מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13 - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13

hardwell

Recommended Posts

לא קונים כרטיס כמו GTX680 אחד ומוסיפים עוד אחד בעתיד..

המפרט טוב, יקר בצורה מחרידה ביותר אבל טוב.

דעה אישית ממישהו שראה כמה מארזים בחייו- לשלם על מארז של מחיר כזה זה לא נורמלי. הוא יעשה את העבודה מן

הסתם, אבל אם אתה להוט להוציא כזה סכום אסטרונומי על מארז אתה לא מבין אילו אופציות יש ברשותך.. אתה יכול לקנות מארז...

לא אכפת לי שיקפצו פה אנשים מסויימים שיגידו שזה מארז מדהים, אני אישית לא מתלהב מ-, וחושב שחוץ מאיזה הברקה או

שנים שלהם עם שהצליחו יפה, הם רמה אחת או שניים מעל ריידמקס או מארזי צעצוע בסגנון לא יותר. המחיר המקסימלי

שהייתי משקיע במארז שלהם הוא 600 שקל בגג.

קודם כל מאוד נהניתי לקרוא את הביקורת שלך על המפרט, היו פה עוד כמה שגם אהבתי את מה שהם אמרו.

בכל מקרה 670 ו 680 מאוד מקבילים, אנשים נוטים לתת "כבוד" ל 680 למרות שלא ממש מגיע לו כזה, הוא יקר ב 1000 שקל יותר מ 670 (אם מחשיבים את ההנחה הקבוצתית), ומוסיף רק כמה אחוזים בודדים לביצועים (וזה הוכח ב anandtech). כך שאם אני מקבל הזדמנות לגרד את הביצועים של 690 GTX עם יותר רעש וחום וקצת micro stuttering אבל חצי מחיר, לקחתי!!

לגבי , כן אני מאוד נלהב מהפאנטום 820, לא אשקר, חבל שלא צירפת מארז שהיית ממליץ לי עליו במקום.

העניין הוא, שבכל מקום שאני קורא על 820 הוא מקבל ביקורות מדהימות, 9 מתוך 10, 4.5 מתוך 5, ואף אחד מהם לא אתר שעושה זאת למטרות רווח. בכל מקום שיש עליו כתבה אומרים שהמארז שווה את הכסף, למרות שהמון אנשים חושבים שהוא בזבוז, ושהוא מאוד משתלם לטווח הרחוק.

חוץ מזה, אני תמיד יכול להסיר את המערכת הפעלה מהקנייה ולמצוא דרך אחרת ש :nono: לרשום פה ולחסוך קצת, אני פשוט מלך העצלנים זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שאתה מחליט סופית,

יצא לך לראות את המארזים של ליאן לי? בטווח מחירים כזה זה יהיה עוול לא לשקול אותם.

יש לך המון מועמדים פוטנציאלים, הם באמת אלגנטיים וישרתו אותך לשנים רבות.

אני חושב שפשוט לא צריך להתלהב מדברים שמגיעים BUILD IN עם המארז כמו תאורה או בקר מאווררים (שכל יחידה חיצונית נורמלית תתפקד טוב יותר)

מארזים מומלצים אחרים הם SILVERSTONE, כמה מהקורסאיירים (בייחוד אם יש תכנון לעבור למים בעתיד)

אפילו הR4 יתן לך מענה הולם וישאיר לך עודף בכיס.

בנוגע לכרטיסי המסך, אתה עובד על מסך יחיד, הכרטיס שבחרת - חזק.

לא חבל לזרוק כסף סתם?

תנסה כרטיס בודד בתור התחלה, לא יספיק? תקנה עוד אחד.

מהניסיון שלי עם GTX580 , למערכת של 24/7 מדובר בלא מעט חום, צריכת חשמל גבוהה - ולא תמיד זה משתלם.

אומנם צמד כרטיסים זה עוד סביר - אבל הייתי שוקל זאת שוב בכובד ראש.

לעניין הקשיח - יש סיבה שלא הלכת על הGREEN?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז זה טעם אישי, אם בנאדם אוהב מארז מסויים, וזה מארז טוב (אי אפשר להגיד על ה-820 שהוא רע כמובן) והוא מוכן להוציא את "אקסטרה" הכסף אז שיהיה לו לבריאות כי זה טעם.

