נמאס לי מהחרדים! - עמוד 28 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4180359,00.html

לא נמאס? שימצאו תירוץ אחר. או שאולי מצד שני כדי לי לעבור לבית שמש להפוך לחרדי, ככה אראה חזה כל יום :smile1:

אם אתחיל לבטא את דעתי פה לגביהם יעיפו אותי מהפורום בבעיטות, אז אני רק אגיד שנשבר לי, צריך להעיף אותם, את כל הפרזיטים האלה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל סוג אלימות צריכה טיפול נוקשה. אבל למה דווקא שיש "חרדים" אז כן מפרסמים ( גם אתה -אם אמיתי אתה מדוע אינך מפרסם מה קורה גם מהצד השני ...אבל לא המקרה החומר הזה דווקא מפריע לך אלא כי מדובר על חרדים ) ושמים דגש עם כתבות מורחבות

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%A2%D7%9E%D7%94-%D7%9C%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%99.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. החרדים היא קבוצה מלוכדת. אחד מייצג את כולם ולו מבחינת התפיסה בלבד.

הם לא יכולים להנות מהייתרונות של האחדות שלהם ולא לסבול מההשלכות.

החברה החילונית שמה דגש על האינדיבידואל הרבה יותר. יש חילוני שפשע?

מגנים אותו, הוא נשפט, אף חילוני לא יסתיר אותו ולא ירתם לעזרתו. רק בגלל ששניהם חילונים.

ב. החרדים מתיימרים לחיות חיים של מסירות אלוהית וצדקנות מלאה. הם מאמינם שהערך העליון

הוא לכבד את התנ"ך ואת מצוותיו, אבל באותו זמן לא עושים זאת ורחוקים מבלצע את זה.

בעצם חיים חיי צביעות, כלפי חוץ קדושים, מבפנים רקובים(כל אחד בדרכו שלו).

אני כחילוני לפחות מודה שאני רקוב. יש בי צדדים שליליים וצדדים חיוביים, אני בן אנוש בסה"כ.

החרדים היותם מאמינים באלוהים, בעצם מתיימרים להיות כמוהו ולא מכירים באנושיות של עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא נכון ,יש עשרות מגזרים בעולם החרדי ודרכם שונות .מה שתאום בניהם לחלוטין זה רק שמירת המצוות. אתה מכליל כי אותם זה מאוד קל שכן הם נראים אותו הדבר פחות או יותר ( בלבושם וכדו' ) .

כל רב וחרדי ממוצע מגנה את האלימות . יש במשפחתך חרדי שאל אותו , יש 'חרדים נעים להכיר ' עם מאות חרדים מכל הגוונים המגנים כל אלימות.

חילוני שפשע אינו מקבל דפים וכותרות מודגשות כשחרדי (אפילו שמוגדר באופן תמידי כקיצוני בדרכו ) שפשע.

ב.לקיים ולא לכבד. גם הם בני -אדם עם אותם יצרים כמוך. רק שהם עובדים על היצרים הללו יום יום . יש המצלחים יותר ויש שפחות. אין דבר כזה חברת אדם שכולה מושלמת .

.....

איאפשר לומר כל פעם שאיזה חרדי נהג לא כשורה "זה פשע בשם הדת". היהדות נוגדת כל פשע הנזכר פה (בית שמש ) וכן כל רב וחרדי ממוצע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני המאמינים הם אלה שמגדירים את השימוש באלימות כתוצאה מהאמונה...

צריך להרוג יהודים כי אללה אמר...

הומואים דינם מיתה כי ככה כתוב.

