נמאס לי מהחרדים! - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

ובאלעד למשל אין שום בעיה שאישה הולכת עם מכנסיים וחולצה רגילה ואפילו ברחובות בני ברק . זה אני מכיר דרך העיניים שלי.

רוני, כשתהיה אישה חילוניה ותגיע לבני ברק פעם בשבועיים (מסיבה לגיטימית לגמרי) עם הבגדים שאתה תמיד לובשת :smile1: ביום יום לעבודתך בהנהלת חשבונות, נראה אם תדברי אותו הדבר אחרי כמה פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דווקא אני נמצאת שם כל שלושה שבועות בענייני עבודה. מתי אתה תקום וקח את תרמילך ותצעד שם? רק הבא גם את חברתך (אם יש בכלל :cool2: ) .

פרס הוא חילוני (ועוד ציוני אוי אוי ), דווקא נתנו לו להכנס חופשי לאלעד O0

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4025738,00.html

http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=24347

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב חמור... אם כך..

אני מתגורר באלעד וכמובן כמו תמיד מכיר את הציבור החרדי הכללי. אפילו בבני -ברק ברחוב הראשי 'רבי עקיבא' הולכות כל יום לא רק חילוניות אלא גם חרדיות (מודרניות ) שאף לחלק מפה היה יורד ריר.

מה בעיה שחילוני רגיל ילך :bash: אפילו בבית שמש ליד הקיצוניים ... אם הוא לא בא לצלם ולהתגרות בהם -אין בעיה (הנשיא פרס למשל לא היה מתקבל שם בזרועות יפות , כי מדובר בחבר'ה המתנערים מהמדינה -וזה - בחירות,כסף מהמדינה.. וכו' - אפילו שרים חרדיים קיבלו מהם מכות ). כבר תושבות העיר (החילוניות) מבקרות בסופרים שלהם -אין שום בעיה ,רק לכבד את המקום בצניעות.ובשאר המקומות כמו אלעד וכדו'.. חולצה רגילה ומכנס לא מהווה שום בעיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסיפור בבית שמש התחיל בגלל ילדה קטנה של התלבשה מספיק צנוע... אז אני מבטיח לך שזה לא התחיל מהצלם שצילם אותה אחרי זה, אלא מאלו שלא אהבו את הלבוש שלה לפני זה

אתה יודע למה תושבות העיר הולכות לסופרים דתיים? מאותה סיבה שגם בטבריה עושים את זה... המחיר לציבור הדתי יותר זול (על חשבון הציבור החילוני כמובן, החברה הרי לא רוצה להפסיד כסף)

לדעתך קופה בסופר ל"גברים בלבד" כמו שראיתי השבוע בעיתונות זה פתרון? למנוע שרות על בסיס הבדלי דת/גזע/מין/גיל וכו'... זה פתח מאוד גדול לתביעה כנגד מקום על אפליה לא חוקית

ובנושא הבחור הדתי שנעצר אחרי שקילל חיילת, בתור חוקר צבאי לשעבר... ה"יופי" בחוק הוא שהגורם היחיד שיכול לקבוע אם הוא הוטרד מינית או לא זאת האישה, לא אף אחד אחר.

אם אני אומר משהו לאישה A וזה לא מזיז לה, בחירה שלה

אם אני אגיד אותו דבר לאישה B והיא תגיד שהטרדתי אותה כך מינית, זכותה המלאה לפי החוק לעשות את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה לא בדיוק מודע. המקרה התחיל עוד לפני שנה וחצי בבניית בית ספר 'אורות ' בשכונה החרדי הקיצוני הזה שלא לרוחם -כך זה התחיל.

סופרים חרדים פרטיים אדוני, כנראה פחות עושקים .

שמתייחסים לציבור אז מתייחסים לרובו ולא לקיצוני.

בבני ברק ואלעד וכל מקום חרדי רגיל יש קופאיות דווקא. אתה רוצה שאני אצלם לך?

יש עשרות מקרים בשבוע הזה שחרדיים קיבלו עלבונות -מישהו שם עליהם? לא.

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=36150

בנתיים יאיר לפיד צחוק על חלק בציבור בישראל התמים ..על דרך הקמת מפלגתו (שינוי 2 ) וצבירת כוח (בקלות ) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתייחסים לציבור אז מתייחסים לרובו ולא לקיצוני.

אני מסכים, למרות זאת כשאנחנו מדברים על הפלסטיניים אנחנו קודם נזכרים בחמאס,פתח,גיהאד איסלמי... גם הם קיצוניים, אבל אלו הקיצוניים שיושבים וחופרים לך בראש

עיתונות נועדה לעשות דבר אחד, כסף... אף אחד לא חושב שהעיתונות הרגילה היא נטולת אינטרסים, היום "אנטי דתי" זה הדבר המוכר, אז מתמקדים בזה

חיכוך בין החילונים לדתיים יהיה תמיד, הדבר יפתר רק כשסוף סוף (וזה לא יקרה לעולם) יפרידו את הדת מהמדינה כמו בכל מדינה נורמלית (כאמור, לא יקרה) או לכל הפחות יוציאו את המונופול הדתי מהאורתודוכסים

אמרתי שאין קופאיות? אמרתי שיש קופה לגברים בלבד... לא בדיוק אותו דבר

רוני, תבין דבר אחד... כל עוד הציבור הדתי לא מוקיע בתור גוף שלם את הקיצוניים שבו, מה שרואים זה רק את הקיצוניים... כי המתונים יושבים בבית ומעדיפים להסתגר בגטאות שלהם מפני העולם החיצוני ולשים ורודות ולחשוב שהעולם נחמד ונעים

להתעלם מהבעיה לא אומר שהיא לא קיימת : אין דתיים דו מיניים (אנחנו אירן לא?), אין אלימות, אין פשע... זה הכל המצאות שהעולם החילוני יצר ומכניסים לעולם הדתי הסגור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:screwy:

יש כבר כמה ערים חרדיות. כמו אלעד ... אתה מוזמן לבקר ולראות שהיא גם מפותחת ואכן גם יפה.

