קנייה קבוצתית לכרטיס מסך 1080TI - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית לכרטיס מסך 1080TI

amnesia

Recommended Posts

ציטוט של Zeev86

כן תרשום אותי. מישהו מעוניין לקנות GTX1080 יד שניה? xD

לפותח הדיון - מאיפה הקניה מתבצעת? אתה צריך איזשהם פרטים?

עודכנו כל הפרטים למעלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על היוזמה המבורכת - אני כל הזמן מחפש יוזמות כאלו על מנת לא להמתין לבלק פריידי ודומיו שהנחילו לי עד כה אכזבה.

יחד עם זאת ראוי לדעתי בהצעות מהסוג הזה להביא תחילה את הדגם המוצע במדויק (אני למשל לא מעוניין בדגם הראשוני שיצא - האם מדובר בו ?) 

כמו כן איני מוכן להתחייב אם המחיר לא יהיה כדאי מבחינתי מי שמריץ את היוזמה צריך לומר לחנות המציעה תני לי הצעת מחיר והיא מצידה צריכה לומר משהו בסגנון כזה:

הדגם הוא X 

אם יהיו 10 מעוניינים המחיר Y 

אם יהיו 20 מעוניינים  המחיר U

אם יהיו רק 5 מעוניינים המחיר יהיה L 

כך לעניות דעתי 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של bg1948

ראשית תודה על היוזמה המבורכת - אני כל הזמן מחפש יוזמות כאלו על מנת לא להמתין לבלק פריידי ודומיו שהנחילו לי עד כה אכזבה.

יחד עם זאת ראוי לדעתי בהצעות מהסוג הזה להביא תחילה את הדגם המוצע במדויק (אני למשל לא מעוניין בדגם הראשוני שיצא - האם מדובר בו ?) 

כמו כן איני מוכן להתחייב אם המחיר לא יהיה כדאי מבחינתי מי שמריץ את היוזמה צריך לומר לחנות המציעה תני לי הצעת מחיר והיא מצידה צריכה לומר משהו בסגנון כזה:

הדגם הוא X 

אם יהיו 10 מעוניינים המחיר Y 

אם יהיו 20 מעוניינים  המחיר U

אם יהיו רק 5 מעוניינים המחיר יהיה L 

כך לעניות דעתי 

הדגמים עוד לא ממש הגיעו אבל אבדוק אם אפשר לקבל עוד מידע מהם.

תהיה בטוח שאם יהיו 10 מתעניינים המחיר יהיה משתלם בהרבה מרכישה בודדת, זה אני מבטיח.

עכשיו דיברתי איתם וכמובן שהצעה כמו שצריך לא קיבלתי, כי יש צורך במשהו יותר קונטקרטי כדי לפנות לספק ולבקש הצעה רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של amnesia

עכשיו דיברתי איתם וכמובן שהצעה כמו שצריך לא קיבלתי, כי יש צורך במשהו יותר קונטקרטי כדי לפנות לספק ולבקש הצעה רצינית.

מבחינה מסחרית לא ברור לי הצורך בהצעה קונקרטית של מס' רוכשים שיתחייבו.

את ההזמנה בפועל מחו"ל או מהספק הם יכולים לבצע לאחר שיש להם התחייבות למס' קונים (ולאחר שהביאו הצעה מסודרת כפי שכתבתי) ולא לפני, הספק מה איכפת לו באיזה שלב תבוא ההתחייבות ? הרי קבוצת אנשים העלתה יוזמה זו וללא יוזמה זו אין קניה הוא יכול רק להרוויח  אם יביא הצעה מסודרת ונעימה לכיס גם ללא התחייבות מראש.

ונניח שגם אם הציע הצעה מסודרת ובסוף אף אחד לא קנה - לא הפסיד כלום, שהרי ההצעה הייתה בתנאים מסוימים שלא התקיימו (למשל 20 קונים)    

תודה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...