רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

ציטוט של alont

כרטיס 1070 צד שלישי בסיסי עולה 1500 שקלים בארה״ב לא כולל מע״מ ומשלוח. לדעתי לצפות למחיר באיזור 2,000 שקלים עבור כרטיס כזה שנמכר בארץ בלי כאבי ראש ועם אחריות מקומית הוא ממש לא ריאלי - אני אהיה מופתע אם יהיה נמוך מ2200 שקלים.

מקווה להיות מופתע לטובה :)

כרטיס צד שלישי אני מניח שהטטוח יהיו בין 2200-2500 וגם אני לא רואה את ה FE יורד מתחת ל 2500 או 2400  מהסיבה שהוא יותר יקר מה גרסאות הרגילות.

לגבי הקירור האם הוא יותר טוב מ FE? ב 1080 ראיתי גרסאות צד שלישי בסיסיות שמתחממים יותר מ FE תלוי איזה גירסה צד שלישי אם זה בסיסי או אקסטרים. וגם ה FE אם מישהו רוצה לעשות TRIPLE זה יותר מתאים בשביל זה מאשר גרסאות רגילות. אז שכל אחד יעשה את החישובים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של stingeR-

מזכיר לי את אלה בהשקה של GTX 970...

"אני אקנה את GTX 970 כשיעלה 1500 שקל"

hqdefault.jpg

מצטער שאני לא קונה כרטיס בהשקה במחיר יקר יותר בכמה מאות שקלים סתם ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של nirvcr

כרטיס צד שלישי אני מניח שהטטוח יהיו בין 2200-2500 וגם אני לא רואה את ה FE יורד מתחת ל 2500 או 2400  מהסיבה שהוא יותר יקר מה גרסאות הרגילות.

לגבי הקירור האם הוא יותר טוב מ FE? ב 1080 ראיתי גרסאות צד שלישי בסיסיות שמתחממים יותר מ FE תלוי איזה גירסה צד שלישי אם זה בסיסי או אקסטרים. וגם ה FE אם מישהו רוצה לעשות TRIPLE זה יותר מתאים בשביל זה מאשר גרסאות רגילות. אז שכל אחד יעשה את החישובים שלו.

מה? מאיפה הבאת את כל הדברים האלו? 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא תעיזו לקנות שום כרטיס בארץ זה גנבה באמזון כרטיס שעולה 400 דולר עולה 2000 שקל פלוס משלוח והכל פה רוצים כפול בושה וחרפה עדיף לחכות חודש חודשים במילא לא יוצא שום משחק חדש בקרוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפלונטר כבר פרסמו מחירים (טוענים שלא סופיים וישתנו בימים הקרובים) וכמו כן יהיה מבחר רחב יותר

http://www.plonter.co.il/stores_word/main.tmpl?word=GTX1070

מעריכים כי עוד חודשיים המחיר יירד עקב קבלת יותר כרטיסים וכו' והמחיר יהיה בסביבות 2300~

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיטוט מהיר מראה כי כרגע המחיר בארץ הכי טוב עומד על סביבות 2600 ש"ח ל- GTX1070.

היות וזה דגם FE שמתומחר ב- 450$, יוצא שההמרה לשקלים בארץ היא ביחס של כ- 5.7 ש"ח לדולר (סדר גודל).

ראשית, בחודש הבא ככל הנראה יגיעו גרסאות custom במחיר 380$ מה שיסייע להוזלה.

שנית, הייתי ממתין להתייצבות מחירים תחת שער ש"ח לדולר שהוא יותר שפוי, קרוב ל- 5 מאשר ל- 5.7 .

להערכתי בתוך כחודש המחיר יצנח איפה ל- 380 כפול 5.7 = 2160 ש"ח. ועם קצת מזל חודש אחרי והתייצבות

מחירים בריאה יותר, ירד אפילו לכוון 2000 ש"ח סדר גודל.

לכן למי שזהו הכרטיס שהוא חפץ בו, לעניות דעתי, שווה להתאפק כחודשיים סדר גודל ולרכוש אז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...