שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין - עמוד 15 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין

nec_000

Recommended Posts

פרופורציות כמו שאמרנו...

חלקכם (מבלי לציין שמות) נשמע מהצד סנוב מפונק ועוד משתדל להיות עדין בהתנסחותי...

הכי גרוע היא חוסר המודעות:

חוסר מודעות להיות מוזמן לביתו של אדם רש המארח אתכם, ומכבדכם בכוס תה משקית ויסוצקי הכי זולה ובסיסית בשקית של 80 אג'

כאשר בייגלה זול של "המותג" לצידה של הכוס, ואתם במקום לומר בנימוס תודה, או מקסימום להמנע מביקור חוזר בביתו של הרש,

במקום זאת מעקמים את האף בפרהסיה לידו של הרש המארח, על שלא הוגש לכם "הסיגר הקבוע שלכם" ממועדון הגולף בקיסריה

כשלצידו קוויאר בלוגה טרי שהוטס לארץ זה רק לפני 12 שעות מחופי רוסיה שלמרגלות הקוטב הצפוני.

אם מישהו צריך פה מצנח שיחזירו לאט אך בזהירות אל קרקע השפיות, שרק יבקש ואנו נשמח לתת לו את ההזדמנות לחזור.

בשם השקופים שבקשו שרשור ולו אחד בפורום ציבורי שיהיה מיועד רק עבורם, כי קוויאר הם אפילו בסרטים לא ראו (אין להם תקציב

ללכת לקולנוע) על איך אפשר להצטייד במאיץ גראפי ב- 100 שח (יש גם סגמנט כזה למי שצריך השקמת התעוררות) רק כדי לדעת

האם זה כלל עובד או לא, מה מסוגל להריץ ובאיזו איכות, וקיבלו בשרשור על פרופורציות תשובה טובה טכנית ואפילו עם דוגמאות,

רק חבל שלצידה הם חטפו גם לא מעט התפלצות סנובית של עשירים שנכנסו לשרשור לא להם והסתלבטו על אלו שידם אינה משגת

את הצעצועים היקרים שלהם. התנהגות שאין כדוגמתה, אפילו מקוממת אם להיות קצת יותר ישירים.

**אגב, השרשור אינו מיועד רק עבור "השקופים", השרשור מיועד גם עבור כאלו שצריכים עמדת מחשב זולה שמכונה דרג ב' או ג' בבית,

ורוצים להתרשם, האם אפשר להרים שכזו בכסף קטן ומה היא מסוגלת לתת, והם ממש לא צריכים שתסבירו להם שפחות ממערכת ב- 20 אלף

שקל עם מסך ב- 144FPS זה לא מספיק חלק לטוסיק המפונק שלכם. את זה הם הבינו כבר מזמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של H3avyM3tal

שטויות.

אני (ורבים אחרים) מצליח להנות ממשחקי קונסולות בדיוק כמו שאני מצליח להנות ממשחקי מחשב ב60 פריימים. מעבר לזה, יש לך משחקים שאתה לא יכול לשחק במקום אחר, ולבטל אותם כי הם 30פריימים? אתה מפספס משחקים שלמים רק כי הם 30 פפס? אם כבר, אתה בן אדם לא רגיל. אם רמה של פלייסטיישן ומטה נחשב אצלך למשהו ירוד, אז אתה מעבר לבנאדם לא רגיל. הגדרות רצפה... אנחנו ב2016. יש משחקים על הקונסולות שנראים יותר טוב ממשחקים על המחשב. 

כן כי אתה תגיד לי אם אני מסוגל לשחק על 30 פריימים במחשב. אני משחק במחשב מגיל צעיר מאוד. אלפי משחקים.

לקחתי את הקשקושים שאמרת כמחמאה, אני כנראה בן אדם לא רגיל אם יש לי בעיה לשחק על 30 פריימים במחשב.