הייתי כבר באלעד, באמת מקום יפה, אבל מה יש לחפש שם? אין אפילו אקשן :P חוץ מכמה ילדים שהתפלאו לראות חילוני בעיר שלהם :lol:

גם בבני ברק הייתי, ועל הטעות הזאת אני לא עומד לחזור שוב - מקום מגעיל שבנוי בצורה לא הגיונית ומשום מה אף אחד בעיר הזאת לא מודע לעובדה שחוצים כביש במעברי חצייה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי כבר באלעד, באמת מקום יפה, אבל מה יש לחפש שם? אין אפילו אקשן :P חוץ מכמה ילדים שהתפלאו לראות חילוני בעיר שלהם :lol:

גם בבני ברק הייתי, ועל הטעות הזאת אני לא עומד לחזור שוב - מקום מגעיל שבנוי בצורה לא הגיונית ומשום מה אף אחד בעיר הזאת לא מודע לעובדה שחוצים כביש במעברי חצייה..

תגידו, מה באמת עובר על הילדים החרדים? כל פעם שאני נתקל בכזה, הוא מסתכל עלי בשוק כאילו אני איזה חייזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כזה ישן .הוא אפילו לא תושב הארץ אלא תייר מצרפת. רוצים אני אביא 100 לינקים של אלימות רק השבוע?

פשוט מה שהולך בארץ זו אנטישמות (שיטה שמכלילה קבוצה ) .

דדי. בני ברק היא עיר מאוד מאוד ישנה וגם צפופה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::) סתם מתעניין... איך אתה יודע שהוא תייר?

אתה יכול גם להביא 1000, הפואנטה היא שהחברה הדתית היא לא מקום מבודד, הזוהמה שיש במדינה (אלימות, אונס, רצח,סמים,ניצול.... אפשר להמשיך עם זה) נמצאת גם בחברה הדתית

דרך אגב, אני תמיד טענתי שישראלים הם אנטישמיים... בעוד שבעולם האנטישמיים לפחות נחמדים מספיק בשביל לשנוא את כל היהודים באותה הרמה, רק בישראל יהודי ישנא יהודי אחר בגלל המוצא והדת שלו, אשכנזים נגד ספרדים, חסידות A נגד חסידות B וכו'...

אני בתור בחור רוסי חטפתי מספיק צעקות של "תחזור לרוסיה" (כל רוסי שמע את זה לפחות פעם אחת) ועוד כמה דברים פחות "נחמדים" חלקם גם מאנשים דתיים בעיר שלי

בגלל שאני פחות אנטישמי מרוב הישראלים אני לא טורח לחלק לקבוצות קטנות, כולם שווים בעיני... זה שתגיד שזה תייר לא משנה, הוא יהודי דתי, או שתגיד לי עכשיו שהוא גם לא דתי ולא יהודי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני עושה את זה, אבל אני מסכים עם רוני.

אז יש סרטון של מישהו מכה את בתו, אז מה? כאילו חסרים חולרות חילוניים.

הבעיה המרכזית עם החרדים מבחינתי היא לא מה הם בוחרים לעשות בחדרי חדרים או מה הם יודעים או לא, זאת פשוט החוצפה לקחת מהמדינה בלי לתת כלום חזרה.

כאילו מה, בימי דוד הדתיים לא לחמו? לא עבדו? מי בנה את חומות ירושליים הפלישתים?

בסדר אז היו את הכהנים שהיו קומץ שהתעסק בעבודה אלוהית, למה פתאום כל החרדים לא יכולים להתגייס או להשכיל?

או באמת ההשתלטות שלהם על מרחב ציבורי, הם מגיעים למקום כלשהו ופתאום כל המקום צריך להשתנות כדי להתאים להם, לא לעניין, לא מוסרי וממש לא צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יודע? הרי כל מיני ארגונים של חופש מדת עושים בימים הללו הרבה עבודה של להשחיר את כל הציבור החרדי. אני עוקב ופשוט מכניס בהם.

http://www.mako.co.il/news-law/crime/Article-fcf680cd6752231017.htm

http://net.nana10.co.il/Article/?ArticleID=826277

...

עכשיו מובן לי הבעיה שלך. אז אני יאמר לך כך: ברור שיש, בסך הכל מדובר על בני-אדם ולא כולם הולכים על דרך התורה במיוחד שיש חוזרים בתשובה וכל מיני רמות של חרדים (יש כאלה שבכלל לא לומדים ולא יודעים כלום סתם עם כיפה ) בכל אופן עדיין הציבור החילוני הכללי רחוק(באחוזים ) שנות אור מהציבור החרדי הכללי בכל קשר של אלימות ,סמים וכדו'.. פשוט למה נדבקים לחרדים? למה בעולם נדבקים ליהודים? כי כנראה מצפים מהם ליותר אבל אנשים לא מבינים שצריך להסתכל על כלל החברה. ניסת אי פעם לראות את כמות של ארגוני העזר מצד החרדים לכלל האוכלוסיה? מה עם כל הדברים הטובים? .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...