אלוהים לא מסכים לתופעה X

אני מקווה שהבנת את הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר אנשים נפגעו ונהרגו בשם הדת (כל דת) מאשר כל סיבה אחרת

אני שוב חוזר על הדעה שלי, היהדות של היום היא עלבון לדת היהודית כאשר רק היהדות האורתודוקסית נחשבת ליהדות ה"נכונה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4180425,00.html

לראשונה: מניין קונסרבטיבי בבית הכנסת שבכנסת

רבנים, רבות ומנהיגי קהילות קונסרבטיביות מצפון אמריקה נפגשו עם שרים וח"כים, ואז פנו לתפילת מנחה בבית הכנסת במשכן. החזנית הייתה הרבה ג'ן גורמן. ומה היה לח"כים נסים זאב וישראל אייכלר לומר על כך? תופתעו

ומה היה להם לומר?

"ברוך השם שאין בארץ הרבה מהקהילות האלה, שזורעות את הפירוד בעם ישראל",

למה יהודי קונסרבטיבי הוא לא יהודי?

"כולנו אוהבי ותומכי ישראל", סיכם מנכ"ל הקרן המסורתית בארה"ב, דיויד ליסי, "אך מדינת מבזה אותנו פעם אחר פעם כאשר היא אומרת לנו שאנחנו יהודים סוג ב', שרבנינו לא יכולים לחתן כאן ושהגרים שלנו לא נחשבים יהודים מספיק בשביל מדינת היהודים. האפליה נגד הזרמים הלא-אורתודוקסים בישראל מסבה נזק עצום לתדמיתה של מדינת כמדינת היהודים כולם".
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איאפשר לומר כל פעם שאיזה חרדי נהג לא כשורה "זה פשע בשם הדת". היהדות נוגדת כל פשע הנזכר פה (בית שמש ) וכן כל רב וחרדי ממוצע.

אפשר כשזה נעשה בשם הדת.

היהדות נוגדת כל פשע הנזכר פה (בית שמש) וכן כל רב וחרדי ממוצע.

הצביעות נוגדת, לא היהדות.

היהדות בעד סקילה באבנים וכל מיני בישין ומרעין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'לב'

אכן יש יצרים של מידות רעות בכל אדם וזה לא קשור שהתורה אוסרת מאכל מסוים שמוגדר "בלא תעשה" .

..............

Neev '

לא לא הבנתי. דין מוות הוא מושג לגיטימי בכל תרבות (גם מערבית ) .

צריך גם לקחת את העניין שיש הרבה פרטים המצריכים בשביל להעמיד את אדם לדין מיתה -עד שכמעט שזה בלתי ניתן לביצוע.

כמו כן יש דינים שלא מתקיימים -כי אין סנהדרין . וגם דינים אלו מתבצעים במצב של חברה כולה המשורשת כך (כמו בתקופת דוד המלך ) .

iakov '

אף אחד לא אמר שרפורמי הוא אינו יהודי.

לא יתכן שיקום לו איזה אדם או קבוצה וישנו דברים הכתובים במפורש ומסורת מדורי דורות ויגידו עוד זו היהדות.

לשם כך זה וויכוח בטענות.

ישו גם היה יהודי אז נו הנצרות זו היהדות האמיתית כך" אני אומר".

ולדעתי זה הוויכוח הכי קל ... לדיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נתחיל להפריך את השטויות של רוני פרה פרה (או חזיר חזיר):

כל סוג אלימות צריכה טיפול נוקשה. אבל למה דווקא שיש "חרדים" אז כן מפרסמים ( גם אתה -אם אמיתי אתה מדוע אינך מפרסם מה קורה גם מהצד השני ...אבל לא המקרה החומר הזה דווקא מפריע לך אלא כי מדובר על חרדים ) ושמים דגש עם כתבות מורחבות

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%A0%D7%A2%D7%9E%D7%94-%D7%9C%D7%A4%D7%A8%D7%93%D7%99.html

- כשעשרות חילונים יתנפלו על אישה שתולה מודעות ברחוב, רק בגלל שהיא אישה, זה גם יגיע לחדשות. בינתיים היחידים שתוקפים נשים באופן סדרתי ואלים הם חרדים. חוץ מזה, ה"תירוץ" של "למה כשחילונים מרביצים התקשורת לא מתייחסת" הוא נסיון כל כך פתטי להסיט את נושא הדיון שאתה כנראה חושב שכולם פה טיפשים כמו אותם חרדים מבית שמש.

