ת'רד בחירות 2015 - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

מי שכח את זה? איפה כתבתי שארה"ב לא נהנית מהשותפות?

אני פשוט חושב שישראל נהנית יותר מהעסקה הזאת. אמריקה יכולה למצוא מדינות אחרות שיעשו טבילת אש של ציוד מוזל וחדש בכיף לישראל יהיה קשה למצוא אמריקה חדשה

הבעיה שלי עם אנשים שמציגים את הסיוע כ"לא משמעותי"

הבעיה היא שעם הכבלים הכלכליים יש גם כבלים מדיניים שקיבלנו על עצמנו וזה כבר בעיה.

אם הרפובליקנים לא היו אוהבים אותנו כל כך לא הייתי מסכים איתך לגבי הפסקת הסיוע.

בזמנו שהייתה הפיכה צבאית במצרים וכתוב בחוקים האמריקאים שאין לתמוך במדינות שבהם יש מהפך צבאי, הממשל עשה פליקלקים באוויר כדי לא להגיד את המילה "מרד" ואז לחייב את עצמו לעצור את הסיוע

ללא ספק יכולה להגיד לאובמה ללכת לחפש בכל הנוגע להחלטות מדיניות שהוא לא מסכים עליהם בלי שהסיוע יפגע אבל אובמה לא יהיה בשלטון עוד זמן רב.

נראה שהבחירות הבאות עדיין הנשיא יהיה דמוקרטי(ת) וצריך לראות מה יהיה אז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני בכלל לא מדבר על ארה"ב וישראל.

אני מדבר על אובמה והמדיניות הפאן מוסלמית שלו אותה הוא מנסה לדחוף על בכוח למרות שהיא הרסנית בשביל כל העולם המערבי, אבל בשבילינו הרבה יותר כי אנחנו בחזית האירועים והקורבן הראשון של כל שינוי לרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לישראל יהיה קשה למצוא אמריקה חדשה

אמריקה חדשה? כנראה שלא. אבל אני חושב שלא סין ולא יפן (וישנו סיכוי שגם רוסיה) התנגדו לשותפות צבאית בפיתוח נשק מתקדם עם , (עם הודו זה כבר החל) אשר תגובה גם בתמיכה מדינית.

ארה"ב שמה וטו בעבר על עסקאות נשק גדולות עם סין, (הפלקון והמלטים)

אבל בכל מקרה אין סכנה ממשית כזו, היחסים של עם העם האמריקאי חזקים מאובמה ומnytimes. זוהי ברית בין עמים, לא בין שליטים זמניים ואינטרסים צרים.

אני לא חושב שהנשיא הבא יהיה נשיא דמוקרטי. יש להם כמעט עוד שנתיים להמשיך לעשות טעויות גדולות, כמו שצפוי שיקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מאמר מעניין.

תראו איך מנהיג אמיץ וחכם מדבר ופועל.

http://www.israelhayom.co.il/opinion/258201

אובמה הוא פוליטיקאי מוכשר מאוד, שנסחף קצת לדעתי, והפך להיות אידיוט שימושי של הג'יהאד הפוליטי האיסלמי.

בדיוק כמו כמה פוליטיקאים שמאלנים כאן במדינה.

רק שבניגוד אליהם הוא הגיע להיות מנהיג העולם החופשי.

ובתפקידו זה הוא עושה טעויות היסטוריות בלתי נסלחות.

זאת חובתינו להעמיד אותו על טעותיו, ולהתנגד לכך בכל דרך אפשרית.

זה אחנו שנשלם את המחיר האולטימטיבי על טיפשותו ופחדנותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמריקה חדשה? כנראה שלא. אבל אני חושב שלא סין ולא יפן (וישנו סיכוי שגם רוסיה) התנגדו לשותפות צבאית בפיתוח נשק מתקדם עם , (עם הודו זה כבר החל) אשר תגובה גם בתמיכה מדינית.

ארה"ב שמה וטו בעבר על עסקאות נשק גדולות עם סין, (הפלקון והמלטים)

אבל בכל מקרה אין סכנה ממשית כזו, היחסים של עם העם האמריקאי חזקים מאובמה ומnytimes. זוהי ברית בין עמים, לא בין שליטים זמניים ואינטרסים צרים.

אני לא חושב שהנשיא הבא יהיה נשיא דמוקרטי. יש להם כמעט עוד שנתיים להמשיך לעשות טעויות גדולות, כמו שצפוי שיקרה.

רוסיה היא מדינה פרו ערבית כי היא רואה בהם לקוח ענק (מלחמות זה טוב לעסקים) פוטין גיבה את הממשל הסורי גם אחרי שגילו שהפעיל כימי על האזרחים

סין היא ללא ספק האופציה הכי טובה שלנו (ליפן אין את הכח הכלכלי או הצורך הצבאי בשביל להיכנס לשותפות עם ישראל) והשת"פ עם הודו עתיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עדיין מאמין שאלו "טעויות", הא?

