Titan X - כ-30 אחוז יותר ביצועים עבור 100 אחוז יותר כסף - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Titan X - כ-30 אחוז יותר ביצועים עבור 100 אחוז יותר כסף

xcalibur

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי על מה הוויכוח - אני אחד מאותם "פריארים" שהולכים לרכוש את הכרטיס דנן מהסיבה הפשוטה - כרגע לא נמצא בשיאו ואין כ"כ אופטימיזציה למערך במשחקים. אני מעדיף כרטיס מסך יחיד חזק ביותר מאשר 2 ב-.

כמו כן, לצרכים שלי (Prepared 3D ב-VR) - ה- Titan X ייתן מענה אופטימלי, הרבה יותר ממערך .

Just my .10 cents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Josh Fredr

לא ברור לי על מה הוויכוח - אני אחד מאותם "פריארים" שהולכים לרכוש את הכרטיס דנן מהסיבה הפשוטה - SLI כרגע לא נמצא בשיאו ואין כ"כ אופטימיזציה למערך SLI במשחקים. אני מעדיף כרטיס מסך יחיד חזק ביותר מאשר 2 ב-SLI.

כמו כן, לצרכים שלי (Prepared 3D ב-VR) - ה-NVIDIA Titan X ייתן מענה אופטימלי, הרבה יותר ממערך SLI.

Just my .10 cents

או וזה רעיון משוגע אני יודע, לקנות 1080 עכשיו שהוא מריץ הכל ב4K אם מוותרים על קצת AA ועוד שנה לקנות את המחליף שלו שכמעט בטוח יהיה חזק יותר מהtitan x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או חרמנה לצלן, להסתפק שומו שמיים ברזולוציה 1080P -> משום שהפשרה באיכות לעיין לעומת הרזולוציות שמעליו היא די קטנה,

ועל זה לפחות מסכימים גם כבדים (אז לפחות פה לא יהיו לנו ויכוחים...)

ואז אפשר לקבל חוויית 60FPS גם "בכרטיסי חצי", אלו מהדרג של GTX1060 / RX480 או אחיהם הישנים  290/390/970/780Ti

וזה כבר מקסום התמורה החוויתית לכסף בצורה אפקטיבית יותר.

אז נכון הוא הדבר שמי שתחום גיימינג הוא הלחם והחמאה שלו - השעות הרבות שהוא שורף על המחשב הם תחביבו ולא נותר לו עוד

הרבה שעות מעבר, בבקשה תנו לו קצת שקט ותעזבו אותו: אנחנו לא נעמוד בינו לבין חדש.

אך נזכורה שבישראל יימכר כרטיס שכזה בסביבות 7000-8000 ש"ח כן, שיהיה ברור למה הוא נכנס...

או כמו שאומרים: כל אחד יכלה את התמורה לשעות עבודתו באיזה אופן שיחפוץ. אנחנו לפחות נציב בפניו תמונה מדויקת, שידע על מה

שילם ומהי התמורה הטכנית (הנמוכה באופן יחסי) שקיבל בעד כל שקל במונחי תוצר, לעומת זה שיכול לקבל מנגד בכרטיסים נמוכים יותר

במנעד האפשרויות.

והיי, בואו נזכור שיש כאלו שכל שנה פונקט על השעון עושים 5 ימים בצרפת חופשת סקי/סנו-בורד ועליה מוציאים משהו כזה 7- ש"ח

בשקט. ולא ראיתי אף אחד מעיר להם על כך. אז האחד מחלק את החופשה הקצרה הזו בשווי כספי, על שנה שנתיים של משחק במחשב,

מה שנקרא המרת חוויה אחת בחוויה אחרת. כל אחד והסם שממריץ אותו.

אני יכול לספר (את מי שמעניין) שעם הגיל מתחזקת ההבנה והפנמה, שכל הצריכה החומרית הזו זה די בובמייסס שמתחיל לשעמם, ואם רוצים

חוויות אמיתיות של כיף ועונג צרוף, פשוט מבלים עם המשפחה כשלעניין זה אני שם את הילדים במקום הראשון. למי שעודנו צעיר ולא הקים

משפחה בחייו הנושא כרגע זר, אך סמכו עלי - המתינו עוד כמה שנים ותבינו לבד את מה שכרגע כותב כאן, שכן זה יבוא כבמטה של קסם.

