ת'רד בחירות 2015 - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד בחירות 2015

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות שהם פשוט השיגו רשימה שמקורה ברישום שלך מהעבר.

בזמנו היה את הרשימות לבחירות שהאקרים גנבו וכל אחד יכל להוריד אותה ולדעת עלייך פרטים אישיים רק לפי הכתובת שלך.

ואם היית גם רשום פעם ברמת גן אז אוליי הם גם השיגו רשימה אחרת יותר "עדכנית" שבה היית רשום ברמת גן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שכן, בכל מקרה שלחתי תלונה למבקר המדינה, אתה יכול גם לשלוח אוליי זה יזיז משהוא.

נראה לי בעבודה חושבים שהישראלים טיפשים כמו האמריקאים והטקיטיקות של אובמה יעבדו עלינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. משהו באנשים לבנים עם לבוש מוסלמי ... יש בזה משהו קצת מתרפס וצבוע אני מניח... קצת דומה לזה שאמינם מעצבן אותי עד היום. וגם השיער פנים שלו מתחת לשפה. מה הקטע שלו? הוא מנגן בחצוצרה?

זו הסיבה שהתמונה כאן. :P

לגבי השיער... חלק מדרישות הדת. איסלמופוב שכמוך.... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחנה המנייאקי שלח לי SMS לפאלפון, מאיפה לחראות האלה יש את המספר שלי? הם יודעים שאני הייתי בעבר תושב חיפה כי הם הזמינו אותי למפגש בחיפה.

http://www.2015.org.il/events/index.php?event=20

אפשר להגיש נגדם תלונה במשטרה? עתירה לבג"צ? תפילה לכותל?

נראה לי אני ישלח תלונה למבקר המדינה שייחקור את זה.

אהבתי את האווטר , +1 ממני באהבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסלמופוב? כן אני איסלמופוב כי יש סיבה טובה לפחד מכל מוסלמי שעובר ברחוב או נוסע בטרקוטר.

כל מוסלמי הוא רוצח יהודי פוטנציאלי, אין שום ראציונל שתוכל לאמר "אוליי המוסלמי הזה לא יירצח יהודים בשם נקמת דם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פוביה", מעצם הגדרתה, היא פחד בלתי רציונלי. לא תראה שום "פוביה" מנמרים, למשל, אלא אם כן היא כוללת פחדים לא רציונליים בעליל כגון פחד מתמונות של נמרים. פחד מפני ערבים הוא דווקא רציונלי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסלמופוב? כן אני איסלמופוב כי יש סיבה טובה לפחד מכל מוסלמי שעובר ברחוב או נוסע בטרקוטר.

כל מוסלמי הוא רוצח יהודי פוטנציאלי, אין שום ראציונל שתוכל לאמר "אוליי המוסלמי הזה לא יירצח יהודים בשם נקמת דם".

פוחד ?.

חתיכת פוסי .

עוד הוכחה לזה שאתם לא ימניים אמיתיים ,אלא טרולים . פוחד ?.

ימניים עלאק , אולי ימני-לייט או ימני-צעצוע .

פוחד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משקשק מפחד כשאני רואה ערבי עובר ברחוב(אלא אם כן הוא נראה כמו חצי אורק ויש כאלה), אבל אני מודע לזה שכל ערבי שעובר ברחוב יש סיכוי שהוא פתאום ישלוף סכין ויברך את אלוהיו...

ואוליי זה בכלל לא יפריע, הנקודה היא שעצם העובדה שאני צריך לחשוב את המחשבה שאזרחים במדינה הזו יכולים לבצע פעולות רצח ראנדומליות ביהודים כבר נותנות לי סיבה להיות יותר מלחמתי כנגד הערבים. ביום יום אני אהיה נחמד אליהם כמו לכל אחד, אבל בקלפי אני יצביע לביבי ולא לעוכרי השמאלנאו נאצים משרתיו של אובמה.

חוץ מזה שאם תראה חבורה של ערבים שותה אלכוהול בים אתה לאט תרגיש יותר מדי בנוח. הם ידועים ברצחניותיהם הבלתי ראציונלית. יש תקדימים.

בגלל זה הייתי שמח אם היה חוק שמאפשר לכל יהודי לשאת .

אני לא מפחד למות, אני מפחד שאני לא אספיק לנקום בצד השני לפני שאמות. אם תגיד לי שאני יכול לקחת את החיים של הילדים שלו לפני שהוא הורג אותי אז אני אהיה שלם.

עריכה: הייתי צריך להוסיף את הכיתוביות לאווטאר שיבינו את הכוונות שלי יותר טוב. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מפחד למות, אני מפחד שאני לא אספיק לנקום בצד השני לפני שאמות. אם תגיד לי שאני יכול לקחת את החיים של הילדים שלו לפני שהוא הורג אותי אז אני אהיה שלם.

עריכה: הייתי צריך להוסיף את הכיתוביות לאווטאר שיבינו את הכוונות שלי יותר טוב. תודה.

אתה בן אדם אמיתי או שאתה דמות בטלוויזיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד מעט לא תהיה ברירה.

אנחנו או הם.

תהיה קטסטרופה.

לא רק פה.

בכל העולם.

וכשבגרמניה ואנגליה (שבטח יתעוררו ראשונים) יקימו מחנות ריכוז והשמדה למוסלמים.

נעיף את כולם מפה עם כפכפים ומקלות.

ואז יהיה גם זמן לשפוט הבוגדים מתוכנו שעזרו לאוייב.

ורק אז יהיה שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בן אדם אמיתי או שאתה דמות בטלוויזיה?

כן קצת עפתי על עצמי. חחח.

הנקודה היא שאנחנו חיים באבסורד שהמדינה צריכה להגן על אזרחים שרק מחפשים לעשות צרות ולפגוע בריבונות שלה.

הערבים מילא, אבל השמאל המקולל הוא הכי נורא בזה שהוא עושה יד אחת עם אלה שמנסים לכלות את המדינה ואת החיים של בני משפחותייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...