נמאס לי מהחרדים! - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס לי מהחרדים!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 577
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בקיצר די להכללה. את הציבור הכללי אגב אם רוצים אז יותר כל להכליל אם לוחצים בכל אתר חדשות אלימות בבית הספר וכו'..

אבל כל אחד יודע שלא צריך ללכת ברחוב ולראות ילד חילוני ואז לפנות אליו -פחח ילד אלים . זה בדיוק מה שקורה עכשיו בציבור החרדי , סתם חרדי עומד בבנק מישהו תוקף אותו וכו'.. זה פשוט אנטישמיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נדבקים לחרדים? כי הדת לא רוצה לוותר על האחיזה שיש לה על המדינה הזאת... אחרת באמת אף אחד לא היה נדבק

החרדים היו חיים בגטאות הקטנים שלהם והכל היה בסדר... אבל כשהדתיים שוכחים שיש חופש מדת ולא רק את חופש הדת שאותו הם זוכרים כמו שצריך תמיד (למרות שמבחינתם כל דת חוץ מהדת הספציפית שלהם לא צריכה להתקיים)

אני יהודי (ככה נולדתי) אתאיסט (זה ה"חוסר" אמונה שלי) ישראלי (אני פה)... להגיד לך את האמת? עבדתי פעם עם קבוצה רפורמית שבאה לביקור בארץ, ילדים נהדרים בטווח גילאים של 16~18 שבאו לסיור בארץ... הייתי אפילו שמח להפוך לרפורמי אם הייתי בוחר לחזור לכיוון של הדת (לא יקרה)

אבל מה... להגיד לך מה הדתיים בארץ חשבו עליהם כשעברנו בכמה מקומות כמו הכותל?

העולם יהיה רגוע יותר כשחופש הדת והחופש מדת באמת יתקיימו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום גם החילונים נכנסים לחיי הפרטיות החרדים (תלמדו ככה וככה תתלבשו ככה וככה וכדו'.. ). ובמקומות מוערבים יש בעיה נכון. מצד אחד גם החילוני לא רוצה להתגורר עם החרדי.

אז ערים נפרדות אתה אומר זה הפיתרון. כנראה.

http://www.themarker.com/career/1.1603929

......

שווה לראות מדקה: 7:15

http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-97c2726332b8431017.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היכן הם נכנסים בדיוק?

לחילוני אין בעיה להתגורר עם החרדי... הבעיה היא שלחרדי תהיה רשימת דרישות שהוא ירצה מהחילוני

ניקח שוב את הדוגמא של בית שמש, עיר שהתחרדה לה... הבעיה עם הבית ספר הוא שהוא נמצא בשכונה חרדית = בעיה, אפילו שהבית ספר דתי, זה לא הדתי הנכון...

לי בטבריה יש בתי ספר דתיים ליד שכונות חילוניות = שום בעיה, לחילוניים לא אכפת

תופעת ההתחרדות של הערים היא לא משהו חדש, אני רואה איך זה קורה בעיר שלי בדברים קטנים... כל פעם משהו אחר

סתם לדוגמא, לפני חודש בערך במרכז ביג ליד העיר פתחו מסעדה לא כשרה, שהגישה... אלוהים ישמור (ביטוי).. שרימפס, ארגנו לבעל המסעדה הפגנה נחמדה מול המקום

ואמרו משהו פשוט, אין לנו בעיה שהוא יעבוד פה אבל שלא ימכור לא כשר...

הנה אזכור קטן לזה

http://www.qaz.co.il/news_insite.asp?id=12463

למה אני צריך לכפות כשרות על מישהו? לא כשר, אל תיכנסו...

רוני... אפליה במקום העבודה זה סיפור אחר, מפלים שם לפי גיל, מראה, דת, נטיה מינית... הכל

לא מפלים רק דתיים, מקומות עבודה מפלים את כולם, כל אחד לפי ה"צרכים" שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסים לחינוך וכדו'..

