ת'רד בחירות 2015 - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

מישהו ביקש ממך להתנצל?

וצודק אני באמת מרגיש נרדף ע"י חבורה של עיתונים מערוץ טלוויזיה/אתר . ממש מפחיד

אתה באמת לא יודע לאיפה להעלות PDF? כל אתר לשיתוף קבצים/DRIVE/DROPBOX יש אלף ואחד מקומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נסיתי להעלות מהאתרים של תמונות , לא נותן PDF

DROPBOX זה להתקין תוכנה שלהם וסיפור לכוון

https://drive.google.com שוב להתקין תוכנה שלהם וזה עדיין לא אתר שמעלים PDF באופן אנונימי

לכן שאלתי איך מעלים PDF אנונימי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וידאו: אמנון לורד ושלום ירושלמי [h=1]מה יעשה נאום נתניהו ליחסים עם ארה"ב?[/h][h=2]האם הנאום השנוי במחלוקת באמת ימוטט את הקשר עם אמריקה? וכיצד נתניהו מצליח לפתוח את הפער מיתר המתמודדים בבחירות? פרשני הבית של nrg עושים סדר[/h]http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/675/647.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי לראות את הסרטון - אין לי ספק שהוא לא יעשה כלום ליחסים לטווח ארוך עם ארה"ב, מקסימום פגיעה קלה ביחסים בטווח הקצר.

עם זאת אני גם לא רואה שהוא יתרום משהו :)

אני די אדיש אם הוא ינאם שם או לא, אבל אני בהחלט בעד שבארץ לא ישדרו את הנאום מכיוון שקהל היעד הוא לא אזרחי וזה מהווה (סוג של) תעמולת בחירות ויתרון בלתי הוגן.

מי שזה ממש מעניין אותו, שיראה ביוטיוב ושות'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מי יודע אם יתרום או לא ליחסים. יכול להיות שעצם העובדה שביבי ידבר ישירות אל הקונגרס ואל העם האמריקאי רק יחזק את תמיכתם בישראל, ויחשק את הנשיא שונא הזה. אני מאמין שאפילו אם יהיו סנטורים דמוקטיים שיחרימו, (ואני בספק גדול שזה יקרה. לדעתי רובם יחזרו בהם ויגיעו כמו ילדים טובים) זה רק יפגע בהם בפעם הבאה שיועמדו לבחירה.

דבר שני, גרעין אירני בטוח לא יתרום למצבה הביטחוני של , ויותר חשוב לנסות למונעו מאשר אפשרות זעירה של פגיעה היחסים, שאם יפגעו, זה סימן שעמדו מראש על גרעי תרנגולת..

נ.ב. ממליץ לצפות. לא מדובר בתומכים של ביבי, (לפחות לא שלום ירושלמי. אמנון לורד ערק כבר ממזמן למחנה הימין משלום עכשיו) ובכל זאת הם מדגישים את חשיבות הנאום לדעתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי יודע מה שהוא עושה.

יש לנו בעיה עם אובמה ואנשים בממשל שהוא הביא במיוחד כדי לקדם את האג'נדה הפאן מוסלמית שלו.

ואנחנו צריכים לעבוד עם הסנאט והקונגרס כדי להכניס קצת הגיון בריא לכל הסיפור.

ככל שאובמה מקצין את עמדותיו הפרו ערביות, וככל שהוא פוגע בישראל במדיניותו והתבטאויותיו, כך הוא מאבד תמיכה פוליטית ואת דעת הקהל.

זה לא שאנחנו פתחנו במלחמה אישית נגדו.

הוא מתעקש לדרדר את המציאות לרעתינו, ואנחנו צריכים להתמודד עם כך.

ממשלת שמאל לא תדע להתמודד עם כך.

היא רק תנסה למצוא פשרה בין מה שהסעודים רוצים, מה שהאירנים רוצים, ומה שהפלסטינים רוצים.

ישראל? את מי מעניין אינטרס , אפילו לא את בוז'י וליבני.

אם תקשיבו למילים שיוצאות להם מהפה, תראו שהם מכינים את השטח ל"ויתורים כואבים".

רוצים להפוך את מדינת לנאנסת של המזרח התיכון.

כי "אין ברירה".

הרי כנופיה של אנסים מחזיקים אותנו חזק.

אובמה מחזיק בידיים, העולם המוסלמי מחזיק ברגליים.

הפלסטינים מחזיקים במותניים.

ובוז'י ליבני רוצים שנפסיק להשתולל ולהתנגד לאונס, שניקח את הסמים הקשים שיפחיתו את הסבל, ונסתכל לארה"ב בעיניים תוך כדי האונס ונחייך כמו זונה נרקומנית.

אם נתנהג כמו זונה טובה, אז כאילו נקבל יחס טוב יותר מארה"ב והלקוחות הערבים שלה.

