Titan X - כ-30 אחוז יותר ביצועים עבור 100 אחוז יותר כסף - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titan X - כ-30 אחוז יותר ביצועים עבור 100 אחוז יותר כסף

xcalibur

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בוא נשים רגע את ענייני ההצבעות בצד, ונדבר על מכוניות.

אני יכול לקחת כל אחד ואחד מהטיעונים שלך, בשרשורים הרבים שפתחת או הגבת בהם בנושא, ולשנות אותם כך שיתאימו למכוניות, ויראו למה המכונית הזו מיותרת ובזבזנית.

1. צביעות Much? נאה דורש נאה מקיים. תוחלף היגואר בפורד פוקוס 2009.

2. חיה ותן לחיות. במקום להמשיך ולבאס אנשים שבוחרים לשים את הכסף שלהם על חומרה חדשה ונוצצת (ששוב, שווה פרומיל מהרכב שאתה מתהדר בו), שב ברכב שלך, תהנה ממנו, ותן להם להנות מכרטיס המסך שלהם (שדרך אגב, יכול לתת להם את מלוא הביצועים שלו, בלי להסתבך עם החוק). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש חי לבד בעולם שלך. 

לנושא האמיתי:

לכוח עיבוד כזה יש שימושים מעבר לרזולוציה ופריימים, אבל כרגיל אתה רק חושב על הצד שלך. downscaling ומסכים עם קצב רענון של מעל 60 הרץ, הם שני היבטים שיהנו מכרטיסים חזקים יותר. לדעתך לא שווה כלום כי הראיה שלך צרה בדיוק כמו הנקודות שאתה מנסה להעביר. שוב פעם עם אנלוגיות . חשבתי אולי לפחות לזה יהיה לך הגיון לא להכנס. מפתיע שהשרשור הזה עדיין פתוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב גם שיש הקשר NEC כמו שאמרת לאדם שהצליח בקריירה שלו לאדם שלא, רמזת שאדם עם טיטאן הוא כנראה אדם שיעבוד עד גיל 67 במפעל כלשהו, ואתה אדם שעושה שיקולים נכונים בקניית כרטיס המסך שלך, תכף תצא לגמלאות בעושר מופלג ובניחותא.

אני בראש שלך בשאר ההודעה, אבל את החלק הזה לא אהבתי את זה בכלל.

אני מכיר אנשים עם כסף יותר מחול שיש לי בגינה, שחיים חיים שלא הייתי מתחלף איתם לרגע, ואני מכיר חברים שמרוויחים יפה (לא במאות אחוזים מעל הממוצע, אבל יפה) וחיים חיים הרבה יותר מספקים מאותם עשירים שחושבים שיקברו אותם עם השקלים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים חייכו, אכלתם אותה....

אם למישהו לרגע לא היה מובן, היגואר אינה שלי, אלא של היבואן.

לא האמנתי שיפלו כאן חבריי חדי העין כל כך בקלות...

עבדכם השתתף באירוע כאורח שנהג וקרע ליגואר Ftype את הצורה כמו שאומרים ונהנה מכל רגע, אך תו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

הנה הספור של הטיטאן וה- GTX1080 על רגל אחת:

צרכנים בתחום חיים באילוזיה מסוימת, שהם צריכים להריץ כותרים ברזולוציית 4k ומבלי שמעולם ישבו למבחן מעשי,

בו מוצגים להם שני מוניטורים בו זמנית - האחד עם והשני עם 1080P זה לצד זה, כאשר מדובר בתמונה מרונדרת

מחשב ולא בצילום, ומסוגלים להצביע הם על פערים בתמונה שעולים על אחוזים בודדים.

שכן ברגע שכל בר דעת יקבל הדגמה חיה שכזו (ואני יודע כי ראיתי הרבה, פשוט מאד חקרנו את הנושא), זה יבין

שהשיפור שמקבלים בעין בשל עליה לרזולוציה מעל 1080P, זהו שיפור שנכנס לעקומה שטוחה.

ראשית בעולם הרנדור הממוחשב ישנה עוד כברת דרך ארוכה לעשות, על מנת למצות את הפוטנציאל הטמון ב-

1080P, שכן כרגע גם המנועים הגראפיים היפים ביותר שיש בנמצא, עוד רחוקים מאד מצילום אמיתי. ורק אחרי שרנדור

ממוחשב ב 1080P יידמה בכלל למה שאנו רואים בתמונה אופטית אמיתית מעולמנו, אז שידברו איתנו על העלאת

הרזולוציה (כצעד המשך), על מנת שנקבל "איכות" משופרת.

יותר רזולוציה סתם, עד כדי הקטנת הפיקסלים לרמת גיחוח, הינה החטאה למטרה.