- לינק נחמד, כי אתה שוב מפיל את עצמך במו ידיך. הנה הלינק "הנכון":

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%D7%A9-6-%D7%9E%D7%A9%D7%97%D7%96%D7%A8%D7%AA-%D7%94%D7%90%D7%99%D7%A9-%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%99.html

מחברת "דרך ארץ" נמסר בתגובה ל'כיכר השבת: "ביום שישי בצהריים פנה לקוח למרכז הבקרה של כביש 6 וביקש סיוע בחילוץ רכבו. הסייר, שהגיע למקום תוך כחצי שעה, איתר רכב פרטי כשבתוכו תשעה נוסעים ובהם שבעה ילדים קטנים, כאשר החוק מאפשר הסעת 5 נוסעים בלבד.

"הסייר, שהמתין לקבלת אישור לגרור את הרכב (מאחר וגרירה בכביש 6 כרוכה באישור) לא רצה לסכן את הנוסעים ברכב ובכביש, וגם הזעיק למקום את משטרת התנועה בשל מספר רב של נוסעים ששהו ברכב.

"במקביל להמתנה לאישור הגרירה ולמשטרה, איבדו הנוסעים ברכב את הסבלנות בטענה כי כניסת השבת מתקרבת, והחלו לגדף את הסייר. לאחר מכן נהג הרכב, אב המשפחה, ניסה לעצור טרמפים תוך שהוא עומד על הכביש, במרכז המסלול הימני, ומסכן את משפחתו ואת יתר הנוסעים. רכב שחלף בזמן זה כמעט ודרס אותו, אולם הסייר גילה תושייה ומשך את הנהג אל מעבר לשוליים, ובכך מנע תאונה רבת משתתפים ופגיעה בנפש.

"במהלך הדקות הבאות עצרו במקום מספר כלי רכב שלקחו משם חלק מהילדים, אולם ההורים העדיפו להישאר במקום ולהמשיך בחילופי הדברים עם הסייר. מספר דקות מאוחר יותר עצר במקום אוטובוס שלקח מהמקום גם את ההורים והילדים. נבקש להדגיש כי הסייר פעל במקצועיות, כמצופה ממנו ומעבר לכך, בכל הנוגע לשמירה על בטיחותם של הנוסעים בכביש, כולל המשפחה בה מדובר, וכי כל טענה על אלימות פיזית ומילולית משוללת כל יסוד".

אין ספק, מדובר בהתאכזרות כלפי חרדים רק בשל היותם חרדים. או שלא.

א. לא נכון ,יש עשרות מגזרים בעולם החרדי ודרכם שונות .מה שתאום בניהם לחלוטין זה רק שמירת המצוות. אתה מכליל כי אותם זה מאוד קל שכן הם נראים אותו הדבר פחות או יותר ( בלבושם וכדו' ) .

כל רב וחרדי ממוצע מגנה את האלימות . יש במשפחתך חרדי שאל אותו , יש פייסבוק 'חרדים נעים להכיר ' עם מאות חרדים מכל הגוונים המגנים כל אלימות.

הטענה שלך קצת לא מסתדרת עם המציאות. אני יודע שזה זר לך, אבל כלל אצבע בדיונים הוא שהמציאות "מנצחת" כל טיעון תאורטי.

חילוני שפשע אינו מקבל דפים וכותרות מודגשות כשחרדי (אפילו שמוגדר באופן תמידי כקיצוני בדרכו ) שפשע.

שטויות. התקשורת מדווחת כל יום, כל היום, על חילונים שפשעו. הסיקור התקשורתי לו זוכה האלימות החרדית נובע מעצם העובדה שמדובר במעשים מקוממים שאין להם אח ורע בציבור החילוני.