בבית שמש לחילוניים איכפת מהצד שהעיר מתחרדת מיום ליום . אפשר להבין אותם כן? כל אחד רוצה להילחם על ביתו. אבל להילחם על דרך הצדק .

בכל אופן אולי הוא יפתח לך את זכרונך:

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000710399

אני לא אומר שאין כפייה בכלל, אבל אני בא להראות לך שכיום החברה החילונית לא שונה.

אגב

שווה לראות מדקה: 7:15

http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast/Article-97c2726332b8431017.htm

...

יאלהה שבת שלום ונסיים

!

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בכיף גר בשכונה חרדית. אבל אני לא שומר מצוות, כיפור בשבילי זה עוד יום

לראות בו סרטים. אני עושה בו גם על האש וגם בשבת אני עושה על האש.

אני שומע בסופ"שים, משחק במחשב, נוסע ואוכל אוכל לא כשר.

כמה זמן נראה לך ייקח לדוס המצוי לפוצץ אותי במכות אם אהיה שכן שלו פתאום?

אני מניח שמשהו כמו שבוע-שבועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא לא נגזים, הדוס הממוצע לא יעשה כלום, אתה צריך לפחד מהאחד הלא ממוצע, זה שכן יעשה לך בעיות..

אבל זה לא שאני מסכים עם רוני, החבר'ה האלה הם מזמן לא איזה קומץ, וזה לא אני רק אני אומר, גם הרב הראשי לישראל אמר את זה.

והבעיה המהותית היא בעובדה שזה היה צריך להפך לשערורייה בפריים טיים כדי שבציבור החרדי יבינו שזו תופעה שלילית, גם עכשיו זה עדיין לא כולם, תיכנס לצופר ותקרא על איך החרדים צריכים להילחם ב"מתיוונים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוק החשמל הכשר אשר יפול על גב של החילוניים, הן כלכלית והן בפנאי.

הודעה של שר במשהו שכולנו כבר יודעים.

הצהרות שכולם יהפכו לחרדים, אין חוק אין מדינה.

מתישהו מיזה תצמח מלחמה אזרחית!

אויש יהיה תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני אתה פשוט טרול.

למה שמישהו ירצה לגור עם מישהו שיגיד לו איך לחיות ועם מה להתלבש ומתי לאכול ומה לאכול?

חרדים צריכים שהמסעדות יהיו כשרות, הם צריכים שלא יסעו בשבת ברחוב כי אז הם יראו וזה יציק להם שהם לא יכולים ואנחנו כן, הם צריכים שנלך בלבוש צנוע כי אז הם יתגרו וכולם יאנסו את בנות הלא חסודות וכו.

זה הסיבה למה חילונים לא רוצים לחיות עם חרדים.

אם חרדים היו נותנים לחילונים איש איש באמונתו יחיה אני אעשה מה שאני מאמין אתה תעשה מה שאתה מאמין המצב היום היה שונה.

אבל כמו שהדברים הולכים, הם רק מתרבים ומשתלטים על שכונות שלמות בדיוק כמו מוסלמים.

וכן כמו שאלי ישי אמר, אי אפשר להקים ערים חרדיות כי אז לא יהיה מי שישלם ארנונה, לא יהיה מי שיעבוד וכו, ופשוט אי אפשר להתקיים הם צריכים חילונים בעיר בשביל זה.

ולא, חור שבקושי נקרא כפר בעידן המודרני לא נחשב עיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כמו שהדברים הולכים, הם רק מתרבים ומשתלטים על שכונות שלמות בדיוק כמו מוסלמים.

וכן כמו שאלי ישי אמר, אי אפשר להקים ערים חרדיות כי אז לא יהיה מי שישלם ארנונה, לא יהיה מי שיעבוד וכו, ופשוט אי אפשר להתקיים הם צריכים חילונים בעיר בשביל זה.

ולא, חור שבקושי נקרא כפר בעידן המודרני לא נחשב עיר.

בדיוק בגלל הסיבה הזו הם ניסו לחבר לירושלים מועצות מקומיות של חילונים כדי להגדיל את מעגל משלמי המיסים שאפשר לרכוב עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...