מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מזמין מחר מפרט (בעיקר משחקים) | 10K - עודכן 4.2.13

hardwell

Recommended Posts

אם למשהו יש חוות דעת על המפרט, אשמח לשמוע.

1. מעוניין עד 10K.

2. 500 גג.

2. משחקים

א+ב. תוכנות בסיסיות ומשחקים מהקלים ביותר ועד הכבדים ביותר, רוצה הכל על MAX.

ג. 1920X1080

3. מסך ומערכת הפעלה 8 RETAIL

4. צורב , לפי המפרט שאני רשמתי פה.

5. לא משנה.

6. OC ל 4.5GHZ

7. כן 8 RETAIL

8. TMS

בבקשה רק דבר אחר, אני מעוניין ב 670 GTX במיוחד בגלל המבצע שקיבלתי מקיריל, אז בבקשה לא להגיד לי שאין לי צורך בזה, זה הדבר היחיד שאני לא מתפשר עליו :)

הנה המפרט שאני מזמין מחר

[table][tr][td][table][tr][td]מעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Intel Quad- i5 3570K 3.4Ghz 6MB Tray

כמות: 1

מחיר: ₪1147[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קירור למעבד:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Scythe MUGEN 3 REV B

מחיר: ₪207[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]לוח אם:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GA-Z77X-D3H

מחיר: ₪775[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מארז:[/td][/tr][/table][table][tr][td]NZXT Phantom 820 White

מחיר: ₪1380[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]ספק כוח:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SeaSonic 750W SS-750HT Active PFC 120mm 4*SATA, 8-pin, PCI-E BULK

מחיר: ₪452[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]זיכרון:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Corsair 8Gb CML8GX3M1A1600C9 CL9

כמות: 2

מחיר: ₪278[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]WD 1TB Sata3 Caviar Blue 1TB Platter

מחיר: ₪414[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]קשיח למחשב שולחני:[/td][/tr][/table][table][tr][td]SAMSUNG 830 128GB 2.5 - בקניית מחשב חדש

מחיר: ₪525[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]כרטיס מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Gigabyte GTX670 2GB WIND FORCE 2

כמות: 2

מחיר: ₪2171[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]מסך:[/td][/tr][/table][table][tr][td]DELL DEL ULTRASHARP LED 23" U2312HM

מחיר: ₪899[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]תוכנות:[/td][/tr][/table][table][tr][td]Microsoft 8 Home Premium ENGLISH 64 BIT

מחיר: ₪411[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]הרכבה:[/td][/tr][/table][table][tr][td]הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

מחיר: ₪0[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][table][tr][td][table][tr][td]המהרת מערכת מחשב:[/td][/tr][/table][table][tr][td]אני מעוניין בהמהרת המעבד

מחיר: ₪0

סה"כ אחרי הנחה על הכרטיסי מסך - 10300 שח

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסך עדיף את הDELL.

הוא עם כל מיני פיצ'רים טובים.

למה לעזאזל אתה צריך 2 670 עם מסך FHD אחד??

הספק יספיק ל2 כרטיסים כאלו + OC? אני לא בטוח..

טוב שלא נסחפת עם המארז בלי סיבה.

וזה הזכרונות הכי יקרים שיכולת לקחת.. ._.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מומחה, אבל תהיה בטוח שהספק מספיק חזק,

ותבדוק אפשרות להגדיל מסך ל-24 הרי המסך יהיה המראה של המחשב שלך,

תחליף מארז מעט זול יותר, ושים את ההפרש על מסך 24 לפחות, זה הדגם השני של שדומה למה שהבאת במפרט.

בקיצור עם תקציב כזה אני הייתי מביא כרטיס מסך 680 אחד, ומגדיל מסך ל-24.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך עדיף את הDELL.

הוא עם כל מיני פיצ'רים טובים.

למה לעזאזל אתה צריך 2 670 עם מסך FHD אחד??

הספק יספיק ל2 כרטיסים כאלו + OC? אני לא בטוח..

טוב שלא נסחפת עם המארז בלי סיבה.

וזה הזכרונות הכי יקרים שיכולת לקחת.. ._.

כבר עדכנתי, בטעות שמתי .

