נמאס לי מהחרדים! - עמוד 27 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מעניין מה אנשים אמרו על הילד הדרוזי ששרף את הכרמל.

ערבי חמוד?

וחוץ מזה, מה זה רלוונטי בכלל? שנזכיר שוב מה כתוב על גויים במקורות שונים ביהדות?

אנחנו דנים פה בנושא החרדים והתעלולים שלהם, מה זה בכלל קשור לאנטישמיות?

מה זה בכלל קשור לשריפת יערות בצ'ילה?

כלומר, אני מבין את הטקטיקה שלך לשנות נושא למשהו אחר, כי אין לך מה להגיד על שאר הטענות.

אבל עדיין, קצת פחות זילזול באינטלגנציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שאנחנו מממנים אותם בהרבה דרכים עקיפות

היצרנים מנסים לרכב על כל העולמות האפשריים

מעבר לרבנות הראשית שזה בסדר לגבי מוצרים כשרים הם מכניסים גם כשרויות בד"צ

מתוך מחשבה שהחילונים ממש לא איכפת להם וככה אפשר לתפוס עוד לקוחות חרדים

הבעיה של כל הכשרויות המהודרות זה שהם עולות הרבה כסף שמצד אחד מגולגל על הצרכן התמים ומהצד השני מעשיר את קופת החרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר קטע מצחיק שקרה לי בסופר לפני כמה שנים.

גרתי ברחוב ראשי שמצידו האחד רמת גן ומצידו השני בני ברק, והיה סופר לא רחוק משם באחד מרחובות בני ברק.

יש להם בסוף הסופר בריכת דגים קטנה.

ושמעתי אישה חרדית שואלת אם יש לקרפיון הכשר.

זה דג חי!!! גברת.

מה את רוצה שהרב יגיע לבדוק אם יש לקרפיון קשקשים ?

יהודים בכל העולם קנו דגים שטפו וניקו אותם ובישלו אותם בכל הדורות מאז שחר ההיסטוריה.

ומעולם לא היתה לאף אחד בעיה עם זה.

אתם מבינים, לאישה אין שכל.

היא לא צריכה שכל.

בעלה מחזיק במעט שכל במשפחה, וגם שלו לא מספיק ליותר מיצירת חרדות אצלו ואצל אישתו, וניסוח שאלות לרב כדי שיאמר לו איך להרגיע את אותם חרדות וליצור חרדות חדשות.

הרבה שנים אחר כך ב2011, אני עושה קניות אצל רמי לוי ליד קניון אילון, והולך למדף השימורים לקנות טונה במים.

בדיוק במקום שהטונה נמצאת עומדים חרדי שמן ואישתו האנורקטית, זוג צעיר וטרי, ונראה שמתלבטים איזה טונה לקחת כשאישתו במצב שאלה פתוחה וכנועה מחכה להוראת השליט החכם.

אז לקחתי טונה עם מים ואמרתי "הכי טוב טונה עם מים", מי צריך את כל השמן הזה, זה לא בריא.

ואמרתי את זה בכזה ביטחון, שאותה האישה המפוחדת פחד מוות מכל דבר שזז נכנסה לטראנס היפנוטי ולקחה את הטונה שהראתי להם תוך כדי המשפט מהידיים שלי, ובאמצע הפעולה נחלשה ידה מהבילבול והפחד והקופסה נפלה על הריצפה.

ועברה לי בראש המחשבה אלוהים ישמור, מה הם עשו לה שהיא כל כך מפוחדת.

רחמים על הנשים בחברה החרדית.

לא כולם, אבל הרבה מהם סובלות מעריצות והשפלה, ואינן יכולות לצבור כוח כנגד שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מסיפור הטונה שלמעלה, לא קרתי את כל השרשור הארוך הזה (מן הסתם :screwy: ). אני מניח שבאתר הזה יש אנשים חכמים לרוב..שימו לב שאתה לא נופלים למעגל שנאה שמבוסס על דיסאינפורמציה שנותנת פנים של ציבור שלם על סמך מיעוט סורר. אני לא אדם דתי ולא חילוני (בקיצור מסורתי) וכואב לי לראות את שנאת האחים המתהווה בזמן האחרון. אותם חרדים קיצוניים אינם פועלים בדרכי תורה ומתנהגים בצורה לא אנושית, אך הם מיעוט בציבור רחב ואל לנו לחשוב שכל מי שהוא דתי הוא כזה או כל מי שהוא חרדי הוא כזה...אותם קיצוניים גורמים לשנאת היהדות בגלל המעשים שלהם, אבל אל תשנאו את הדת בגלל קומץ "דתיים"! בכל ציבור יש טובים יותר ופחות וכותרת כמו "נמאס לי מהחרדים" נופלת בדיוק לפח הדיסאינפורמציה על כלל ציבור החרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) רוני אני מבקש לא להביא לינקים לאתרים שמאלנים, אני לא מאמין למילה ממה שרשום שם ומסרב להכנס לכתובת הללו