אני מרכיב לאיזה חבר מפרט ב-12K למרות תחינותיי שלא יעשה זאת ושהוא יכול לחסוך חצי מחיר, (הוא טחון..) לא אכפת לו והוא התעקש על 600T של קורסאיר ומעבד I7 (הילדים האלה... שיהיו בריאים) למרות שאמרתי לו שיש טובים וזולים של אנטק או פרקטל ומעבד I5 יספיק לצרכיו.

אבל מערכת מנקרת עיניים, כשיגיעו אלי החלקים אני אפתח "מיני פרוייקט" ;D

בכל אופן, ביחס ל"מערכת יקרה" המערכת שלך בסדר, היא לא מכילה חלקים לא משתלמים במידה מגוכחת (כמו המוצגים לעיל), היא קצת אוברקיל, שזה לא ממש רע, אם יש לך את הכסף ואתה תפיק את המקסימום מהמערכת אז למה לא? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מחליט סופית,

יצא לך לראות את המארזים של ליאן לי? בטווח מחירים כזה זה יהיה עוול לא לשקול אותם.

יש לך המון מועמדים פוטנציאלים, הם באמת אלגנטיים וישרתו אותך לשנים רבות.

אני חושב שפשוט לא צריך להתלהב מדברים שמגיעים BUILD IN עם המארז כמו תאורה או בקר מאווררים (שכל יחידה חיצונית נורמלית תתפקד טוב יותר)

מארזים מומלצים אחרים הם SILVERSTONE, כמה מהקורסאיירים (בייחוד אם יש תכנון לעבור למים בעתיד)

אפילו הR4 יתן לך מענה הולם וישאיר לך עודף בכיס.

בנוגע לכרטיסי המסך, אתה עובד על מסך יחיד, הכרטיס שבחרת - חזק.

לא חבל לזרוק כסף סתם?

תנסה כרטיס בודד בתור התחלה, לא יספיק? תקנה עוד אחד.

מהניסיון שלי עם GTX580 , למערכת של 24/7 מדובר בלא מעט חום, צריכת חשמל גבוהה - ולא תמיד זה משתלם.

אומנם צמד כרטיסים זה עוד סביר - אבל הייתי שוקל זאת שוב בכובד ראש.

לעניין הקשיח - יש סיבה שלא הלכת על הGREEN?

- אני מעוניין במשהו שיחזיק חזק לעתיד הקרוב, אני לא מאמין ב 670 מספיק כדי לתת בו את המחשב שלי, אני רוצה לדעת בוודאות שאני מסיים את 2013 כשאני יכול להריץ כל משחק שאני רוצה על מסך ה- FHD שלי במקסימום.

ד.א שמתי לב ששללתם את האפשרות שאני לא אפעיל surround, חברים, לא שללתי את זה, וזה לא שהחנויות נסגרות מחר :)

נכון לעכשיו זה פשוט לא מושך אותי מספיק, אבל לדעתי גם לזה יגיע העת, קודם כל מים שאני אכין בעצמי ואז נמשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז זה טעם אישי, אם בנאדם אוהב מארז מסויים, וזה מארז טוב (אי אפשר להגיד על ה-820 שהוא רע כמובן) והוא מוכן להוציא את "אקסטרה" הכסף אז שיהיה לו לבריאות כי זה טעם.

אני מרכיב לאיזה חבר מפרט ב-12K למרות תחינותיי שלא יעשה זאת ושהוא יכול לחסוך חצי מחיר, (הוא טחון..) לא אכפת לו והוא התעקש על 600T של קורסאיר ומעבד I7 (הילדים האלה... שיהיו בריאים) למרות שאמרתי לו שיש טובים וזולים של אנטק או פרקטל ומעבד I5 יספיק לצרכיו.

