ת'רד בחירות 2015 - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

נו באמת. קולברט, בדיוק כמו פטרונו לשעבר סטיוארט, תמיד ימצא מה להגיד על פוקס אפילו כשהם אומרים דברים נכונים (גם אם בצורה חסרת טאקט). סנטה הוא דמות המגיעה מהפולקלור האירופאי, ועל כן הדמות היא בעלת חזות אירופאית, אפילו שהדמות כמובן פיקטיבית - אין זה מעלה ואין זה מוריד מערכה, והנסיון לשנות כל פרט כדי לרצות את כולם הוא דבילי. כנ"ל לגבי ישו - אם לתרגם את הויכוח לשאלה שלא נכנסת לתאולוגיה והיא "כיצד נראה היהודי הממוצע בישראל של לפני 2000 שנה?", הרי שסביר שהוא נראה די דומה ל"מזרחים" אצלינו היום. אם הבחירה היא בין "לבן" ל"שחור" במובן של ארה"ב, שם "שחור" הוא אדם ממוצא מרכז אפריקאי ולא כל מי שקצת שחום עור, הרי שהוא היה לבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
נו באמת. קולברט, בדיוק כמו פטרונו לשעבר סטיוארט, תמיד ימצא מה להגיד על פוקס אפילו כשהם אומרים דברים נכונים (גם אם בצורה חסרת טאקט). סנטה הוא דמות המגיעה מהפולקלור האירופאי, ועל כן הדמות היא בעלת חזות אירופאית, אפילו שהדמות כמובן פיקטיבית - אין זה מעלה ואין זה מוריד מערכה, והנסיון לשנות כל פרט כדי לרצות את כולם הוא דבילי. כנ"ל לגבי ישו - אם לתרגם את הויכוח לשאלה שלא נכנסת לתאולוגיה והיא "כיצד נראה היהודי הממוצע בישראל של לפני 2000 שנה?", הרי שסביר שהוא נראה די דומה ל"מזרחים" אצלינו היום. אם הבחירה היא בין "לבן" ל"שחור" במובן של ארה"ב, שם "שחור" הוא אדם ממוצא מרכז אפריקאי ולא כל מי שקצת שחום עור, הרי שהוא היה לבן.

עוד פעם אתה מתרכז על הדברים הלא חשובים.

אני מצפה מפרשנית/מגישת חדשות לא להתרכז בצבע העור של דמות פיקטיבית אלא בדברים קצת יותר חשובים

הסיבה היחידה שזה כל כך חשוב לה זה שכמו כל שאר המגישים בפוקס, בסופו של יום, היא סתם נוצריה קונסרבטיבית מטורללת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתה מתרכז על הדברים הלא חשובים.

אני מצפה מפרשנית/מגישת חדשות לא להתרכז בצבע העור של דמות פיקטיבית אלא בדברים קצת יותר חשובים

הסיבה היחידה שזה כל כך חשוב לה זה שכמו כל שאר המגישים בפוקס, בסופו של יום, היא סתם נוצריה קונסרבטיבית מטורללת

מה אתה רוצה ממנה?

זה יום חג, וביום חג יש רוח חג, וברוח החג מתעסקים טיפה עם שטויות חביבות.

וכן, סנטה הוא לבן.

אוקי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שישו לבן...

הרי כמו כל הנצרות הוא made in the usa

וכל ארה"ב לבנה. לגמרי.

אני מודה לך שגרמת לי לחפש megyn kelly stupid quotes וגרמת לי להנאה צרופה

המסקנה שלי היא שאתם פשוט צבועים. לפי התגובות שלכם לגבי דת וכפייה דתית אין שום סיכוי שהייתם מגיבים ככה אם מגישת חדשות ישראלית לבנה הייתה אומרת לכל הילדים והילדות שמשה היה לבן. זה שהטיפשה הזאת שאלה כמה שאלות חכמות (שאולי פשוט המפיק שלה כתב. מי יודע?) טיפשה אחרת שענתה בצורה נוראית הפכתם אותה למינימום will mcavoy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי עלינו בארץ אחת כזאת.

המראיינות שיש לנו כאן לא מתקרבות לקרסוליה מבחינת יושר ואינטליגנציה וחדות ונחישות ודעתנות ומקצועיות ועבודה קשה.

וזה הכל קשור לאיך ועם מי הם מבלות את זמנם החופשי.

המראיינות שיש לנו כאן בונות את דעותן בעיקר דרך קבוצה צרה של שמאלנים במפגשים דו חודשיים של שעה, בה מטמטמים להם את הראש בפרופוגנדה שמאלנית.

זה הרקע הדעתני שלהם.

בשאר הזמן הם מתאמנות איך לא להפעל את השכל, ולהישאר קלות להשפעה ע"י העורך שלהם.

בהשוואה לספורט קלי היא WORLD CLASS CHAMPION, והמראיינות שיש לנו בארץ הם משחק מאולתר בהפסקת בית ספר.

