שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין - עמוד 16 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין

nec_000

Recommended Posts

nec, אתה כתבת כמה וכמה פעמים שאתה לא מרגיש הבדל בין 30FPS ל60FPS, שאתה לא רואה הבדל בין Low לUltra בהגדרות איכות התמונה וכו'.

מזה אנו מבינים שמבחינתך אין הבדלים באיכות בין כרטיסים יקרים לזולים.

חוץ מזה, זה יהיה נחמד אם תוכל להתנסח בצורה שהיא לא מתנשאת ופוגעת. זה גם מצחיק שאתה מבקש מאחרים לדבר איתך בצורה מכובדת אחרי איך שאתה מתבטא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^באמת energy, תוכל לעבור על השרשור ולצטט לנו היכן nec כתב את הטענות המופרכות שהעלת ?

ליתר דיוק, כמעט אף אחד לא כתב בשרשור זה (בוודאות לא פותח השרשור אשר העלה את הנושא לכותרות) 

שאין הבדל בין 60 FPS ל- 30 , ואולי אחרים כתבו ?   האולי ישנו קושי מצידך לשייך נכונה טקסט לכותב הנכון ?

פותח ויוזם השרשור טען (ועברתי על דבריו), שההבדל אינו דרמטי ומאפשר בהחלט עבודה עם ציוד זול למטרות

ההולמות אותו.  גם ראינו בשרשור כמה סרטוני הדגמה. אמנם היו חברים אחרים שנשבעו שלא ראו הבדל זה כן,

אך לא פותח השרשור - הוא כן ראה.

כמו כן פותח השרשור לא טען לרגע, שאין הבדל בין low ל- Ultra ,אלא שההבדל לא אחת באחוזים הנדרש מבחינת כח

חישובי עבור המאיץ הגראפי הוא כזה גדול, לעומת לא אחת מצב, שהפערים הויזואליים התוצאתיים שמתקבלים בעין הם

הבדלים כאלו קטנים. וגם על זה ראינו מספיק סרטוני הדגמה בשרשור שהעבירו את הנקודה יפה.

אך אם זוהי הבנת הנקרא אצלנו מר אנרגיה, אז יש בהחלט בעיה:

בעיה עם כותבים שמשייכים אמרות שגויות לכותבים אחרים ואשר מעולם לא טענו אותם. או בעיה עם קוראים בעלי קשיי הבנת טקסט?

כאלו (אולי) שמבחינתם הכל שחור או לבן - או שיש הבדל תהומי, או שאין הבדל. אין אצלם באמצע. 

ואיפה כבודו יושב במנעד האפשרויות הללו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה התבכיינתי?

לי אישית אין בעייה להתכסח עם אנשים ואני לא מעיר להם על איך שהם מתבטאים, לכן אם מישהו מעיר לאחרים שיבדוק את עצמו קודם, זה מעצבן אותי מה לעשות.

מה הקשר פה לאגו שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

^באמת energy, תוכל לעבור על השרשור ולצטט לנו היכן nec כתב את הטענות המופרכות שהעלת ?

ליתר דיוק, כמעט אף אחד לא כתב בשרשור זה (בוודאות לא פותח השרשור אשר העלה את הנושא לכותרות) 

שאין הבדל בין 60 FPS ל- 30 , ואולי אחרים כתבו ?   האולי ישנו קושי מצידך לשייך נכונה טקסט לכותב הנכון ?

פותח ויוזם השרשור טען (ועברתי על דבריו), שההבדל אינו דרמטי ומאפשר בהחלט עבודה עם ציוד זול למטרות

ההולמות אותו.  גם ראינו בשרשור כמה סרטוני הדגמה. אמנם היו חברים אחרים שנשבעו שלא ראו הבדל זה כן,

אך לא פותח השרשור - הוא כן ראה.

כמו כן פותח השרשור לא טען לרגע, שאין הבדל בין low ל- Ultra ,אלא שההבדל לא אחת באחוזים הנדרש מבחינת כח

חישובי עבור המאיץ הגראפי הוא כזה גדול, לעומת לא אחת מצב, שהפערים הויזואליים התוצאתיים שמתקבלים בעין הם

הבדלים כאלו קטנים. וגם על זה ראינו מספיק סרטוני הדגמה בשרשור שהעבירו את הנקודה יפה.

אך אם זוהי הבנת הנקרא אצלנו מר אנרגיה, אז יש בהחלט בעיה:

בעיה עם כותבים שמשייכים אמרות שגויות לכותבים אחרים ואשר מעולם לא טענו אותם. או בעיה עם קוראים בעלי קשיי הבנת טקסט?

כאלו (אולי) שמבחינתם הכל שחור או לבן - או שיש הבדל תהומי, או שאין הבדל. אין אצלם באמצע. 

ואיפה כבודו יושב במנעד האפשרויות הללו ?

