נמאס לי מהחרדים! - עמוד 31 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

רוב העסקים שפותחים בשבת עושים זאת בלי אישור וכנגד החוק, וחוטפים על זה קנסות.

מישהו מאפשר לי להתחתן כגוי ?

מה זאת החוצפה הזאת לעשות ממני קניין מהיום שנולדתי לכל החיים.

אני לא שייך לאף אחד.

ובטח לא רוצה להיות שייך לרבנות.

למה לגוי במדינת יש יותר זכויות ממני ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איפה אתם רואים כפייה דתית??? יש רק כפייה חילונית במדינה, אנחנו כופים עליהם לכפות עלינו, הרי אם כולנו היינו מקיימים מצוות אז לא הייתה כפייה, זה אנחנו אשמים איך אתם לא רואים את זה. הם שומרים עלינו, עושים לנו טובה, זה אינטרס שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים לנו טובות?

אז שיעשו לי טובה ענקית ויתפגרו.

לא ביקשתי מאף טפיל סרטני דתי להתפלל לשלומי מה שכן לא יזיק שאותו טפיל דתי יעבוד ואולי רק אולי יתגייס לצה"ל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ברור לי, הכי טוב לעבוד בשבת, 150%...

ככה אני יכול לנוח כל השבוע בזמן שהיהודים עובדים, ורצויי שיעבדו (העבודה משחררת לא? :))...

קיצר, צא ולמד... מילת המפתח היא למד (ולאו דווקא תלמוד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עושים לנו טובות?

אז שיעשו לי טובה ענקית ויתפגרו.

לא ביקשתי מאף טפיל סרטני דתי להתפלל לשלומי מה שכן לא יזיק שאותו טפיל דתי יעבוד ואולי רק אולי יתגייס לצה"ל..

אני לדוגמא, שרתתי 3 שנים מלאות תודה רבה חתיכת ע"ר דביל...

ואל תטרח להגיב ספציפית, אני כבר לא מקבל יידוע על תגובות, כן כן, תגידו מה שתרצו- אבל כולנו נסכים שכלום לא יצא מהויכוחים פה...

חבל על האנרגיות. השליליות והחיוביות.

שבת שלום

ולמי שמעוניין- יום-שאחרי-שישי מוצלח. אולי יום אחד כולנו נבין מה הנכון ומה לאבדון.... בהצלחה FIN

אני ברור לי, הכי טוב לעבוד בשבת, 150%...

ככה אני יכול לנוח כל השבוע בזמן שהיהודים עובדים, ורצויי שיעבדו (העבודה משחררת לא? :))...

:yelclap: :yelclap: כל הכבוד לך!! עכשיו אתה מרוצה מעצמך? בהצלחה גם לך :s07:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרב דואג ליהודים ככלל, לא רק לאלה שאתה קורא "דתיים"...

הרב אומר לשמור שבת, הרב אומר לאכול כשר... התורה אומרת שכולם ערבים זה לזה, ואחראים לגורל העם ככלל, ולא כל אחד לעצמו...

נו אז? מישהו בא לשבור לך את הטלביזיה, לנתק לך את האינטרנט, להפריד לך את הכלים והסכו"ם לחלבי-בשרי, ולזרוק לך לפח את הבגדים הלא צנועים? מה הקשר לזה שאמר להציל כמה שיותר- הוא דואג לכולם- אבל אף אחד לא בא אליך לבית לכפות עליך כלום

זה שיש תנועה ברחוב בשבת, או חנויות פתוחות, או מקומות לא כשרים- זה לא מפריע וכואב למי ששומר כשרות ושבת? זה לא פוגע? זה פוגע- אבל אני לא בא ושורף הכל ומכריח אנשים- וגם הרב לא... מנסים לשכנע במילים, מנסים להסביר, ונלחמים על מה שאפשר- אבל לא כופים עליך...

תאמין לי- בתור אחד שמשתדל לשמור שבת וכשרות ועוד- יש יותר "דברים חילוניים" שנכפים על אנשים דתיים, מאשר "מגבלות דתיות" שכפויות על חילוניים.

למה הרב דואג לי ולאמא שלי ולא לאבא שלא יהודי? מה - הוא לא בנאדם?

אף אחד לא בא אלי הביתה לשבור לי דברים. אבל אני גם לא בא לדתיים הביתה כדי להדליק להם את הטלוויזיה או להראות להם מרפקים.

מה מפריע לדתי שהחנות פתוחה? מישהו מכריח אותם להיכנס לחנויות אלה?

מה בנוגע לאנשים שלא מספיקים לקנות מצרכים (אני לא מדבר כבר על בגדים ודברים לפנאי, אלא על אוכל שזה מצרך בסיסי) - וקונים את זה בשבת, כי עובדים כל ימי השבוע (כולל ימי שישי)? לדתיים לא אכפת. כי הם הרי לא עובדים, ויש להם את כל הזמן שבעולם כדי לקנות בימים רגילים.

וגם אם יותר מדי דברים נכפים על דתיים, זה בסדר. אני וכל החילוניים האחרים משלמים עליהם. מצד שני, מה הם עושים עבורינו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הטעם לחיות במדינה יהודית בלי מסורת יהודית. זו המסורת שלכם, לכל הרוחות. שורשים שלכם. מתכחשים לשורשים שלכם? לבריאות. אבל מה לעשות שרוב הציבור בישראל שומר מסורת במידה זו או אחרת וכן יש אנשים שמפריע להם שיש עסקים עובדים בשבת. נכון אף אחד לא כופה עלי להיכנס לחנות בשבת או לנסוע באוטובוס בשבת, אבל עצם העובדה שיש פעילות בשבת זה עלבון.