מבחינת האמת המוחלטת של המציאות ההיסטורית ודאי שאלו "טעויות" שנעשות ע"י אדם ב"תפקידו".

ממה הם נובעות?

זה לא באמת משנה.

stupid is as stupid does

הוא יכול להיות אחלה בן אדם מבחינה אישית.

כנשיא ארה"ב ומנהיג העולם החופשי הוא טיפש ופחדן וחסר אחריות.

וזה רק אירוני שהוא עושה זאת תוך כדי אמונה שהוא פועל בחוכמה ובאומץ ומתוך אחריות.

אתה רוצה לטעון שהוא סוכן מוסלמי?

לא חושב שהוא רואה את עצמו כך.

למרות שמבחינות רבות הוא מסייע לג'יהאד הפוליטי.

זאת אותה גישה שמאלנית מטומטמת, שמבקשת להכיל כמדיניות את כל מה שמפחיד את העולם החופשי, תוך כדי אמונה חסרת בסיס שאפשר יהיה למצוא מכנה משותף בין העולם החופשי לעולם המוסלמי, בו כולנו נילחם וננצח את הקיצוניות.

נאיביות מסוכנת שעושה יותר נזק מתועלת.

ועלולה להוביל לקטסטרופה.

מתוך הזיה שמאלנית זו איראן גרעינית היא דבר שאובמה מוכן להכיל ולנהל.

איך הוא יכול לזנוח את המדיניות המתינות הפאן מוסלמית שלו, ולפתוח במלחמה נגד איראן אחרי כל המאמצים להחזיר את הצבא הביתה ולהפסיק לפלוש למדינות אחרות?

אחרי כל הנאומים וההתחנפויות וההבטחות וההסכמים?

הוא מעדיף להכיל איראן גרעינית, ולהאשים את ביבי בחוסר פרופורציות ופארנויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לו חתיכת ביצים לסיסי הזה. לא יאומן. מוסלמי שאומר את מה שהמערב לא מעז לחשוב. מעניין מה בעלי בריתו הסעודים חושבים על זה.

הדבר הכי טוב שקרה למצרים. אירוני שהכל החל ע"י מורסי, אשר טעה לחשוב שהוא אח מוסלמי טוב. :biglaugh:

יש לו סיכוי נגד כל הפסיכים של העולם המוסלמי הרחב, שיחפשו כל דרך אפשרית להפילו ? לא יודע.

אבל צריך לאחל לו המון בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסתבר שהייתי יותר עצלן ממה שחשבתי

היה קטע לא רע בכלל על העניין הזה בדיילי שואו של 11/2 (אני חושב)

מצד אחד התקשורת הרפובליקנית אומרת כמה אובמה הכתיר את עצמו למלך והוא שובר את הדמוקרטיה

ואז מצד שני הם אומרים כמה הם רוצים שאובאמה יהיה כמו סיסי,עבדאללה וכו'

כנראה שלא משנה מה אובמה יעשה תמיד לפוקס יהיה משהו נגד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא מה שהם רוצים

הם אומרים שהם רוצים מנהיג החלטי,שיודע לקבל החלטות ולבצע אותם ולא מתחרט

ואז שאובמה עושה איזשהי פעולה מנהלתית (עוקף את הקונגרס) טוענים שהוא מכתיר את עצמו כ"המלך אובאמה" ורומס את הדמוקרטיה

אתה נותן יותר מדי קרדיט לעיתונות בארה"ב בסופו של יום מדובר באנשים לא מאוד חכמים עם דעות לא חכמות שאפילו לא רואים את הסתירות של עצמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא נתתי קרדיט לעיתונות.

אמרתי את מה שאנשים עם דעה ימנית חושבים באופן כללי על המדיניות של אובמה בנוגע לאיסלם וישראל, כולל רפובליקנים בארה"ב.

ואם כבר אתה החלטת על דעת עצמך וללא קשר לדברי, לטעון שאין אנשים חכמים בעיתונות בארה"ב, אז אני חייב לסתור אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שעשיתי זה בבירור הכללה. בוודאי שלא כל הכתבים האמריקאים טיפשים

וגם למגין קלי (שהיא אולי מהעפרונות הכי חדים בפוקס,וזה לא אומר הרבה) יש גם קטעים כאלה-

http://thecolbertreport.cc.com/videos/btidng/megyn-kelly-on-santa-s-skin-color

סמוך על העיתונות הסאטירית לעשות את עבודת העיתונות הכי טובה

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Colbert_Report#Legacy_and_accolades

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...