Try HWzone in English English
עבור לתוכן
  • צור חשבון
  • מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת להשתתף בדיונים, להנות מהגרלות ומבצעים לחברי האתר, ולקבל מידי שבוע את התכנים הבולטים שלנו ישירות במייל.

לא אוהבים שמציקים לכם במייל? ניתן להירשם לאתר אך לוותר על הרישום לעידכוני המייל השבועיים.

Milford Cubicle

ת'רד בחירות 2015

Recommended Posts

לצערי, מסתובבים באינטרנט באופן חופשי , חולי נפש שמחופשים לבני אדם נורמלים.

מטורפים שברחו מאברבנל ומנותקים מכל קשר עם המציאות. אנשים לא בריאים בגופם ובנפשם שמסוכנים לעצמם ולסביבה שבאה איתם במגע.

אנו חשופים באופן רצוף לפירסומים שלהם באינטרנט, וחייבים להתחסן פסיכולוגית ולדעת שהטיפוסים המסוכנים האלה קיימים - ושצריך לקבל את המחלה שלהם בהבנה, אך בזהירות הראויה.

כלפי חוץ הם בדרך כלל נראים נורמליים לגמרי, במבט ראשון קשה לזהות שמדובר למעשה במצביעי מרצ.

נערך על-ידי ag43

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

ואוו. אני ימיני ואני חושב שאתה מגזים (לא בדברים אלא בצורה). קצת הגזמת לא? סך הכל חיים במדינה שיש בה חופש הביטוי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
סך הכל חיים במדינה שיש בה חופש הביטוי.

וואו. בבקשה אל תתרבה. אנשים כמוך נותנים לשמאלנים שמנסים להציג את הימנים כטיפשים :/

אנחנו חיים במדינה שיש בה חופש ביטוי, מה אני חושב לעצמי שאני מביע את דעתי??

נערך על-ידי Milford Cubicle

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
וואו. בבקשה אל תתרבה. אנשים כמוך נותנים לשמאלנים שמנסים להציג את הימנים כטיפשים :/

אנחנו חיים במדינה שיש בה חופש ביטוי, מה אני חושב לעצמי שאני מביע את דעתי??

מכאן והילך אני יהלך ברחוב ויקלל את האנשים שעומד לשמאל שלי כי יש חופש הביטוי. (לומר לשמאלנים שנמצאים פה שהם חולי נפש וכו' זה לא אותו דבר? )

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
מכאן והילך אני יהלך ברחוב ויקלל את האנשים שעומד לשמאל שלי כי יש חופש הביטוי. (לומר לשמאלנים שנמצאים פה שהם חולי נפש וכו' זה לא אותו דבר? )

וזאת כבר הודעה שניה שלך ברצף שסותרת את עצמה - מה יהיה?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

כל מי שמצביע ליכוד אחרי שביבי פיזר ממשלה אחרי שנתיים בלבד,

רק כדי שליאיר לפי לא יהיה הישג פוליטי ועל הדרך בזבז לנו הרים של כסף הוא טיפש בהגדרה.

*אל תקחו מהדברים האלה כדי להסיק את הדעה הפוליטית שלי.

אני לא מסנגר פה על ימין או שמאל. רק נגד אדם אחד בישראל.

אם גדעון סער היה רץ בראש, הליכוד היה לגיטימי

נערך על-ידי Access Denied

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אם זה היה אמור להיות מופנה אליי כביכול - אני לא מצביע לביבי.

בכל מקרה למקרה שלא הבנת אני מאשים אותו בטיפשות כי הוא טוען שאנחנו חיים במדינה שיש בה חופש הביטוי, ובאותה נשימה מנסה לדכא את חופש הביטוי שלי.

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

שהימין לא ילמד אותנו מה זה להיות ציונים.

בשיא הרצינות, מייד להפסיק ללמד ציונות.

מדינה יהודית הוא ביטוי מוטעה לחלוטין.

בואו נקרא לזה סתם עוד מדינה, ונעודד הגירת "מוסלמים" ו"אפריקאים".

או עוד יותר טוב, "מוסלמים אפריקאים".

בגלל הכיבוש אסור להתגייס לצבא.

אנחנו צריכים לבטל את הצבא ולתת לאו"ם לשמור עלינו.

גם לפליטים הפלסטינים יש זכויות לעלות לארצם.

לכל ה20 מיליון.

זה או אנחנו או ביבי.

אז מה תבחרו?

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצבעתם בוז'י? הצבעתם אחמד טיבי!

[h=1]ח"כ טיבי: ייתכן שנמליץ על הרצוג להרכיב את הממשלה[/h] 14:31 | אמיר תיבון חברי הרשימה הערבית המאוחדת, המורכבת מהמפלגות חד"ש, בל"ד ורע"מ-תע"ל, שוקלים להמליץ על יו"ר העבודה יצחק הרצוג כמועמד לראשות הממשלה בפני הנשיא - כך אמר היום (ראשון) חבר הכנסת אחמד טיבי (תע"ל) בריאיון לוואלה! חדשות."כולנו שותפים לרצון להפיל את נתניהו. השאלה על מי להמליץ בפני נשיא המדינה", אמר. לדבריו, בכוונת חברי הרשימה המשותפת לנהל משא ומתן עם הרצוג בנושא, וייתכן שיגיעו להסכמות שלפיהן ימליצו עליו לנשיא בתמורה לתקציבים. "אין ארוחות חינם, יש מצוקות ויש בעיות ויש דרישות", הבהיר טיבי. "לא נהיה חלק מקואליציה, אבל מוכנים לשקול אפשרות שנהיה חלק מגוש חוסם, עם הסכם כתוב, הכולל דיבידנדים לשיפור תנאי החיים וביטול הקיפוח של האוכלוסייה הערבית".

http://news.walla.co.il/item/2822961

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אני חושב שפוליטיקאי ישראלי ידפוק ואז ימכור את אמא שלו לעבדות בשביל להיכנס לקואליציה

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

הצטרפ/י לדיון

בשלב זה תוכל/י להצטרף לדיון, ולאחר מכן להצטרף לקהילה שלנו. אם כבר יש לך חשבון אצלנו, אנא התחבר/י עכשיו על מנת להגיב תחת שם המשתמש שלך.
לתשומת לבך: התגובה תופיע לגולשים לאחר אישור של צוות הנהלת הפורומים.

אורח
הוסף תגובה

×   התוכן שהודבק הוא עם עיצוב.   הסר עיצוב

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר אוטומטית.   נקה הכל

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• צור חדש...