אבל מערכת מנקרת עיניים, כשיגיעו אלי החלקים אני אפתח "מיני פרוייקט" ;D

בכל אופן, ביחס ל"מערכת יקרה" המערכת שלך בסדר, היא לא מכילה חלקים לא משתלמים במידה מגוכחת (כמו המוצגים לעיל), היא קצת אוברקיל, שזה לא ממש רע, אם יש לך את הכסף ואתה תפיק את המקסימום מהמערכת אז למה לא? ;)

אני באמת נעול על , ולצערי הם הביאו רק 410 ו 820, אז אין לי ברירה, וכן אין לי בעיה לשלם אקסטרה בשביל לישון בלילה בלי להגיד "וואלה הייתי מוציא עוד כמה מאות שקלים ומשיג אותו, איזה באסה"- לא שווה את זה.

לא חיפשתי מערכת יוקרה, בגלל הקנייה הקבוצתית החלטתי להביא שני כרטיסי 670 רק בגלל שזה משתלם, אף-פעם לא חשבתי להביא שניים במכה, זה פשוט שווה את זה לדעתי.

מה שהיה לי חשוב זה להשאר ב i5 ולא לעבור ל i7, אני רואה אנשים קונים מעבד עם ht ואני לא מצליח להבין למה, אלא אם כן הם משתמשים בתוכנות שצריכות את זה, אחרת זה לא נותן כלום, אני קונה מחשב נטו למשחקים.

וכן, המחשב ינוצל עד הסוף.

יקבל OC באזור ה 4.5GHZ, ויקבל איזה crysis 3 על מקס זה בטוח, וכבר מתחיל לתכנן תוכניות על bf4 למרות שרק נכנס לבטא.

ד.א הוא לוקח 3770 או 3930?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שיקבל ביקורות טובות, מארז ב-1400 שקל.. חוץ מזה שביקורות מארזים ברשת מצוצות מהתחת ומלאות אינטרסים.

זה הכסף שלך ולכן ראוי שתעשה בו מה שתרצה, כל עוד לא לקחת איזה רכיב שלא יועיל לגיימינג כמו מעבד אקסטרים או יקרים

להחריד או לוח יקר להחריד או ספק במחיר אסטרונומי. דווקא ברכיבים האלה בחרת בהיגיון..(חוץ מבמארז)

אני אנצל את התגובה של arkadur כדי לתת דוגמה- הוא עובד עם 3 מסכים שיוצרים רזולוציה מטורפת ולכן מערכת עם ריבוי כרטיסים

ברמה כזו לפחות נותנת לכך מענה. ה-GTX670 בנוי לרזולוציות FHD כמו במסך שבחרת ויתמודד איתה בשמחה, מערך של שני כרטיסים כאלו זה איפשהוא אוברקיל לרזולוציה הזו.

אתה מעוניין להוציא את כל התקציב, לך על מארז במחיר סביר, תוריד את המערכת הפעלה וקח איזה מסך 27' עם רזולוציה גבוהה במיוחד שידע לנצל את עצמת המערך ולפחות תיהנה מההשקעה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין אותך ^

ותלוי, רוב המשחקים לא יניבו יעילות מעוד ליבות \ HT \ שניהם ככה שפחות ליבות בתדר גבוה יותר אמורות לעקוף בגיימינג מעבדים עם יותר ליבות.

עריכה

רוי, מערך כרטיסים פחות יעזור בביצועים ברזולוציות גבוההות במיוחד, שכן רזולוציות כאלו דורשות יותר באפר לכרטיס כדי לאחסן טקסטורות מפלצתיות, במערך לא עושים 2 גיגה + 2 גיגה, זה נשאר 2 גיגה בגלל ששני הכרטיסים עובדים על אותה הטקסטורה במקביל (תחשוב על הזיכרון של שני הכרטיסים כדיסקים קשיחים ב-RAID 1)

מארז, זה "לחיים" זה לא רכיב שמושפע טכנולוגית באופן ניכר (לפעמים קצת) ואם אתה אוהב אותו ומוכן לשלם יותר אז בסדר, שיתבשם לך.

ביומני פרוייקטים יש משתמש עם מערכת חדשה דנדשה ומארז מלפני 10 שנים, פשוט כי אז וגם היום זה מארז שמוצא חן בעינייו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על סראונד זה כבר משהו אחר.

אם יש לך את המקום - לך על זה. אני לא מתחרט על זה לרגע.

