ת'רד בחירות 2015 - עמוד 14 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, ממש לא - בן גוריון כיהן כ5 שנים יותר במצטבר ממה שכיהן נתניהו עד היום במצטבר, כך שהוא עוד רחוק. בנוגע לנשיכות בישבן, הרי שגם נתניהו פיזר הבטחות בלי לדעת איך הוא מתכוון לקיימן - באשמתו או שלא באשמתו. קחו את עניין החמאס, למשל - ברור שהוא לא "מוטט את שלטון החמאס", אבל למישהו יש פטנט לעשות זאת ביעילות, בהתחשב בהתערבות מבחוץ בכל מה שקורה פה? לפחות בתקופת כהונתו לא קיבלנו את החמאס גם בגדה, מה שקשה לי להגיד על התחזית לשלטון שמאל עתידי אפשרי ששואף לצאת מיו"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שומע הרבה הבטחות, אבל מה עם איזה הסבר, לפחות בקווים כלליים, על דרך המימוש המתוכננת של ההבטחות הללו?

הסברים זה לחלשים. או לאנשים שהם לא פוליטיקאים.

יותר מהמצע שמפלגות מציעות באתר שלהם אני לא חושב שתמצא משהו יותר "הסברי"

http://hamahanehazioni.co.il/money_back_program/#עקרונות היסוד

המצע של יש עתיד אמור לעלות בשבועות הקרובים (בנתיים יש רק רפורמות שנעשו או נתקעו ע"י נתניהו)

http://www.baityehudi.org.il/main/principles

כמו שזה נראה כרגע למחנה הציוני יש בעיקר על התוכנית הכלכלית שלהם ורק סיסמאות של "אנחנו או הוא" על כל נושא אחר

לליכוד אין שום דבר

ולבית היהודי יש פשוט רשימה של נושאים שבזקו עליהם "יהדות ציונות ורוח מסורתית" בשביל אפקט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הנשיכות האלה בישבן הוא כנראה יזכה להיות האדם שישב הכי הרבה על כס ראש ממשלת . הוא גם היחיד שהצליח להחזיק ממשלה של 4 שנים לראשונה מזה די הרבה זמן (הפעם פחות הלך).

למען האמת, נתניהו יכול לכנס מסיבת עיתונאים על יד עזריאלי, להשתין על כולם מהקומה העליונה והוא עדיין יבחר שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, מסתובבים באינטרנט באופן חופשי , חולי נפש שמחופשים לבני אדם נורמלים.

מטורפים שברחו מאברבנל ומנותקים מכל קשר עם המציאות. אנשים לא בריאים בגופם ובנפשם שמסוכנים לעצמם ולסביבה שבאה איתם במגע.

אנו חשופים באופן רצוף לפירסומים שלהם באינטרנט, וחייבים להתחסן פסיכולוגית ולדעת שהטיפוסים המסוכנים האלה קיימים - ושצריך לקבל את המחלה שלהם בהבנה, אך בזהירות הראויה.

כלפי חוץ הם בדרך כלל נראים נורמליים לגמרי, במבט ראשון קשה לזהות שמדובר למעשה במצביעי מרצ.

כל מילה סלע +

http://www.imti.org.il/Upload/imti2015.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנערף.... יראו קצת ויוכיחו שערכו אותם.

אולי סרטון של מישהו מבצלם לוחץ יד לטרוריסט?

קצת פלפל משהו

לפחות בצלם מראים לי חיילים מרביצים לתינוקות ערבים אז נסחטת ממני איזו דמעה

בכל זאת קוראים לזה דו"ח ועוד מותחים אותו ל10+ עמודים. בתכלס הייתי יכול לכתוב את אותה כמות מידע על A5 שפשוט כתוב באמצע בגדול "בצלם,שוברים שתיקה והקרן החדשה מקבלים כסף מארגונים ערבים ושונאים את ישראל"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונגיד שהיה, מה היית עושה אז?

