שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שעור בפרופורציה - זה הולך להיות מעניין

nec_000

Recommended Posts

עוד דיון שבא ללמד אותנו שבתים מחימר הם לא סוף העולם, וגם לא טלפון מחוגה או כל מוצר אחר שעדיין יכול להיעשות בו שימוש בתנאים מודרניים.

סורי, אני ורבים אחרים לא צריכים הטפות מוסר בנוגע להרגלי הצריכה שלנו. קצת נמאס לי לשמוע על מחלות כמו שידרוגיטיס ו"יא אידיוט לך תבזבז כסף על משהו אחריטיס". יש לי כסף לבזבז, רוצה לבזבז אותו על X בשביל לקבל חוויה קצת יותר טובה של שימוש, ואני אעשה את זה.

אם מישהו צריך לקנות מוצרי צריכה בסיסיים או לשלם חשבונות, שיעשה את זה. לא הולך להכניס את הלשון שלי לתוך אוזניים של אנשים ולהטיף להם כמה מטופש המהלך שהם עושים.

אני נהנה לסקר מוצרים דוגמת 6950X מסיבה מאוד פשוטה. מבין כמה מוצרי דור קודם מתקדמים יכולים להיות חסכוניים, אבל לא הולך לפתח אובססיביות צרכנית של אסיפת אשפה אלקטרונית בשביל להוכיח שאני יכול לקבל רבע מהביצועים תמורת חמישית מהמחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 248
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ DJ,

ברגע שמגיע צרכן למצב שמצריך מערכת זולה, כמו למשל לילדו הקטן שזה עתה רק עלה לכתה א', או מחשב זוטא לחדר שינה

לשימושי בעיקר, או סתם צרכן שכיסו קצר (מכל סיבה שהיא - ממש לא חסרות דוגמאות), מערכות On the budget,

וודאי כרטיס מסך תקציבי ב- 100 שח (כתגבור במקום ה- "משהו הנוראי הזה" שמובנה בלוח אם), הופכות להיות מאד מעניינות ורלוונטיות עבורו.

יש בעיה לאנשים מסוימים וסבורני שגם כבודך אינו חף ממנה, בלקבל את העובדה, שלא כולם צרכנים באותו סגמנט כמותם.

נסה/נסו להבין שיש סגמנטים שונים, צרכים שונים, עבור צרכנים אחרים.

אותו הדין במגזיני , ישנם סגמנטים שונים של סקירות, אחד על רכבי פאר, אחר על ג'יפים, אחר על רכבים שטח, ואחר על רכבים זולים

למשל עבור סטודנטים תפרנים שזה עתה יצאו מהלימודים ואין להם גרוש על התחת.

כל סגמנט והשימוש שלו, כל סגמנט ראוי לכבוד ולמקום שלו. אם זה לא מובן, אז יש לנו פה בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו מבינים זאת וכאשר אותם אנשים שמחפשים מחשב תקציבי או מחשב לצרכים מסויימים תהיה בטוח שהם לא יקבלו המלצה לgtx 1080. הבעיה של מגיבים רבים פה ושלי היא שנדמה כי הדיון שפתחת פה בא להטיף לנו, לאותם אנשים שכן מעוניינים לשלם על כרטיס מסך יקר על מנת לא להתפשר בהגדרות גראפיקה ולהראות לנו כמה המרדף שלנו מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם שייכים לסגמנט של הגיימרים הכבדים שזהו סגמנט אחר שלא אליו nec כיוון. עם זאת זה מעניין ש650 יכול לתת 20 אחוז מהביצועים של 1080 בשבריר מהמחיר זה פער עצום לתמורה וסבורני שהחשיפה לעניין הזה גורמת לגיימרים הכבדים אי נוחות וזה טבעי ומובן.. אולם הם רשאים ויכולים ורוצים להמשיך באותו הקו של הצרכנות וזה בסדר ואף מעולה כי בזכותכם נבידיה ואמד מייצרים קצה עליון ,חיות ביצועים שמאפשרות כרטיסים אולטרא משתלמים כמו ה650TI (כי הוא מבוסס על אותה הארטיכטקטורה) כך יש גם מענה לכל סגמנט..ומי שזה חשוב לו יקנה את הקצה עליון ומי שלא יקנה את הכרטיס הvalue.

בכל אופן לי זה מעניין לראות ולקבל את הנקודה שnec מעביר כאן. 

