** חשבתם שבזק תשב בשקט? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** חשבתם שבזק תשב בשקט?

Cheif

Recommended Posts

"בזק" מתחילה לקדם "סטנדרט מהירות חדש" של 20MB - כמובן רק ללקוחות NGN.

כל לקוח קיים של יכול לעבור לחבילת תשתית של 20M למשך שנה ללא תשלום נוסף.

המבצע עד 5/3/2012 או עד גמר המלאי של 5,000 חבילות שדרוג.

כל הפרטים בתקנון -- http://www.bezeq.co.il/Internet/Documents/20mbs.pdf

המבצע מלווה בסרטון משעשע בו גידי גוב משחק שני תפקידים -

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יפה.

התקשרתי לברר, המבצע לא תקף ללקוחות שקיבלו חבילה מוזלת מקשרי לקוחות.

GG :xyxthumbs:

אני נמצא בחבילה מוזלת, ויותר מכך - הקו שלי בהקפאה כרגע.

הציעו לי עכשיו 20 מגה ב80 ש"ח + 25 ש"ח קו קל = 105 ש"ח כולל מע"מ.

יש קאץ' אחד מבחינתי, צריך ראוטר של = עלות של 19.90 (חיוב-זיכוי) למשך שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה איזה ראוטר הם נותנים, כי אם זה הNETGEAR אז ממש לא כדאי ממה שקראתי פה בפורום לקחת אותו. השאלה אם אתה כבר לקוח וגם ככה משלם תמחיר הזה, איך תגרום להם להתחייב שייתנו לך את הD-LINK...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון טוב, הכי גרוע מבטלים תעיסקה...

פשוט חשבתי שאם הם שולחים טכנאי שמביא לך את זה הביתה זה סיפור אבל ככה אם עדיין לא לקחת את הראוטר ואוספים לבד אז יותר פשוט.

תודה :xyxthumbs: .

עכשיו רק צריך לבדוק שיש באמת באזור אצלי תמיכה ב20 מגה (אוופס) וכמה בבינ"ל לוקחים על 20 מגה, באמת המחיר הוא 70 ש"ח כמו שרשום בזאפ,כמהזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע בראוטר זה שאי אפשר לעזוב אותם בשנתיים הקרובות בלי להיתקע עם תשלום של 20 ש"ח לחודש על ראוטר שאני בכלל לא צריך..

ואם כבר ראוטר, אפשר להגדיר אותו שיתפקד רק כמודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ALPHA, דווקא לפני שנה וחצי בערך שהחלפתי ל2650 שלחו לי הביתה "טכנאי" (הוא לא ידע אפילו איך מקישים כתובת בEXPLORER :facepalm: )

שהביא לי את הראוטר וביצע את ההתקנה. אולי זה היה אבל בגלל שהיו לי בעיות עם הראוטר הקודם, למרות שלא זכור לי שהוא ביצע איזשהם בדיקות.

בכל מקרה נדבר איתם בקרוב ונקווה לטוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק הרבה משחקי רשת בזמן האחרון אז אולי כדי לבדוק את הוט כי יקרנים פחד. מישהו בעבודה שלי אמר שיש לו יס בטלויזיה וכל היתר בהוט והוא חושב להחליף כדי לחסוך ים של כסף.

אגב לקחתי הזדמנות לכתוב את חוות דעתי על בyoutube . כנראה שיהיה לצוות הPR שלהם קצת עבודה. מעניין כמה זמן יקח להם למחוק את התגובה שלי או לבטל אפשרות תגובה.

לי יש עכשיו 20 מגה אז מה זה אומר בשבילי אני אשלם את אותו מחיר? אני רוצה שיורידו לי את המחיר למחיר של לקוח חדש היום באמת אני אתקשר לעשות להם קצת תשאול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום התקשרתי,

קיבלתי בסופו של דבר 29.9 לספק(בזב"ל) + 15 לחבילת גיימר(סה"כ ספק - 45 ש"ח) ו80 לתשתית(בזק 20 מגהביט)

כאשר יש אפשרות לבטל את הגיימר ולקבל את זה בסה"כ ב110 שקל לחודש ולא 125..

מה שכן אני מאוד מרוצה מהחיבור לכן אין לי תלונות וגם 20 זה מעל ומעבר כל עוד הוא איכותי.

אין להם במלאי כמעט את הDLINK לכן יש למהר.. אני הסתפקתי באחד מחודש(נראה כמו חדש ועם שנה אחריות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה!

בזב"ל התעקשו היום על 45 שח ל 15MB , ובסוף סיכמנו על 10MB ב 29.90 שח ספק (תשתית 15MB במחיר הקודם 49שח).

מהירות של 12MB לא רלבנטית אצל בזב"ל לתשתית .

הם טוענים שזה אוטומטית יוגדר אצלם כתשתית HOT ואז כמובן אין עבודה אין גלישה המסך שחור והלך הכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...