AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז - עמוד 61 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Radeon vs NVIDIA Geforce - דיון מרוכז

djelectric

Recommended Posts

אפשר לדעת על פי מה בדיוק אתה שופט של- חבל?

והאם אתה באמת מצפה שהיא תיקח את GTX670 ופשוט תמרח עליו סטיקר של GTX660TI ותשווק לצרכן? אין מה לעשות, פחות ביצועים זה הכרח כשמשיקים כרטיס מסך בעל דגם נמוך יותר. אתה יודע, ככה הדברים עובדים.

להתבאס מירידה מפרטים טכניים בדגם נמוך יותר זה... נונסנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.8k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכרטיס כבר חנוק.. אם הם היו עושים אותו 256BIT, הכרטיס הזה היה יצירת מופת... אני מקווה שזה יהיה 256BIT עם עוד יחידת SMX פגומה.. אני מתכוון לקנות מערכת חדשה בזמן הקרוב וזה היה יושב לי בול בתקציב.. :pissed:

SyndromE- תודה על הפרסום ;D .. פספסתי אותו :silly: ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה כבר יודע איזה ביצועים יהיו לו? איך אתה כבר יודע איזה מחיר יהיה לו?

אתה יודע, אני ממש ממתין בקוצר רוח ל-HD8870, הוא יהיה מושלם למערכת שלי. בדיוק בגודל המתאים בצריכת החשמל המתאימה במחיר המתאים ובביצועים המתאימים. הזמנתי מראש 3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי הערכות בין 1800 ל1900 ש"ח.. בשבילי, על הנייר לפחות, גרסת ה256BIT עם 6 יח' SMX מושלמת.. :) מקסימום ניקח HD7950.. ומצטער לבאס אותך- אבל הציניות לא הלכה לך הפעם.. :nixweiss: אולי פעם אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתה לי אפילו טיפה אחת של ציניות, אתה בונה על מוצר שעוד לא הושק בידיעה שלא יודע מה יקרה איתו. הנה, כבר עכשיו הופתעת לגלות פרט כזה או אחר באותו המוצר שכבר תכננת לקנות.

ראבק עם מה שנהיה עם השוק בקדם-פרסום של ביקורות , אנשים בונים הרים וגבעות על קונספירציות ושמועות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אני כבר רוצה לראות כמה בערך הוא יעלה בחנויות אני חושב למה לשדרג

660TI או איזה 7850 נחמד נראה מה ההבדל בכסף הביצועים פחות או יותר אמורים להיות שווים+-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק כבר עם ה"לערכתי" ,כל כרטיס יהיה ברמת הביצועים שבה הוא אמור להיות והוא יהיה מתומחר כמו שהוא אמור יהיה להיות .. וזהו .

כל אחד הפך פה לאנילסט מצליח שחושב שהוא היחיד שצודק ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...