קונסולות זה מכונות משחקים, הם לא נועדו להיות דומים ל ויש סיבה טובה מאוד למה משחקים על המחשב האישי

עובדים עם פריימים גבוהים יותר. גם לי יש בבית שכרגע במצב רדום ובצבא שיחקתי המון ( בסיס סגור ) וזה עדיין

לא דומה בכלל למחשב אישי. אם אני משחק בפלייסטיישן ממרחק שאני ישחק במחשב שלי.. אני חוטף כאב ראש ומכבה את

המשחק תוך כמה דקות. איך אתה יכול לטעון שזה פסול ? זהו שאתה לא יכול.

פלייסטיישן זה חווית משחק ירודה ביחס למחשב אישי ? בוודאי. בשבילי כמובן. בשבילך זה יכול להיות אותו דבר, מה הנקודה בכלל

של התגובה האידיוטית שלך .. לא הבנתי עדיין. משווה בין שני דברים שונים בציפייה לקבל קצת דירוג או משהו.

תודה על הדירוג בתגובה הקודמת ובהצלחה בהמשך... אתה לא שווה את התגובות שלי אז כנראה אלייך אישית זו הראשונה והאחרונה.

קצת ישיר מידי בתגובה שלי אלייך כי אני שונא את זה שאנשים לא חושבים מה הם אומרים\רושמים. שוב תודה על המחמאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה לבריאות. תמשיך להסיק מסקנות על אנשים באינטרנט. מבחינתי קיבלתי גושפנקא על מה שחשבתי עליך. יום טוב.

@nec_000

הפרופורציה של אדם שמרוויח 20000 שקל בחודש תהיה שונה מאחת של אדם שמרוויח 6000 בחודש. בבקשה קח את הפרופורציה שלך בפרופורציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מתכת כבדה,

אם אין לך (על כל המינוס 2 הצבעות שהצלחת להרוויח ביושר וכבוד רב עד הלום בפורום), משהו פרודוקטיבי ומועיל לתרום לטובת

ורווחת החברים שפה בשרשור, אזי במטותא, אני מבקש בשבילי, עזוב אותו והתדיין במלוא הריספקט בשרשורים שראויים להוד

מעלתו ואשר מתאימים לפרופורציות הראויות עבורו ולכל ה- 20 אלף שח שהוא מרוויח בחודש.

אנחנו פה לא מרווחים  6000 שח, אנחנו נתמכי סעד - מה לעשות דפוקים לא קבלו אותנו לעבודה בשום מקום, ומה- 1700 שח לחודש

מנסים בשקט שלנו לארגן מכונת משחקים לילדנו, כדי שלא יתבייש על כך שרק לו אין מחשב ליד כל החברים שלו. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של H3avyM3tal

שיהיה לבריאות. תמשיך להסיק מסקנות על אנשים באינטרנט. מבחינתי קיבלתי גושפנקא על מה שחשבתי עליך. יום טוב.

בטח שלבריאות.. מי שמדרג למטה בפורומים אפשר להסיק עליו מסקנה מיידית בהחלט..

אני לא הסקתי עליך מסקנות.. אני אמרתי שהתגובה שלך אידיוטית.. אתה זה שאמרת שאני בן אדם לא רגיל.. תקרא מה

רשמת, תחזור שוב עד שתראה שירדת נמוך. יום טוב בחזרה חמוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nec, לא פה במטרה להעליב או להפגין תחושת עליונות, הכל ברוח טובה ובכיף :)

בשמחה הייתי קופץ לקפה/תה ובייגלה גם בלי קשר למבחנים, אבל אני גר בחו"ל. 

האם אפשר להיות על תקציב נמוך באלפי שקלים ולשחק על 30 FPS ולהנות? בוודאי. 

האם ההבדל בין 30FPS ל60FPS ואפילו 120FPS מוחשי? בוודאי. 

האם ההבדל בין 30FPS ל60FPS ואפילו 120FPS מפריע? סובייקטיבי. 

