ת'רד בחירות 2015 - עמוד 19 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

מעון ראש הממשלה צריך להסתכם בדירת 2.5 חדרים בלוד (גם קרוב לנתב"ג!).

כשמנהיגי עולם יתהו על העליבות של המקום רה"מ צריך לומר: "אני מצטער, אני מנהיג מדינה ענייה. חצי מהאנשים פה עניים ואני לא יכול להרשות לעצמי יותר מזה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היסטוריה של ראשי ממשלות זה התחביב שלי. (ב5 דקות האחרונות)

הנה תמונה של גולדה מאיר וצ'ארלי צ'אפלין חותמים על מגילת העצמאות:

Q_displayE_small.jpg

הנה שולמית אלוני מדגימה איך לאתר לבד את סרטן השד:

NEWS1-13-990307033061982.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה לא ייחודי. גם המעונות של מדינות נראים יותר טוב

בדרך כלל מדובר על בניינים עתיקים כמובן מפוארים עם עיצוב פנימי מודרני

ישראל לא בורכה בארמונות/וילות ולכן צריך להשתמש ב"סתם בית"

וכן, טאטום, למה שלא ישתמש בבית שלו?

אין לנו "מעון הרמטכ"ל", הוא פשוט גר בבית שלו

בכל מקרה, באמת יש בעיה למצוא בית טוב יותר ברחבי ירושלים? אני בטוח שאפשר למצוא משהו

אין צורך לבנות מעון חדש לחלוטין (פרוייקט אלמוג או איך שלא קוראים למפלצת הזאת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/676/864.html?hp=1&cat=404&loc=1

[h=1]נתניהו עוקץ את הבית הלבן: למה צריך להסתיר הסכם טוב?[/h][h=2]במסגרת נאום שנשא בוועידת הנשיאים דחה ראש הממשלה את הדיווח כי הממשל לא מעדכן את בפרטי המו"מ עם טהרן. "כשם שאיראן יודעת איזה הסכם מוצע לה, טבעי שגם יודעת", אמר והוסיף: "ההסכם המוצע מסוכן לביטחון ישראל"[/h]

אריאל כהנא | 16/2/2015 20:45article_toolbar_comment.gifarticle_toolbar_print.gifarticle_toolbar_write.gifarticle_toolbar_send.gifShare on facebookShare on twitter

תגיות: בנימין נתניהו,איראן

במסגרת נאום שנשא הערב (יום ב') בוועידת הנשיאים בירושלים, התייחס ראש הממשלה בנימין נתניהו למחלוקת עם הממשל האמריקאי ביחס להזמנתו לקונגרס על מנת לדבר על הסכם הגרעין המתרקם בין המעצמות לאיראן. הוא הדגיש כי מעודכנת בפרטי ההסכם המסתמן, שלטענתו, אינם משרתים את האינטרס הישראלי, ושלח עקיצה לבית הלבן: "אם יש מי שחושב שזהו הסכם טוב, למה צריך להסתיר אותו?"

עוד כותרות ב-nrg

-נסראללה: המוסד וה-CIA תומכים בארגון דאעש

-סקר: המחנה הציוני מוביל. הבית היהודי נחלש

-כל התכנים הכי מעניינים - בעמוד הפייסבוק שלנו

"כשם שאיראן יודעת איזה הסכם מוצע לה, טבעי שגם יודעת מהם פרטי ההסכם המתגבש", הבהיר נתניהו, ובכך דחה למעשה את הדיווח מאמש בחדשות 2, שלפיו בבית הלבן החליטו לחדול מלעדכן את ישראל בפרטי ההסכם. לדברי ראש הממשלה, "אנחנו אלה שנמצאים בסכנה הגדולה ביותר - אם איראן תתחמש בנשק גרעיני. העמדה העקבית שלנו היא שההסכם המוצע מסוכן לביטחון ישראל. אבל אם יש מי שחושב שזהו הסכם טוב, למה צריך להסתיר אותו?".

462.jpgברק אובמה ובנימין נתניהו צילום: איי.אף.פי

נתניהו הוסיף כי הוא נחוש למנוע מאיראן, שבה "משטר שקורא בגלוי להשמדתה של ישראל", להתחמש בנשק ש"יגשים את מטרות של רצח עם". לדבריו, אינו מתנגד למשא ומתן או לחתימה על הסכם עם טהרן, אלא לעסקה רעה עם הרפובליקה האסלאמית. "ההצעה הנוכחית לא תפתור את הבעיה", הוסיף רה"מ. "זה ינציח ויחמיר את הבעיה, זה יספק לאיראן נתיב שיהפוך אותה למעצמה גרעינית. לפיכך, מאוד חשוב שאני אדבר בוושינגטון", הדגיש.

נתניהו המשיך: "אני חושב שהשאלה האמיתית שצריכה להישאל היא כיצד יכול ראש ממשלה אחראי לסרב לדבר בפני הקונגרס על נושא כל כך חשוב להישרדותה של ישראל? כיצד יכול מישהו לסרב להזמנה לדבר על נושא שעשוי להשפיע על עצם קיומנו כאשר הזמנה כזאת מוצעת?" לטענתו, שעון החול לחתימה על ההסכם הולך ואוזל, והתאריך שנקבע - 24 במרץ - מחייב אותו להגיע בדחיפות לבית הנבחרים "לפני שיהיה מאוחר מדי".