NEC התחלת לדבר על עצמך בגוף שלישי או שהתכוונת לכתוב את זה מחשבון אחר? 

Silver Stone למשל הוא בוודאות חשבון של מישהו, מה הסיבה שלו לדרג ולהציע הצעות חוק ביומו הראשון בפורום?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אענה ל-2 המגיבים האחרונים.

none77- כולם פה נפוחים ושחצנים , היחידי שבוכה כאן זה לצערי הרב אתה. NEC האדם הכי פיקח בכל הפוסט הזה.

אביב גפן- אין בעיה לקבל את הצעת החוק שלך, אך מנגד משתמש חדש מקבל חסינות מדירוג שלילי עד שמגיע ל200 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ערב טוב ידידי @shapin,

שיטת כתיבה בגוף שלישי הינה טכניקה שימושית בספרות, ופותח שרשור זה עורך שכזו מעת לעת בהקשרים שונים.

בין הסיבות שעורכים שימוש בטכניקה כמו זו, ראה לדוגמא 2 הבאות:

א. על מנת שלא לכתוב "אני", או "אמרתי" או "עשיתי", או "יש לי"... הפניה לגוף ראשון שעשויה להשתמע שלא מתוך כוונה כיהירה או

משתחצנת. מעבר לכך היא עשויה להיות מעייפת אחרי יותר משתי הפניות עצמיות. כותב ספרותי בדר"כ אינו מפנה את הספור על

עצמו כאומר "אני", אלא כמספר מן הצד.

ב. סרקזם או הומור - אדם פונה אל עצמו כעומד מן הצד וחווה הומור עצמי. יש כאן משום השלכת רעיון או הקשר מסוים בסרקזם
כלפי עצמך, ומשתמשים בה לא מעט בספרים או בטקסטים מצחיקים.

ראה כאן קצת חומר בלינק:  "טיפ מספר 25: כתיבה בגוף ראשון, כתיבה בגוף שלישי ודיאלוג"

http://yosefa-writing.co.il/tip25/

ועתה נעבור לכתיבה בגוף שלישי ונראה איך זה יוצא:

**בעוונותיו כותב שורות אלו הכין חומרים שיצאו אור בשפה האנגלית ב/לחו"ל (זה היה לפני כמה שנים רבות וטובות). 

על מנת לשפר את טכניקת הכתיבה כאשר הוא לא בא מעולם הספרות כמקצוע או כניסיון מקדים, זה הכין עצמו באמצעות מעבר על עזרים

המסייעים להכנס לתחום במהירות, ומהם שאב מספר רעיונות/קווים מנחים. את חלקם הננו רואים בפורום לכשהוא כותב בעברית, עד כמה

שמצליח לייצר משהו שהוא סביר לקריאה זאת אומרת:

שיטת פסקאות, עימוד, עריכה מוקפדת, הפרדה בין נושאים בכל פסקה על מנת שלא לבלגן את משמעות הדברים, שיטת סדר המשכי בין

דבר לדבר הבא, הצגת רעיון באופן ש- א' גורר ב' ולאחר מכן ג'... ניסיון הוכחה באמצעות כלי הוכחה (זה כבר מגיע מתחום המתמטיקה

ובזאת נראה (לי) שהוא דווקא שולט איכשהו), הודעות שהן לעיתים יותר מאמרים קצרצרים מאשר פוסטים רגילים (ולכן ארוכים) וכדומה... 

ועדיין לראייתי הוא מייצר משהו בעברית בצורה חובבנית, שלא לומר שלומיאלית - בטח ביחס לאנשי מקצוע בתחום הכתיבה שלידם קטון,

משום שכתיבה איננה התמחותו הפרופסיונאלית (זולת כתיבה טכנית מקצועית). למרות שבכתיבה הוא מצא עניין רב עם הזמן (סוג של הנאה)

או כך הוא מספר.

ואני אם תשאל ? אני מוצא אגב שכתיבה עצמית בגוף שלישי משעשעת לכשקוראים אותה וזאת כערך מוסף. מה דעתך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^זהו משפט מאד חכם והנני מסכים עימו לחלוטין. הוא תקף להרבה מקרים ורעיונות מקבילים (ברבדים אחרים).

ישנה פילוסופיה שלימדני דוקטור גיא בכור gplanet.co.il (או כיום כבר פרופסור כבר לא עוקב) הגורסת את תאוריית

האחוזים המשלימים:

זה המחפש 100% סופו שימצא 0%. זה המחפש 80 אחוז ימצא בסוף רק 20... וכדומה...

ולכן היא מציעה לרוץ אחרי רק 10%, ולהשיג בכך את 90 הנותרים.

אך האם כתיבה בגוף שלישי מצביע על "חיפוש אחר הכבוד" ?  סבורני שדווקא ההפך. ואשמח לדעה נוספת מן הצד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

^ערב טוב ידידי @shapin,

שיטת כתיבה בגוף שלישי הינה טכניקה שימושית בספרות, ופותח שרשור זה עורך שכזו מעת לעת בהקשרים שונים.

