נמאס לי מהחרדים! - עמוד 32 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

לא מפריע לי מסורת יהודית.

מפריע לי מסורת יהודית שמונעת ממני צרכים בסיסיים וחופש לחיות חיים מלאים.

שלא כמו הדתיים אני לא מתעסק עם במה אחרים עושים בחייהם.

אני מתעסק במה אני רוצה לעשות בחיי.

אני רוצה לאפשר לי לעשות יותר, ולא למנוע מאחרים כדי שיעשו פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אוקי, נחזור על 3 העקרונות הבסיסיים שאמורים להיות קיימים במדינה הזאת אבל אין אותם

1. חופש הדת

ההגדרה מדברת על "דת" כל דת... לא אורתודוכסית לא יהודית... המצב היום הוא לא כזה, קבוצות דתיות שונות נרדפות על ידי היהדות המרכזית (נסו יהודי משחיים ותגלו מה זה לינץ יהודי) בנוסף הקבוצות לא מקבלות את אותם הזכויות שיש לקבוצה היהודית הראשית

2. החופש מדת

אדם לא מאמין לא יכול להיפטר מהדת... הקבורה דתית, החתונה דתית.... תבינו שבארץ יש אנשים שלא יכולים להתחתן בצורה חוקית בגלל הדת

3. איש באמונתו יחיה

העיקרון הבסיסי מכולם, העובדה שאני מאמין במשהו לא אמורה להפריעה למישהו אחר כל עוד אני לא מנסה לדחוף לו את זה לתוך הגרון (צורת דיבור)

בפועל אנשים כופים את הדת שלהם על אחרים, אצלי בעיר נפתח מועדון חדש ביציאה מהעיר... חס ושלום הוא פותח גם בסופש.

הוא כבר חטף כמה "מחאות" קטנות של דתיים מול העסק וכמה מכתבים נחמדים מהם שמסבירים לו א ב ג

כל עוד 3 העקרונות האלו לא קימים בפועל תמיד יהיה בלגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם שנוי במחלוקת אבל מדינת מוגדרת כמדינה יהודית דמוקרטית.

חוקים שבסיסם "דתיים" ועם אופי יהודי מעוגנים בחוק. אין עוררין על המחלוקת הגדולה שקיימת בפירוש אופייה היהודי של המדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. איש באמונתו יחיה

העיקרון הבסיסי מכולם, העובדה שאני מאמין במשהו לא אמורה להפריעה למישהו אחר כל עוד אני לא מנסה לדחוף לו את זה לתוך הגרון (צורת דיבור)

בפועל אנשים כופים את הדת שלהם על אחרים, אצלי בעיר נפתח מועדון חדש ביציאה מהעיר... חס ושלום הוא פותח גם בסופש.

הוא כבר חטף כמה "מחאות" קטנות של דתיים מול העסק וכמה מכתבים נחמדים מהם שמסבירים לו א ב ג

עכשיו סוף סוף אני מבין את הכוונה האמיתית מאחורי הגישה היהודית הצדקנית: "שלך שלך, שלי שלך".

יש לי יש לי יש לי...

איש באמונתו יחיה?

לא!!!

איש באמונתי! יחיה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוקים "דתיים" מעוגנים בחוק זה מצב די מצחיק

אחד המצבים הכי פשוטים להדגמה עד כמה זה לא נחוץ הוא יום כיפור... אין חוק "יום כיפור" אנשים פשוט נצמדים למסורת

זה רק מראה שגם ללא כפיה של חוק אפשר להעביר בשלום חג בסדר גודל הזה

המצב הבעיתי הוא שחוקים אחרים כופים אותנו ואת מערכת החוק הקיימת בישראל תחת בתי הדין הרבניים והמערכת הדתית

אתה הופך ליהודי דרך המערכת, אתה מתחתן דרך המערכת ואתה נקבר דרכה

מבחינתי זה ביזיון שיש אנשים שלא יכולים להתחתן בצורה שבא להם במדינה במיוחד שאין אפשרות לחתונה אזרחית (עזבו שידועים בציבור שקול לנשואים)

מבחינתי זה ביזיון שכשאתה מת חברת קדישא עושקת את המשפחה שלך (למרות שעל פי חוק קבורה אמורה להיות חינם)

מבחינתי זה ביזיון שגם המערכת הדתית לפעמים יורה לעצמה כדור בראש עם הנושא של הגיור (מקרים בהם פתאום רב מסויים לא נחשב מתאים והגיורים שהו עשה מוטלים בספק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוסי עם שרירים ומסתובב עם אקדח בקוטר של תותח (מאבטח) ודואג לייחצן אותו בכל אירוע אז סביר להניח שלא יזרקו עלי אבנים :)

למרות שבדיעבד אם אני אעבור בשכונה דתית סביר להניח שיעשו בי לינץ' גם אם אהיה עם טנק...

ביום כיפור האחרון זה היה משעשע ערבים נסעו לשכונות דתיות הדליקו ואז כשיצאו עליהם ברחו (ראיתי את זה מהחלון)

לא שאני מצדיק את מה שהם עשו אבל כל המשחק של חתול ועכבר היה משעשע

אגב אף פעם לא הבנתי למה אסור לנסוע במכונית אבל מותר לנסוע באופניים, מה בדיוק ההבדל בין השניים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי דתיים (מעל גיל 13) נוסעים על אופניים בשבת או ביום כיפור. לגבי סלע - מזלך שלא קיבלת. סלע אמנם גם אני מעולם לא קיבלתי, אבל מטאטא ובלון מים דווקא כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יום כיפור אני מעביר בבית מול המחשב בלשחק "מצא את החוטא" או לומד..

אין לי כל כך עניין בלהרוס את הרכב ועל אופניים אני לא יודע לרכב (יותר נכון אני יודע אבל לא משהו בזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...