"כעת אני מבקש להוסיף שאלה משל עצמי: האם אני יכול להבטיח שנאומי בקונגרס ימנע חתימה על עסקה מסוכנת עם איראן? אם להשיב בכנות, אינני יודע. איש אינו יודע. אולם אני יודע זאת: זוהי מחויבותי העליונה כראש ממשלת ישראל להשמיע את קולה של ישראל. ב-3 במרץ, אמלא את חובתי זאת ואייצג את כל אזרחי ישראל בפני שני בתי הקונגרס. ואני אציג את עמדתה של ישראל בדרך הטובה ביותר, ביודעי כי עמנו הצדק, כי עמדתנו איתנה וכי היא מציעה את התקווה הטובה ביותר לפתרון הסוגיה הזאת בדרכי שלום".

959.jpgג'ון קרי ומוחמד זריף בשיחות הגרעין. ''לפני שיהיה מאוחר מדי'' צילום: איי.אף.פי

מוקדם יותר, דיווח עיתונאי "הוושינגטון פוסט" דיוויד איגנשיוס במאמר שכתב בעיתון כי פיל גורדון, יועצו של הנשיא האמריקאי לענייני המזרח התיכון, הגיע לישראל כדי להיוועד עם ראש מל"ל יוסי כהן ובכירים ישראלים נוספים. לפי איגנשיוס, במהלך הפגישות הבכיר

האמריקאי אמור לדון עם הגורמים הישראליים על סוגית הגרעין של איראן, אולם, לא צפוי להעביר את הפרטים העדכניים ביותר ביחס לאסטרטגיה של האמריקאים בשיחות במשא ומתן.

לפי כותב המאמר, הסיבה לכך היא טענה של גורמים בממשל האמריקאי נגד ראש הממשלה נתניהו על כך שהוא מדליף פרטים על פשרות שהציגו האמריקאים לנציגי המו"מ האיראנים במסגרת שיחות הגרעין. לפי איגנשיוס, ב-12 בינואר שוחח הנשיא אובמה עם נתניהו וביקש ממנו לדחות את הביקורת נגד ההסכם במספר חודשים. על פי הדיווח, הנשיא הבהיר באוזני נתניהו כי הסכם הקבע צפוי להרחיק את איראן בשנה מאפשרות של פריצת דרך לבניית פצצה גרעינית. אך נתניהו דחה את הבקשה והמשיך על בהתעקשותו לאסור על איראן כל פעילות של העשרת אורניום – איסור שימנע בוודאות מהרפובליקה האסלאמית להצליח לפתח גרעיני.

ראוי לציין, כי הבכיר האמריקאי גורדון, השוהה בישראל, אכן נפגש אחר הצהריים עם שר המודיעין יובל שטייניץ. מלשכתו של השר שטייניץ נמסר כי הפגישה עסקה בהיבטים שונים של תכנית הגרעין האיראנית ושל המו"מ המתנהל בין ה-P5+1 לאיראן. "הפגישה התקיימה באווירה טובה וידידותית והשניים סיכמו על המשך הדיאלוג ושיתוף הפעולה בנושא זה, למרות הבדלי הגישות הקיימים בין שתי המדינות".

- - - תגובה אוחדה: - - -

אפילו אם האומץ הושג רק בגלל הבחירות, אני מרוצה שסוף סוף הוא עומד מול המוסלמי.

לדעתי יש סיכוי שהנאום שלו יתרום מהותית לירוט ההסכם עם אירן. וכנראה גם יעניק לו את הבחירות בקלות, לצער השמאל.

הבעיה שאח"כ כנראה המוסלמי יטרפד כל סנקציות על אירן למרות ביקורת פנימית אמריקאית גדולה, וינסה לטרפד תקיפה ישראלית, בהנחה שלנתניהו יהיו את הביצים לבצע אותה בלית ברירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מה שנוגע ליכולות של אין לך ולי מושג אז עדיף לשתוק. אני בטוח בדבר אחד היכולות הרבה יותר גדולות ממה שאתה חושב.

בכל הנוגע ליכולת קבלת ההחלטות של נתניהו פה כבר זה סיפור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ניסית להראות?

שאיראן גדולה מישראל? שאיראן רחוקה מישראל?

אז?

אולי הוא ניסה להראות שה"שטן" שולט באיזור.

ראית כמה שמות מדינות מסתיימות בSTAN?

לכל הפחות זו הוכחה אנתרופולוגית לחוסר היצירתיות ולמגוון המצומצם של אידיאולוגיות באיזור.

נראה כאילו יש שם איזה יצור חד תאי שמנסה לשכפל את עצמו שוב ושוב במשך 1600 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי הוא ניסה להראות שה"שטן" שולט באיזור.

ראית כמה שמות מדינות מסתיימות בSTAN?

לכל הפחות זו הוכחה אנתרופולוגית לחוסר היצירתיות ולמגוון המצומצם של אידיאולוגיות באיזור.

נראה כאילו יש שם איזה יצור חד תאי שמנסה לשכפל את עצמו שוב ושוב במשך 1600 שנה.

http://en.wikipedia.org/wiki/-stan

...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...