AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 59 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפי מה שרשמו פה באתר על הGTX650 , נשמע שהוא לא יהיה בכלל מבוסס על Kepler אלה על אותה ליבת Fermi כמו הGTX560 Ti , אחרת אם הוא באמת מבוסס על ליבות הKepler החדשות הוא צריך להגיע עם מספר גבוהה יותר של ליבות ,לדעתי קרוב יותר ל700-800 ליבות כדי להגיע לביצועים של HD6870 ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם ציינו בביקורת שהכרטיס צפוי לעלות בסביבות ה250$ ,מה שקצת מוזר בהתחשב בזה שבכתה שהעלו פה באתר רק היום כתבו שהGTX660 אמור לעלות בסביבות ה250$ ,ולא הTi שיגיע בשתי גרסאות כנראה ,חוץ מזה שבאמת הכרטיס שהם בדקו היה זהה לGTX670 מבחינת הליבה ,ככה שאין סיכוי שהוא ימכר במחיר כל כך נמוך ,אלה לכיוון הHD7950 שנמצא באותה דרגת ביצועים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוכרים את גופם לרייטינג TT. הרי הם יודעים שהם חתומים על חוזה סודיות ובכל זאת מחליטים להעלות אותה ולא לפרסם. אני מקווה שהם יחטפו על זה

לפי מה שרשום בהקדמה הם לא חתומים על חוזה סודיות עם , והם לא יפרסמו מי נתן להם את הכרטיס כדי לא לדפוק את השותפים שלהם.

הם טוענים שאנוידיה עד היום לא הביאו להם gtx690, כאילו לא מכבדים אותם או משתפים איתם פעולה על כרטיסי ה-highend, אלא רק על כרטיסי low/mid.

בנוסף טוענים שגם אם היו רוצים לעבוד איתם על ה-660ti, הם היו מסרבים... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקדמה קטנה:

הפרת NDA איננה "עבירה על חוק", מדובר בחוזה מסחרי בין שני גופים הא ותו לא.

"העבירה" כאן היא על הסכם ולא על חוק. על כך לא נענשים במישור הפלילי, אלא יכולים לכל היותר להיתבע במישור המסחרי.

ככל הנראה גם זה לא סביר שיקרה, אלא שבעתיד הגוף השותף לנושא לא ישתף עוד פעולה איתך.

ולענייננו:

לאחר קריאת המבחן ולאור העובדה כי פער הביצועים הוא בממוצע פחות מ- 20% מאחיו הגדול ה- GTX670,

אין לי אלא להוריד שוב את הכובע בפני nvidia ולתמוהה מחדש, איך לעזאזל nvidia מצליחה כל פעם בסדרת ה kepler

עם רוחב פס קטן - להוציא ביצועים כל כך גבוהים.

אז או שהם מצאו קומבינה לא נורמלית בנצילות העיבוד הגראפי - משהו שלימים יתגלה כתגלית העשור בתחום האלגוריתמי,

או שהם מצאו דרך לא מובנת להערים על תוכנות מדידת FPS (לא סביר להניח שכן אז מעבדת המתחרה שבטוח

בחנה את המוצר מקרוב, כבר היתה עולה על הטריק במחקר נגדי והיתה שמחה לספר לעולם על כך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי נכון, טעיתי בניסוח שרציתי. בכל אופן שיהיו בטוחים שהם ירו יריה אנושה בקשרים שלהם עם ועל זה אני שמח.

לגבי הביצועים. נו נו NEC, מסתבר ששוב כל מה שחשבת לא היה מדוייק אחרי הכל :)

למבחני ביצועים קצת יותר מדוייקים אולי כולל מדידות TDP וכו' אני ממליץ בחום לשחרור הביקורות בכל העולם. אני מאמין שתשנה את דעתך במעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ביקורות יש. ביצועים יש. תמחור?

הם אמרו בביקורת שהוא אמור להמכר בסביבות ה250 דולר , אבל כמו שכבר כתבתי באחת התגובה .. זה פשוט לא הגיוני ואולי הGTX660 הרגיל ימכר במחיר הזה ,אבל אין שום סיכוי שNvidia תמכור כרטיס שמתחרה בHD7950 ב100$ פחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...