נ.ב גם אני כבד אלא שהתחביב הזה גוזל זמן ויש לי לימודים ועבודה וכדומה לכן החלטתי להגביל את עצמי ל2 משחקים לכל היותר ברגע נתון שיהיו מותקנים על המחשב כך שאם אני רוצה משחק חדש שמצא חן בעיני אני מוחק אחד מהמשחקים(אחד מהשניים) ומחליף בחדש. זו הדרך שלי להמשיך להיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מוצר פרימיום משלמים מס פרימיום. זה גם למה נוידיה משווקת את סדרת טיטאן ב1000 דולר ויותר.

ציור של ואן גוך שווה ערך לכמה מיליונים טובים , ויש מי שישלם את הסכום כי הוא חובב אומנות , והוא רוצה מוצר אספנות יוקרתי שכזה.

מזגן של נמכר במחיר פרימיום משמעותי מעל למזגן אחר.

אנשים משלמים תוספת על איכות , מכיוון שמבחינתם זה שווה להם.

רוב הצרכנים של כרטיסים גרפים קונים עד 300 דולר , זה למה gtx 970 היה כל כך יוצא דופן.

ובמחירים האלה , ההבדל במחיר קרוב להפרש בביצועים , באותה סדרה וכחדש.

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיון מעניין התפתח פה...

אני הייתי בעברי הרחוק כבד, כיום אני משחק בעיקר דוטא 2 ונתן הצצות למשחקים חדשים (לבנתיים לא מצאתי משחק טוב בשנים האחרונות).

זה בהחלט מעניין העניין של מחשב תקציבי לאנשים כמוני שנהנים מדי פעם ממשחקים אבל לא מתכוונים להשקיע אלפי שקלים על כרטיס מסך.

אז תודה nec על הדיון המעניין, אני אמשיך לעקוב איך התקדמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

שוב פעם ההנחה השגויה הזו שכרטיסים צריכים לעמוד ב4K?
כבר כמה שנים שיש רזולוציות גבוהות יותר מ4K זמינות במשחקים, זה לא אומר שהחברות צריכות לרוץ ולהדביק את הפער.
מעטים האנשים עם מסך 4k בבית ומעטים האנשים עם מערך מרובה מסכים בבית, השחקן הממוצע משחק על 1080P ועוד נתח מכובד משחק על 1440P, זה מה שהחברות צריכות להתמקד בו, לא בנתח מאוד קטן ואקזוטי שמשחק על ומעלה.

4K = הרזולוציה הכי גבוה בקטגוריה

1080 = הכרטיס מסך הכי חזק והכי יקר  בקטגוריה

מפה תשתמש בהיגיון להשלים לבד

אם 1080 הוא מהיר יחסית למה שמתחתיו אבל לא יכול לספק חווית פרמיום שזה , אז הוא לא כרטיס פרמיום הוא סתם כרטיס יותר מהיר ממה שהיה לפניו.

לפותח הדיון אתה מפספס את הנקודה. פרופורציה היא דבר אינדיוידואלי, לגיימר האקסטרים רק המחשבה שיש לו את החלק במחשב עושה לו טוב. זה בכלל לא בכיוון של מה שאתה מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרופורציה זה מושג יחסי.

לקנות GTX 1080 יכול להיות בהחלט פרופורציונלי עבור הגיימר הכבד, ואילו עבור הגיימר הממוצע זה בהחלט לא יהיה כך, והוא יסתפק ב GTX 1060 למשל.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yoram_gini

אם 1080 הוא מהיר יחסית למה שמתחתיו אבל לא יכול לספק חווית פרמיום שזה , אז הוא לא כרטיס פרמיום הוא סתם כרטיס יותר מהיר ממה שהיה לפניו.

לפותח הדיון אתה מפספס את הנקודה. פרופורציה היא דבר אינדיוידואלי, לגיימר האקסטרים רק המחשבה שיש לו את החלק במחשב עושה לו טוב. זה בכלל לא בכיוון של מה שאתה מדבר.

איזה שטויות אלוהים. גיימר אקסטרים שרוצה לשחק ב עם כל ההגדרות עד העצם ועם פילטרים יודע מראש שכרטיס מסך

אחד לא יספיק לו לחגיגה הזו. האקסטרים שנמצאים למעלה והם בודדים משתמשים במערכים של זוג\שלישייה וכו'.