האם הכסף שמישהו יהיה מוכן לשלם שווה את התוספת ביצועים למרות יחס עלות/ביצועים (ממש) גרועה? סובייקטיבי. 

מנקודת מבט וניסיון אישי שלי, יש לי מסך 60HZ בארץ ומסך 144HZ פה בחו"ל. 

כשאני מבקר בארץ, לא יכול לשחק... התרגלתי ליותר טוב ולי אישית, מפריע. 

אותו דבר עם מכוניות, אותו דבר עם בגדים, אותו דבר עם שעונים. 

הכל סובייקטיבי, איך שאומרים, כל אחד והחבילה שלו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

^מתכת כבדה,

אם אין לך (על כל המינוס 2 הצבעות שהצלחת להרוויח ביושר וכבוד רב עד הלום בפורום), משהו פרודוקטיבי ומועיל לתרום לטובת

ורווחת החברים שפה בשרשור, אזי במטותא, אני מבקש בשבילי, עזוב אותו והתדיין במלאו הריספקט בשרשורים שראויים להוד

מעלתו ואשר מתאימים לפרופורציות הראויות עבורו ולכל ה- 20 אלף שח שהוא מרוויח בחודש.

אנחנו פה לא מרווחים  6000 שח, אנחנו נתמכי סעד - מה לעשות דפוקים לא קבלו אותנו לעבודה בשום מקום, ומה- 1700 שח לחודש

מנסים בשקט שלנו לארגן מכונת משחקים לילדנו כדי שלא יתבייש שרק לו אין מחשב ליד כל החברים שלו. 

ראשית, לא משנה לי מי מדרג אותי לחיוב או לשלילה.

שנית, בתור יוצר השרשור המפואר הזה על פרופורציה, שכחת שאתה לא יכול ללמד אנשים מהי הפרופורציה שלהם. כל השרשור הזה נשען על הפרופורציה שלך בלבד. מראש המושג הזה בנוי על הרבה משתנים שאתה בוחר להתעלם מהם - אנשים. אתה חושב, ברצינות, שכמה גרפים יכולים לשכנע או להסביר הנאה מהי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של HunterVee

nec, לא פה במטרה להעליב או להפגין תחושת עליונות, הכל ברוח טובה ובכיף :)

בשמחה הייתי קופץ לקפה/תה ובייגלה גם בלי קשר למבחנים, אבל אני גר בחו"ל. 

האם אפשר להיות על תקציב נמוך באלפי שקלים ולשחק על 30 FPS ולהנות? בוודאי. 

האם ההבדל בין 30FPS ל60FPS ואפילו 120FPS מוחשי? בוודאי. 

האם ההבדל בין 30FPS ל60FPS ואפילו 120FPS מפריע? סובייקטיבי. 

האם הכסף שמישהו יהיה מוכן לשלם שווה את התוספת ביצועים למרות יחס עלות/ביצועים (ממש) גרועה? סובייקטיבי. 

מנקודת מבט וניסיון אישי שלי, יש לי מסך 60HZ בארץ ומסך 144HZ פה בחו"ל. 

כשאני מבקר בארץ, לא יכול לשחק... התרגלתי ליותר טוב ולי אישית, מפריע. 

אותו דבר עם מכוניות, אותו דבר עם בגדים, אותו דבר עם שעונים. 

הכל סובייקטיבי, איך שאומרים, כל אחד והחבילה שלו :P

או בקיצור,

פרופורציות.

ואל תשכחו את זה לרגע - היו מנומסים ומכובדים כלפי החברים. תמיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מנער קצת מאבק את השרשור על הפרופורציות ומשתף על ההתפתחות האחרונה בזכות התקנתו של הכותר Rise of the tomb raider

אצל הילדה.

מדובר בכותר מז'אנר משחקי ה- Adventure שמתאים אולי יותר מכל לגילאים בהם נמצאת עתה ביתי בת ה- 9 (או כך הנני מקווה שאין

שם מגבלת גיל גבוהה יותר). הכותר הוא אחד מהיפים מבחינה ויזואלית שיצאו בשנה האחרונה ועורך שימוש במנוע תלת מימדי מתקדם.