אנערף.... יראו קצת ויוכיחו שערכו אותם.
זה היה, במלחמת לבנון השנייה למשל - התמונה המפורסמת עם העשן מעל ביירות.
אולי סרטון של מישהו מבצלם לוחץ יד לטרוריסט?
אורי אבנרי נפגש עם ערפאת במהלך מלחמת לבנון הראשונה. זה שינה משהו למישהו?
בכל זאת קוראים לזה דו"ח ועוד מותחים אותו ל10+ עמודים. בתכלס הייתי יכול לכתוב את אותה כמות מידע על A5 שפשוט כתוב באמצע בגדול "בצלם,שוברים שתיקה והקרן החדשה מקבלים כסף מארגונים ערבים ושונאים את ישראל"
אותה כמות מידע - אולי כן. אבל כשמפרסמים דו"ח מן הראוי לגבות מידע. לכן, ת'כלס אני לא מבין את הטענות שלך נגד המסמך. הוא מכיל בדיוק מה שמסמך כזה אמור להכיל. מה תעשה עם המידע הזה, זה כבר לשיקולך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חוסר ההבנה שלך של ציניות מדאיגה.

דבר שני, הבעיה המרכזית בדו"ח הזה שהו מנופח. אותה פיסת מידע (המנהלת שאישרה מימון חירום ל9 ארגונים) מועתקת לפחות 5-6 פעמים במהלך הדו"ח

וחוץ מזה אין פה באמת משהו.

בסופו של דבר מדובר על 10 שורות של טקסט במקסימום ועוד רשימת לינקים למקורות. חוץ מזה כלום

זה לא דוח זה פאקינג סטטוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה הבעיה בדו"ח , מתאר ברור דברים של בוגדנות תמורת כסף

איך בצלם מקבל מתנדבים בשירות לאומי ? פשוט פשע ?

אולי גם שיתנו להם רובים לירות ביהודים ?

איך ייתכן שארגון
בצלם
המקבל כספים מקרן ערבית ברמאללה, זכאי להנות ממעמד של ארגון שניתןלקיים בו שירות אזרחי לאומי?

בימים הקרובים צפויים יותר ויותר
ארגונים ישראליים
וערביים המתיימרים להיקרא "ארגוני זכויות אדם"להפיץ דוחות על פעילותו של צה"ל במבצע "צוק איתן"

האם ייתכן שכל האשמות של
ארגון בצלם, שוברים שתיקה, רופאים לזכויות אדם
, עדאללהואחרים על ביצוע, כביכול של פשעי מלחמה מצד ישראל בזמן מבצע "צוק איתן", היו רקבשביל להבטיח את המשך המימון שהם מקבלים מאותה קרן ערבית מרמאללה?

המנהלת ממומנת ברובה על ידי 4 מדינות אירופה: שוודיה, דנמרק, שוויץ והולנד46בלבד, הודיעה המזכירות על העברה של מעל ל-11 מיליון דולר לעשרות ארגונים חוץ ממשלתיים, ישראלייםופלסטיניים4748.במרץ 2014 הסכימה המנהלת על:העברה של 325,000$ לארגון "אדאמיר"49 אשר יש לו קשר הדוק עם ארגון הטרור "החזית העממיתלשחרור פלסטין"53 52 51 50 ואשר מתגאה באתר האינטרנט שלה בקשר הישיר שלה עם הטרוריסט סאמר.עבד אלטיף אל-ברק, פעיל הג'יהאד העולמי55 54 הנמצא כיום במעצר בישראל5657העברה של 710,000$ לארגון "אל-חק"58 , ארגון מוביל בתנועת החרם הבינלאומית נגד מדינת ישראל)BDS( ואשר מנהל הארגון הינו שעואן ג'בארין, בכיר בארגון הטרור "החזית העממית לשחרור פלסטין"ובשל כך מנוע מקבלת ויזת יציאה מישראל לירדן62 61 60 59.העברה של 300,000$ לארגון הדה-לגיטימציה הישראלי "שוברים שתיקה"63 )ארגון הנתמך על ידיהקרן החדשה לישראל(.
העברה של 710,000$ לארגון הדה-לגיטימציה הישראלי "בצלם"
64 )
הנתמך אף הוא על ידי הקרןהחדשה לישראל(
. ארגונים נוספים המקבלים כספים מהמנהלת הנם: עדאלה,
במקום, גישה, המוקד, רופאים לזכויותאדם
,
הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל, יש דין
)
כל אלו נתמכים כולם על ידי הקרן החדשה לישראלנכון ל-2013
, לפי שנת הדיווח האחרונה(, אל-דמיר, מרכז אל-מיזאן לזכויות האדם, בדיל, האגודה

