בחירות בארץ? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ?

JohnnyBravo

Recommended Posts

זה לגבי משכנתאות בלבד או חובות באופן כללי?

הלוואות Nonrecourse אפשר לקחת בכל מדינה, הכל עניין של מיקוח מול הבנק

בפועל בארץ רק חברות לוקחות כאלו הלוואות.

בארה"ב כל המשכנתאות (או רובן) הן כאלה

אני מניח שרוב (שאר) ההלוואות "הרגילות" הן לא כי בשביל הלוואה כזאת צריך נכס משועבד/ממושכן.

מה שכן, זה שנותנים 100% (או יותר) מימון על הלוואה כזאת זה באמת דבילי

אם זה באחוזים נמוכים יותר זה מפחית דרסטית את שיעור הדיפולטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שחושב להצביע למפלגת העבודה צריך לזכור שזאת המפלגה שתומכת בכל הוועדים הכי מרגיזים בארץ, עובדי חברת החשמל,עובדי הנמלים וכו'

איכשהו מצאתי את עצמי יושב מול הטלוויזיה אתמול ומסכים עם דבריו של יאיר לפיד, אם היה לי כח יכול להיות שהייתי מצביע לו, כמה הוא כבר יכול לחרבן את המדינה יותר ממה שהיא עכשיו?

כנראה אני אשחק באטלפילד במקום, עדיף לברוח מהמציאות במקום לנסות לשנות אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שביבי יבחר שוב, אף אחד לא מתאים להבחר חוץ ממנו:

יאיר לפיד - אין אפילו מה להסביר סתם מנסה לעשות משהו שהוא לא יכול (כן בטח להיות ראש ממשלה).

יחימוביץ - סוציאליסטית שתחזיר אותנו לעידן האבן וכמובן עם משבר כלכלי (רוסיה הייתה פעם סוציאליסטית והם נפלו). סוציאליזם לא עובד אף פעם.

למה ביבי?

-כלכלה יציבה.

-יודע איך לשמור על בטחון ישראל (ואלה שאומרים שהוא רק מאיים ולא תוקף באיראן אידיוטים).

-על ההסברה שלו כולם מסכימים (לדעתי הוא הנואם הכי טוב שיש בעולם כולו).

-היה איש צבא.

אתם לא באמת יכולים להשוות את זה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9F_%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95

למתחרים האחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ביבי?

-כלכלה יציבה.

-יודע איך לשמור על בטחון ישראל (ואלה שאומרים שהוא רק מאיים ולא תוקף באיראן אידיוטים).

-על ההסברה שלו כולם מסכימים (לדעתי הוא הנואם הכי טוב שיש בעולם כולו).

-היה איש צבא.

אתם לא באמת יכולים להשוות את זה:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%99%D7%9F_%D7%A0%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%94%D7%95

למתחרים האחרים.

ביבי רק מאיים.

היתרון היחיד שלו זה שהוא יודע לנאום.

זאת גם הסיבה שהוא ראש ממשלה. יותר מדי נופלים בפה שלו.

שינאם בתור שר החוץ. את ההחלטות במדינה שישאיר למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביבי רק מאיים.

וזה הדבר הכי שפוי שישראל יכולה לעשות בסוגיית הגרעין האיראני. המסר שעובר בין השורות הוא שישראל לא רוצה לתקוף באיראן אבל עלולה לעשות זאת אם היא תחשוב שאין לה ברירה, ולכן למדינות המערב כדאי לפעול בנושא הזה ולמנוע מאיראן להשיג גרעיני, אחרת כולם יחטפו.

סוג של "תחזיקו אותי", רק שאם לא יחזיקו אותנו אז לא רק אנחנו נחטוף, אלא גם ארה"ב ואירופה...

אגב, חיפשתי וחיפשתי ולא מצאתי את המצע של יאיר לפיד. What am I doing wrong?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי קל לבקר מבחוץ.

חוץ מזה שמצע צריך להיות לו. יש לו דעות לא? על סמך מה הוא הולך לפוליטיקה? מה השאיפות שלו? מה מפריע לו? מה ה"אני מאמין" שלו?