וחוויה שכזו לשבת עם הילד אפילו שהוא קטן ולעשות עימו שטויות שלא זכור לנו שהרשינו לעצמנו לעשות כבר 30 שנה, זה משהו שאין לו מחיר.

ולעניין זה משתף כדוגמא (את מי שזה מעניין) על כך ששבוע שעבר יצאנו אשתי והילדים לחופשה משפחתית בצפון הארץ, במקום שנקרא תאי-וילג'.

3 ימים 2 לילות. העלות של המלון יצאה לנו עם הנחת "חבר" (של כוחות הבטחון) כולה 1800 ש"ח, גרושים ממש, ועם הבזבוזים אוכל ושטויות

מסביב נגיד ככה 2.5K ש"ח על הכל.

אינני זוכר תמורה חווייתית לכסף כזה קטן שאי פעם קבלנו, החופשה הזו היתה במקרה (או שלא במקרה) אחת המוצלחות ביותר שידענו מעולם,

עם המון צחוקים, שטויות, נפילות של ילדים מהסירה לנהר הירדן והומור שקרע לנו את הבטן ממש, ומה לא... סרטונים שצולמו ויכולים לפאר

סרט קומי מהזן המשובח ביותר שראיתם בהפקה מרשימה מאת אדיר מילר.

והייתי מעז לחשוף גם סרטונים שכן צפייה אחת כידוע שווה אלף מילים, מיד מבינים כמו בהפקה אומנותית - מה המשפחה הזו עברה והרגישה,

אך מעדיף לשמור על ולכן חוסך מכם וממני.

אך המסר הוא מה שרציתי להעביר:

מחקרים אקדמאים בפסיכולוגיה אנושית מצאו (אגב ללא מקרים שנפלו בקצוות ולכן תקפים לכל אדם בוגר), כי הדבר שמשמח יותר מכל את

האדם הוא אינו "רכישות חומריות", או "מוצרי צריכה חומריים", שכן חוויות אלו מהר מאד נשחקות כך שהצורך בחוויה צרכנית נוספת מגיע מיד שוב,

אלא חוויות של אירועים שזוכרים: כגון זמן שבילינו עם מי שאוהבים, חופשה מהנה בחו"ל, ארוחה איכותית, זמן עם בני אנוש שיקרים לנו...

אלו החוויות הכי חזקות שעלותן מצדיקה את עצמה, וכל החוויות שבאו כתוצאה מצריכה חומרית (מכונית, חדש, בגד, תכשיט...)

די מהר נמחקו ונשכחו.

מצאו למשל, שרכישת מכונית חדשה מספקת סם משכר לממוצע האוכלוסיה של לא יותר מ- 3 ימים. ולמי שרוכש מכונית חדשה כל שנתיים

שלוש ממילא, במקרה שכזה הסם מחזיק אפילו דקה בקושי (אני כזה ומסכים שזה חל גם עלי) שכן רק הרכב החדש הראשון עשה לי את זה

לכמה ימים, השני בקושי החזיק כמה שעות, וברכבים של לאחר מכן זה כבר נעצר והפסיק לעניין בכלל (למרות שאני גם חובב תרבות מוטורית).

כשיגיע יומו של כל אחד מאיתנו לעבור לעולם הבא ולפגוש בדרך את התולעים, ואין מה לעשות הן שם ממתינות לנו ומפרידות בין העולם

הזה לעולם ההוא, ישנה תפיסה פילוסופית, שבכמה שניות עוברים לפניו של אדם כל החיים כמו פלייבק של סרט. ומה שרואים באותם רגעים

אלו הם כנראה אירועים כמו אותו מגע יד קל של בנות זוגנו, אותו ריח יחודי שיש לה בשיער, אותם רגעים שבהם הכרנו אותה בעבר והיינו

מאוהבים בה אי שם בגיל העשרה והעשרים הצעירות, את אותו קול רך של ילדנו לכשהיה תינוק וגרם לנו לכמה רגעי עושר שאין להם מתחרה לא

ליד ולא באזור חיוג בכלל (ומי שאין לו ילדים עוד לא מבין זאת, אך עוד יבין בהמשך).

משכך, אציע לזכור האמור מעלה בטרם שאנו רצים להוציא כסף על צריכה חומרית, ובהתאם לנסות ולכוון שההוצאה תהא מתועלת ככל שניתן

לנושאים שילוו אותנו חוויתית לכל החיים וישאירו בנו זכרון נעים, כזה שיהיה עוד אחד מאותם אירועים אשר יזכו להיכלל בין אלו שיחלפו בכמה שניות

לנגד עיננו ברגעים שאנו אוטוטו פוגשים את בורא עולם (או את התולעים... כל אחד ואמונתו כמובן).