בעוד שלקלי יש חופש גדול מאוד בתוכנית שלה לגבי תכנים, והרבה זמן מסך.

כאן המראיינות הם לא יותר מקרייניות במשרה חלקית.

לקלי יש צוות שלם מאחוריה שעוזר לה להפיק תוכנית.

המראיינות בארץ הם בעצמם הצוות שעוזר למישהו אחר להפיק תוכנית בתקציב נעל.

קלי נוגעת בכל עניין ודבר שמתרחש בארה"ב ודברים רלוונטים לארה"ב בעולם.

המגישות כאן מתעסקות עם כמה דברים סלקטיבים על אש קטנה(אלה אם כן מדובר באישתו של ביבי).

קלי היא חליפה מלאה.

המגישות כאן הם ממחטה.

קלי לעולם לא תשקר במודע ותתעלם מעובדות מהותיות.

כאן?

אלוהים ישמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי, מסתובבים באינטרנט באופן חופשי , חולי נפש שמחופשים לבני אדם נורמלים.

מטורפים שברחו מאברבנל ומנותקים מכל קשר עם המציאות. אנשים לא בריאים בגופם ובנפשם שמסוכנים לעצמם ולסביבה שבאה איתם במגע.

אנו חשופים באופן רצוף לפירסומים שלהם באינטרנט, וחייבים להתחסן פסיכולוגית ולדעת שהטיפוסים המסוכנים האלה קיימים - ושצריך לקבל את המחלה שלהם בהבנה, אך בזהירות הראויה.

כלפי חוץ הם בדרך כלל נראים נורמליים לגמרי, במבט ראשון קשה לזהות שמדובר למעשה במצביעי מרצ.

בחיי, הפעם כבר הגזמת לחלוטין.

כל השנים שאני נמצא פה בפורומים כבר לימדו אותי על מעשי הליצנות שלך ועל חוסר השליטה העצמית שלך, אבל פה כבר מדובר בהסתה מוחלטת.

כן, ראיתי שדיברת כמה הודעות אחרי שיש לך זכות לחופש הביטוי, אבל יש הבדל בין חופש הביטוי לבין לפתוח נושא עם כותרת מטעה ותוכן מסית.

כן כן הכותרת מאוד מטעה בגלל כשראיתי אותה חשבתי שמדובר באמת באזהרה אמיתית שאני צריך להתכונן אליה, אבל במקום זה נכנסתי לנושא פוליטי מצוי שכולל חופן אחד גדול של הסתה כלפי אנשי השמאל.

בנוגע לנושא - אני מיציתי את השיחות הללו לאחר שהבנתי שאף אחד לא טורח בכלל להסתכל על הפוליטיקה כמו שהיא וכולם מסתכלים רק על המפלגות הקיצוניות שלא באמת מייצגות את הצדדים, למשל מרצ והבית היהודי.

מרצ, שאני לא מסכים עם הדעות שלהם, מייצגים את השמאל הקיצוני בלבד. כמובן שאתם קופצים "איכס איכס שמאלנים!" וחושבים שכל השמאלנים הם מרצ, אבל לא - לא כל מי ששמאלני יסכים עם מרצ.

באותה המידה גם הבית היהודי, שגם עם הדעות שלהם אני לא מסכים, מייצגים מיעוט של ימין קיצוני (שלמרות המיעוט עושה לא מעט רעש) שתסכימו איתי שהם לא מייצגים את רובנו ואת הימין האמיתי.

אז מה המסקנה? תפסיקו לקפוץ כמו מפגרים על כל שמאלני שאתם רואים. גם ככה הסיכוי שתהיה ממשלת שמאל הוא קלוש, אז מה אתם פוחדים מהם באופן כזה היסטרי?

אגב, אם מתעקשים באופן חולני לפרסם אזהרות כנגד אנשים בגלל הדעות הפולטיות שלהם - למה לא טרחת לפרסם למשל אזהרה מול האפס שמכונה "הצל"?

אותו אחד שמעודד ממש אלימות כלפי אנשים שיש להם דעה פוליטית שונה משלו או שלא חולקים את אותה האג'נדה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקראו איך עיתון וואלה בחסות ובהחזקת "בזק "

כועס על ביבי נתניהו שמסרב לתת מדינה פלסטינית +2 מיליון פליטים בישראל + ירושלים +שטחים מישראל לפלסטין

http://mag.walla.co.il/item/2829205

השמאל ופרס רוצחי יהודים חולני

אל תקנו מוצרים שמפורסמים בוואלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע מיליתי שאלון באתר ישראל היום, שעל פי התשובות אומר לך אילו מפלגות מתאימות לך.

אחרי מילוי השאלון הוא המליץ לי על שלושה מפלגות.

1: כולנו.

2: ישראל ביתנו.

3: הבית היהודי.

LMAO

http://www.israelhayom.co.il/sites/default/files/ilhfiles/elections/map/index.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...