אם החרדים שתוקפים נשים בבית שמש יכולים לומר שהם עושים את זה בשם הדת, גם אני יכול לומר את זה. אתה מוזמן להפנות את טענותיך בנוגע לכך שהמעשים האלו נוגדים את היהדות לאותם חרדים.

אף אחד לא אמר שרפורמי הוא אינו יהודי.

אף אחד חוץ מהחרדים, זאת אומרת. מי שעבר גיור רפורמי אינו מוכר על ידם כיהודי.

לא יתכן שיקום לו איזה אדם או קבוצה וישנו דברים הכתובים במפורש ומסורת מדורי דורות ויגידו עוד זו היהדות.

למה לא ייתכן? זה קורה כל יום על ידי "פוסקי הדור" שמכתיבים את ההלכה. להם מותר ולרפורמים אסור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו כן יש דינים שלא מתקיימים -כי אין סנהדרין . וגם דינים אלו מתבצעים במצב של חברה כולה המשורשת כך (כמו בתקופת דוד המלך ) .

זאת אומרת כשהחברה כולה מושרשת חרדיות, ולהם מנהיגות סמכותית המכתיבה דינים, זעם אלוהים יצא דרכם על החוטאים.

והרי זה בדיוק מה שקורה היום עם קבוצות חרדיות.

ברגע שיש כמות גדולה הם הופכים תוקפניים בשם הדת.

זה בדיוק כמו המוסלמים.

ככה זה עם כל הדתיים החשוכים.

כשיש להם את הכוח לשלוט הם מראים את פרצופם האמיתי.

כשהם מיעוט הם מדברים על סובלנות ודרך ארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להראות לנו איך במגזר הכללי החרדי באחוזים יש יותר אלימות כלפי אישה מאשר בציבור הלא חרדי. הרי העניין הוא אלימות באישה ולא במקרה ספציפי של תליית מודעות .

בנתיים ספר את זה לדודו כהן או לכל אדם שלא רוצה לשקר במצח נחושה

http://www.mako.co.il/video-blogs-dudu-cohen/Article-6bb378ca9df7431006.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=565984153

יכולתי לעשות בדיוק כמוך ...רק למקרה של בית שמש עם הילדה נעמה- הרי לא צולם אפילו לא פעם אחת יריקה עליה. אז למה שאני יאמין.

אבל השוני ביני לבנך הוא שאני לא נאחז רק לצד אחד ומחפש רק את הרע . אני מכיר את הקיצוניים הללו ואני מאמין שמסוגלים לזה לכן לא מעניין אותי עם המקרה הספציפי הזה אכן קרה או שלא מה שמעניין שהוא אכן יכול לקרות. וזה בדיוק גם להפך גם אדם שאינו דתי יכול לנהוג כך כמו -

http://www.kikarhashabat.co.il/%D7%AA%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%94-%D7%A6%D7%9C%D7%9D-%D7%A2%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%90%D7%A8%D7%A5-%D7%99%D7%A8%D7%A7-%D7%A2%D7%9C-%D7%91%D7%99.html

העניין שזה לא מקבל כתבות ראשונות בעיתונות ויחס ציבורי מורחב.

עכשיו לעניין ..מה קשור שהוא סייר וראה מעל המותר ברכב לבין התנהגות שלו על ידי הכאה וקללות.

כמו כן כבר פירסמתי כאן בדיון עשרות מקרים כנגד סתם חרדים ההולכים ברחוב או מחכים בבנק . אז כל הענין האם זה יכלו לקרות? ברור שכן .

הטענה שלך קצת לא מסתדרת עם המציאות. אני יודע שזה זר לך, אבל כלל אצבע בדיונים הוא שהמציאות "מנצחת" כל טיעון תאורטי.

