מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13 - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13

hardwell

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עוד משהו שמטריד אותי, מה לגבי משחקים ישנים? כמו cs 1.6? איך הם יעבדו בדיוק?

הבעיה גם שב landscape mode צריך אחרי שמשחקים לצאת ממנו כי הבנתי שזה ממש לא נוח לעבוד איתו בשולחן עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי לגבי העניין הראשון, זה המצב כרגע:

1. portrait mode - תמיד רציתי ככה וגם יש לי מקום לזה.

2. landscape mode -

עכשיו פה זה נהיה בעייתי, כי כרגע זה ככה:

40" TV

\

ככה שיש לי רק את צד ימין (כי אני לא יכול לחרוג שמאלה כדי לא לנטרל את הטלויזיה, יש לי מקום בלחץ לשני מסכים 23").

מה שכן, מימין (אחרי הפנייה) יש מרחק של מטר לא מנוצל, ריק לגמרי, ואז מגיעה המיטה, יש לי מדף שהוצאתי פעם מהחדר, שנתפס עם שני דיבלים לקיר בעזרת לוחיות מתכת מלמטה, די בסיסי, בצבע לבן (דיקט פשוט).

ואז זה יצא כך:

40" TV

\

|

קרדיט לי על האילוסטרציה

זה כדאי כל הבלאגן הזה?

עריכה: לא משנה, זה לא שווה את זה, אם אני אלך על surround אני אלך רק על portait לעכשיו.

ד.א זה ענק זה לא מדאיג אותי, השאלה לגבי תאימות עם משחקים (גם ישנים, כמו CS 1.6)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק גם את הדל29 החדש והרחב

אם אתה צריך שטח עבודה גדול, בלי להסתבך עם כל הבלאגן שכרוך בסראונד

הוא פיתרון טוב שעובד ישר מהקופסה

בלי סיבוכים, הגדרות, קינפוגים, חיבורים מיותרים וכאבי ראש.

חפש את הפוסט שלי בת׳ארד של סביבת העבודה שלכם. תראה אם בכלל נראה לך הדבר

אין שום חוכמה בלרוץ ולקנות מהתלהבות, תראה אם יש לך צורך ממשי בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק גם את הדל29 החדש והרחב

אם אתה צריך שטח עבודה גדול, בלי להסתבך עם כל הבלאגן שכרוך בסראונד

הוא פיתרון טוב שעובד ישר מהקופסה

בלי סיבוכים, הגדרות, קינפוגים, חיבורים מיותרים וכאבי ראש.

חפש את הפוסט שלי בת׳ארד של סביבת העבודה שלכם. תראה אם בכלל נראה לך הדבר

אין שום חוכמה בלרוץ ולקנות מהתלהבות, תראה אם יש לך צורך ממשי בזה

הסתכלתי וזה לא ממש נראה לי.

זה כרגע או פורטרייט או בחזרה למסך אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יש לי אפשרות להכניס במצב landscape רק צריך להזיז שם כמה דברים.

אבל הרבה לא ממליצים לי על זה, מה גם שיש פה ושם משחקים מפעם שאני עדיין משחק בהם כמו CS 1.6 TF2 וכד' מה יקרה להם במצב סראונד? אני מחפש רזולוציה שלא אצטרך להחליף כל דקה.

בבקשה תשובה אין לי הרבה זמן להחליט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיפזון הוא מהשטן.

תתאפק. ותהיה שקול

אני ממליץ על שולחן עמוק אם אתה רוצה 3 מסכים עליו. אני די מתענה עם השולחן הצר שלי (50 CM עומק), וממליץ לקחת משהו כמו 80CM.

קח בחשבון שאם אתה עושה סראונד - לא תוכל לחבר גם את הטלווזיה שלך (לפחות ככה זה אצלי בדור ה5XX), ותזדקק לכרטיס פשוט (610?) או מתאם בחיבור לצורך העניין. - תבדוק זאת

משחקים שלא תומכים ירוצו על המסך האמצעי בד"כ. יש לפעמים קריזות בדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיפזון הוא מהשטן.

תתאפק. ותהיה שקול

אני ממליץ על שולחן עמוק אם אתה רוצה 3 מסכים עליו. אני די מתענה עם השולחן הצר שלי (50 CM עומק), וממליץ לקחת משהו כמו 80CM.

