כותבים קוד בצורה מאוד לא מסודרת ולא מתכננים דברים מראש. אנדרויד נראה לי זה עם כמות כזו אדירה של LEGACY CODE בAPI שיש לך דברים כמו camera2 באנדרויד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את כל הדברים האלו אפשר לעשות עם מכשיר +התעסקות. הגלקסי S3 שלי (כן, כן) משמש כרגע כמרכז הבית החכם שלי והוא מנהל את האורות, המזגן, המערכת וכל מה שנשלט אצלי בבית. וכן, יש לו גם GA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, לגוגל יש פתרונות גנרים זולים בדרך כלל. ככה כבשו את השוק עם אנדרויד, עשו מכשירים זולים שעושים את העבודה בצורה בינונית בהרבה תחומים.

אם הGC של אנדרויד דפוק, אז הם פשוטים מוסיפים את למכשירים שלהם...

יש להם הרבה פיתרונות "יצירתיים" כאלה והרבה פאטצים וכל מיני חירטוטים.

עכשיו זה מתחיל להתפוצץ להם בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של ag43

את כל הדברים האלו אפשר לעשות עם מכשיר +התעסקות. הגלקסי S3 שלי (כן, כן) משמש כרגע כמרכז הבית החכם שלי והוא מנהל את האורות, המזגן, המערכת וכל מה שנשלט אצלי בבית. וכן, יש לו גם GA.

זה נחמד שאתה חושב ככה אבל אתה טועה. יש דברים שאתה לא יכול לעשות עם "הטלפון שלך + התעסקות".

יש הבדל בין "מנהל את האורות" (גם אני יכול לפתוח את האפליקציה של LIFX בטלפון ולשלוט על האורות - זה לא אותו דבר) ובין אינטגרציה עם מערכות הבית החכם, אינטגרציה שהיא יעודית ל-home.

האם אתה יכול להגיד לטלפון שלך פקודה קולית, שתגרום לו לכבות את האורות בחדר של הילדים - אבל רק אם הילדים לא בבית וגם לא היתה תנועה בחדר שלהם במהלך 30 הדקות האחרונות (זיהוי באמצעות מודול חיישן תנועה) - אחרת הוא דווקא ידליק את האורות?

אם אתה טוען שכן, תפרט בבקשה בדיוק איך (כולל שמות/קישורים לאפליקציות ספציפיות).

ואם הבנת שלא, אחלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...