צריך 2 כרטיסי 670 מכמה סיבות, אני מביא כל אחד ב 1770, ואני רוצה שהם יחזיקו לי זמן רב, הרבה יותר ממה שיחזיק 670 אחד.

אפילו עם 1920X1080 הוא נותן "רק" 60 FPS במשחקים שרצים על MAX (כמו BF3 ואני מניח שגם CRYSIS3), לא רוצה שאמצע שנת 2013 אני אצטרך להתפשר על הגדרות גרפיקה (יש לי טראומה מהמאקבוק פרו שלא יכל לסחוב משחקים בגלל ה 3000hd, אז אני רוצה ללכת לקיצון השני).

750W יספיק לשני הכרטיסים עם OC ועוד יישאר הרבה מעבר, כבר בדקתי באתר שבודק כמה מתח צריך.

חוץ מזה שאני לא מתכוון לעשות להם OC :)

הפאנטום 410 לא מספיק לי, יש הרבה דברים שאני רוצה שאין בו, הפילטרים, התאורה מאחורה מבפנים ומקדימה, המימדים, והרשימה לא נגמרת פה, אם תראה לי סיבה מספיק טובה להשאר עם ה 410 אני אקח אותה בשמחה, אבל פשוט לא מצאתי כזאת.

ואני לא מבין מה הבעיה איתם, 8GBX2 של לא מצאתי משהו זול מזה שלהם, לא מעוניין ב kingstone.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש של קרוסאייר ב220 ש"ח ולא בכמעט 300.

אתה יכול לקחת רק8GB, זה יספיק ואני לא מאמין שיהיה הבדל בין זה לבין ה16.

תמיד אתה יכול להוסיף..

ויש מארזים אחרים שהם לא של NXZT..

הבעיה שאני נעול על , ו- 410 לא משהו, וכן רק בגלל שמאוד רציתי את המארז הזה וחיכיתי לו הרבה מאוד זמן אני מעדיף לוותר על משהו אחר בשביל ה 820.

לגבי הזכרונות, בדקתי אבל אלה שאתה מדבר עליהם או שיש להם 1300MHZ או שהם CL11 או שהם שניהם, בדקתי גם קינגסטון והמצב שם עוד יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאתה יכול להביא 680 אחד, ואם בעתיד תרצה שדרוג פשוט תוסיף עוד אחד כשהמחיר שלו יירד, ותבדוק שהלוח יתמוך ב-.

קראתי שכרטיס מסך אחד יותר יציב מ-2 ביחד, אז זה בונוס, ותמיד תהיה לך אופציה לשדרג.

אל תתפשר על מסך פחות מ-24,

הזיכרונות שבחרת טובים מאוד.

אם אתה דלוק על המארז תיקח אותו אבל אל תוותר על דברים חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאתה יכול להביא 680 אחד, ואם בעתיד תרצה שדרוג פשוט תוסיף עוד אחד כשהמחיר שלו יירד, ותבדוק שהלוח יתמוך ב-.

1. 680 זה באמת בזבוז, בשביל 4-5FPS להוסיף 1000 שקל אין מצב שאני עושה את זה (1770 ל 670 כש 680 עולה 2700-2800 ככה)

2. חשבתי על זה, אבל אמרו שזה רעיון לא טוב, או שאני אקח מראש שניים או לוותר על . כבר לא יודע מה לעשות כל אחד מציע משהו אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קונים כרטיס כמו GTX680 אחד ומוסיפים עוד אחד בעתיד..

המפרט טוב, יקר בצורה מחרידה ביותר אבל טוב.

דעה אישית ממישהו שראה כמה מארזים בחייו- לשלם על מארז של מחיר כזה זה לא נורמלי. הוא יעשה את העבודה מן

הסתם, אבל אם אתה להוט להוציא כזה סכום אסטרונומי על מארז אתה לא מבין אילו אופציות יש ברשותך.. אתה יכול לקנות מארז...

לא אכפת לי שיקפצו פה אנשים מסויימים שיגידו שזה מארז מדהים, אני אישית לא מתלהב מ-, וחושב שחוץ מאיזה הברקה או

שנים שלהם עם שהצליחו יפה, הם רמה אחת או שניים מעל ריידמקס או מארזי צעצוע בסגנון לא יותר. המחיר המקסימלי

שהייתי משקיע במארז שלהם הוא 600 שקל בגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...