AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 63 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

לדון בגיל של מי שאתה מתווכח איתו ולהשתמש במלל שכזה, כולל הסבר של מה זה יהירות - היא ההגדרה המזוקקת של יהירות. דבר שאותי לפחות פשוט מגעיל.

מובילי קהילת החומרה בעולם הם קומץ של אנשים ללא השכלה רשמית, אוטודידקטים, צנועים שגם מחנכים לצרכנות נבונה. אני שמח להיות חלק קטן מהם, כולל ויזארד והילברט ולינוס ורבים טובים אחרים שאני דן איתם באופן תדיר, לומד ומלמד. הנסיון שלנו לא מגיע ממשוואות תיאורתיות אלא מעבודה גרידא עם החומרה באופן יומיומי במשך שנים.

בנאדם רוצה לשים לוגו של אינטל באווטר? שיבושם לו, למה לשפוט אותו על זה? ראבק, ברוך הבא לאינטרנט.

אתה שוב מצדיק את רמת הביקורת שנעשתה בוידאו. אני לא טענתי שאין לו ידע בתחום, אני רק טענתי ובצדק שהביקות היא דלילה במידע השוואתי, מגוון.

ואני לא "מנהל", אני מנהל, עבודה מסביב לשעון.

ליאור, ברשותך נחזור שוב כמה מודעות למעלה:

בשלב ראשון בא חבר פורום והעלה לינק למקור מידע - הא ותו לא. סרטון מ- .

מקור מידע שמטרתו להקדים ככל שניתן את המידע בדבר השקת הכרטיס החדש - מידע שוודאי תסכים, הינו מעניין מעין כמוהו

והינו בלב ליבת עיסוקו של שרשור זה.

בשלב שני באים שני חברי פורום אחרים, ומזלזלים במקור המידע מ- כאילו זה אינו יותר מאשר קשקוש אחד גדול

(ראה את התבטאותם שלהם - הטקסט עדיין מופיע מעלה).

מה שגרוע יותר מכל, זה שאלו טרחו להגיב תוך דקות בודדות ובטרם הספיקו לעבור על החומר (אבסורד לא ?)

בוא נתבונן על זאת מנקודה אחרת: האם יש כעת 14.8.12 ברחבי הרשת מקור מידע מפורט ועשיר יותר ? וודאי שלא.

השכחנו שישנו אמברגו על חשיפת מידע ומבחנים רשמיים עד 16.8 ? לא שכחנו - ולפיכך כל מקור שהוא אותנטי,

כבר נמצא במעמד עליון נכון לרגע ירידתו לדפוס.

בשלב שלישי חוזר מביא המקור ומציין בפני "קוטלי המקור", שהם למעשה מזלזלים במקור מידע בטרם אפילו טרחו לעיין בו.

בשלב הרביעי ובמקום להכות על חטא ולטרוח ולעבור על המקור (ולתקן במידת הצורך את התגובה הראשונית),

מעדיף המגיב להשתלח במביא המקור כאילו כבר שכח על מה דנים פה, בחומר מקצועי ולא בחברי פורום.

עכשיו תחליט אתה ליאור מי הוא "היהיר":

א. זה שקטל מקור מידע (סרטון מ- youtube) מבלי שטרח כלל לעבור עליו, ואף הגדיל לתקוף את "מביא המקור" כאשר כל חטאו

של מביא המקור היה, שניסה "לחנך" (בשיטתו שלו תהא היא ראויה או לא) את אלו שהגיבו למקור בזלזול ילדותי... ?

ב. או זה שהביא את המקור המידע (לאחר שצפה בו ואימת כי תכלותו ראויה) אך ניסה "לחנך" בדרך מגיבים ילדותיים (גם אם פעל עקום משהו) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי "מביא המקור" צריך להפסיק לדבר על עצמו בגוף שלישי .. אף אחד לא תקף אחד אותך אישית.. מה לעשות שיש ביקורות מקיפה ומלאה שנותנת לך את כל המידע שאתה צריך ואותה הביקורות גם מגיעה ממקור אמין ככה שאפשר להאמין למה שכתוב בא ויש ביקורות לא מקיפה ולא מלאה שלא מביאה לך את כל המידע שאתה רוצה .. אז תספיק להתנהג כאילו מישהו יוצא פה למלחמה נגדך ,זה בסך הכל פורום ואני לא חושב שיש פה מישהו שבאמת כל כך משועמם כדי לרצות לצאת "למלחמה" טיפשית נגד מישהו .