וודאי שיש כפיה דתית.

אין לי בשבת.

אין לי מסעדה פתוחה ליד הבית בשבת.

המדינה לא נותנת לנו להירשם כנשואים ללא התערבות הרבנות בציציות יהודותינו ומנהגינו וחדירה לפרטיותינו.

כנופיות כשרות השתלטו על השוק ומעלים את המחירים כעלוקות על צלחתי.

טרגדיה. איך אתה חי?! איך אתה חי?! אני אחפש דוס עם כינור. שמעתי חרדים יודעים לנגן טוב. לפחות יש תועלת כלשהי מפרזיטים עם אף גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אף אחד לא כופה עלי להיכנס לחנות בשבת או לנסוע באוטובוס בשבת, אבל עצם העובדה שיש פעילות בשבת זה עלבון.

באותה מידה בדיוק אני יכול להגיד שלראות בניין שקיים במיוחד לסגידה לישות על טבעית כלשהי זה עלבון (לאינטליגנציה). אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה נראה לך שאני שואל אותך איפה לחיות למשל? כי אני לא...

זה היופי בעולם חופשי, אני יכול לגור איפה שבא לי ואתה לא יכול לומר לי כלום, מה שכן אתה חייב לכבד את החופש שלי לפתוח בשבת...

אם זה שיש לי חופש לעשות מה שבא לי עושה לך רע, אתה תמיד יכול להגר לצפון קוריאה...

פה צריך להפריד בין דת למדינה, אתה רוצה להאמין יותר? לשמור מסורת? אשריך, תן לי לחיות איך שאני מאמין.

מפריע לך שפתוח בשבת? יש לך בעיה? לך לפסיכולוג... פה זה לא המקום לטיפול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב27, אם הגדרתה של המדינה כדמוקרטית לא מתאימה לך, אתה הוא זה שמוזמן להגר או להקים מדינה משלך. יהודית המדינה גם ככה:

- יום המנוחה השבועי הרשמי הוא שבת.

- החגים הלאומיים הם חגי .

- כל יהודי יכול להנשא, להתגרש ולהקבר כדת וכדין.

- לכל יהודי זמין כשר הן בסופרים והן במסעדות.

- השפה הרשמית היא עברית.

- תנ"ך הוא מקצוע לימוד חובה.

- בתי כנסת יש בכל עיר (שאינה ערבית), בכל שכונה.

אם כל זה לא מספיק לך בשביל "להרגיש בבית", אתה מוזמן כאמור למצוא לך מדינה אחרת, שהוקמה ע"י דתיים\חרדים לשמש רק דתיים\חרדים. אופס, אין כזו.

ואגב, אם הייתי רוצה להגר למדינה "אתאיסטית", יש מספיק מדינות בעולם המערבי בהן יש איזשהו ממסד דתי, אלא שהוא לא נוגע לאף תושב בניגוד לרצונו. לא אכפת לי שיהיה ממסד דתי, ולא אכפת לי אפילו שחצי משכני יהיו אנשים מאמינים, כל עוד הם עוזבים אותי בשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב27, אם הגדרתה של המדינה כדמוקרטית לא מתאימה לך, אתה הוא זה שמוזמן להגר או להקים מדינה משלך. יהודית המדינה גם ככה:

- יום המנוחה השבועי הרשמי הוא שבת.

- החגים הלאומיים הם חגי .

- כל יהודי יכול להנשא, להתגרש ולהקבר כדת וכדין.

- לכל יהודי זמין מזון כשר הן בסופרים והן במסעדות.

- השפה הרשמית היא עברית.

- תנ"ך הוא מקצוע לימוד חובה.

- בתי כנסת יש בכל עיר (שאינה ערבית), בכל שכונה.

אם כל זה לא מספיק לך בשביל "להרגיש בבית", אתה מוזמן כאמור למצוא לך מדינה אחרת, שהוקמה ע"י דתיים\חרדים לשמש רק דתיים\חרדים. אופס, אין כזו.

ואגב, אם הייתי רוצה להגר למדינה "אתאיסטית", יש מספיק מדינות בעולם המערבי בהן יש איזשהו ממסד דתי, אלא שהוא לא נוגע לאף תושב בניגוד לרצונו. לא אכפת לי שיהיה ממסד דתי, ולא אכפת לי אפילו שחצי משכני יהיו אנשים מאמינים, כל עוד הם עוזבים אותי בשקט.

לי זה מספיק להרגיש בבית. מסתבר שאתם לא מרוצים. שבת יום מנוחה שבועי - כפייה דתית. חגים לאומיים חגי - כפייה דתית. תנ"ך מקצוע לימוד חובה - כפייה דתית. בתי כנסת בכל עיר - מבנה מעליב את האינטליגנציה. מילים שלכם, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתי כנסת בכל עיר - מבנה מעליב את האינטליגנציה. מילים שלכם, לא?

זה מעליב אותי, אבל אני ממש לא דורש שהם ייסגרו או ישתנו בצורה כלשהי. מצד שני, חילול שבת בפומבי מעליב אותך, ואתה דורש שהוא ייפסק. מבין את ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...