מה אפשר לעשות שאתה חי במציאות אחרת.

http://www.peopleil.org/details.aspx?itemID=7728&searchMode=0&index=8

כל מגזר יש שוני של דרך ( כמובן שישנם קבוצות שאוחזות באותה דרך ) ישנם המתנערים עצמם משילטון המדינה שאינו דתי ויש שההפך . ישנם הדוגלים בבידוד קיצוני וישנם שלא כמו הספרדים. וכו'.. וכו'...

שטויות. התקשורת מדווחת כל יום, כל היום, על חילונים שפשעו. הסיקור התקשורתי לו זוכה האלימות החרדית נובע מעצם העובדה שמדובר במעשים מקוממים שאין להם אח ורע בציבור החילוני.

יש מקרי רצח ומקרים הרבה יותר גרועים באותה תקופה של היריקה בבית -שמש והם אינם מקבלים קול גבוה על פני הבמה וכותרות כמו שמדובר אם זה היה חרדי. זה דברים פשוטים שחבריי הלא דתים מבינים .

אז עשו שבועיים של רעש ומה עכשיו? שוב כולם חזרו למחילה שלהם . ציפי לבני עלתה על הגל בשביל צבירת קולות. ומה לגבי יאיר לפיד,זוכרים שאמרתי שירוץ לכנסת (אל אף שדאז הוא שלל זאת בכל התוקף ) .

אם החרדים שתוקפים נשים בבית שמש יכולים לומר שהם עושים את זה בשם הדת, גם אני יכול לומר את זה. אתה מוזמן להפנות את טענותיך בנוגע לכך שהמעשים האלו נוגדים את היהדות לאותם חרדים.

אפילו חברי הקבוצה הכללית של הקיצוניים לא בדעה שמותר לירוק או לנקוט אלימות . אני אתן לך פטיש בראש עכשיו ואגיד זה בשם הדת, האם תיקח אותי ברצינות? איך בשם הדת אם היא שוללת את זה. איך בשם איזה רב אם הוא שולל את זה . אתה זוכר את עשרות הלינקים שפירסמתי לא של רבנים כללים של רבנים שלהם .

אז איזה שרוט יכול להגיד מה שבא לו.

אף אחד חוץ מהחרדים, זאת אומרת. מי שעבר גיור רפורמי אינו מוכר על ידם כיהודי.

יהודי נשאר יהודי זאת אומרת שגם רפורמי יהודי כל עוד לא התערבב עם מי שאינו יהודי ( יותר נכון האמא והבאת ילדים ממנו) .

'רפורמי' זה לא כמו 'יהודי משיחי' שהם נוצריים לכל דבר כי הם התערבבו כבר עם כאלה שאינם יהודים .

למה לא ייתכן? זה קורה כל יום על ידי "פוסקי הדור" שמכתיבים את ההלכה. להם מותר ולרפורמים אסור?

הכל מותר כל עוד זה מוגדר ככלל בסיסי של התורה. בתורה יש כללים ועל פיה הולכים למשל לא תראה תפילין של תמני בצבע לבן ושל השני צהוב- כולם יודעים שתפילין הן שחורות. ארבעת המינים כולם יודעים שזה כך וכך ולא תפוז ובננה ..וכו'. יש מסורת וכללים ועל פיה גדולי הולכים. הרפומים עקרו דברים בסיסים של היהדות , תזמין לפה רפורמי ותראה איך זה קל להעמיד אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להעמיד אותו על מה? על הטעות שלו? אולי אתה טועה? זו הדרך שלו וזו הדרך שלך. לדעתו הוא דווקא יהודי לא פחות ממך.

אז מה אכפת לך מה הוא מאמין אם אתה שלם כל כך עם שלך? או שאולי אתה לא שלם בכלל ואז קשה לך בעין שמשהו עושה משהו אחר

אולי קצת יותר מתירני...

קיצר, הגמל לא רואה את הדבשת שלו האא רוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...