שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין - עמוד 17 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין

nec_000

Recommended Posts

לדעתי אתה פשוט צריך לאמ;לק את שאתה כותב או פשוט לתמצת ולהשתדל להשתמש בשפה קצת פשוטה יותר. אני אישית אוהב לקרוא פוסטים ארוכים ומפורטים, אך אודה שלרוב זה נורא מרתיע וגורם לך לדלג על הפוסט וזה חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של nec_000

אך האם כתיבה בגוף שלישי מצביע על "חיפוש הכבוד" ?  סבורני שדווקא ההפך.

ואשמח לדעה נוספת מן הצד.

לדעתי כתיבה בגוף שלי יכולה להראות צניעות או חיפוש כבוד, שהם בדיוק הפכים ולכן זה עניין מאוד עדין ולכן תלוי באופן הכתיבה שיוצא באותו רגע.

אני חושב אבל שבתור פורום טכני ולא פורום שעוסק בשפה, אנשים אמורים לרצות לבוא לכאן כדי ללמוד.

ואז לאופן הכתיבה אין שום משמעות אלא רק לתוכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של orelh94

לדעתי אתה פשוט צריך לאמ;לק את שאתה כותב או פשוט לתמצת ולהשתדל להשתמש בשפה קצת פשוטה יותר. אני אישית אוהב לקרוא פוסטים ארוכים ומפורטים, אך אודה שלרוב זה נורא מרתיע וגורם לך לדלג על הפוסט וזה חבל.

ערב טוב,

ראשית מתבייש לשאול אך מה הכוונה ב- אמ:לק  ?  

האם הכוונה "לתקציר מנהלים" ?

אם כן זה משהו שאוכל לעשות ולשתול בתחילת כל פוסט שיוצא ארוך. מה שנקרא abstract....

מבין כי אריכות דברים מקשה. אגב שמתי לב כי לכשקוראים על המסך מחשב זה לא נראה נורא ארוך, ונכנס במסך אחד (מקסימום מעט

לגלגל מטה). לא יותר מ 2-3 דקות קריאה גג.

אך הצצתי בזה פעם בסמרפטון (כשהייתי בטיול בשטח), ואז בשל אורך השורות הקצרות זה נראה מאד ארוך ומעייף. גלגלתי מטה מגילת

אסתר ממש. מה עושים לי לא ברור:

איך לפרמט שיכנס בלי להציק לקריאה במסך סמרטפון   (זו בין השאר הסיבה שאני לא עובד עם מכשיר שכזה באינטרנט, לא נוח לקרוא

בו כלום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

ערב טוב,

ראשית מתבייש לשאול אך מה הכוונה ב- אמ:לק  ?  

האם הכוונה "לתקציר מנהלים" ?

אם כן זה משהו שאוכל לעשות ולשתול בתחילת כל פוסט שיוצא ארוך. מה שנקרא abstract....

מבין כי אריכות דברים מקשה. אגב שמתי לב כי לכשקוראים על המסך מחשב זה לא נראה נורא ארוך, ונכנס במסך אחד (מקסימום מעט לגלגל מטה).

לא יותר מ 2-3 דקות קריאה גג.

אך הצצתי בזה פעם בסמרפטון (כשהייתי בטיול בשטח), ואז בשל אורך השורות הקצרות זה נראה מאד ארוך ומעייף. גלגתי מטה מגילת אסתר ממש.

מה עושים לי לא ברור:

איך לפרמט שיכנס בלי להציק לקריאה במסך סמרטפון   (זו בין השאר הסיבה שאני לא עובד עם מכשיר שכזה באינטרנט, לא נוח לקרוא בו כלום).

אמ;לק = ארוך מדי, לא קראתי. מה שאומר זה שבדרך כלל כשכותבים פוסט שהוא ארוך ויודעים שהוא הולך להיות ארוך, כותבים במעין כותרת כזו למה הפוסט הולך להתייחס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של silver stone

שלום רב לכל הקנאים בניהולו וניצוחו של מר ספין.

במקום להיתיחס עינינית לנושא המאמר , אתם בוחרים לתקוף פרסונלית אדם זה או אחר.

מעשים כגון אילו אינם במקומם, אנא חדלו מכך.

כנאמר בפתגם " קנאים לא מתים, רק מחליפים קורבן" . שכל אחד יתעסק בהצלחתו ולא בתחרות כלפי האחר .

אין ספק, שלמעט NEC ושמואל , כולם פה ליצנים עם אגו של טווס ומנת משכל של חמור.

מי אתה ומה אתה רוצה?

במה מקנאים?

אתה פה יום אחד ורוצה לעשות סדר?

שים לב להתבטאויות המכוערות שלך, אתה לא בשוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של silver stone

אין ספק, שלמעט NEC ושמואל , כולם פה ליצנים עם אגו של טווס ומנת משכל של חמור.

מנת המשכל של חמור שלי בטעות גרמה לי ללחוץ על כפתור ההרחקה לשבוע.

קח חופש, קרא את ההודעות שלך ותבין למה קיבלת מנוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אוי ואבוי אילו זו היתה הצורה שבה מישהו מדבר בפועל. זה היה נראה כמו קטע מפרק בריטי של מונטי פייטון :)

*פעם הבאה שיש לי פוסט, אני כותב, מעבירו אליך (בהודעה פרטית) אתה עושה עליו שכתוב משפה ספרותית

לשפת יום יום (שפת "חולין"), אשמח גם שתכניס קצת הומור (שכן שלי לא משהו), ומעלה בשמי לכאן (או מחזיר אלי

ואני תולה) סגרנו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאני קורא הודעות בפורום, אני מרגיש שאני "מדבר" עם בנאדם, ולא קורא מאמר כלשהו.

לכן אין צורך לכתוב בשפה ספרותית, אלא פשוט לכתוב כמו שהיית מדבר איתי בשיחה פנים מול פנים.

זה פורום, לא מגזין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...