הכותר נותן תחושה קולנועית לא רק במשחק עצמו, אלא בכל האפקטים שסביב לו אם זה במוסיקה, באפקט הסאונד תלת מיימדי עם

הקלטות אודיו משובחות, בעיבוד של התמונה, קטעי המעבר, והמשחקיות עצמה.

לא יכולתי למצוא כותר טוב יותר בכדי להכניס את ביתי לעולם הגיימינג בתלת-מימד כמו כותר זה. והשאלה שלשמה השרשור קיים ולשמו

התכנסנו, היא איך זה עובד על מחשב כשלה:

תזכורת מהפרקים הקודמים, מדובר על מעבד G3260 בעל שתי ליבות בלבד בתדר 3.3Ghrz , זיכרון ששודרג ל- 8GB ,

ומאיץ גראפי מדגם HD7870 (מקביל בביצועיו אגב ל- RX460 החדש) . במקרה שלנו המאיץ מומהר לעבודה על 1150mhz וזיכרון

על 5300mhz, מה שנותן לו עוד כ- 20% ביצועים סדר גודל (ביחס לעבודה בתדר ברירת מחדל).

מה שעשיתי, זה נתתי לכותר הגדרות גראפיות תחת DX12 (בלי AA) על Mid וכיילתי Vsync על 50hz (על מנת לקבל 50FPS יציב).

תחת הגדרות אלו המאיץ הגראפי והמעבד (החלש במונחי מעבדי 4 ליבות של היום), סוחבים את המשחק באופן ראוי ומכובד.

המסקנה היא שעל מחשב מודרני (אך צנוע ביצועים ותקציב), ולאחר שהכותר כבר עבר מספר איטרציות של patch-ים המשפרות את

חלקותו וביצועיו תחת חומרות שונות (לרבות דרייבר מתקדם של שהותאם לכותר גם מצידו), המשחק שנחשב הבנתי כלא קל

במיוחד, עובד מרשים ולא נראה כלל מאיים:

לא נופלים מ- 50FPS Min כל העת (יש כלי benchmark מובנה לבדיקה) ותנועות מהירות של העכבר עם pan-ים של המצלמה אינם

מצליחים להראות ולו קמצוץ של אנימציה פחות מחלקה ורהוטה למהדרין.

ניתן כמובן לעבוד עם הגדרות גראפיות גבוהות יותר כמו high, אך מעת לעת עשויים להיתקל במקרי עומס נקודתיים במנוע המשחק

אשר מורידים את חלקותה של האנימציה והחוויה נפגעת (לפדנטים שכמונו זה מובחן - לביתי אין מושג מה אני מבלבל לה את השכל).

אז כדי שלא להיתקל במצבים אלו וכדי לישון טוב בשקט, הגדרתי על Mid במקום High ויאללה, שיהיה לנו שקט מהגזרה הזו ולא נשמע

תלונות.

5 כוכבים בסולם שלי לכותר... (וגם למכונת המשחקים של הילדה) שבשילוב בו הם כוילו לעבוד יחדיו, תחת בשלות שאליה הכותר הגיע

עם patch-ים אחרונים ודרייבר תואם למאיץ הגראפי, הילדה פשוט מסרבת לעזוב את המחשב גם כשהגיע העת כבר ללכת לישון. זה הגיע

למצב שאני צריך לריב עם אשתי על למה נכון לתת לה במיוחד עתה בחופש הגדול, עוד שעה להישאר ערה מאוחר יותר וליהנות מהמשחק.

מזכיר לי מה אנו עברנו לפני עשרות שנים עם ההורים שלנו, וממש לא מעוניין לעשות לילדים שלי את מה שאנו לא סבלנו כשעשו לנו.