ב) אבא שלי רופא ולא ממזן אני זוכר מטופלת שבאה אליו (דרך הקופות) והתקשרה אליו במשך כמה ימים ושאלה על הכשרות של התרופות שלו. הוא הסביר לה שהוא לא רב אך בתרופות הללו השתמשו רבנים אשר הגיעו אליו לטיפול ומעולם לא הייתה בעיה עם זה, כמו כן הוא לא מכיר רוקחים אשר בוודאות מקבלים חותמת כשרות. בהתחלה היא ניסתה לשבור אותו ולהוציא תשובה אחרת לאחר מכן רצתה שיביא לה את המספרי מטופלים שלו כאשר כל זה לא הצליח היא התחילה לשאול על רוקחים אחרים כאשר זה לא צלח היא חזרה שוב ושוב על אותם המנטרות. אני זוכר שמרוב שיגועים הוא אפילו הכתיב לה מה הרכב התרופות והתחנן שתלך לרב שלה. לבסוף אניל א יודע אם היא לקחה את התרופות אני רק יודע שהיא כתבה עליו תלונה כלדהלן: "הרופא הוא רוסי גזען אשר אינו מתחשב ברגשות המטופלים, אינני חשה שהוא טיפל בי כראוי" כמובן שהקופות ביטלו את התלונה אבל דברים כאלה גורמים לך לחשוב לא?

זוהי הליכה עם הראש בקיר אשר מזכירה מאוד את ה"מאבטחים" בקניונים. לא פעם אני יוצא מהעבודה שלי עם אקדח 9 מ"מ ופלטופ בהכתף ותיק קטן אשר בו אני מחזיק בקבוק מים וספר קריאה. עוד פעם אחת לא קרה שהבודקים הללו לא שאלו אם יש לי (למרות שהם רואים אותו) ולאחר שכמובן הראתי את התעודה תמיד אבל תמיד מבקשים לפתוח את התיק. כאילו מה? אם הייתי רוצה הייתי יכול לרסס את כולם אבל התיק, התיק!!

תודה על ההקשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרו כבר לפני, חלק ניכר מהתופעות המוזכרות בתקשורת לאחרונה אולי אכן קשורות לקבוצה קטנה ולא לציבור כולו, אך אין זה אומר שמשאר הבחינות הציבור החרדי (בעצם כדאי לדייק - נציגיו בכנסת) הם טהורים. ממש לא. רק טענה אחת אני מוכן לקבל בעניין הזה - הם עושים זאת לא מתוך רוע או רצון להזיק אלא מתוך אמונה בצדקת דרכם... רק שזה לא משנה את התוצאה בשטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צוחק על 'וינט' .. אף פעם אין כתבה המראה את צד החרדי החיובי או ההסברה ..אפילו הכתבהההזאת באה להראות את הרע שוב מהעדה החרדית המובדלת .

אותה עדה אם כבר הם צריכים לעשות דגש על התקשורת ולא על חילונים. אבל זה מה שקורה שמאוד מאוד מובדלים ופוחדים מהצד "השני" .

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%94%D7%94%D7%A4%D7%92%D7%A0%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%A8%D7%93%D7%99%D7%AA-%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%99%D7%A6%D7%92%D7%AA-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%A8.html

אחלה לינק, ממליץ לכולם לקרוא את הטוקבקים שברובם מצדיקים את המפגינים המיעוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה לינק, ממליץ לכולם לקרוא את הטוקבקים שברובם מצדיקים את המפגינים המיעוט.

ממש קשה לי להאמין שהאנשים האלה קיימים ומעבר לזה שהם קיימים שיש להם מחשב והם נוסעים באוטובוסים ולא מבינים שהסיבה שהדברים האלו קיימים היא רק בגלל שלאחר העידן האפל של הנצרות פנאטיים שכמותם הושתקו והודחקו לשוליים לשם הם שייכים.

פשוט עצוב שהמדינה תומכת בהם, שאני ואלה כמותי תומכים בהם... שאמא שלי שלא לקחה שקל מהמדינה מגיל 0 חוץ ממענק מסכן של 600 על הילד הראשון משלמת כל חודש מאות שקלים ל"ביטוח החרדי,הערבי והבטלן" וכמה אלפים למס הכנסה שמממן את משרד הדתות ועסקניו גנביו שודדיו ושקרניי העיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...