בין הסיבות שעורכים שימוש בטכניקה כמו זו, ראה לדוגמא 2 הבאות:

א. על מנת שלא לכתוב "אני", או "אמרתי" או "עשיתי", או "יש לי"... הפניה לגוף ראשון שעשויה להשתמע שלא מתוך כוונה כיהירה או

משתחצנת. מעבר לכך היא עשויה להיות מעייפת אחרי יותר משתי הפניות עצמיות. כותב ספרותי בדר"כ אינו מפנה את הספור על

עצמו כאומר "אני", אלא כמספר מן הצד.

ב. סרקזם או הומור - אדם פונה אל עצמו כעומד מן הצד וחווה הומור עצמי. יש כאן משום השלכת רעיון או הקשר מסוים בסרקזם
כלפי עצמך, ומשתמשים בה לא מעט בספרים או בטקסטים מצחיקים.

ראה כאן קצת חומר בלינק:  "טיפ מספר 25: כתיבה בגוף ראשון, כתיבה בגוף שלישי ודיאלוג"

http://yosefa-writing.co.il/tip25/

ועתה נעבור לכתיבה בגוף שלישי ונראה איך זה יוצא:

**בעוונותיו כותב שורת אלו הכין חומרים שיצאו אור בשפה האנגלית ב/לחו"ל (זה היה לפני כמה שנים רבות וטובות). 

על מנת לשפר את טכניקת הכתיבה כאשר הוא לא בא מעולם הספרות כמקצוע או כניסיון מקדים, זה הכין עצמו באמצעות מעבר על עזרים

המסייעים להכנס לתחום במהירות, ומהם שאב מספר רעיונות/קווים מנחים. את חלקם הננו רואים בפורום לכשהוא כותב בעברית, עד כמה

שמצליח לייצר משהו שהוא סביר לקריאה זאת אומרת:

שיטת פסקאות, עימוד, עריכה מוקפדת, הפרדה בין נושאים בכל פסקה על מנת שלא לבלגן את משמעות הדברים, שיטת סדר המשכי בין

דבר לדבר הבא, הצגת רעיון באופן ש- א' גורר ב' ולאחר מכן ג'... ניסיון הוכחה באמצעות כלי הוכחה (זה כבר מגיע מתחום המתמטיקה

ובזאת נראה (לי) שהוא דווקא שולט איכשהו), הודעות שהן לעיתים יותר מאמרים קצרצרים מאשר פוסטים רגילים (ולכן ארוכים) וכדומה... 

ועדיין לראייתי הוא מייצר משהו בעברית בצורה חובבנית, שלא לומר שלומיאלית - בטח ביחס לאנשי מקצוע בתחום הכתיבה שלידם קטון,

משום שכתיבה איננה התמחותו הפרופסיונאלית (זולת כתיבה טכנית מקצועית). למרות שבכתיבה הוא מצא עניין רב עם הזמן (סוג של הנאה)

או כך הוא מספר.

ואני אם תשאל ? אני מוצא אגב שכתיבה עצמית בגוף שלישי משעשעת לכשקוראים אותה וזאת כערך מוסף. מה דעתך ?

לדעתי המאסה שבה אתה רושם כל פעם והצורה שבה אתה מתנסח (גוף שלישי, "שפה גבוהה" וניסיון להישמע ספרותי) לחלוטין לא מאפשרות לי לקרוא מה שאתה רושם.
קשה לקרוא את מה ואיך שאתה רושם.
אולי אותך זה משעשע, אני פשוט מדלג אוטומטית שכאני רואה פוסטים שלך.

לתשומת לבך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב לכל הקנאים בניהולו וניצוחו של מר ספין.

במקום להיתיחס עינינית לנושא המאמר , אתם בוחרים לתקוף פרסונלית אדם זה או אחר.

מעשים כגון אילו אינם במקומם, אנא חדלו מכך.

כנאמר בפתגם " קנאים לא מתים, רק מחליפים קורבן" . שכל אחד יתעסק בהצלחתו ולא בתחרות כלפי האחר .

אין ספק, שלמעט NEC ושמואל , כולם פה ליצנים עם אגו של טווס ומנת משכל של חמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הפידבק  @omertgm 

יתכן בהחלט כי כתיבה שכזו פחות נוחה לאחרים לקריאה בפורום.  אנסה לסגל סגנון אחר, אם אצליח לתמרן זאת אומרת...

יחד עם זאת השיטה עשויה להשיג קהל אחד, ומאידך לאבד קהל אחר. והשאלה היא, אחר איזה קהל (אני) מנסה לרדוף ?

להערכתי זה יראה/ייצא לא מוצלח כל כך, אך מוכן לעשות את הניסוי. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...