**לשם הרחבת מושג הפרופורציות, להלן מצאתי השוואה יפה שעשו בסרטון ערוך היטב בין מספר מצבים גראפיים בכותר זה.

בהשוואה הזו (פרטנית) בחנו רק 3 מצבים מתוך 5 סה"כ שמובנים בו:

בדקו את המקסימום, שזה הגדרה על very high עם תוספת הרחבות ידניות של 3 פונצקיות לקיצון העליון (שאינן מוגדרות על

מקסימום דיפולטית אפילו ב- preset Very hi), וזאת בהשוואה להגדרת preset Mid, ולעומת preset Min.

*יש בין כל אחת מההגדרות הללו גם "הגדרות ביניים" כמו High, ו- low, שלא נבדקו.

מה שיפה ופרקטי בהשוואה זו, שכבר עתה ניתן להבחין כי גם בין הגדרה על מצב MID לבין הגדרה המלאה עד הסוף = Max ,

זו שמתאימה למאיצים כבדים כמו 980ti ומעלה, הפערים מבחינה ויזולאית וחוויתית (לכשמשחקים את המשחק) אינם דרמטיים, דבר

שהבחנתי בו לכשעברתי בין המצבים על מנת להתרשם באופן בלתי אמצעי. 

הפער הגדול יותר וזה שקל להבחין בו בנקל, מתרחש כמובן לכשיורדים להגדרות הגראפיות הבסיסיות יותר כמו Low  ו - Min, מצבים

אשר נועדו בעקרון עבור מאיצים גראפיים חלשים. הכותר תוכנת עבור מנעד מאיצים גראפיים רחב במיוחד גם בשל כך שעבר התאמה

לקונסולות. ה- HD7870 שלנו מבחינה זו (הגדרתית ועוצמתית) אינו נחשב "חלש ביותר" במנעד המאיצים, אלא נחשב כדרגת ביניים

ראויה (ואחרי אפילו דרגת ביניים "פלוס"). לראיה הוא מריץ על הגדרות Mid ולא נופל מאומה מ- Min50 FPS מסונכרנים.

הגדרות גראפיות בכותר על Low ואפילו Min מאפשרות עבודה איפה על מאיצים גראפיים עם מחצית מכוחו של זה, כמו למשל

ה- HD7770 ועדיין לקבל אנימציה חלקה לחלוטין. היצרן לא רצה להגיע למצב שימצא משתמש אשר אינו מסוגל להריץ המשחק באופן

סביר. מה שנקרא סוציאליזם במיטבו.

תהנו:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nec_000

מנער קצת מאבק את השרשור על הפרופורציות ומשתף על ההתפתחות האחרונה בזכות התקנתו של הכותר Rise of the tomb raider

אצל הילדה.

מדובר בכותר מז'אנר משחקי ה- Adventure שמתאים אולי יותר מכל לגילאים בהם נמצאת עתה ביתי בת ה- 9 (או כך הנני מקווה שאין

שם מגבלת גיל גבוהה יותר). הכותר הוא אחד מהיפים מבחינה ויזואלית שיצאו בשנה האחרונה ועורך שימוש במנוע תלת מימדי מתקדם.

הכותר נותן תחושה קולנועית לא רק במשחק עצמו, אלא בכל האפקטים שסביב לו אם זה במוסיקה, באפקט הסאונד תלת מיימדי עם

הקלטות אודיו משובחות, בעיבוד של התמונה, קטעי המעבר, והמשחקיות עצמה.

לא יכולתי למצוא כותר טוב יותר בכדי להכניס את ביתי לעולם הגיימינג בתלת-מימד כמו כותר זה. והשאלה שלשמה השרשור קיים ולשמו

התכנסנו, היא איך זה עובד על מחשב כשלה:

תזכורת מהפרקים הקודמים, מדובר על מעבד G3260 בעל שתי ליבות בלבד בתדר 3.3Ghrz , זיכרון RAM ששודרג ל- 8GB ,

ומאיץ גראפי מדגם HD7870 (מקביל בביצועיו אגב ל- RX460 החדש) . במקרה שלנו המאיץ מומהר לעבודה על 1150mhz ליבה וזיכרון

על 5300mhz, מה שנותן לו עוד כ- 20% ביצועים סדר גודל (ביחס לעבודה בתדר ברירת מחדל).