הייתי מנסה את להוציא את זה לפועל כבר עכשיו

אני אענה פה לשלושת התגובות זה יעמיס פחות על הדיון, ואני אסכם כמה דברים.

קודם כל תודה רבה לכולכם על העזרה שנתתם לי, אני אשמח לקבל אפילו עוד חוות דעת לפני הרגע של ההזמנה.

@arkadur עכשיו נתת לי רעיון להחליף את המסך הבודד לשלושה מסכים, לדעתך עדיף 3 של 21.5 או 1 של 23?

ועוד משהו אחת הסיבות שלא רציתי surround זה בגלל שזה רוצח כרטיסים, אני בקושי אקבל 50 עם זה, זאת הסיבה שרציתי להשאר עם FHD.

@Ymac יש לך את המפרט שלו בהישג יד?

@Roy.T זה נכון חלקית, אבל לא מדוייק, יש הרבה אתרים שיגידו סתם אבל גם כאלה כנים.

נכון שהוא יקר, ואני לא אומר לרגע שהוא לא OVERPRICE, אבל אני מעדיף להפסיד משהו אחר רק בשבילו, לא יודע למה, אני האידיוט פה כנראה, אבל אני נעול עליו, אלא אם כן תראה לי מארז אחר שיגרום לי לחזור בי, ואני אשמח לראות משהו שילהיב אותי יותר מ p820 באמת.

לגבי הכרטיסי מסך, אל תדאג גם surround וגם מסך יחיד, ה של שני 670 יחזיק גג עד אמצע 2014, לא מאמין שהם יחזיקו משחקים על מקסימום בשנת 2015 או סוף 2014, ואז כבר נחזור על הסיפור של הכרטיסים שוב, חח ואז נעשה את השיחה על שני הכרטיסים

שוב ב2014-2015 :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על סראונד זה כבר משהו אחר.

אם יש לך את המקום - לך על זה. אני לא מתחרט על זה לרגע.

הייתי מנסה את להוציא את זה לפועל כבר עכשיו

זה מול המקורי

[table][tr][td][table][tr][td]מעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Quad- i5 3570K 3.4Ghz 6MB Tray

כמות: 1

מחיר: ₪1147[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קירור למעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe MUGEN 3 REV B

מחיר: ₪207[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]לוח אם:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-Z77X-D3H

מחיר: ₪775[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מארז:[/td][/tr][/table][table][tr][td]NZXT Phantom 820 White

מחיר: ₪1380[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ספק כוח:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SeaSonic 750W SS-750HT Active PFC 120mm 4*SATA, 8-pin, PCI-E BULK

מחיר: ₪452[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]זיכרון:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CML8GX3M1A1600C9 CL9

כמות: 2

מחיר: ₪278[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate 1TB, 3.5", SATA3, Barracuda 7200.14

מחיר: ₪401[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SAMSUNG 830 128GB 2.5 - בקניית מחשב חדש

מחיר: ₪525[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כרטיס מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GTX670 2GB WIND FORCE 2

מחיר: ₪2171[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]LG E2241S-BN LED MONITOR!!!!!

כמות: 3

מחיר: ₪651[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הרכבה:[/td][/tr][/table][table][tr][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

מחיר: ₪0[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]המהרת מערכת מחשב:[/td][/tr][/table][table][tr][td]אני מעוניין בהמהרת המעבד

מחיר: ₪0

מחיר אחרי הנחה: 10,900 שח[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא ממליץ על המפרט שהוא ביקש:

3770K

אסוס M5F

דומינטור פלטינום 16 גיגה

600T של קורסאיר

680 של (יחיד!!)

120 גיגה של (קורסאיר..)

הרבה קורסאיר ואסוס, חלקים מדהימים ולא משתלמים, אני לא שונא אותך עד כדי כך שאני אתן לך לחשוב על לקנות את זה.