סתם לידעתך , אני לא אוהב ביקורות כשזה נוגע לחומרה,וזאת גם הסיבה שלא עברתי עליה לא כי יש לי משהו נגד "מביא המקור" ,מה לעשות שביקורות בכתב הרבה יותר נוחה ,מאפשר לך לראות את המידע שאתה רוצה ובסך הכל זה הרבה יותר נוח מביקורות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי "מביא המקור" צריך להפסיק לדבר על עצמו בגוף שלישי .. אף אחד לא תקף אחד אותך אישית.. מה לעשות שיש ביקורות מקיפה ומלאה שנותנת לך את כל המידע שאתה צריך ואותה הביקורות גם מגיעה ממקור אמין ככה שאפשר להאמין למה שכתוב בא ויש ביקורות לא מקיפה ולא מלאה שלא מביאה לך את כל המידע שאתה רוצה .. אז תספיק להתנהג כאילו מישהו יוצא פה למלחמה נגדך ,זה בסך הכל פורום ואני לא חושב שיש פה מישהו שבאמת כל כך משועמם כדי לרצות לצאת "למלחמה" טיפשית נגד מישהו .

אם לא הבנת עד כה, אינני מרגיש "מותקף אישית" וגם אילולי הייתי מרגיש כך, "לא היה זה מזיז לי את האצבע הקטנה".

כן מטריד אותי שיש כאן פורום, אולי הטוב ביותר שיש בישראל הקטנה ומכאן חשיבותו היחודית משהו,

ולפורום זה יש מנהל, נחמד ככל שיהיה ואת פועלו אני מעריך למדי, אך לעיתים אצה לו האצבע על המקלדת יתר על המידה

כך שבמחיא יד הוא דוחק חברי פורום שלהם בהחלט יש מה לתרום פה ואף קבלו על כך תשבוחות לרבות מצוות HWZONE עצמו - בין

שבפומבי ובין שבמסרים אישיים, פשוט לחשוב על להפסיק ולתרום את חלקם.

ההפסד של מי יהיה במקרה שכזה ? גם את המשכילים והמלומדים במדע דחפה בשעתו הכנסיה החוצה, הרי איך אלו העזו

בכלל לטעון אחרת מדברי הדת (או שומו שמים חינכו את הכמרים)... השאר כידוע הסטוריה.

הנני פתוח לכל הערה מתקנת - בהתאם ולאחר שעבר לילה של שינה, הגדלתי וטרחתי לחזור ולתקן את מודעתי מאתמול - זו שעליה

יצאה קיצפו של ליאור (בצדק). אין לי אלא לתרץ בכך, שככל הנראה נכתבה על ידי בשעת רותחין.

אך מדוע היה רותחין (קצת הסבר): משום שלא יכולתי לסבול מצב (ומי כן יכול?), בו חבר טורח בשעת לילה לטובת הקהילה - מעלה לינק

לחומר ראוי והנה תוך דקות בודדת באים להם שני נמהרים ומזלזלים, כל זאת מבלי שטרחו בכלל לעבור על הלינק ברצינות.

זה מרגיש כמו: בואו ונזרוק לפח את השקעתו ותרומתו לקהילה של חבר אחר, ולא נטרח בכלל לעמוד לעומקם של דברים על טיב החומר שהביא.

חשוב לי/לנו, שגם מנהל הפורום ידע מתי לבלוע את הלשון ומתי לספור עד 10 בטרם הוא מגיב - וודאי בטרם הוא מגיב בפומבי

(יש למנהל אחריות עליונה וחייב הוא להקפיד על לשונו כפליים מאחרים בשל תפקידו הפורמאלי).

הרי יש גם מסרים אישיים, מנהל תמיד עובד באופן דיסקרטי ומאחורי הקלעים, הערות הוא מעביר ב- 4 עיניים וכך אלו גם מתקבלות

ביתר כבוד והערכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר לא ירד אף אחד לא יקנה את הכרטיס.. זה מחיר לפריקים שרוצים את הכרטיס ברגע שהוא נוחת בארץ.. אני לא אחד כזה 8) .. שווה לחכות שבועיים-שלוש אחרי ההשקה.. ידוע שצפויה הורדת מחירים אז עדיף לחכות קצת.. אבל גם בשביל PRE ORDER זה יותר מדי.. :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת מוזר נראה לתמחר GTX660Ti ב- 2119 ש"ח, כאשר ב- KSP (למשל) מוכרים GTX670 ב-2045 ש"ח בלבד.

מחירו של 660Ti צריך להיות כ- 15% לפחות מתחת לזה של 670 (רצוי 20-25% פחות), בכדי שיהיה מוצדק לרכוש אותו,

קרי: החל מ- 1800 ש"ח ומטה.

להערכתי הכרטיסים החדשים אצל KSP ו- ivory יהיו במלאי תוך כשבוע מהיום סדר גודל ובמחירים שפויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.. זה מה שרשום בחוקי הפורום:

"הקפצת דיונים הינה פרסום שתי הודעות ברצף במטרה לקדם את הת'ראד במעלה הרשימה (הודעות מסוג "UP" וכדומה). הקפצה שכזו מותרת אך ורק לאחר 24 שעות מפרסום התגובה האחרונה בטרד! כל הקפצה שכזו לפני הזמן המותר תזכה את פותח הת'ראד באזהרה אלא אם כן הוסף מידע חדש ורלוונטי."

המידע חדש ורלוונטי בהחלט.. טעות שלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...