מתוך תשעת הארגונים אשר אושרו על ידי המנהלת, ק
יימים שני ארגוני דה-לגיטימציה ישראלים: ארגון "בצלם"וארגון "שוברים שתיקה"
85.כלומר, ארגונים ישראליים אלו מקבלים כספים מארגון ערבי הממוקם בראמללה, אשר מממן ארגונים ערביםקיצוניים שחלקם קשורים בקשר לארגוני טרור.

שוברים שתיקה
- "ארגון של חיילים משוחררים האוספים עדויות מחיילים וחיילות אשר שירתו.בשטחים מפרוץ האינתיפאדה השנייה ואילך"

גישה
483,000 $ Gisha - Legal Center for Freedom ofV Movement- Tel Aviv

המוקד
710,000 $ HaMoked – Center for the Defense of theV Individual- Jerusalem

רופאים לזכויות אדם
300,000 $ Physicians for Human Rights (PHR)- TelV Av

הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל
356,000 $ Public Committee Against Torture in IsraelV (PCATI)- Jerusalem

הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל
356,000 $ Public Committee Against Torture in IsraelV (PCATI)- Jerusalem

יש דין
300,000 $ Yesh Din- Volunteers for Human Rights- TelV Aviv

הקואליציה האזרחית לזכויותהפלסטינים בירושלים
50,000 $ CCPRJ-The Civic Coalition for PalestinianRights in Jerusalem

פסיכו
- ייעוץ חברתי עבור מרכזלנשים 50,000 $ PSCCW-Psycho Social Counselling forCenter for Women

רבנים לזכויות אדם
V Rabbis for Human Rights $ 70,00

מרכז מורים ליצריתיות
Teacher Creativity Center $ 99,290

ארגון נשים לחיים
Women for Life Organization $ 35,000

תודה

0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה ברור שנרשמת רק בשביל לפרסם את הדוח הזה פה באלף ואחד מקומות בפורום(חבר יש תרצו?)

ודבר שני זה פשוט המריחה של הדברים. אני באמת לא מבין איך אנשים לא רואים שאותו טקסט מועתק מספר פעמים בכל הדו"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל זה ברור שנרשמת רק בשביל לפרסם את הדוח הזה פה באלף ואחד מקומות בפורום(חבר יש תרצו?)

ודבר שני זה פשוט המריחה של הדברים. אני באמת לא מבין איך אנשים לא רואים שאותו טקסט מועתק מספר פעמים בכל הדו"ח

אני צריך להתנצל שאני יהודי שנרדף בישראל ?

ערוץ 10+22 רודפים אותי כי אני יהודי

העיתונות YNET + וואלה +הארץ +גלובס רודפים אותי כי אני יהודי

יש לי עוד דוח של משרד של בטחון פנים PDF , תגיד לי לאיזה שרת ניתן להעלות PDF ואני יעלה לך , דוח רציני של איך כספים מועברים לארגוני טרור בישראל

- - - תגובה אוחדה: - - -

יש לי עוד דוח של משרד של בטחון פנים PDF , תגיד לי לאיזה שרת ניתן להעלות PDF ואני יעלה לך , דוח רציני של איך כספים מועברים לארגוני טרור בישראל

- - - תגובה אוחדה: - - -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...