מה שעשיתי, זה נתתי לכותר הגדרות גראפיות תחת DX12 (בלי AA) על Mid וכיילתי Vsync על 50hz (על מנת לקבל 50FPS יציב).

תחת הגדרות אלו המאיץ הגראפי והמעבד (החלש במונחי מעבדי 4 ליבות של היום), סוחבים את המשחק באופן ראוי ומכובד.

המסקנה היא שעל מחשב מודרני (אך צנוע ביצועים ותקציב), ולאחר שהכותר כבר עבר מספר איטרציות של patch-ים המשפרות את

חלקותו וביצועיו תחת חומרות שונות לרבות דרייבר מתקדם של AMD שהותאם לכותר גם מהצד שלו, המשחק שנחשב הבנתי כלא קל

במיוחד, עובד מרשים ולא נראה בכלל מאיים:

לא נופלים מ- 50FPS Min כל העת (יש כלי benchmark מובנה לבדיקה) ותנועות מהירות של העכבר עם pan-ים של המצלמה אינם

מצליחים להראות ולו קמצוץ של אנימציה פחות מחלקה ורהוטה למהדרין.

ניתן כמובן לעבוד עם הגדרות גראפיות גבוהות יותר, זה בהחלט, אך מעת לעת עשויים להיתקל במקרי עומס נקודתיים במנוע המשחק

אשר מורידים את חלקותה של האנימציה והחוויה מעט נפגעת (לפדנטים שכמונו זה מובחן - לביתי אין מושג מה אני מבלבל לה את השכל).

אז כדי שלא להיתקל במצבים אלו וכדי לישון טוב בשקט, הגדרתי על Mid במקום High ויאללה, שיהיה לנו שקט מהגזרה הזו ולא נשמע

תלונות.

5 כוכבים בסולם שלי לכותר... (וגם למכונת המשחקים של הילדה) שבשילוב בו הם כוילו לעבוד יחדיו, תחת בשלות שאליה הכותר הגיע

עם patch-ים אחרונים ודרייבר תואם למאיץ הגראפי, הילדה פשוט מסרבת לעזוב את המחשב גם כשהגיע העת כבר ללכת לישון. זה הגיע

למצב שאני צריך לריב עם אשתי על למה נכון לתת לה במיוחד עתה בחופש הגדול, עוד שעה להישאר ערה מאוחר יותר וליהנות מהמחשב.

מזכיר לי מה אנו עברנו לפני עשרות שנים עם ההורים שלנו, וממש לא מעוניין לעשות לילדים שלי את מה שאנו לא סבלנו כשעשו לנו.

**לשם הרחבת מושג הפרופורציות, להלן מצאתי השוואה יפה שעשו בסרטון ערוך היטב בין מספר מצבים גראפיים בכותר זה.

בהשוואה הזו (פרטנית) בחנו רק 3 מצבים מתוך 5 סה"כ שמובנים:

בדקו את המקסימום, שזה הגדרה על very high עם תוספת הרחבות ידניות של 3 פונצקיות לקיצון העליון (שאינן מוגדרות על

מקסימום דיפולטית אפילו ב- preset Very hi), וזאת בהשוואה להגדרת preset Mid, ולעומת preset Min.

*יש בין כל אחת מההגדרות הללו גם "הגדרות ביניים" כמו Hi, ו- low, שלא נבדקו.

מה שיפה ופרקטי בהשוואה זו, שכבר עתה ניתן להבחין כי גם בין הגדרה על מצב MID לבין הגדרה המלאה עד הסוף - זו שמתאימה

למאיצים כבדים כמו 980ti ומעלה, הפערים מבחינה חוויתית (לכשמשחקים את המשחק) אינם דרמטיים, דבר שהבחנתי בו בעצמי

לכשעברתי בין המצבים על מנת להתרשם באופן בלתי אמצעי. 