על סמך דעות דומות לשלו הוא צריך לגייס אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאצביע לעבודה בגלל האג'נדה הכלכלית והמדינית שלה, אני אסביר.

אציין רק דבר אחד שלגביו אין לי ספק, אם לא יקרה משהו דרסטי בחודשייים-שלושה הקרובים ביבי יבחר ברוב של כ10 מנדטים לעומת המפלגה הבאה בתור (ישראל ביתנו או העבודה).

א. לדעתי יבוא הוא הדבר הנוראי ביותר שקיים כל עוד קיים יצור מקומי מתחרה, למה אני אומר זאת? עד כה הוכח כי יבוא מעלה את המחירים "האמיתים"של הדברים. למה אני מתכוון באמיתים, היחס בין עלות המחיה בישראל לבין המשכורת היא הדבר הקריטי, כלומר כמה כסף נשאר לך בסוף, עובדתית שיבוא מעלה את המחירים. אם מישהו רוצה את ההסבר (ובאופן מפתיע הוא הגיוני לחלוטין) לכך אני אשמח לתת לו, רק תגידו.

ב. לדעתי חייבים להפטר מהפלסטינים כמה שיותר מהר. אין לי ספק שטילים על תל אביב יקרו, אך גם באותו האופן אין לי ספק שהם יקרו גם ללא התנתקות 2. אני רוצה להבהיר אני שונא את הפלסטינים ורוצה מינימום מהם במדינה שלי, אבל מכיר בעובדה שאני לא יכול לבצע להם טרנספר או רצח עם.

ג. חייבים להחזיר את כלכלה סוציאלית, כזו שתממן את מי שאני מאמין כמשפחה הישראלית האמיתית - שני הורים, שלושה - ארבעה ילדים.

כלומר המימון מהמדינה יקטן או יגדל כך שהיחס בין ההוצאה של המשפחה פר ילד יהיה מיטבי כאשר למשפחה שלושה - ארבעה ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר כלכלה סוציאליסטית, I do not think it means what you think it means.

א) יבוא חיוני לתחרות בריאה וטוב לצרכן. בענפים בהם אין יבוא, הצרכן הישראלי משלם מחירים גבוהים בסדר גודל לעומת חו"ל. עובדתית, יבוא מוריד מחירים - אחרת לא היה טעם במכסות ייבוא ומכסי מגן.

ב) העבודה לעולם לא תצליח להגיע להסדר מדיני עם הפלשתינים. בטח לא בהרכב הנוכחי שלה.

ג) צר לי אך אינני רואה שום סיבה שהמדינה תעודד ילודה כאשר להורים אין יכולת לתמוך בילדים כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

אבל אני יכול למלא את זה בשבילו.

10 הנקודות במצע של "יש עתיד" - בראשות יאיר לפיד

1. אני יפה

2. אני נגד ביבי.

3. חייבים להוזיל את הדיור.

4. חייבים לעלות את המיסים. (אבל לא לטייקונים, לא לעשירים כמוני, לא למעמד הבינים, ולא לעניים)

5. חייבים לספק עוד שירותי רווחה לכולם. (איפה הכסף ?)

6. אני יפה. (כן, אמרתי את זה כבר, אבל אני ממש יפה)

7. חייבים להוזיל את המחייה. (אבל לא לפגוע בקרטלים של חברים שלי)

8. לכולם. (אותיות קטנות: ראש המפלגה שומר את הזכות להסיר תגובות נגדו ו/או נגד הבלורית שלו)

9. לא רק חילונים צריכים לסכן את חייהם עבור המדינה. לכן אני בעד שירות צבאי שווה לכולם. (חוץ מלערבים, מי שעושה שירות לאומי, ג'ובניקים, ומי שאני זקוק לו להרכבת קואליציה)

10. יש לעלות את אחוז החסימה, כדי לבטל את המפלגות הקטנות. (אופס, איך זה השתרבב לכאן. אמרתי את זה ב 2006, לפני שחשבתי לרוץ לפוליטיקה. היום אני נגד)

10. לחסרי תואר ראשון: רכישת תואר שני במחיר בר השגה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...