גוגל, המנצחת הגדולה בסלון החכם - עמוד 2 - אינטרנט של הדברים - IoT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוגל, המנצחת הגדולה בסלון החכם

yonatan.mendelson

Recommended Posts

tasker יכול לעשות כל תנאי או שילוב של תנאים כל עוד יש לך חומרה תומכת (ויש פלאגינים בערך להכל).

במקרה שתיארת צריך סה"כ לקשר AUTOVOICE לGA שיזהה את הפקודה שאתה רוצה ויעביר לטסקר ושם אתה מגדיר סט של תנאי IF וIF NOT לתוצאה המבוקשת. הטסקר צריך פלגין לחיישן התנועה ולאורות כמובן. זה נשמע מסובך אבל עובד. למקרה שתהית - ככה זה אצלי בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Milford Cubicle

סירי היא בסך הכל אפליקציה בטלפון, לא "רמקול חכם" שמתחבר ושולט על כל המוצרים בבית (z-wave, wifi, ifttt ועוד מגוון פלאגינים ייעודיים - hue, lifx, smartthings ועוד...).

אין מה להשוות ביניהם, זה לא אותו מוצר.

שים אותה בקופסה ייעודית ויש לך מכשיר. כרגע עם סירי עושה 70% ממה שאלקסה עושה. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עדיין דברים מגוכחים באנדרויד, יש כל כך הרבה דרכים לפתוח מדיה, חלקן לא עובדות טוב.

יש כל מיני דברים שהיצרניות כופות על המשתמשים(תשים ROM! לא ממש פיתרון אמיתי...)

השליטה באמצעות עכבר ומקלדת באנדרויד היא נוראית. אין אחידות, כל מכשיר זה אחרת והרבה פעמים זה לא הגיוני, אתה לא יכול לנוע בין התפריטים בצורה הגיונית. יש דברים לחיצים במקום אחד ולא לחיצים במקום אחר.

למשל בדפדפן יש דברים לא לחיצים משום מה.

אנדרויד זה בלאגן שאכשהו עובד ב80% מהמיקרים, אבל ככל שעובר הזמן יש רק יותר בלאגן באנדרויד והבלאגן מתחיל לקרוס.

למפתחים הסיוט הרבה יותר גדול מאשר למשתמשים.

יש גם הרבה תקיעות והאטות מוזרות. יש גם באייפון אבל פחות מבאנדרויד.

גם למשחקים ואפליקציות שדורשות ביצועים אנדרויד פחות טובה. שמתם לב שאין כמעט שום ליצרית באנדרויד? כי כנראה שיש לאג ברוב המיקרים בין הקלט לתגובה של מערכת ההפעלה.

יש הרבה בעיות, אבל איכשהו זה סוחב כי אנשים מעדיפים לשלם פחות והלמודד עם הכאב ראש ועם המוצר שעובד סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שתגיד את זה כל פעם שאני חוזר את זה גם לא יהפוך את זה ללא נכון.

אני אתן לך דוגמא. יש לי ולעוד מישהו בדיוק את אותו הפלאפון. שנינו עידכנו לגירסה האחרונה של . אבל משום מה אצלי אין בעיה לראות 360, ואצלו אין את האייקון לראות את התמונות 360. לא ברור למה.

גם יש מקומות שאתה לא יכול לפתוח 360 ויש שכן, אפילו אצלי ב"מכשיר הטוב".

אין שום הצדקה לזה ששני פלאפונים מאותו הדגם ומאותו הייצרן עם אותה גירסא של יעבדו כל כך שונה.

אתה נראה לי לוקה בהערצה עיוורת או בשינאה יוקדת למתחרה העיקרית.

עריכה: ולפני שתגיד שהוא לא עידכן תוכנות או משתמשת בתוכנות אחרות, זה פלאפון שמיועד לתמונות 360. הלו הוא G5. והוא לא יכול לצפות בתמונות 360.

עריכה: ואם תגיד שזה באשמת , אז אני יאמר לך שכנראה לא מספקים שכבה נוספת של שירותים שהייצרניות יוכלו להשתמש בהם בקלות ומפילים את זה על הייצרניות.

עריכה: רק לא מזמן הגיעו למסקנה שאי אפשר לסמוך על הייצרניות שיספקו עידכונים חשובים למערכת והם הוסיפו משהו שיאפשר למשתמשי הקצה לעדכן גם בלי שהייצרניות יצטרכו לספק את העידכון. רק מראה לך כמה הם לא חשבו מראש על הדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד דוגמא.

הסתכלתי בGOOGLE PLAY על משחק. לחצתי על הווידאו שלו בעמוד שלו. זה לקח אותי לאפליקציה של . איך שסיימתי לראות את הווידאו, האפליקציה נסגרה וזה החזיר אותי למסך ה"DESKTOP" של הפלאפון שלי במקום חזרה לגוגל פליי.

מה ההצדקה לחוויה כזו עקומה באפליקציה של גוגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Sargon

איך שסיימתי לראות את הווידאו, האפליקציה נסגרה

אין דבר כזה. לא נסגרות מעצמן. אתה כנראה לחצת על מסך הבית במקום על כפתור החזרה, וזה "סגר" לך את האפליקציה והעביר אותך ל...עמוד הבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בגלל שזיהוו השפה הוא באלגוריתם זיהוי מכונה, ועוד לא עשו את זה. ועד כמה שיעשו את זה, זה לעולם לא ידמה לזיהוי השפה האנגלית מכיוון שאין כמות דומה של מקורות טקסט עברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...