ת'רד בחירות 2015 - עמוד 20 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

לא מבין מה ניסית להראות?

שאיראן גדולה מישראל? שאיראן רחוקה מישראל?

אז?

שום דבר. קלי קלות לצאת למלחמה עם מדינה בסדר גודל כזה כשהמדינה שלך בגודל של עיר קטנה. גם מאוד קל לשלוח 100 למרחק כזה כשבדרך יש לך אינספור כנופיות עויינות.

אנחנו הכי טובים, אנחנו הכי חזקים. יום אחד אולי נשיג את השמלה של נסראללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תפריד בין שתי דברים.

היכולת לתקוף והיום שאחרי.

לגבי היכולת לתקוף אין לי מושג, אבל שורה של בכירים בטחוניים(ביניהם מאיר דגן בראיון שהתקיים לא מזמן), טוענים שיש לישראל את היכולת לתקוף ולעקב את התוכנית בכמה שנים לפחות.

לגבי מה יקרה ביום שאחרי זו שאלה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד אני רוצה.

שהרמטכ"ל יבטיח לי שאם מחר נופלת כאן פצצת אטום, כל העולם המוסלמי והמדינת המערביות שעזרו להם להשיג אטום ולחסל אותנו, על כולם יפול גשם של פצצות אטום ישראליות משובחות.

זה כל מה שאני רוצה.

אז לפחות למותי תהיה משמעות, ואני אוכל לישון בשקט בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+

שום דבר. קלי קלות לצאת למלחמה עם מדינה בסדר גודל כזה כשהמדינה שלך בגודל של עיר קטנה. גם מאוד קל לשלוח 100 מטוסים למרחק כזה כשבדרך יש לך אינספור כנופיות עויינות.

אנחנו הכי טובים, אנחנו הכי חזקים. יום אחד אולי נשיג את השמלה של נסראללה.

מה הקשר גודל? האם מתכננת לכבוש את אירן?

או אולי אתה חושש שצבא היבשה של אירן יעבור 3 גבולות ואלף קילומטר בנסיון לכבוש את יבשתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. 1000 קמ זה לא הרבה.

ב. צבאהיבשה שלהם נחות

הצבא האיראני מתבסס ברובו על יכולות רקטיות אם באופן ישיר ואם ע"י שליחיו הגובלים איתך.

בקרב יבשתי ישיר אין לו או לאף אחר באזור סיכוי מולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פואד אמר פעם : "תקיפה של איראן תוביל לתגובה קשה של , שתגרום לחורבן האומה האיראנית".

די בשתי פצצות על טהרן ועוד כמה על שאר הערים המרכזיות של אירן , אז יכול להיות שפצצה אחת אירנית תמחק את (אם לא תיורט קודם) , אבל די בטוח ששיגור טיל בליסטי מאירן לישראל , יגרור פגיעה של מספר נכבד של פצצות בשטחי אירן .

אובמה והממשל שלו , ככל הנראה חולמים , אירן גרעינית יביא למלחמת עולם שלישית וזה ירשם על שמם של האמריקאים .

במקום לייצב את המזרח התיכון אובמה רק תורם לחוסר היציבות באזור .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. 1000 קמ זה לא הרבה.

ב. צבאהיבשה שלהם נחות

הצבא האיראני מתבסס ברובו על יכולות רקטיות אם באופן ישיר ואם ע"י שליחיו הגובלים איתך.

בקרב יבשתי ישיר אין לו או לאף אחר באזור סיכוי מולך.

אז למה rdvd כל כך חושש מהגודל השטח של אירן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פואד אמר פעם : "תקיפה של איראן תוביל לתגובה קשה של , שתגרום לחורבן האומה האיראנית".

די בשתי פצצות על טהרן ועוד כמה על שאר הערים המרכזיות של אירן , אז יכול להיות שפצצה אחת אירנית תמחק את (אם לא תיורט קודם) , אבל די בטוח ששיגור טיל בליסטי מאירן לישראל , יגרור פגיעה של מספר נכבד של פצצות בשטחי אירן .

אובמה והממשל שלו , ככל הנראה חולמים , אירן גרעינית יביא למלחמת עולם שלישית וזה ירשם על שמם של האמריקאים .

במקום לייצב את המזרח התיכון אובמה רק תורם לחוסר היציבות באזור .

לא מספיק לי להתקזז עם איראן.

כי מדינה יהודית יש רק אחת.

מדינות מוסלמיות יש כמו שתן בביוב.

אם המדינה היהודית מושמדת, כל העולם המוסלמי צריך להיות מושמד בתמורה.

כולל אלו שעזרו להם להשמיד את .

לא מוכן לקבל פחות מזה.