כמובן שלא יעבור הרבה זמן עד שהזונה הזאת תמצא את עצמה זרוקה באיזו תעלה, מלאה בדקירות חתכים כדורים וסמים קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משנה מה הם חושבים בדיוק, הם נכנעים לרטוריקה של האנס כשבויים בתסמונת שטוקהולם.

זה לא משנה מה הם חושבים על הסרסור שלהם.

סרסור טוב שרוצה רק בטובתם, או סרסור רע שמנצל אותם בשביל רווח.

הם קיבלו על עצמם את הרעיון שמדינת היא זונה שצריכה לספק את יצרם האלים של כל בריוני השכונה, ושאם לא תעשה זאת חמתם ואלימותם תגבר, וסרסורם עלול לנטוש אותה עם הלקוחות האלימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה עסקית נטו, איבוד יחסי המסחר עם הממשל האמריקאי יפגע בנו מאוד גם במגזר הפרטי אבל במיוחד במגזר הצבאי/בטחוני.

קישקוש בלבוש.

פסודו איומים המאיימים באיומים שאינם קיימים.

מוגשים בסגנון ההפחדות שסרסורים משתמשים בהם כדי להכניס קצת "שכל" בזונות, שיחשבו פעמיים לפני שיגידו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה עשית בחייך אבל אני עבדתי באחת מחברות התעשייה הצבאית הגדולות בארץ (ודרך שת"פ עבדתי עם עוד 2 גדולות)

הסיוע של ארה"ב מבחינה כספית לפיתוח ורכישה הוא עצום. כסף שנצטרך להתחיל למצוא במקום אחר.ארה"ב ממנהת וייצור ובדרך כלל לא מקבלת מוצר בחזרה (וגם לא את כל הטכנולוגיות)

מספיק להסתכל על החלק האמריקאי בפיתוח/ייצור של כיפת ברזל/שרביט ונגזרותיה כדי להבין כמה היא משמעותית בתחום הכלכלי

שלא לדבר על כמות העסקות שהם עוזרים לסגור "מאחורי הקלעים" עם ממשלות אחרות

אבל תמשיך להגיב בלי לדעת. פשוט מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב תמיד היתה ידידה טובה של .

ויש לנו איתם קשרים נרחבים בכל התחומים.

אבל זה לא אומר שאנחנו צריכים להיות זונה של אובמה אחד שעלה לשבת באופן זמני בכסא היו"ר.

כמה מהחברים הפושעים המוסלמים שלו החליטו שהם רוצים לעשות לנו אונס קבוצתי על השולחן, וזו חובתינו להתנגד לכך ולהעלות את העניין מול חברי הדירקטוריון ובעלי המניות.

שבמוקדם או במאוחר יעיפו את הפרחח חסר האחריות הזה ממילא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, יש יתרונות וחסרונות ליחסים האלה וצריך לעשות חשיבה ולראות מה יותר טוב לנו בראייה כללית

אבל אל תציג את היחסים שלנו עם ארה"ב של זונה-סרסור. אלו יחסים של שותפות ועזרה הדדית וללא ספק נהנתה מהשותפות הזאת לא מעט (לדעתי אפילו יותר מהאמריקאים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה גם שוכח שהסיוע הזה משרת לא רק את האינטרסים שלנו, אלא גם של ארה"ב:

- תמיכה בתעשיית הנשק שלהם במחיר זול יותר מאשר רכישה עצמית (שכן זו תדרוש גם אחזקה, אימונים, שכר, בסיסים וכו').

- הגדלת בסיס המשתמשים בציוד, מה שללא ספק עוזר ללבן בעיות ילדות ולבחון את הציוד בתנאי אמת (הרבה מהציוד הכלול באותו סיוע זכה לטבילת האש הראשונה דווקא בשירות צה"ל).

- שת"פ במחקר ושיפורים עתידיים.

- הרחבת בסיס הלקוחות, שכן המדינות המקבלות את הסיוע ירכשו גם את הציוד שלא כלול בסיוע מארה"ב במקום למצוא עצמן מתעסקות עם סלט של ציוד ממקורות שונים.

- יצירת בעלות ברית יעילים וזמינים למקרה של קונפליקט אזורי (לפחות במקרה של ישראל).

- חיסול תחרות אפשרית (אהמ הלביא, ואהמ 2 עסקת הטילים עם פולין לא מזמן).

מכל הסיבות הללו ואחרות, ארה"ב לא תמהר להפסיק את הסיוע לישראל עקב חילוקי דעות כאלה ואחרים. רבאק, ארה"ב מספקת סיוע למדינות כמו פקיסטן, שעויינות אותה כמעט בגלוי (וזה לא משהו שהתחיל בימי אובאמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...