הפער הגדול יותר וזה שקל להבחין בו בנקל, מתרחש כמובן לכשיורדים להגדרות הגראפיות הבסיסיות יותר כמו Low  ו - MIn, מצבים

אשר נועדו בעקרון עבור מאיצים גראפיים חלשים. הכותר תוכנת עבור מנעד מאיצים גראפיים רחב במיוחד גם בשל כך שעבר התאמה

לקונסולות. ה- HD7870 שלנו מבחינה זו (הגדרתית ועוצמתית) אינו נחשב "חלש ביותר" במנעד המאיצים, אלא נחשב כדרגת ביניים

מכובדת וראויה (ואחרי המהרה אפילו דרגת ביניים "פלוס"). לראיה הוא מריץ על הגדרות Mid ולא נופל מאומה מ- Min50 FPS מסונכרנים.

הגדרות גראפיות בכותר על Low ואפילו Min מאפשרות עבודה איפה על מאיצים גראפיים עם מחצית מכוחו של זה, כמו למשל

ה- HD7770 ועדיין לקבל אנימציה חלקה לחלוטין. היצרן לא רצה להגיע למצב שימצא משתמש אשר אינו מסוגל להריץ המשחק באופן

סביר. מה שנקרא סוציאליזם במיטבו.

תהנו:

הצעה ידידותית:
בסוף כל מגילה תן את התמצית של הדברים=>4-6 משפטים קצרים של התכלס. 
פשוט אי אפשר לקרוא כל כך הרבה מלל דחוס ויתכן שיש דברי ראויים. אני לא מצליח להתמודד עם מאסה שכזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבלה לא נכונה בין ה1080 ל650 ti.

קודם כל, כרטיסי העל הם תמיד כרטיסים פחות משתלמים, בניגוד לX50 של נוידיה, שהם כרטיסים בינוניים, שקל לייצר אותם.

ל1070, למשל, יש תמורה טובה יותר משמעותית משל ה1080, ול1060, יש תמורה טובה יותר משל ה1070.

אם רצית להראות שהכרטיסים החדשים פחות תמורתיים, הייתי צריך להשוות לכרטיס מקביל ועדכני.

בכל אופן, ה1080 תומך בטכנולוגיות נוספות, בעל 8gb gddrx, לעומת 2gb ברוחב פס נמוך יותר. אם תשווה את הביצועים שלהם ברזולוציות גבוהות, (שלהם ה1080 מיועד) יהיו הבדלים גדולים יותר.

עוד היבט נוסף, הוא המחיר עצמו, וההפרשים באחוזים. בן אדם שמוכר 650ti, מנסה להיפטר ממנו, ולהוציא עליו כמה שקלים. לבוא ולקחת את המחיר הזה, שהוא גם ככה נמוך, ולהשוות אותו לכרטיס בעל מחיר גבוה מאוד, שה לא הכי הגיוני. אם הכרטיס היה עולה פתאום 150 שקל, המספרים היו משתנים משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^לטעמי פיספסתה את הפואנטה בדיון.

ההשוואה למחיר רפרנס שבו נמכר GTX1080 , באה רק בכדי להכניס לנו קצת פרופורציות זה הכל.

כמו להשוות פרארי ברבע מיליון דולר, לסובארו 1600DL שעולה רק 15 אלף דולר.

אין כאן השוואה במונחים כאלו שטוענים באיזו שהיא צורה, שהמוצרים נותנים את אותה עבודה בדיוק.

יש כאן השוואה שבאה לכמת תמורה ביחס לעלות. וביחס לעלות, משומשים במחיר

של 100-200 שקל נותנים יופי עבודה, ואף שימושית רלוונטית בימנו אנו לצרכים כאלו ואחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...