שאלה בעץ בינארי - עמוד 2 - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בעץ בינארי

falukky

Recommended Posts

בן אדם, קצת תושיה.

קודם כל, גיל כבר כתב פה קוד שעושה משהו כזה (הוא שינה קצת את ההגדרה של ה-Node בשביל זה, אני בטוח שאתה תבין מה הוא עשה).

חוץ מזה, אני לא מבין - איך למדת על עצים בינאריים בלי ללמוד איך לבנות עץ בינארי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי ככה למדנו, מסבירים על עצים באופן כללי (בן שמאלי, בן ימני) וכשמראים קוד זה בד"כ ככה כמו הקוד שאני צירפתי, מראים שיש getRightSon, getLeftSon וכו'.

לא ממש מממשים את זה כי במבחן השאלות הם כמו השאלה שלי מבלי לכתוב קוד (בעצים בינארים אין כתיבת קוד אלא רק מה זה עושה וכד')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומיהו הבן הימני בהתחלה?

אתה מגדיר בהתחלה את העץ הבינארי ע"י הבנאי, אתה מגדיר ערך לשורש. שני הבנים שלו הם null.

תחשוב בצורה רקורסיבית, כל אחד מהבנים הוא עץ בינארי בפני עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים יודע למה מלמדים קורסים בתכנות בלי לתכנת...

oh well.

פותח הת'רד, כמו שאמרו לך כאן: קח דף ועט, צייר את העץ ותתחיל להריץ את הפונקציה ידנית. אם עדיין לא עובד לך, אז תנסה להריץ את הפונקציה ידנית על עצים יותר פשוטים (עץ עם שורש בלבד, עץ עם שורש ובן אחד, שורש ושני בנים, וכן הלאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא ..

פשוט היא (המרכזת של הקורס) אוהבת שאלות כאלה של "חשיבה" ..

אז בכל מבחן +- יש שאלה כזו ששווה בערך 5 נקודות .

בדר"כ השאלה היא לא רק על מה שהשיטה מחזירה , אלא גם על מה היא עושה .. (מחזירה את המסלול הקצר/הארוך ביותר וכדומה ..)

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני עדיין לא מבין איך הגעתם לשלוש .. (ואם זה ככה , מה השיטה מחזירה : אורך מסלול , מספר בנים שמאליים ? )

הרי הבנים הימניים הם היחידים שמעלים את המונה והשיטה f בוחרת את ההחזרה היותר גדולה .(מבין שני הבנים)

בעץ הנ"ל אין שלושה בנים ימניים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...