מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13 - עמוד 6 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13

hardwell

Recommended Posts

לו dj-electric לא היה מסתיר את העובדה שהוא מועסק ב TMS

ובמקום התואר 'מנהל מדור מחשבים' היה רשום 'בעל עניין' כמו לכל נציג של חנות

לא היית צריך לשאול שאלה זו

לא, זו התגובה שהתחילה את כל הדיון, ולמעשה פתחה נושא חדש לגמרי מטעמך. נושא שלא קשור בכלל לנעילת השירשור

עקב ההתלהמות של מי שפתח אותו. אתה ראית את זה כצעד לא כשר עקב מי שנעל אותו, אבל אני יכול להעלות לפה מאה

שירשורים דומים מאנשים שהתלהמו באגרסיביות כלפי עשרים חנויות שונות שלא כדין וננעלו בצורה זהה, ולא על ידיו.

לכן זה משהו שלא צריך היה להעלות כאן, ולכן היה כדאי לנעול או להעביר את השירשור לפורום כללי או WHATEVER.

אנשים באים לפורום מפרטי מחשב כדאי לקבל עזרה במפרטי מחשב, לא לקרוא את כל הגועל שרץ פה מכל הכיוונים.

וזה גורם לאתר לנזק תדמיתי אם כבר מדברים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה אתה מוכן להשקיע ולבזבז כל כך הרבה כסף על מחשב למשחקים?

אתה לא תנצל את היכולת שלו בחיים. ועדיף לך כבר לקנות מחשב ב5k ועוד שנתיים עוד מחשב ב5k.

אתה תקבל מחשב איכותי הרבה יותר. בכל מקרה אתה תוכל להריץ את המשחקים על MAX.

זה פשוט שאתה באמת באמת מבזבז את כספך.

כרטיס מסך שעולה פי 2 במחיר הוא לא נותן לך פי 2 בביצועים.

בכל אופן, אתה לא היחיד, ובגלל זה הייתי רוצה לדעת באופן אישי, אפילו בהודעה פרטית (אם זה בסדר מבחינתך) את הגיל שלך ואם עבדת בשביל הכסף הזה. באמת מעניין אותי לדעת אם עבדת בשבילו, או שזה סתם מפינוק של ההורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניצקי- אתה יכול להיות "רגוע", לא מדובר על חברי צוות או על חברות מחשבים.

ועל השאלה ששאלת עניתי לך לפני מספר תגובות. לי אין בעיה שמשתמש נרשם בפורום, קורא את החוקים, פונה אלי ואומר לי "אני עובד בחברת x, אך התגובות שלי אינן קשורות לחברה ואיני רוצה להיות מתוייג" ומאותו הרגע הוא נמצא תחת מעקב שלי. אני לא יודע אם אתה מודע לכך או לא, אך לפני משהו כמו שנה הייתה כאן מכת בעלי עניין סמויים שלקח לי ולעוד כמה חברי צוות שבועות למגר. גם אם dj היה יכול ונועל את הדיון ללא בקשתי, נדובא על נעילה לגיטימית לחלוטין. dj הוא אחד האנשים אמינים שאני מכיר ולקפוץ למסקנות חפוזות ולקרוא לו חבר צוות ש"סרח" זה כ"כ מגעיל, עד שאפילו את תמצית הכבוד שנשארה לי אליך אני רוצה לזרוק. אני לא הסנגור, לא תוקף ולא מגן על אף אחד. לעומתך אני רושם כאן אך ורק עובדות ואנשים כמוך, שמטים את דעותיהם והופכים אותן לעובדות שיקריות, הם אלה שפוגעים באתר, וזה תקף לכל מקום הם ימצאו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירידה לפסים אישיים + שאר תופינים כניסיון נואל לסתימת פיות, מפי מי שרוצה לשפר את הפורום ולהופכו למקום איכותי יותר ללא בעלי עניין?

לא יכול להיות, מצד שני יש התעלמות מוחלטת משורש העניין, אז אולי...

יאיר אני מבין שאתה לחוץ אפילו לחוץ מאוד, החלטה שלך צבעה את האתר בצבעים לא מחמיאים אך כך לא מתקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה מיצה את עצמו מזמן.

אין לו מקום בפורום "מפרטי מחשב", הוא חוצה את גבול הטעם הטוב ומתקרב להגיע למחוזות אליהם אני לא רוצה להגיע.

dj-electric חבר צוות באתר המון שנים, הרבה לפני שהתחיל לעבוד בחנות הנ"ל (ובטח לא כשותף, אין לו באמת עניין) ותרומתו לא תסולא בפז.

צוות האתר וההנהלה מכירים אותו וקיבלו את חובת הגילוי הנאות ותאמינו לי, פועל בהתאם. הכל נעשה תחת פיקוח ויש סיבות טובות מאוד למה הדבר

לא מפורסם ברבים.

ולעצם העניין. פותח הת'ראד מוזמן לפתוח דיון מסודר בפורום צרכנות, בה הוא יפרט את הסיפור שלו ואת השתלשלות האירועים. בלי השמצות, בלי

חריצת דינים ובלי התלהמות. יש לבחון את תגובת החנות ולבדוק האם ישנה עבירה על החוק או מהומה על לא מאומה.

HWzone חרטה על דגלה את המקצועיות האמינות והיושרה. האובייקטיביות חשובה לנו מאוד ואנו משתדלים לאכוף אותה ולנהוג בה כמה שניתן.

כמובן שאין מקום לסתימת פיות אלא לתרבות דיון וציות לחוקים. כל מי שיש לו מה לומר ימצא את הבמה בתנאי שיעשה זאת בדרך ראויה.

בנימה זאת, הת'ראד הזה ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...