רוצה לעבור להוט - איזה מודם מומלץ - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לעבור להוט - איזה מודם מומלץ

arik100

Recommended Posts

אהלן

ראיתי מבצע ממש טוב של על האינטרנט וטלפון ביתי - לצערי חייב בבית

100מגה + 300 דקות ב100 לחודש

רציתי לשאול איזה מודם מומלץ לקחת? או שהם יביאו לי מודם ספציפי משולב לאינטרנט ולטלפון? (או לחלופין מודם טלפון ראוטר..)

לא ממש בקיא בציוד הנוכחי שלהם...  

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט מספקים לך - ללא תשלום - מודם שלהם שנקרא HOTBOX שמשלב בתוכו גם .  אם הנתב שלהם לא מספיק עוברך, אתה יכול לנטרל אותו וכן ה-HOTBOX הופך למודם נטו (BRIDGE) אליו אתה יכול לחבר כרצונך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בהוט נכון לגמרי. בארה"ב לא בהכרח ולרוב קונים מודם לבד.

אם אתה מתכנן שהמודם ישמש גם כנתב, (נראה לי לפי צורת הניסוח) אז רצוי הוטבוס 2 החדש יותר שבעל קליטה אלחוטית מעט טובה יותר כך אומרים. אבל יכול להיות שיספקו מכשיר משולב בהתחשב שאתה לוקח גם קו טלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Roger That

אם אתה מתכנן שהמודם ישמש גם כנתב, (נראה לי לפי צורת הניסוח) אז רצוי הוטבוס 2 החדש יותר שבעל קליטה אלחוטית מעט טובה יותר כך אומרים. אבל יכול להיות שיספקו מכשיר משולב בהתחשב שאתה לוקח גם קו טלפון.

אתמול התחברתי לתשתית חדשה, ההוטבוס 2 (הוא כבר לא כזה חדש... ולדעתי הוא היחיד שהם מספקים) הוא סבבה בתור ראוטר ביתי סטנדרטי אבל קח בחשבון שטווח ה-wifi שלו מאוד מאוד קטן. ברמה ראוטר שנמצא בחדר, ובסלון במרחק של 20 מטר ממנו (אומנם קיר מפריד אבל דלת פתוחה) יש קליטה דיי חלשה של 1-2 פסים בלבד. בחדר עצמו או מחוץ לחדר במרחק של נניח כ-5 מטר הקליטה מלאה, 10 מטר היא מתחילה להיחלש ואחרי כ-20 מטר היא נהיית חלשה.

למזלי יש לי תשתית קווית 1Gb בכל הבית אז אני לא צריך להתבסס על ה-wifi בשביל ה- בסלון, ובשביל סתם לטלפון וכאלה זה מספיק טוב.

אבל אם אתה צריך יותר מזה אז קח בחשבון שתצטרך כנראה להוסיף ראוטר רציני יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...