1080 בהחלט מתאים לקטגוריה של מי שרוצה לשחק בהגדרות גבוהות ב , אפילו בחלק מהמשחקים הגדרות מקסימליות.

אם הוא קיצוני - שירכוש שני כרטיסי 1070\1080 לפי התקציב. בוודאי ש 1080 נמצא בשכבה של כרטיסי פרימיום.

לביצועים שהוא נותן ביחס לדור הקודם השיפור הוא מאוד משמעותי, בלי קשר לאיזה אתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yoram_gini

קראתי כמה פוסטים שלך, אתה אוהב לדבר על איך הגיפורס 2 אולטרה הריץ כל משחק על הרז' הכי גבוהה ורמת פירוט הכי גבוהה, זה יפה...

זה מה שהוא היה צריך היה לעשות כי לא היתה אופציה אחרת, לא היתה אפשרות לצרף כרטיסים אז.

כלומר אז המקסימום ביצועים שגיימיר יכל לקבל היו אלו של גיפורס 2 אולטרה, היום המקסימום ביצועים שגיימר יכול לקבל הם של GTX1080 SLI,  וזה מחזיק בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Yoram_gini

חבר שלי שיחק כבר לפני 5 שנים בערך ברזולוציה של 7680X1440, אוי לבושה של שאין לה כרטיס שמתמודד עם זה.
4K זה אקסטרים, 11K זה אקסטרים, החברות לא אמורות לספק את כל הגחמות של כל הגיימרים מכל צבעי הקשת.
יש מה שנקרא מיינסטרים, וזה מה שהם עובדות איתו.
אם עכשיו שמעת על ואתה מאוכזב מהמצב, מה יגידו לפני 4-5 שנים שניצני מערכי המסכים התחילו לבצבץ?

הרי היצרניות יזמו את העניין של SURROUND ו EYEFINITY אז איך זה שהם לא נתנו פתרון בצורת כרטיס יחיד ל7680X2880, שלהזכירך יוצא טיפה מעל 4K?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

חבר שלי שיחק כבר לפני 5 שנים בערך ברזולוציה של 7680X1440, אוי לבושה של NVIDIA שאין לה כרטיס שמתמודד עם זה.
4K זה אקסטרים, 11K זה אקסטרים, החברות לא אמורות לספק את כל הגחמות של כל הגיימרים מכל צבעי הקשת.
יש מה שנקרא מיינסטרים, וזה מה שהם עובדות איתו.
אם עכשיו שמעת על 4k ואתה מאוכזב מהמצב, מה יגידו לפני 4-5 שנים שניצני מערכי המסכים התחילו לבצבץ?

הרי היצרניות יזמו את העניין של SURROUND ו EYEFINITY אז איך זה שהם לא נתנו פתרון בצורת כרטיס יחיד ל7680X2880, שלהזכירך יוצא טיפה מעל 4K?

לא נכון

החברה צריכה שיהיה לה כרטיס אחד שיכול להתמודד עם אחד, ולפי כך לחבר כמה כרטיסים כאלה כדי להתמודד עם כמה מסכים כאלה ביחד. 

גם אם תחבר 4 כרטיסי 1080 ביחד לא תוכל להתמודד עם כמה מסכים או אפילו כמה מסכי 2K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן , נוידיה , כחברה ששווה מיליארדים , צריכה להתבייש לעצמה שהיא לא שחררה לשוק מוצר סופר נישה.

הרי איך הם יצליחו לחיות עם עצמם , שכל ה5 אנשים שהיו צריכים ביצועים , ברזולוציה שכפולה פי כמה וכמה ממה שיש לרוב המוחלט של הצרכנים , לא יכולים לעשות את זה.

רגע , מערך של 4 כרטיסים זה נחשב?

Sent from my -H815 using Tapatalk

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של shapin

אני לא מצליח להבין אם אתה רציני או שאתה מטריל אותי...

אני מוותר.

זה בסדר התרגלתי שב HWZONE אם מישהוא מתאר מצב רצוי שהוא לא המצב המצוי הוא ייחשב טרול על זה. אתה מוזמן לוותר. כנראה אתה חושב שהמצב שיש כרגע הוא אופטימלי. הם יכולים בלי בעיה לשים שני שבבים על הכרטיס זה לא בעיה בכלל. ולמכור לך את זה באותו מחיר. 

אבל לא :) אתה תשחק על רק ב 2019. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...