האם טיטן עונה לסקופ המתואר לעיל ?

לתפיסתי ספק רב, אך כל אחד כמו שאומרים ומה שעושה לו את זה, בהתאם לסטאטוס שבו הוא נמצא בשלב זה בחייו.

ולכן פוסט זה לא בא חלילה כהטפה לאף אחד, אלא משמש כפריסת זוית ראיה נוספת שלא תמיד אנו שמים לב אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים כלל לגבי השמחה וההתלהבות שברכישת דבר חומרי.

אצלי לדוגמא, רכישת טלפון חדש(ואני עובד בחברה סלולרית...), או שדרוג רכיב מסויים במחשב מלהיב אותי הרבה יותר מ 3 ימים, וגם יותר משלושה חודשים, ושלא נדבר על הרכב שרכשתי לפני שנתיים, שעדיין אני מתלהב ממנו כאילו נרכש רק אתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NEC כנס לפרופורציות ידידי, הבנאדם קונה כרטיס מסך, אתה באמת חושב לעשות לו הרצאה על איזה רגעים בחיים להעריך?

אחד הדברים שיעברו לי בפלאשבק ברגע מותי זה שנהגתי על M3 וS2000, זה מהחוויות הטובות שלי :)

כחובב נהיגה וטיונינג, אומר לך שרכב מרגש אותי כמעט כל יום, בטח לא לדקות\ימים ספורים.

חופשות שיצאתי אליהם עד היום אני נהנה מהזכרונות, והם עלו לי המון כסף.

אני מאוד אוהב בגדים, ומאוד שמח כל פעם שאני מתלבש יפה, אפילו אם הבגד בן שנה ולבשתי אותו כבר 20 פעם.

אני מודה לעצמי שקניתי את המחשב שלי בכל פעם שיוצא משחק חדש, בכל פעם שאני צריך לרנדר קובץ, משמח אותי גם אחרי שנתיים.

אולי אתה אדם פחות חומרי, אבל רבאק אתה חייב להשתחרר, אי אפשר לכפות את הפרופורציות האלו על כל אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל עניין של רמת התודעה שלנו, שני אנשים עם רמות תודעה שונות , יהיה בעייה של תקשורת שנובעת לא מהשפה אלא מפערי התודעה.

אני בעבר היתי צרכן כבד אולטרא צרכן , כיום אני בתהליך להשתחרר מזה ולהבחין בין צרכים לרצונות.

אני לא אומר לא לקנות מה שרוצים אלא שלכל דבר יש מחיר ועליכם להיות מודעים לזה, הפורום הזה בזכות כמה אנשים כאן(ראוי לציון nec בהקשר הזה) יש לו ערך מוסף מעבר לטכנולוגיה וגיימינג. בסופו של דבר כל אחד אחראי לעצמו ומוטלת עליו החובה להיות מודע לדברים ולהשלכות של הבחירות שלו, כמובן שכל אחד יעשה את הטוב בעיניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בעד ערך מוסף בפורום, אין לי בעיה לשמוע דעות של אנשים, בהקשר של NEC אני מאוד נהנה לראות מבחנים\בדיקות שהוא עושה, הוא משקיע ומפרט ובעל שפה עשירה, אבל מפה עד לנסיון לסרס כל אדם שמעוניין לקנות מוצר שהוא יקר זה לא הגיוני, לא ייתכן שתטיף מוסר לאנשים זרים על הרגלי הצריכה שלהם בטח לא שאין לך מושג מהם, אם אדם רוצה לקנות GTX1080 והוא יודע למה, אני רק אייעץ לו איזה דגם הוא מומלץ מבינהם ולא אמליץ לו לקנות RX480 ולעשות עם הכסף שלו דברים אחרים כי בחיים יש דברים יותר חשובים.

זה פורום , לא פורום Shopaholics Anonymous

.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000 @shapin

הוא לא מטיף לאנשים מה לעשות עם הכסף שלהם, כל אחד זכאי לעשות מה שיירצה.

הוא רק מציין כמה עובדות נכונות.