קח בחשבון שאם אתה עושה סראונד - לא תוכל לחבר גם את הטלווזיה שלך (לפחות ככה זה אצלי בדור ה5XX), ותזדקק לכרטיס פשוט (610?) או מתאם בחיבור לצורך העניין. - תבדוק זאת

משחקים שלא תומכים ירוצו על המסך האמצעי בד"כ. יש לפעמים קריזות בדברים האלה.

חח אני מצידי הייתי מחכה גם עוד חודש בשביל החלטה נכונה.

הבעיה היא שאני אמור לקבל 800 שח הנחה מקיריל על הכרטיסי מסך ואמרתי לו שהשבוע אני מזמין.

הייתי כבר די סגור על המפרט ואז העלתם את הרעיון של 3 מסכים, ואמרו לי שזה לא כדאי, אנשים שהיו עם זה בעבר.

ד.א שני 670 על FHD אחד זה לא באמת בזבוז, יש משחקים שעל max כרטיס 670 אחד מגרד את ה 60 FPS, לפעמים אפילו מתחת, כמה זמן ייקח לכרטיס כזה להיות חלש מדי למקסימום? לא הרבה לדעתי, אז למה לא להביא לו חבר מעכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

יש לי כרגע 7950 בודד ואני שוקל בעוד כמה חודשים לרכוש עוד 7950

כאשר ירדו המחירים.. ויש לי חבר בעל 680 בודד וגם הוא יעשה בעתיד ..

אני לא בטוח שכדי עכשיו לקחת שתי כרטיסים יקרים..

בעוד כמה חודשים תוכל לרכוש כרטיס יד שניה ויהיה לך ..

וחיסכון גדול.. רק תדאג שתיהיה לך את ההכנה הנכונה.. (ספק כח ולוח תומך..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המארז, לא עדיף לך לקחת משהו יותר אלגנטי ופחות מצועצע ועם זאת עם חלקים ואיכות בנייה הרבה יותר איכותיים ב-400 ש"ח פחות? קח למשל את המארז שלי Corsair Obsidian 650D, הוא ענק! מחזיק בקלות 2 כרטיסי 680 (לי יש רק אחד אבל עוד אחד נכנס בכיף) עם מלא רווח מקדימה. הכבלים בלתי נראים, יש לו שני מאווררי 200 ממ, אחד מקדימה ואחד למעלה ועוד 120 ממ אחורי לפליטת אוויר חם, בקר שליטה במאווררים והוא עשוי מאלומיניום. נכון שהמארז של NZXT מעולה אבל ממש לא שווה את המחיר לדעתי! לשם השוואה ב TPU הקורסייר קיבל 9.7 לעומת הפאנטום שאתה רוצה שקיבל 9.4 ועולה 400 ש"ח יותר, תעיף מבט בביקורת:

http://www.techpowerup.com/reviews/Corsair/Obsidian_650D/

בנוסף לגבי הסראונד, למה לך ללכת על מערך של שלושה מסכים כשיש לך טלוויזיה 40" שמסוגלת לתת לך תמונת FHD ולחסוך לך עוד 1700 ש"ח על כרטיס נוסף? אני קניתי GTX680 של במחיר זנות, 1700 ש"ח בחו"ל לעומת 3500 שהוא עולה בארץ ואני מחבר אותו לטלוויזיה ורואים מדהים, מה בדיוק תקבל בשלושה מסכים חוץ משדה ראייה קצת יותר רחב? אישית הייתי מעדיף מסך יחיד הרבה יותר גדול כמו הטלוויזיה שלך, שקול את זה. בנוסף כשתרצה להחליף כרטיסים וזה יקרה תאלץ להחליף את שניהם ושוב מדובר בחתיכת הוצאה כי כבר התרגלת למערך. ולגבי הספק, נכון שמדובר בספק איכותי אבל למערך כזה כבר הייתי שוקל ספק 750W מסדרת ה-X של סיסוניק ולא את הדגם שלקחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה האחרונה של פותח הדיון הייתה לפני שבועיים. רוב הסיכויים שכבר רכש את המערכת מאחר והוא לא הגיב מאז...

מה הטעם להמשיך את השירשור הזה?

בשביל דברים כאלה אתה המומחה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...