הילד הזה כל כך התעקש, הוא אמר שאבא שלו מרשה וזה מתנת בר מצווה. ואני כזה בהתחלה חשבתי שהוא לא רציני וסתם מתלהב, אבל מחר אני מקבל את החלקים :screwy:

סראונד של 21.5 זה מעשה מטופש לדעתי, תחסוך לעוד שני מסכי 23 ותחכה קצת, הם לא יברחו (גם כן העוצמה של הכרטיסים לא תברח)

עריכה

נראה מעולה, הספק אולי קצת גבולי אם אתה מתכנן OC גם למעבד וגם לכ.מסך.. בסטוק לוקח לפחות 600W במאמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא ממליץ על המפרט שהוא ביקש:

3770K

אסוס M5F

דומינטור פלטינום 16 גיגה

600T של קורסאיר

680 של (יחיד!!)

120 גיגה של (קורסאיר..)

הרבה קורסאיר ואסוס, חלקים מדהימים ולא משתלמים, אני לא שונא אותך עד כדי כך שאני אתן לך לחשוב על לקנות את זה.

הילד הזה כל כך התעקש, הוא אמר שאבא שלו מרשה וזה מתנת בר מצווה. ואני כזה בהתחלה חשבתי שהוא לא רציני וסתם מתלהב, אבל מחר אני מקבל את החלקים :screwy:

סראונד של 21.5 זה מעשה מטופש לדעתי, תחסוך לעוד שני מסכי 23 ותחכה קצת, הם לא יברחו (גם כן העוצמה של הכרטיסים לא תברח)

עריכה

נראה מעולה, הספק אולי קצת גבולי אם אתה מתכנן OC גם למעבד וגם לכ.מסך.. בסטוק לוקח לפחות 600W במאמץ

כן די צחקתי מהמפרט הזה..

לא מבין מה ההבדל, גם 21.5 וגם 23 רצים באותו רזולוציה של 1920X1080, הבדל מינימאלי של דחיסת פיקסלים זה הכל.

5760 רוחב לא נראה לי שאני אשים לב לאינץ' וחצי, בגדלים כאלה זה כלום (ככה אני חושב).

עריכה: לא עושה OC לכ.מ, רק למעבד ל 4.5GHZ.

750W יחזיק את ה עם המעבד בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב החלטתי לתת צ'אנס לשלישיית 23" ULTRASHARP, הבעיה היא שאין לי מקום לשלושה מסכים כאלה ב landscape, הם נכנסים רק במצב PIVOT, זה עלול לעשות לי בעיות אם אני אשתמש בשלושתם במצב הזה באופן קבוע? הכוונה ל portrait mode במקום landscape.

תודה :)

[table][tr][td][table][tr][td]מעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Quad- i5 3570K 3.4Ghz 6MB Tray

מחיר: ₪1147[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קירור למעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe MUGEN 3 REV B

מחיר: ₪207[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]לוח אם:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-Z77X-D3H

מחיר: ₪775[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מארז:[/td][/tr][/table][table][tr][td]NZXT Phantom 820 White

מחיר: ₪1380[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ספק כוח:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SeaSonic 750W SS-750HT Active PFC 120mm 4*SATA, 8-pin, PCI-E BULK

מחיר: ₪452[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]זיכרון:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CML8GX3M1A1600C9 CL9

מחיר: ₪278[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Seagate 1TB, 3.5", SATA3, Barracuda 7200.14

מחיר: ₪401[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SAMSUNG 830 128GB 2.5 - בקניית מחשב חדש

מחיר: ₪525[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כרטיס מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GTX670 2GB WIND FORCE 2

מחיר: ₪2171[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

כמות: 3

מחיר: ₪899[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]תוכנות:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Microsoft 8 Home Premium ENGLISH 64 BIT

מחיר: ₪411[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הרכבה:[/td][/tr][/table][table][tr][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

מחיר: ₪0[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]המהרת מערכת מחשב:[/td][/tr][/table][table][tr][td]אני מעוניין בהמהרת המעבד

מחיר: ₪0

סה"כ: 12,000 אחרי הנחה[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הדל (אחד.. :silly: ) אחלה מסך (אם תנבור קצת ב"מסכי מחשב" תראה שגם סבתא שלי קנתה כזה... :smile1: )

ואין בעיה לשים אותם בפורטריט, לדעתי זה מעצים את החוויה, כל עוד אתה לא צריך מרחב גדול (כמו בסימולטורים)

ברגע שאתה מקבל את המפלץ חובה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...