מבחינתי אם המדינה היהודית מושמדת שכל האנושות תוכחד בענן רדיואקטיבי.

אבל אם כבר לתת צא'נס לאנושות להמשיך, אז לפחות התחלה חדשה בה האיסלם לא יכול להמשיך לחסל את שארית היהודים בעולם ולאיים על העולם החופשי בשיעבוד.

אני מקווה שבכל רגע נתון יש טילים עם ראשי נפץ אטומים מכוונים לכל העולם המוסלמי כולו + ריכוזי המוסלמים בעולם המערבי.

גם על פריז צריך לשים אטום.

ושוודיה, ובריטניה, וכו...

גם להם תהיה אשמה בשואת היהודים השניה.

וכשלאיראן יהיו ראשי נפץ גרעיניים, והדבר יהיה ידוע לכולם, כל העולם צריך לדעת שDOOMSDAY עומד בדלת.

ואף אחד לא יוכל לומר "זה לא קשור אלי, מה איכפת לי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפריד בין שתי דברים.

היכולת לתקוף והיום שאחרי.

לגבי היכולת לתקוף אין לי מושג, אבל שורה של בכירים בטחוניים(ביניהם מאיר דגן בראיון שהתקיים לא מזמן), טוענים שיש לישראל את היכולת לתקוף ולעקב את התוכנית בכמה שנים לפחות.

לגבי מה יקרה ביום שאחרי זו שאלה אחרת.

בסדר גמור, פה אין לי ויכוח.

רק חשוב שתבינו שכל היכולת שלנו כרגע היא לעקב את התוכניות האיראניות (ולא את כולן, אין לנו "מכסחי בונקרים" אמיתיים אאל"ט), אם אתם מוכנים למות בשביל לעקב את האיראנים אז אנחנו מדברים על משהו אחר.

- - - תגובה אוחדה: - - -

1+

מה הקשר גודל? האם מתכננת לכבוש את אירן?

או אולי אתה חושש שצבא היבשה של אירן יעבור 3 גבולות ואלף קילומטר בנסיון לכבוש את יבשתית?

לא, כי אין לנו את היכולת וכן זה אפשרי.

גם אסור לשכוח שאנחנו מוקפים במליוני מטורפים בדרך, אני לא חושב שהאינטרס של הוא לעשות מלחמת ג'יהאד ענקית עם כל הפסיכים במזה"ת ולכן אנחנו צריכים את האמריקאים בצד שלנו.

- - - תגובה אוחדה: - - -

לא מספיק לי להתקזז עם איראן.

כי מדינה יהודית יש רק אחת.

מדינות מוסלמיות יש כמו שתן בביוב.

אם המדינה היהודית מושמדת, כל העולם המוסלמי צריך להיות מושמד בתמורה.

כולל אלו שעזרו להם להשמיד את .

לא מוכן לקבל פחות מזה.

מבחינתי אם המדינה היהודית מושמדת שכל האנושות תוכחד בענן רדיואקטיבי.

אבל אם כבר לתת צא'נס לאנושות להמשיך, אז לפחות התחלה חדשה בה האיסלם לא יכול להמשיך לחסל את שארית היהודים בעולם ולאיים על העולם החופשי בשיעבוד.

אני מקווה שבכל רגע נתון יש טילים עם ראשי נפץ אטומים מכוונים לכל העולם המוסלמי כולו + ריכוזי המוסלמים בעולם המערבי.

גם להם תהיה אשמה בשואת היהודים השניה.

וכשלאיראן יהיו ראשי נפץ גרעיניים, והדבר יהיה ידוע לכולם, כל העולם צריך לדעת שDOOMSDAY עומד בדלת.

ואף אחד לא יוכל לומר "זה לא קשור אלי, מה איכפת לי".

מאיר תירגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מלחמה עם אירן זו מלחמה עם כל הפסיכים של המזרח התיכון? הפוך. דעאש ואחיו לדוגמה, ירקדו ברחובות אם נתקוף את אירן.

אז המסקנה שלך שצריך להשלים עם אירן גרעינית, כי זה עדיף על פני לעקב בכמה שנים ואז אם צריך, אז "לעקב" שוב? (בכלל הנחה לא נכונה. כי בכמה שנים יכולים להשתנות הרבה דברים)

כי אירן קובנציונלית מסוכנת לישראל. אך אירן גרעינית בטוחה יותר לישראל?

או שלדעתך כדאי להמשיך לסמוך על אובמה שאם תלוי בו, יחתום על הסכם שיהפוך את אירן למדינת סף. (אם בכלל הם יקימו את ההסכם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתמיה אותי איך אדם נבון יכול לכתוב כאלה שטויות. הלהמת את עצמך יותר מדי תוך כדי כתיבה, או שאתה באמת חושב שזה יכול לקרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...