בחירות בארץ? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירות בארץ?

JohnnyBravo

Recommended Posts

• תגובות 389
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז עדיף שתצביע ליכוד או אחת המפלגות הגדולות - אם כבר ממשלה חדשה, שתהיה מספיק חזקה בשביל שלא תצטרך מפלגות קטנות.

אתה לא רוצה שוב ממשלה ענקית עם מפלגות קטנות שיסחטו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשתף אתכם בדילמה שלי, ותגידו אם יש בזה משהו או שלא (ואז לא מצביע בכלל).

אני ימני עם כל המשתמע מכך מבחינת שטח הארץ, פלסטינים, ומדיניות חוץ.

אני גם רוצה לראות עצמי כחברתי, ואת זה אין בליכוד הצולע בראשות ביבי, או אצל הדתיים שדואגים לציבור שלהם בלבד.

במצב הנוכחי, לא יהיה הסכם שלום, לא יהיה פינוי שטחים, או כל דבר שהשמאל חולם עליו בלילה.

גם המסתננים תקועים פה, למרות הממשלה הסו-קולד ימנית.

יחימוביץ', שלא נראית לי מי יודע מה חברתית, היא עדיין עדיפה בעניין הזה משאר הקשקשנים בליכוד, בקדימה או ממה שישאר ממנה בבחירות.

אז חשבתי אולי להצביע לה בקטע החברתי בלבד. שתקבל את הכוח ונראה אם תעבור מדיבורים למעשים.

את הקטע המדיני אני אשאיר בצד, כי גם ככה אין מי שיעשה צעד שמנוגד לדעתי.

ואם כן יש כזה, ביבי בהחלט מאלה שמסוגלים לכך. אז ימני כמוהו מסוכן יותר מיחימוביץ'.

אז, אם שמים את הקטע המדיני בצד, וחושבים חברתית נטו, הגיוני לשים פתק לשלי?

או שזאת תהיה מערכת הבחירות השניה שלא אצביע בה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגיד לך מה- פוליטיקאים בארץ לא יודעים להבדיל בין שמאל מדיני לשמאל חברתי-כלכלי. כנ"ל ימין (יתכן שפעם עשו את ההבדלה הזו יותר טוב, לא מתיימר לשפוט). זאת אומרת שאם תבחר במפלגה "ימנית" אתה עלול לקבל מדיניות כלכלית מחורבנת, ואם תבחר במפלגה "שמאלנית" אתה עלול להתקע עם ממשלה שעושה שטויות אידיוטיות ברמה המדינית.

לי אישית יחימוביץ' נראית כמו בחירה לא רעה- היא לא אדם טיפש ויש לה ראש על הכתפיים... השאלה היא איך האגו שלה ::)

גם פתק לבן זה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז, אם שמים את הקטע המדיני בצד, וחושבים חברתית נטו, הגיוני לשים פתק לשלי?

או שזאת תהיה מערכת הבחירות השניה שלא אצביע בה?!

על הנייר, כן, כל דבר זה הגיוני. אין לפסול אוטומטית אף אחד...

מבחינה מדינית לפי דבריה, אין לי בעיה איתה, ואני ימני. דווקא מבחינה כלכלית אני לא מתלהב, בעקבות מספר שטויות פופוליסטיות שהיא אמרה.

אבל בכלל מי יודע אם יהיו בחירות לפני מועדן. אם לסמוך על העיתונות, היו צריכים להיות כבר 4 פעמים בחירות.

גם פתק לבן זה טוב.

פתק לבן זה כמו לא ללכת להצביע בכלל. ביזבוז זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אישית יחימוביץ' נראית כמו בחירה לא רעה- היא לא אדם טיפש ויש לה ראש על הכתפיים... השאלה היא איך האגו שלה ::)

המילה "לא" השתרבבה בטעות כמה פעמים להודעה שלך... יחימוביץ' היא בחירה מאוד רעה.

אתה מדבר על מי שתומכת במונופולים, שמתנגדת לתחרות, שחושבת שצריך לאסור ייבוא, שתומכת בטייקונים כל עוד הם משלמים משכורות גבוהות לעובדיהם, שמתנגדת להוזלות מחירים, שחושבת שעדיף להיות מובטל מעובד בשכר נמוך.

מה לעזאזל לא טיפשי כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינית היא לא מהווה איום מבחינת יכולת לביצוע הסכם או פינוי.

והערות פופוליסטיות זה מה שמושך את העין.

בתוך התפקיד זה אחרת.

כמו שביבי קשקש על תקיפה אירנית ועוד... והיום הוא בעיקר מתמרן מהמשרד לכסא במליאה.

אני עדיין אחכה לראות מה היא תכריז שבכוונתה לבצע חברתית.

אני מצפה להצהרות על רפורמות בביטוח לאומי ועמידר, וסל מוצרים בסיסי בפיקוח.

כמובן שהצהרות לחוד ומציאות לחוד, אבל לפחות נדע במה היא נכשלת אחרי שתיבחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילה "לא" השתרבבה בטעות כמה פעמים להודעה שלך... יחימוביץ' היא בחירה מאוד רעה.

אתה מדבר על מי שתומכת במונופולים, שמתנגדת לתחרות, שחושבת שצריך לאסור ייבוא, שתומכת בטייקונים כל עוד הם משלמים משכורות גבוהות לעובדיהם, שמתנגדת להוזלות מחירים, שחושבת שעדיף להיות מובטל מעובד בשכר נמוך.

מה לעזאזל לא טיפשי כאן?

תראה, ביבי הוא לא בחירה טובה. לפני 3 שנים כל שאר האופציות היו פשוט גרועות יותר.

עכשיו, אתה שוכח דבר אחד בקשר ליחימוביץ'- היא פוליטיקאית. דיבורים לחוד ומעשים לחוד. להגיד עליה שהיא אדם טיפש זו טעות, גם אם היא מתנהגת ככזו (אהוד ברק למשל- תאמין לי שהוא לא טיפש, למרות שהוא מתנהג ככה למראית עין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...