וזה עוד משהו שכדאי לטעמי לעשות לגביו שרשור עם הדגמות, כדי לתת לאנשים פרופורציה בנושא. רזולוציה היא האחרונה מבין ארסנל הכלים שיש לנו (כיום) בכל מה שנוגע לאיכות התמונה. יש מושג שנקרא detail to density

ואנחנו עוד לא גירדנו את מה שיש בתמונה מצולמת אופטית - לא רק ב 1080P אלא גם מתחת לו.

אז מדוע להעלות רזולוציה סתם ?

אה נזכרתי, כי זה מוכר חומרה להדיוטות ומכניס כסף ליצרנים.

הנני מתנצל אם לאחרונה נשמע בפורום זה כמו איזה מטיף נגד כל מני קונספציות מקובלות אצל החובב הגראפי המצוי,

כאילו בא "לקלקל שמחות". לתפיסתי אם אצליח להעביר ולו רק חלק, וגם אם רק לכמה אנשים שיושבים, קוראים, מפעילים את גלגלי המוח, חושבים ואומרים לעצמם - וואלה יש בזה שכל, זה נשמע הגיוני, הרי שאת הלחם שלי הבאתי היום.

ואם על הדרך חסכתי להם גם כסף, ולא רק באיטרציה אחת, אלא לכל החיים מעתה ואליך בתחום, משום שמעתה הם

ירכשו נבונה ובחוכמה, על בסיס הבנה של מה שהם רוכשים, איך בדיוק בא ליידי ביטוי ואיך תורם לאיכות הגראפית ועד

כמה, דיינו...

הנני בטוח שאם נשאל כל חובב מצוי בתחום כיום, אז 99.9% מהצרכנים ישיבו, שעליה בכח מאיץ גראפי ב- 30%

זה "וואוו", הבדל של שמים וארץ, לא פחות. בשעה שהאמת היא, שההבדל לא רק שהוא אינו שמים וארץ,

אלא שיהיה נדרש להעמיד הדגמה מיוחדת (ולעיתים מוקצנת) על מנת להצליח ולהמחיש את ההבדל בעין לצופה מהצד.

ואם המבחן יהיה עוור אז בכלל: רבים יפלו כזבובים ולא יוכלו לזהות מה עדיף מבין שני המאיצים. למשל עליה זוטא מ-

60FPS ל- 80FPS.

ניסית להריץ את Witcher 3 על , גם אם זה רץ על 25 FPS ולאחר מכן לחזור ל1080P?

אתם סתם טוחנים מים. ברור שיש הבדל. מתמונות קשה לשים לב, אבל אם מריצים את זה באופן פיזי מולך ואתה יושב ומתרגל לרזולוציה החדשה, גם אם היא לא רצה חלק, למשך כרבע שעה, ואז חוזר חזרה לרזולוציה הנמוכה יותר, אתה תראה הבדל עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שהייתי רוצה שיותר אנשים יקחו בחשבון לפני כל קנייה: 

קבעו לעצמכם מטרה לקנייה, ולא לפי מה ב"אופנה" - וקנו את המינימום שיספק אתכם.

למה בכלל צריך 4K? אני לא חושב שיש כאן אדם אחד בפורום הזה שלא יסתפק ב 1440p, או, רחמנא ליצלן 1080p.

לפני קניית חומרה תעשו לעצמכם טבלה של ביצועים לשקל, כמובן שכרטיס כמו ה יהיה בתחתית הרשימה, וכנראה בהפרש גדול.

אז למה לקנות דבר כזה? זו פשוט קנייה לא משתלמת.

זה בכלל לא קשור לכמה כסף יש לכם בחשבון בנק, זה קשור ללהיות בעלי שכל ישר.

אני אוהב לנהוג - וזה לא משנה כמה כסף יהיה לי בחשבון - אני לא אקנה יותר מהוט-האצ'ית חמודה לכל היותר.

nec_000 - הפוסטים שלך מכילים דברים חכמים לפעמים, אבל רצוי להוסיף tl:dr, זה בלתי אפשרי לקרוא אלפי מילים פוסט אחרי פוסט.

תמונה להמחשה

00000001audis1sportbackfop.jpg?quality=5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, אז אני מניח שכדאי לציין שהם הכריזו את הP6000, כרטיס ה-Quadro וגם הוא מבוסס על ליבת הGP102, אבל פתוחה לגמרי עם 3840 ליבות , ותאריך יציאה באזור אוקטובר השנה. ואגב הכריזו על הגודל של השבב, שעומד על 471MM^2.

http://www.anandtech.com/show/10510/nvidia-announces-nvidia-titan-x-video-card-1200-available-august-2nd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...