מה נותן לשדרג פלאפון אחת לשנה? הבן אדם רוצה את זה כמשהו שהוא חושב שיעשה לו כיף, וזה באמת עושה לו כיף לכמה ימים (בודדים) ובשנה הבאה זה יהיה אולי לכמה דקות ובעתיד זה בכלל לא יזיז לו.

כמות הכיף שקניית דברים חומריים יכולים לתת לנו היא מוגבלת (מעצם הקנייה עצמה). וכמות הכיף שדברים רוחניים יכולים לתת היא בלתי מוגבלת.

כל מי שמשדרג פלאפון כל שנה כי זה "עושה" לו טוב במוח יכול להבין שזה לא כיף שנמשך. שכל אחד יעשה את המבחן הזה עם עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה סתיו ומאור על הנסיון הראוי (והמכובד) לשפר עמדות מהפוסט הקודם (שלי) באמצעות ניסוח יותר טוב,

שגם מובן יותר לקורא המצוי ובזכותו הבנתי אני - כי עלי לתקן (באמצעות עריכה) את הניסוח וכך עשיתי, שיראה פחות "כפוסט הטפה"

(שכן היו כאלו שזה מה שהם לקחו ממנו), ויראה יותר כפוסט שמציג עוד זוית ראיה (או תזה) בנוגע לצרכנות, חומרניות, ועל מה שבינהם בהקשר לטיטן.

בטוחני שאת התזה המוצגת - אנשים שונים המגיעים ממקומות שונים, הנמצאים בסטאטוס שונה אולי בחייהם... יראו כמובן אחרת.

ולכן אקנח באמרה הפילוסופית הבאה שמתמצטת את המסר ב- 4 מילים בלבד:

collect memories, not stuff

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@nec_000 יש את ההיבט החומרי שהעלית, אבל אל תשכח גם שלמשחקי מחשב יש היבט "נפשי"- גם אני (כמוך) מאוד אוהב ונהנה להיות בחברת האשה והילדים, ומוצא את עצמי מקדיש פחות ופחות זמן למחשב, אבל עדיין חקוקות בי חוויות ישנות של משחקים ששיחקתי לפני 10 שנים ויותר ועדיין אני נהנה להיזכר ב "אטמוספירה" שלהם כמו למשל dune2, jagged alliance, הוויצ'ר הראשון, מטרו 2033 ועוד ועוד. 

זה אמנם לא בדיוק חוויה "חומרית" כמו ההתרגשות שבקניית כרטיס מסך, אבל גם זו חוויה שנשארת הרבה זמן אחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אכן מסכים לחלוטין...

הטענה שבדבריי היתה, שלא "הטיטן" הוא מה שיתן לנו את החוויה, שכן החוויה (ולראיה מדבריך שפרטת מעלה) אינה מחייבת שפיכת

כסף רב.

נסיתי באמצעות הפוסט ההוא "לתקוף" את סוגיית הטיטן אך הפעם בזווית שונה וכזו שאינה מהעולם הטכני-מחשובי,

שכן את הזווית הטכנית מחשובית נסכים וודאי כולנו, כבר הראנו די והותר בחלקו הראשון של השרשור.

אני סבור שאם אפשרי לעשות מהפורום שלנו לא רק "פורום-יבש-טכני" בסגנון "שאלה טכנית", "תשובה טכנית משעממת",

שאחרי 5 שכאלו מיצינו ואפשר ללכת...

אלא זירה לדיון אינטלקטואלי ברובד גבוה יותר, זה לא רק רצוי - אלא מבורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה תיתן רזולוציה לכל אותם חובבים?

זה סתם מרדף אחרי הכי טוב והכי חדש.

זה הפוך מכיף, זה לא-כיף, ברגע שמה שמעניין הוא רק הגרפיקה ולא המשחק עצמו, אז תמיד אפשר יותר טוב ותמיד יש חומרה יותר טובה.

(אני בעצמי גם מאוד אוהב גרפיקה ומשחקים יפים, אבל צריך לדעת לשים את הגבול)

הרי קפיצה מFHD אל היא לא באמת מה שתשנה את "מידת" הכיף.

לפני עשר שנים היינו משחקים על רזולוציה 1024x768 ונהנינו יותר, לך תסביר את זה.

היום בנוסף לגרפיקה אני מנסה להעריך את תוכן המשחק עצמו, כמו, סיפור, ועוד דברים ש"מדהימים" אותי כשחקן ואני מצליח להמשיך להנות ולחוות אותם גם אחרי שעות המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...